Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej ho! witaj Globus,witajcie Dziewczyny w poniedziałek. kawa mocna i gorąca - taka jak trzeba,fajka obok kopci sobie - wszystko więc ok. Marii w pracy,otoczona dzieciaczkami, a my niepracujace może by tak na grzyby? Wagonik rozruszamy i w krzaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj był fajny dzień,meble rozkręcone i przyjaciółka zadowolona. Trochę pożartowałyśmy i zrobiłyśmy przegląd sklepów ,była niedziela handlowa. Dziś mamy święto państwowe,więc znowu wolne. Życzę wam miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIO! witajcie. W krzaki możemy , ale grzyby????? podobno grzybów brak:) w krzaczkach będziemy słuchać jak jak spadają liście. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! witaj! Odpoczywasz więc dalej. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra idę do pracy! Skończy się dobre! Kiedyś trzeba w końcu zacząć normalnie funkcjonować. Trochę się rozleniwiłam. Całuski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę miałam najazd gości nie zapowiedzianych . Siostra M przyjechała z rodziną i ze swoją teściową . Dowiedzieliśmy się , że powinniśmy oddać ojca do domu starców. Jeszcze nie mogę ochłonąć . Wielce zaangażowana w opiekę .Przyjeżdża 2 razy do roku i daje ,,dobre" rady. Niech spada na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 ! W obiegowej opinii podobno córki są w większości podporą dla rodziców. Okazuje się,że nie ma znaczenia córka czy syn. Przyjechała córka z walizką dobrych rad . Wystarczyło by poczynić jakieś uzgodnienia chociażby na jakiś czas zabrać Ojca do siebie,odciążyć Was. Tym sposobem można byłoby wspierać się wzajemnie.Masz podstawę być rozgoryczoną. Starość .... nie omija nikogo. Pozdrawiam Cię i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej teściowa nie była przy rozmowie. Globusiku , za mały samochód. Teść nie zmieściłby się . Oczywiście jedna z wymówek. Ma troje dzieci . Niech zatroszczy się o swoja przyszłość. Chleb będzie oddany. My damy sobie radę . Teść jest na chodzie . Czuje się dobrze nic go nie boli. Do szczęścia mu tylko kogoś bliskiego trzeba. Zatrudnimy opiekunkę , panią , która będzie przychodziła na 2 godz. dziennie , ugotuje świeży posiłek , ogarnie w domu. Mam już na oku taką uczciwą panią , oby tylko teść si ę zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Świetny pomysł. Teść będzie zadowolony i kobieta również. Popatrz nie pomyślałam,że samochód za mały:) Poradzicie sobie, już znalazłaś rozwiązanie. Znane mi są takie sytuacje zatrudnienia Pań. Na moim barometrze chłop walczy z babą. Lekka przewagę ma baba , idzie deszcz. Oj te baby:D Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. W sumie fajny dzień. Jest ciepło nie pada . Jutro mam małą rocznicę. To już miesiąc jak remont się zaczął. Ha , ha przed zimą pewnie skończy . Podłoga ułożona no i chyba ze dwa rządki na ścianie. Ależ ja się cierpliwości uczę i pokory. Przecież teraz pana nie pogonię , jest w połowie drogi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Pana nie goń , wytrzymałaś tyle resztę też wytrzymasz. Najważniejsze, że robi dokładnie. W tych robotach wiesz jakie to ważne. Na tę okoliczność ...miesiąca ... wypij drinka i poszalej, a cierpliwość bardzo się przydaje. Ja jej nie mam. Często sobie obiecuję , będę cierpliwa i nici z tego. Ja na zimę zakładam zasłony. Przygotowałam je , uprasowałam , złożyłam i czekam na pomoc przy zawieszaniu. Po południu słońce powiedziało mi do widzenia. Jest ciepło i ciiiisza, nawet listek nie drgnie. Znowu chłop zwyciężył, może będzie pogodnie. LUNA! Jak święto państwowe zapewne świętujesz poza domem? LIVIO! Czyż byś też przekładała z jednego miejsca w drugie tak jak ja. To są właśnie syzyfy:) MARYLKO! Na placki ziemniaczane wpadnę.Po takim jedzeniu pójdę z Kają na spacer...czy będę mogła???? Zbliża się wieczór życzę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 podobasz mi się:) Chlebek będzie oddany! Tak jak córka traktuje teraz starego Ojca tak jak potraktują dzieci. Przykład idzie od góry:D Dziewczyny u mnie padało jak byłam w pracy , teraz jest 24 stopnie. Świeci słońce. Rano miałam nerw, czytam pocztę a tam meil od szefowej. Poprawiłam pani plan pracy, w załączniku wysyłam wzór. Poprawiła nagłówek, napisała grupa 3 latki, było maluchy. Nie będzie musiała tracić czasu na poprawki przed wydrukowaniem. No to jak przyszła do pracy i o tym wspomniala.Uśmiechnęłam się i powiedzialam; będzie tak jak pani kaze. Ja poświęciłam 3 godziny co niedzielę na ułożenie i napisanie planu w prywatnym czasie. Ona ; a pani rano już czytała pocztę? Zawsze czytam. Poszła sobie. Chyba będę sobie wpisywała nadgodziny w listę obecności : swoje 40 godzin pracuję w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mario . Wielka pani dyrektor, za każdym razem podkreśla , że jest najważniejsza i czepia się czegoś bo musi. To drobnostka. Tylko tak jest . Każdy nauczycielom wytyka ich czas wakacyjny , przerwę świąteczną itd . nie zdają sobie sprawy ile prywatnego czasu się jeszcze dodatkowo poświęca. Przygotowanie pomocy , czy napisanie rozkładu . Kiedyś pisało się jeszcze konspekty na każde zajęcia. Powodzenia Ci życzę.Jak tam psiunia? Wydobrzał? Livio . Widziałam lalki. Przytulanki , ale ja to mam jakieś takie fobie . Bała bym się jej.Powiem szczerze nie chciała bym takiej mieć. Poczekam na wnuki.Pozdrawiam Cię serdecznie. Luna koniec laby . Nie przepracowuj się jeszcze. Dobrze że chociaż odrobinę odpoczęłaś. Pa. Globusiku , Ty to dopiera pracuś jesteś. Jak się czuje synuś? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. Wysiłek ze strony szefowej ...ogromniasty. Czy to coś da , czy nie godziny zapisuj. Teraz zapomnij o nerwach , siadamy i pijemy herbatę z rumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie:) LUNA ...koniec laby, ale co tam aby do lata:) 1 2 3! Syn już kilka dni bez dodatkowej tabletki przeciwbólowej ale na antybiotyku. Dostał dodatkowy lek na rozrzedzenie wydzieliny, twierdzi, że jest widoczne oczyszczanie nosa. On tak twierdzi , ja przyjmuję za prawdę. Rozmawiam z nim i proszę aby był cierpliwy i do końca doprowadził leczenie. Zobaczymy co powie lekarz na kontrolnym badaniu. Szczerze mówiąc nie wiele mogę zrobić. LIVIO! Co robisz o tej porze???? Pozdrowienia wieczorne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
czas snu i marzeń Zasuszone płatki róży Świat zasnuty jest już mgłami Chłód zagląda szparką w oknie Czas zatańczyć z nocką snami Księżyc świeci wraz z gwiazdami Sprzyja duszy by pomarzyć Otulona miękkim kocem Senny uśmiech mam na twarzy Ogień przygasł już w kominku Nawet świerszcz już zwiesił głowę Ruszam tam, gdzie moja bajka Moje sny są ciągle nowe miłych snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , po takiej kuracji będzie coraz lepiej . Musi być już dobrze . Bądżmy dobrej myśli. Wierszyk piękny , oby Wszystkim koleżankom sny były miłe , wypoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! Świętowaliśmy poza domem,pogoda wspaniała więc grzechem by było nie wyjechać gdzieś. Zabraliśmy moją przyjaciółkę i pojechaliśmy trochę w teren,potem na kawę, pogaduchy i do domu! 123 pamiętaj dobrych rad nigdy za wiele. Masz rację, chleb kiedyś będzie oddany! Jej dzieci widzą jak ona ojca traktuje i kiedyś one ją tak potraktują! Marylko nie stresuj się,szefowa musi zawsze coś poprawić ,żebyś nie zapomniała kto tam rządzi. Globusiku pracusiu,zawsze sobie coś wynajdziesz do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem : Obierałam wiadro jabłek i ugotowałam mus jabłkowy. Na zimę do jabłecznika będzie jak znalazł. Globus jaki piękny wiersz . Luna , wycieczka w taki piękny dzień super pomysł. 123 masz cierpliwość do majstra. Miesiąc to długo, nie wiem czy wytrzymałabym taki remont. Tylko podziwiać:) Livio dzięki za wczorajszy koncert życzeń. Wszystkim spokojnej nocy. Pozdrawiam też Kózkę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - co tak naprawdę robie/ nie wiem.Ostrzygłam mojego zarośniętego M,pokręciłam po ogrodzie i chacie - i już noc. 123 - co do tych lalek.Właśnie zastanawiałam się czy chciałabym taką mieć - być może.. siedzi we mnie tęsknota,czułam,czułam...że nie wolno za bardzo angażować mi się w miłość babczyną!! Jesteś Synową - o wielkim sercu, mojej??CHLEB BĘDZIE ODDANY. Co tu kryć.... KTO WINIEN??? - TEŚCIOWA,,,, Teściowo,Ty stary rowerze..la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od sąsiada dostałam tą roślinę. Właśnie dzisiaj zakwitła DATURA http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=2&sqi=2&ved=0CD4QFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.swiatkwiatow.pl%2Fbielun-datura-metel-id15.html&ei=xPyJTrj-CMyE-wbw19Us&usg=AFQjCNHWQ44Mzr26HESkqE7iaPGKaGE1ZA Bardzo mały człowiek może rzucać wielki cień Bardzo mały człowiek może rzucać wielki cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam kawą i zastanawiam się , dlaczego rano jest już tak ciemno :) Kaja już zdrowa , ma zakaz jedzenia kosci. Za stara . Musi przejsć na dietę. I psa dotykają ograniczenia. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja również z kubkiem kawy zgłaszam się do was. Jak ciepło na dworze 16 stopni. Dziś do pracy...... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO dzień dobry! Piję kawę , mimo tego,że się spieszysz usiądę przy Twoim stole , i pogadam z Kają. Wytłumaczę jej ,że kości nie dla niej:) LIVIO! Znam te rośliny , kilkuletnie są ogromne. U Ciebie zakwitła teraz u znajomych w tym roku nie zakwitła wcale. Dziwne lato i dziwne zachowania kwiatów. Dosiadaj się do kawy. LUNA! 1 2 3! Powodzenia w pracuni:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×