Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzien dobry. Zapraszam na kawke. Ptaki tak ładnie ćwierkają ze az spac nie daja. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Dzięki za kawkę. Ja też jestem rannym ptaszkiem dzisiaj. Lecę do mamy. Dobrego dnia Wszystkim. Planuję dzisiaj pracę w ogrodzie po pracy,o ile śnieg nie spadnie;-) Wczoraj przez chwilę padał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie .. x lunka witaj kochanie kawa przygotowana przez Ciebie ma smak wyjątkowy. x Jedyneczko ha ha przecież wczoraj był dzień żartów:D wygrana kasa to nie realne marzenie:D:D x Ime ❤️ 🌻 x U mnie słońce zachęca do spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) To prawda,że kawa przyrządzona przez Lunę smakuje wybornie:-) Luna stawiasz przez kolejny tydzień:-D 1 kwietnia powinien być Świętem Narodowym. Na cześć rządzącym,tak jak nas w konia robią.... U mnie słoneczko piękne,zapowiadają się ciepłe dni. Co tam Globusiku w planach masz??? Ime wpadaj na kawę i opowiadaj.. Jakieś dobre wieści??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lunka Dziękuję za czarny napój 👄 Jedyneczko Dobre wieści to takie,że córka prawdopodobnie jutro wymknie się ze szpitala :D Dzisiaj jedziemy do niej ale po nią jutro,to chyba tirem ruszymy,tyle tego nazbierała ;) Wczoraj byłam u lekarza,bo od dwóch miesięcy boli mnie ramię No cóż...Oszczędny tryb życia,to nie dla mnie ;) :D Wzięłam się za zniszczony stół z balkonu Nawet zakupiłam szlifierkę oscylacyjną,żeby poszło w miarę sprawniej :D Z dwóch europalet robię sofę ale o tym potem... Globusiku Ty żartownisiu! Ale mnie nie nabrałaś! ;) Miłego weekendu wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Imuś. Dzięki za dobre wieści:-) Załóż najpierw na szlifierkę grubszą gradację papieru. Potem 100 np.do wygładzenia.(komu ja to mówię?:-D A i ramię oszczędzaj;-) Ja ławeczkę mam do szlifowania,robię szlifierką taśmową;-) To do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko He :D Jestem córką i siostrą stolarzy ;) Mój ojciec ma stolarnię,w której spędziłam połowę swojego życia :) Ale dzięki za podpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zapraszam na kawkę:-) Imuś wobec powyższego ,nie dziwię się ;-) Zapowiada się pogodny i ciepły dzień. Co tam u Was?? Wczorajszy dzień prawie cały spędziłam na RODOS. Wystawiliśmy ławy i stół można już biesiadować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dziewczyny. Jedyneczko a nie mówiłam ,że na Rodos będzie można jeść i pić!!!!! Jest przy czym i na czym usiąść rozłożyć ekwipunek i biesiadować. Czuję,że to fajne miejsce:) U mnie lekkie zachmurzenie ale będzie ciepło. Zamierzam ogarnąć kąty. Na początek jednak kawa,dzięki za przygotowanie x Ime Dostarczyłaś dobre wieści. C w domu. Uspokojenie dla wszystkich. Życzę jej zdrówka. x Lunka ,Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Na kawę nie zdążyłam :( Jedyneczko Melduję posłusznie,że stół wyszlifowany i już trzy razy pomalowany :D Jedna europaleta też wyszlifowana i raz pomalowana ;) Chciałabym zobaczyć ten Twój RODOS :D ;) Globusiku Idziemy razem na Rodos? ;) Będziemy biesiadować z Jedyneczką :D Bardzo miła i młoda pani doktor,zapisała mi tabletki na bark i... Spuchłam po nich jak balon :( Dłonie,kostki,oczy,nawet usta :O Odstawiłam je bo to masakra jakaś :O Pozdrowionka dla Lunki i Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś no właśnie leki na sprawy stawowe coraz częściej uczulają. Też tak miałam. Co do Waszych wyczynów stolarskich to ja się chwytam za głowę. Z zaskoczenia pojadę do Ciebie i Jedynki co by podejrzeć budowle:) Twoja sofa bardzo mnie zaintrygowała. Ime Ty prawie jak ta babeczka w programie ...Dorota Cię urządzi. Ja dzisiaj leniuchowałam , po wyczyszczeniu kątów :) zrobiłam sobie sjestę i dopiero wstałam. Pozdro...dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Witam Wszystkie koleżanki. Kawa gotowa,zapraszam.... Możecie podglądać moje RODOS,ale oficjalne otwarcie jeszcze nastąpi;-) Imuś nic tam jeszcze ciekawego nie ma,skalniak jeszcze nie zakwitł,taki mały trawniczek po środku studnia(super pyszna woda) na stół i ławy też miejsce się znalazło.W tym roku M planuje postawić altanę,oczywiście własnoręcznie wykonaną,zgredzik nikomu nie da zarobić,wszystko SAM:-D Jeszcze dużo pracy i wkładu wymaga RODOS... Ja mam jak Wam wiadomo ograniczony czas...praca w pracy itp... Globusiku:-D na moim RODOS czeka na Ciebie bujak;-) To dobrego dnia babeczki. Ime mam nadzieję,że czujesz się lepiej,opuchlizna zeszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dosiadam się do kawy. Dzięki. Już nie mogę się doczekać kiedy będę się bujać na hamaku. W końcu się wyśpię:D x Ime też mam spuchnięte usta za sprawą opryszczki. Świństwo mnie zaatakowało. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. To rzeczywiście paskuda Cię zaatakowała:-( W sumie na wirusy nie ma lekarstwa.Wytrwałości. Pochmurnie dzisiaj,ale ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Piękna pogoda, 22 stopnie. Wczoraj posprzątałam ogród, dziś dzień na przyjemności : basen i kosmetyczka. Jutro mniej przyjemnie ;muszę iść do dentysty. X Cieszę się , że wiosna wprawia Was w miły nastrój, zachęca do biesiadowania. Jedynko przyjmniesz nas na grilla ? Miłego wieczoru kobietki. Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czujecie? To kawa tak pachnie :D Zapraszam ❤️ Jedyneczko Mi tam dużo do szczęścia nie potrzeba ;) Wystarczy ten trawnik po środku! ;) Nasi M chyba się zmówili :D Mój też brzęczał wczoraj o altanie ;) Tylko,że mój sam nic nie zrobi ;) Co do mojej opuchniętej gęby,to proces długotrwały...pomagam sobie specyfikiem na pozbycie się wody z organizmu ;) Globusiku No to witaj w klubie Ja zaliczyłam 7 opryszczek w ciągu 2 miesięcy i właśnie goi się ostatnia ;) Nasza ekipa wybiera się znowu w Twoje strony,ale tym razem w poprzednie :D Jutro wyjazd Dzisiaj jadę z C do lekarza,na badania kontrolne Marysiu Lunka Korzystajcie z pani wiosny 🌼 Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Blondi i czarna dla Nas :-) Zapraszam... Marysiu,co porabiasz jak nie ma K? Wpadaj do nas... Globusiku u mnie na razie słońce,ponoć po południu mają przejść burze...co u Ciebie za oknem?? Imuś jak tam C? na zwolnieniu? jak się czuje? Przyjdź na kawę i opowiadaj;-) Dobrego dnia koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. Przyszłam z własnym kubeczkiem ,żeby Was nie zarazić paskudą. Jedyneczko no własnie na wirusy nie ma mocnych. Trza się godzić i tyle. U mnie po wczorajszym upalnym dniu ranek pochmurny i chłodniejszy. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic z tego nie rozumiem , rano byłam nikogo nie widziałm na kawie:( znowu szlaban był zamknięty. x Imuś serce mi zadrżało. Ponieważ idziesz z C nic ze spotkania by nie było:( x U mnie po upalnym wczorajszym dniu dzisiaj wieje i chłód przenika do kości. Wiatr zachęca mnie do robienia ...nic.... Trzymajcie się i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na Was czeka. Wywóz śmieci dzisiaj,muszę dopilnować;-) Ulewy zapowiadane na wczoraj ominęły nas. Dzisiaj pogodnie i słonecznie. Cóż słyszę w radiu??? Faceci wolą mniej ogarnięte kobiety:-D dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jedyneczko jestem spóźniona na kawie. Oj jak ja nie lubię spóźnialskich:) U Ciebie oczyszczanie terenu:) a ja czekam na gościa ..Seniora:) U mnie również słonecznie ale chłodniej. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko U mnie również dzisiaj wywóz śmieci :D ;) Nie mam szans u facetów...;) :) :D Globusiku Miłego spotkania ❤️ C pomyliła termin wizyty...pojechałyśmy wczoraj na darmo A mówiłam,zadzwoń i się upewnij,to nie! Dzisiaj znowu jedziemy Jedyneczko...Moja C to z pewnością miałaby powodzenie u płci przeciwnej :D :D :D Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś:-D No masz ci babo placek:-D Wiesz co Imuś, ja to w porównaniu do Ciebie wiodę bynajmniej spokojny żywot:-D C rozkojarzona,po przejściach;-) pomyliło się jej i tyle w temacie;-) Mój S kiedyś do szkoły poszedł bez tornistra:-D zapomniał... Goniłam za nim przez pół miasta:-) Oj dzieci,dzieci... Pogoda paskudna,zachmurzyło się i strasznie wieje:-( Znowu moje plany na nic.Jak będzie padało nic nie zrobię na skalniaczku... Bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko Ha ha ha :D Ja bym nie biegała za nikim ;) :D U mnie odwrotnie z pogodą... Chciałam się zabrać za swoje siedzisko ale nie będę się babrać przed wyjazdem do miasta ;) Moje dziec***adły za tatusiem :D Ten to dopiero jest zakręcony :O :D Za chwilę wybywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witajcie i wpadajcie na kawkę. Ime,a ja zawsze latam za swoimi chłopakami:-D W końcu kiedyś się ogarną,wiecznie żyć nie będę:-D Co tam u Was??? Globusiku wizyta trwa??? Pozdrawiam Was,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Jestem z kawą i wiadomościami:) x Otóż też jestem zakręcona .Nie zauważyłam ,że trzeba iść do fryzjera. Olśniło mnie wczoraj.Zamówiłam usługę na dzisiaj:) Zdarzyło mi się , że rozmawiałam przez telefon i jednocześnie szukałam telefonu:D :D oto cała ja!!!! x Imuś czy już po wizycie????:) x Jedyneczko zatęskniłam za rogalami:) zbieram się do piekarenki. x Dobrego pogodnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×