Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
Jestem gościem:-( Nic z tego nie rozumiem!!! Wypijmy kawę:-) Pochmurny dzień dzisiaj,zapowiadali ulewy. Pozdrawiam Was wszystkie:-) Marysiu,Ty pewnie też nie możesz trafić do Stacyjkowa??? Pa----------Jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Plącze mi się po głowie piosenka Hanny Banaszak ... w moim magicznym domu wszystko zdarzyć się może ...gościu znużony gościu strudzony itd xx W Stacyjkowie również wszystko zdarzyć się może. Do Wagonika droga prosta i nam znana wszystkie tu trafimy. xx Wkurza mnie ,że pod moim pseudonimem występuje gość ..jest nieproszony a tak się pcha:( xx Jedyneczko Daj znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Globusiku, Ni udaje mi się wysłać pod moim pseudonimem. Jak Ty to robisz??? Wczoraj Livia też jako gość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gościu ...daj spokój ..OK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu...daj spokuj..OK!!
Próba,śmieszy mnie to bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie desperatki. próbuję toto rozgryżć - wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nasze nicki nie działają. Miejmy nadzieję,że to jeszcze modernizacja Pozdrawiam Was WaszaLivia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio! xx Gryź ino mocno:D xx Dziewczyny wysyłam do Was krótkiego @. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę , że trwa przebudowa w cafe. Ale kawa smakuje tak samo dobrze. Pozdrawiam wszystkie. Mam dziś wolne. Zabieram się za porządki. Koszenie trawy itd. Zimno i pochmurno.Pogoda zacheca do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Marysiu:-) Livio :-) Tylko z gościa mogę wysłać!! Jedynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Zadanie wykonane.Trawę skosiłam. Rachunki popłacone. No i mam gościa na noc:) Wnusia zdecydowała:zostaję u babci na noc. Poczytałyśmy bajkę na dobranoc i śpi w moim łóżku. Jak ten czas leci, ma już 3 lata. x Wiecie co ? Nie podoba mi się nowa wersja cafe. Za każdym razem trzeba wpisywać swojego meila? Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam.Szłam w deszczu. Dla tych którzy trafia do Stacyjkowa przygotowałam kawę. xx W kafeterii moim zdaniem zmiany na gorsze. xx Marylko! za każdym razem muszę wpisywać pseudonim i hasło. Czy uda mi się wysłać post nigdy nie wiem. Raz wyślę drugi raz idzie w plener. Z koszeniem trawy trafiłaś w sam czas....przed deszczem. Dzisiaj jest fatalnie .Zimno i pada. Uściskaj ...gościa ....Marylko niebawem wnusia pójdzie do szkoły. Dlaczego czas tak mknie??? xx Babki pozdrawiam serdecznie. xx Lunka miało być ciepło na Wasz przyjazd. Pogoda płata figle:( xx Próbuję wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie Globusiku. Pogodę mam taką samą jak u Was:-( Nie rozpisuję się bo nie wiem czy uda mi się wysłać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory wyblakłe,okropne - wpisuję swoje hasło - są litery - dla kogoś za plecaMI,widoczne jak na dłoni. Jedynka podała swój adres @@ widoczny dla wszystkich na pewno sobie tego nie życzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko , witaj Livio. xx To właśnie jest dziwne ,że muszę wpisać hasło które jest czytelne. Do tego nie za każdym razem post pójdzie. xx Mimo pogody mam wychodne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj wielki plan- idę na szczaw i gotuje zupkę -- noo i pada moje suszone na balkonie pokrzywy zmokły. Na obiad,pomysłu żadnego :( Może go sobie odpuścić?? x syzyfy za to odsatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Masz rację Livio,nie życzyłam sobie:-( X A ja właśnie piję herbatkę z pokrzywy.Kupiłam w ekologicznym sklepie. Deszcz leje,ale klienci dopisują.Mam robotę:-) Livio ja gotuję kapuśniak z młodej kapustki.Jeszcze nie gotowałam. Globusiku,miłego spacerku. To ja jedynka:-( To na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na kawie..... poobiedniej. xx Livio! przed wczoraj miałam zupę szczawiową. Nie wiem czemu ale na wiosnę mam niepohamowany apetyt na szczaw. Pomysłów na obiad też nie mam. xx Nigdy nie gotowałam ..prażuchy... wczoraj powiedziała mi o takiej zupie moja "B". Będę gotować jak.. wyjdzie napiszę . Kafeteria jest do ..czterech liter .. napisane słowo dużymi literami nie przechodzi ... zamiana na małe. xx Jedyneczko! ostatnio piję pokrzywę i skrzyp. Kupuję w aptekach. Dostaję też suszoną od "B" smakuje zupełnie inaczej pachnie świeżością. xx U mnie od rana leje. Idąc zabrałam rękawiczki była to bardzo mądra decyzja. xx Miłego popołudnia. xx próbuję wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ale się pozmieniało .Dziwnie to nasze Stacyjkowo wygląda. Robię kawę , podaję mleczko . Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na niebiesko , nie lubię tego koloru. Niestety siła wyższa. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka:) xx Bardzo smaczna kawa.Dziękuję. xx tak nastąpiły zmiany niekoniecznie na lepsze:) w pogodzie również zmiany...brr zimno! Miłej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Weszłam w moje konto i chyba udało mi się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , powiedz komu to przeszkadzało? Zmiany , zmiany ale czy na lepsze. Miłego dnia . Dzisiaj nasze święto - wszystkiego naj...dla wszystkich Mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Są takie jedyne dłonie na świecie, dłonie, które nigdy się nie męczą, które w znoju nigdy nie ustają - dłonie matki. Jest takie jedno, jedyne serce, serce które zawsze kocha, które kocha miłością najgłębszą - serce matki. Są takie jedyne oczy, oczy najszczersze, które wszystko wybaczą - oczy matki. Oddaję więc Tobie, Matko, hołd i cześć największą dziękując Ci za to, że jestem, za noce nieprzespane nad moją kołyską, dziękuję Ci za wszystko - MAMO. xx znaleziony w sieci. xx Kochane MAMY wszystkiego dobrego. xx Niestety ...ZMYŁKA ..nie zalogowałam się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła ta niedzielama być dla WSZYSTKICH MAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×