Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam. Kochane moje dziewczyny jeszcze śpią .Na kawie będę ja puls dwie. Zapraszam. x Lunka ile ludzi tyle zakrętów:( trzymaj się. x Pogoda nie dopisuje .Nic to organizujemy sobie czas. Łączy nas tyle wspólnego....można rzec ...na dobre i na złe. x pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Dosiadam się do Was.Tak sobie myślałam,że pogodę macie fatalną:-( U mnie od wczoraj też leje,trudno.Była pora sucha,nadeszła mokra:-) Jestem w pracy,ale wątpię ,żeby tu dzisiaj ktoś zajrzał.... Dobrego dnia koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej niedzieli Babki. W pochmurny poranek przytulony do nas sen nie pozwala wstać. x annaG Zaczarowany poranek Skończyły swoje tańce nocne motyle, wydłużone cienie milkną za drzewami. Nadchodzą poranne przebudzenia chwile powiewami zefira lekko odmuchane. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Najkrótszy dzień w tygodniu,kończy się i ani rusz go zatrzymać.... Pochmurne niebo przez cały dzień,ale bardzo ciepło. Globusiku,łóżko nie przetrzymało mnie dzisiaj dłużej:-) Jak na złość pobudka o szóstej rano. Miałam tyle planów..... w połowie wykonane..... Teraz czas na relaks,idę na otomanę z herbatką z : melisa z gruszką. Zostawiam Wam dzban gorącej w wagoniku,może Wam posmakuje. Pozdrawiam Was,do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielny dobry wieczór. Jedynko chętnie wypiję herbatkę z Tobą. Za oknem ciemno, od 2 dni nie palą się lampy na osiedlu. .Luna stawiamy dla Ciebie drabinę, żeby Cię wyciągnąć z dołka.Trzymaj się. Globus pozdrawiam :) Jutro czeka mnie pracowity dzień. Rano kosmetyczka, potem praca, wieczorem wizyta u dentysty. Od soboty syn maluje mi pokój, dojdzie sprzątanie. A jaki poniedziałek taki będzie cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko , Jedyneczko zostawiam Wam kawę i dobrego dnia życzę. Do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku sięgam po kawę,dzięki. Marysiu,napięty dzisiaj dzień masz:-)Powodzenia!!! Globusiku,pożegnałaś gości??? Luna na Ciebie blondi czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Coś w tym jest ..jaki poniedziałek taki cały tydzień. Byle by byłyśmy zdrowe. Ja dopiero od czwartku będę zarządzać sobą. Trudno muszę dać radę. Moje koleżanki odjechały w niedzielę. Mimo,że pogoda nie dopisała działo się dużo , oj działo:) Zaczęłyśmy od powitania. Pierwsza noc wiadomo przegadana. Tematy się mieszały. Razem chodziłyśmy do szkoły .... dlatego ogarnęły nas wspomnienia. Najwdzięczniejszy temat. Nadszedł również czas na ..... kino , kawiarnię i spacer:) przecież nie można nie zobaczyć ...Krzywej Wieży ...:) dokąd stoi :) krzywa może runąć:D Zakupy moje dziewczyny też poczyniły. Czy też tak macie, że w innym mieście wydaje się wszystko ładniejsze i tańsze??? Na koniec oczywiście zakup pierników dla rodziny i nie tylko. Chciałam żeby mnie jako ozdobnika pierników zabrały ...nie chciały:D zawiodłam się na nich. I tak było miło i się skończyło. x Marylko żyję zbliżającym się spotkaniem z Tobą. Mam połączenia komunikacyjne , wyśle Ci @. Z tego co piszesz to sukcesywnie malujesz pokoje. Jeden po drugim i odświeżysz wszystkie. Sprzątanie ciężkie ..prawda , ale nie musisz zrobić za jednym podejściem. Przy tak dużej powierzchni domu bałagan jest niezauważalny. Trzymam kciuki i powodzenia życzę. x Jedyneczko! Wpadłaś na chwilunię. Co tam u Ciebie. Zaprawy zrobione. Po niedzieli postanowiłam usmażyć troszkę śliwek. Ponieważ "B" wyjechała do Włoch i to na 3 tygodnie mam więcej czasu. Tak czasu mam więcej i smutku też:( Mały po zabiegu czuje się dobrze. Jakby był weselszy. Wygląda na to,że migdały mu dokuczały. x Lunka! Jeżeli nas czytasz przemyśl czy być za zamkniętymi drzwiami to dobry sposób na ...... wiesz na co:( Niezależnie od tego czy jesteś czy nie ...blondi ...czeka. x U mnie pochmurno i troszkę cieplej. Bardzo mi się nie chce a muszę wyjść po papierosy. Kończę więc i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Miłe chwile przeżyłaś z babkami:-) Jeśli chodzi o zakupy to zrozumiałe,że w innym mieście są ładniejsze i tańsze!!!A i wspomnienia będą wracały częściej!! Dzisiaj zostałam ponownie obdarowana:-) Tym razem były to "swojskie" winogrona.Wiadro 10 litrowe przyniósł mi klient. Podziękowałam,ale szybko się ich pozbyłam,mam nie miłe wspomnienia....Jestem na nie uczulona,kiedyś po spożyciu ich spuchłam jak balon i potrzebowałam pomocy lekarskiej. Odwiedziła mnie koleżanka i z wdzięcznością przyjęła całe wiaderko:-) Marysiu,jak tam prace malarskie,do przodu??? Ja po pracy na swoim wielkim placu na skalniak dosadziłam krokusy,strzępiaste tulipany,czosnek ozdobny i hiacynty.Będę miała wiosną niespodziankę:-) Już się nie mogę doczekać. Globusiku,śliwki swojskie,czy kupne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Już po wizycie u dentysty, plomba 80 zł i jeszcze : no nie wiem czy ten ząb nie będzie bolał. Globus bilet do Inowrocławia zakupiony. Też myślę o naszym spotkaniu. Jeszcze trochę i trzeba myśleć o pakowaniu. Twoja B. ma fajnie , ach pojechałabym do Włoch jeszcze raz... Jedynko na pewno będzie pięknie na skalniaku wiosną. Szczególnie strzępiaste tulipany:) Luna ❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko , Jedyneczko! witajcie w drugim dniu tygodnia. Głośno wołam .....kaaawa!! przygotowana. x Dzień przepraszam:) ...zgniły..fe pada deszcz. Na początek krótki liścik. Trza się rozkręcić:) x Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Takiż sam dzień i u mnie:-( leje!!!! Wypiję z wami kawkę i wymknę się do piekarenki. Marysiu moja dentystka mówi,że na zdrowie nie ma gwarancji.... Globusiku kawa pyszna,poproszę jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:-) Rozpoczął się sezon na przeziębienia.... Obserwuję,że dużo dzieci choruje, wiadomo,przedszkole,szkoła... Wspominałam Wam kiedyś,że po sąsiedzku mam prywatny gabinet pediatryczny..Babcie,ciocie,mamy od wczesnych godz. zajmują kolejkę,żeby dostać się do pana doktora. Wczoraj byłam świadkiem jak malec ok 3-letni wita doktora słowami: -A ty gdzie byłeś???? Doktor speszony odpowiada:-w domu... malec:-a ja tu cekam i cekam na Ciebie:-D -oblaski mas dzisiaj???? -mam,mam-mówi doktór-zapraszam..... X Dzieciaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam z poobiednią kawą.Dla chętnych też mam w dzbanku. x Jedyneczko. Ale superoska rozmowa. Mały ... mądralinek ... zaskoczył pana doktora:) a to dobre:) panu doktorowi też ..nic dodać nic ująć!!! Jedyna wieści się rozeszły ,że byłaś w piekarence. Mogę prosić na jutrzejsze rano rogala:) Co prawda przechodziłam koło sklepu, pachniał świeży chleb ale byłam... zmokłą kurą... chciałam szybko być w domu i nic nie kupiłam. Otóż u mnie zaczął padać jakiś ...mokry..deszcz:D do tego wiatr. Kaloryfery jeszcze zimne ...takie to uroki jesieni. Pozostało wyglądanie przez okno i podziwianie natury. Właśnie widzę duuuużą topolę oblepioną zielonymi liśćmi i tak gdzie nie gdzie pojawia się żółty. Wygląda pięknie. Szkoda,że ze mnie antytalent artystyczny. Mogłabym ją uwiecznić i namalować. Pozdrawiam Cię serdecznie. x Marylko! Super to co zaplanowane będzie zrealizowane!! x Druga sprawa to wizyty u dentysty ..odwieczny problem. Wyobraź sobie,że po długim czasie zmieniłam lekarkę. Po miesiącu wypadła mi plomba , byłam zła , pani doktor lekko zdziwiona powiedziała ,ze pewnie za mocno coś ugryzłam:) może i tak/zły/ na tym skończyły się wizyty w tym gabinecie. Bez żadnych niczyich poleceń w ciemno wybrałam lekarkę. ODPUKAĆ ale jestem zadowolona. Pani doktor mnie uprzedzała,że z plombą i zębem może być różnie nie wiadomo czy da się go wyleczyć. Chyba się dało bo nie boli. Jedno co zaobserwowałam to chyba pierwszy raz spotkałam tak dokładną stomatolog. Niebawem czeka wizyta kontrolna. x Marylko! jaki kolor wybrałaś do pokoju. x Życzę miłego i spokojnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Po prostu chmura się oberwała,taka ulewa,że nie słyszę własnego oddechu... Globusiku jutro na śniadanie rogale:-) z dżemem malinowym. Do śniadania jeszcze daleko zapraszam na pizzę,właśnie na życzenie chłopaków piecze się:-) Wpadajcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Mnie prosić nie trzeba ...już jestem. Pizza.... kolacja smakowita. Jutro będę w centrum , nie daruję zjem pizzę w znanyn nam miejscu. x Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
;) rozmowa kwalifikacyjna przed podjęciem pracy. x ile pan zna języków?........ trzy jakie?... rosyjski ,angielski i francuski proszę powiedzieć coś po angielsku ...gutten tag!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą i rogalikami:-) Lało całą noc,tyle deszczu co wczoraj nie spadło przez pół roku:-( Spokojnego i dobrego dnia!!! Muszę wypisać kilka papierków,podnoszę roletę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko. x Rogaliki się uśmiechają. Nałożę sobie szlaban zjem tylko jednego. Wypije kawę i do syzyfów. x U mnie... niby... wygląda słońce. x Dobrego dnia i do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Dobry ten kawał:-D X A u mnie nadal leje niemiłosiernie:-( Pewnie nikt do mnie dzisiaj już nie zajrzy.Na obiad rosół,krokiety z mięsem własnej roboty,surówka z rzepy soplowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! x Nareszcie odrobiłam szychtę oczywiście dzisiejszą. Co będzie jutro??? się okaże:) ...pomyślę o tym jutro .... U Ciebie pada ??? u mnie ładny jesienny dzień ale chłodny. Pozwoliłam sobie dzisiaj zapytać ...naszą władzę ... kiedy zaczną ogrzewać. Oooooo Matko! jaka była Pani zdziwiona. Odpowiedziała mi ..... pani sąsiadko jeszcze zapowiadają upały!!! ja zapytałam gdzie ???:D ... i dalej w Afryce będą na pewno. Ona na to ...nieeee u nas!!! A więc drogie Dziewczyny głowa do góry idą upały! x Póki co w SPA / zanim wejdę/ włączam grzejnik. x Marylko! Odrabiasz szychtę po malowaniu???? x Nie wiem dlaczego i poco trzyma się nas ciągle robota. Ale wieczór przed nami ...będziemy odpoczywać. Życzmy więc sobie solidnego odpoczynku. Paaa i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jak zwykle spóżniona:) Miałam dziś badanie kręgosłupa tomokomputerem. Wynik za siedem dni :) roboczych , zaznaczyła pani. Potem poczta i rachunki, obiad i na kawę poszłam do wnuków. Stęskniłam się za nimi. Globus żart dobry. A malowanie do poprawki. Kolor żółty, delikatny. Co z tego jak na drugi dzień miejscami odpadła farba. Trzeba skrobać i cekolować. A już miałam posprzątane:D Jedynko mnie dziś świeciło słońce. Podeślę trochę do Was. Maluszek fajnie podsumował pana doktora:) Pozdrawiam wszystkie i dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też wpadłam życzyć dobrej nocy. x O jej Marylko! robota nie dała satysfakcji:( ale trudno .S poprawi i będziesz zadowolona. x Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko! Otworzyłaś nowy dzień. W końcu dotarłam na kawę. Dziękuję. x Aż trudno w to uwierzyć ,że ciągle pada. U mnie poranek zmienia się co chwilę. Chmury , słońce i znowu chmury. x Jestem pochmurna jak poranek. Jestem na NIE. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzisiaj poproszę M,żeby rozpalił w kominku,nic nie schnie... X Marysiu tak myślę o tej farbie która odpadła..... Wiem,że nie można podsuszać ścian gorącym powietrzem(ściana wtedy się parzy).lepiej zwykłym wiatraczkiem...nie wiem,czy podsuszaliście,tak sobie myślę co było przyczyną.... X Globusiku zmieniam Twoje nastawienie na TAK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ponownie Jedynko. x Masz rację , walczę ze sobą. Nie wiem czy to wpływ SKS ale wkurza mnie najdrobniejszy szczegół. x Muszę siebie zwyciężyć!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Stacyjkowo zamknęłam , klucz pod wycieraczką. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Stacyjkowo już otwarte. Jedyneczko kawa czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×