Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie Spóźnienie moje dzisiaj wytłumaczone ;) W ciągu kilku dni dostałam swoje rośliny zamówione przez internet i dzisiaj wszystkie zasadziłam ;) :) Jestem trochę wykończona,więc wybaczcie krótką wizytę w wagoniku ;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Przedświąteczna kawa gotowa.Zapraszam. x Imuś roslinki znalazły swoje miejsce , będą szybko rosły.Znowu zachwycisz pięknem ogrodu:). x Jedyneczko Pewnie gonisz do sklepu:) ja już nie musze wychodzić.Tak lubię. U mnie słonecznie. Jeśli prognoza się sprawdzi kilka dni będzie ciepłych. x Marylko , Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawkę:-) Do wagoniku zajrzę po Świętach,więc: Życzę Wam zdrowych,spokojnych,radosnych Świąt spędzonych z najbliższymi,wszystkiego dobrego. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Koleżanki życzę Wam radosnego , wiosennego uśmiechu przy rodzinnym świątecznym stole. SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was i zapraszam na kawę. Ime uśmiecham się od ucha do ucha:-D Kurcacek wymiata :-D Jak dobrze,że już po.... Pogoda bardzo dopisała,wczorajszy dzień spędziłam na RODOS. Czas do roboty,koniec miesiąca... Globusiku wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyeczko już wstałam. Kawę wypiję bardzo bardzo z przyjemnością:D x Po przestoju Wagonik rusza w dalszą życiową drogę. Co było minęło. Rzeczywiście pogoda dopisała. Obżarstwa nie było:) było lenistwo jak zawsze. Jedyneczko wczoraj byłaś na Rodos. Ja dzisiaj też będę pracować w ogrodzie tylko doniczkowym:) co prawda pada mały deszcz ale dam rade wyjść po ziemię do sklepu. x Ime Jak samopoczucie??? przybywaj na kawę i szepnij słówko jak minął lany poniedziałek:) x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie: Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 pisze _Globusiku wstałaś? i globusik natychmiast o 7;51 wyskakuje z wpisem żenada-babochu piszesz sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko kawa smakowała mi bardzo:) czas do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Imuś ,smutno... W szpitalu,najważniejsze że pod opieką. Będzie dobrze,czasami tak się zdarza. Trzymam kciuki,bądźmy dobrej myśli. X Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Wiem,że będzie dobrze ;) Sama przez to przechodziłam a urodziłam przecież 3-je dzieci :D Globusiku Chłopaki jutro jadą w Twoje strony,ale w tej sytuacji chyba nie pojadę z nimi Chyba,że córkę wypuszczą do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiatj Ime rzeczywiście smutny dzień. Życie znowu zaskoczyło.Ime BARDZO żałuję,że umknie nam spotkanie.Ale Córka jest NAJWAŻNIEJSZA. Trzymam kciuki , będzie dobrze.Jest pod fachową opieką. Jesteś zasmucona ...wiem... ale wszystko się poukłada. Może dane nam będzie jeszcze się zobaczyć.Dla Córki i Ciebie przesyłam wielkie serce❤️. x U mnie w domu zagościła wiosna.Przesadziłam kwiatki. Oby rosły. Dziewczyny jestem w nostalgicznym nastroju za sprawą PR i audycji red.Mana. Nadaje piękne utwory. W takim nastroju zostanę pewnie do wieczora. Za oknem siece:D deszcz ze spaceru nici. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Czas zacząć dzień kawą. Zapraszam. U mnie po wczorajszej ulewie chwila przerwy. Rozkrzyczane stado ptaków przyciągnie znowu deszcz. Przybywajcie na spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to mamy zamknięty szlaban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane kolezanki. Wpadam żeby wam powiedzieć że nie zapomnialam o was. Życie pisze różne scenariusze i dlatego tak jest jak jest. Pozdrawiam was wszystkie i kazdej z osoba życze dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lunka Odwzajemniam pozdrowienia Fajnie,że wpadłaś choć na chwilkę :D Jedyneczko Wczoraj byliśmy u córki Dostaje kroplówki,tabletki na podtrzymanie,sterydy w razie gdyby...żeby mogła samodzielnie oddychać,bo ma astmę Dzisiaj jadę do niej sama bo mąż z chłopakami pojechali wiadomo gdzie ;) Globusiku U Ciebie rozkrzyczane ptaki u mnie świergolące szpaki ;) Na gałęziach drzew aż czarno :D Zbieram się powoli do banku,zakupy zrobić dla córki a potem w dalszą drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Luna Tobie również dużo zdrowia. Trzymaj się i zaglądaj do nas ❤️ X Imuś jak powiadają co się odwlecze to nie uciecze;-) Mam nadzieję,że jeszcze będziesz miała okazję odwiedzić naszą koleżankę. Córka pewnie najadła się strachu,będzie dobrze!!! Babciu Ime bądź dzielna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śpioszki kawa czeka;-) Jestem po spacerku,super ciepło i słonecznie... Dobrego dnia dziewczyny. Wracam do końca miesiąca;-)Dużo papierologii.... pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko to prawda jestem jeszcze zaspana. Ja tak mam ,że na wiosnę rano długo jestem zaspana. W tej sytuacji kawa dodaje mi energii:) Dzięki. x Lunka miło,że wpadłaś.Trzymaj się . Życzę Ci zdrowia i sił. x Imuś Chłopaki sa u mnie za miedzą:) bedę ich nadzorować:) Spokojnie zajmuj się swoimi sprawami. Wszystko wróci do normy jak C będzie w domu. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Składałam Wam życzenia w święta, ale nie mogłam wysłać. Może teraz się uda,,, Zdrowia , pogody ducha i słoneczka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze. Dziewczyny, jutro K. jest u mnie ostatni raz. Smutno, przez dwa lata pokochałam go jak wnuka. Takie życie. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. X Prima Aprilis. Może mi się uda kogoś nabrać? Tymczasem zapraszam na kwietniową kawkę. Marysiu dzięki za życzenia:-) Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry czy jest jeszcze troszkę kawy:) Jedyneczko ja wygrałam kupę miedzi:) to jest prawda:D:D x Marylko dzięki za pamięć. Ja też posmutniałam:( przez dwa lata można się zżyć z maluchem. x Ime pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×