Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej mamauski:) dzieki Ewa... Kobitki szukałam łyzeczki dosksonałej do karmienia i znalazłam...mam w dom u chyba z 7 róznych łyzeczek i z żadnej z nich mała nie chciala sciagac zarełka wargą...zadna nie miesciła jej sie w buźce...az dzisiajw sklepie wylookałam http://allegro.pl/lyzeczki-plastikowe-zestaw-6-sztuk-canpol-basic-i2289070878.html sa tak fajnie małe,że nakłada sie akurat jedna porcje w "sam raz do buźki" i aytomatycznie jak cała sie miesci to naciska jezyczek i mała sciaga zarełko warga:) zjadała tak dzisiaj cały słoiczek w tempie ekspresowym i NIE WYPLUWAŁA!!! oczywiscie nie poprzestałam na łyzeczkach i kupiłam tez takie pojemniczki jak sa na zdjeciu w tym linku tylko,ze rózowe a nie niebieskie...i cena powala za 6 łyzeczek dałam 4,90 i za komplet 3 pojemniczków 5.90! szok...to wczesniej za jedną łyżeczkę płaciłam ok 9 zł.Jutro kupie chyba tez te miseczki...a spodobało mi sie to,że np na spacer możana zabrac szamadełko zamiast w słoiczku to w tym pojemniczku...i sie nie nagrzeje ani sie nie zbije:) ale serio co do łyzeczek to dla tych mam co dopiero zabieraja sie za karmienie to POLECAM Z całego serducha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale pustki...nie ma co sie dziwic pogoda przesliczna malinowa my już mamy łyzeczek az za duzo kilkoro dzieci bym nimi wykarmiła,ale innym może się przyda...wozeczek super znalazłaś oglądałam filmik no kosmos ten pokrowiec na komorke wymiata ale troszku trzeba dac za niego http://www.rmf24.pl/news-tragedia-w-krakowie-matka-z-dzieckiem-rzucila-sie-z-okna,nId,602567 masakra ! jestem wstrzasnieta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my akurat kupujemy nowy ten wózeczek:) podoba mi sie bo jest OD URODZENIA! wiec jesli nastepna dzidzia urodzi sie latem to po co męczyc sie z gondola i pocic dzieciatko?:) takie moje zdanie:) można kupic ten wózeczek taniej...np http://tablica.pl/oferta/spacerowka-espiro-z-gwarancja-torba-i-parasolka-gratis-ID10Akh.html#80670570;r:;s: mój mąż był go dzisiaj obejrzec wracajac z wa-wy i stwierdził,że stan IGŁA...ale nam sie kolor nie podoba ...duzo mozna kupic używanych. widziałam to dzisiaj faktach...szok normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnęłam!! :D Witam wszystkie nowe grudniówki!! Zaraz Was wyszukam na fb :) Dziewczyny u nas już też 2 ząbki :) przedwczoraj się pojawiły, dzisiaj 1 już wyszedł a drugi w drodze :) w związku z tym mała jest strasznie marudna :( aż zal serce ściska, tak płacze :( Zmykam na maila bo widzę że tam też się dużo dzieje :) Udanego weekendu, buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Ja przez Ciebie zbankrutuję! Weszłam TYLKO OBEJRZEĆ ŁYŻECZKI do tego Sprzedającego i już mam koszyk na 85 PLN. Nie wiesz, jak to możliwe? Jak łyżeczki, to przecież i miseczki, i pojemniczki też... ale... potrzebny mi fajny śliniak przez głowę, a on ma w ofercie. No i pić przecież niedługo trzeba będzie dawać, a tam taka fajna promocja na Kubek + Kubek niekapek z Lovi! No i rzutem na taśmę, by się jeszcze myjka przydała do kąpieli, bo u nas znowu pół miasta trzeba będzie zwiedzić zanim taką znajdę! A! I pojemnik na smoka, bo tego z piłeczką też nie mogłam znaleźć, a mi się podoba! Reasumując: ZAMORDUJĘ! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Ja tu dzisiaj będę podbijać frekwencję, bo jak może być inaczej w niedzielę i to w taką piękną? Służba! Super! Z tej rozpaczy i bezsilności pogryzłam się z Małżonkiem rano i zaczęłam dzień wściekła, zdołowana i ogólnie do dupy. :((( Co do tego artykułu... Niesamowita tragedia. Jednak dzisiejsze czasu nie są dobre dla mam. Pewnie nikt nie zauważył, że z mamą dzieje się coś złego po porodzie. Smutno mi. Bardzo mi smutno. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Może się i mylę, ale kiedyś kobieta po porodzie z maleńkim dzieckiem nie zostawała tak szybko sama sobie - były babcie, ciocie, mamy, sąsiadki. A chyba każda z nas wie, jak bardzo potrzeba chociażby takiego "duchowego" wsparcia przy pierwszym dziecku szczególnie... I poczucia bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam, że ta kobieta mieszkała na Lea. Przez 3 lata mieszkałam dosłownie za rogiem, a na Lea chodziłam na targ na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Ewcia biedulka jesteś z tymi służbami :( u mnie juz 25C tak ze szykujemy sie na wyjście razem do kościola mam madzieje ze Nati bedzie grzeczna. Ewcia moze być wpadla do mnie i wyprostowala mi włosy bo brakuje mi 3 reki :( aga słyszałam w wiadomościach przerażające i to bardzo co musialo sie dziac w jej sercu ( ja jak patrze no moja corke to wiem ze teraz jestem dla mniej calym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też samotna dzisiaj :( u Nas straszne wiatrzysko ! Pola po wczorajszych spacerach spała 12 godz. poszalała 2 godz. i znowu śpi .....co tu robić ? prasować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się Ewa depresja poporodowa...teraz zdarza się coraz częściej. Młode matki zostawione same sobie, problemy z karmieniem, nie przespane noce i oto efekty...biedne maleństwo😭 .....depresja poporodowa. Chorujący na depresję odbierając sobie życie często też zabierają ze sobą tych których kochają, przeważnie tak jest w przypadku matek samobójczyń które chcą - jak już ich nie będzie - ochronić swoje dzieci przed złym światem.Coś takiego wyczytałam Ania ja córcie przytuliłam z całych sił.Łzy mi do oczu napływają. malinowa jaki kolor wózeczka wybaliście? Wiola gratki dla Marysieńki ! u nas też wietrzysko:(ale spacerek będzie ;) miłej niedzieli mamusie z mężami i słomiane wdowy buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie, jak na złość, pogoda cudna! Jedyne, co na chwilę obecną mogę zrobić, to pobawić się z Małym na balkonie. Wywiózł by nas Tata na wieś do Dziadków, ale niestety dopadła ich jelitówka i nie chcemy przywlec choróbska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pomyślę o tej dziewczynie z Krakowa, to mi się serce ściska jak pięść. Jedno młode życie, drugie ledwie zaczęte... Świat wariuje, a ludzie tego nie wytrzymują. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta :) kooooopa lat :) Ewa jak tam Szymek,koniec walki z gilem??? Alez zazdroszcze Wam tego lata! U nas jakies +15.i chlodny wiatr.. Kurcze,nie moge przestac myslec o tej dziewczynie z Krakowa...straszna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Katarek zrobił swoje. Bez leków się obyło. Sól fizjologiczna i inhalacje + odkurzacz. Gorzej z Bratanicą, chrzest za tydzień, a tam zastrzyki idą w ruch. Szpital u nas przepełniony na dziecięcym. Dużo zapaleń płuc. Wiosenne spacerki wychodzą. Łatwo dziecko przegrzać, a wtedy moment chłodny wiaterek zrobi swoje albo przeciąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie udalo a tak malo juz brakowalo ! najgorsze co moze byc to choroba Maluszka!:( Mam zal do tej naszej lekarki za to ze nie skierowala nas do szpitala..Weim ze to nienajlepsze miejsc i duzo swinstw mozna by zlapac ale w tym samym czasie widzialabym ze jakby co to specjalista jest pod nosem...a oni tymczasem skazali mnie na bezsenne noce pelne leku :( ech, szkoda gadac.. Moj Maly jest tak oslabiony po antybiotyku ze juz 5 dzien spi mi w nocy 12-14 godzin...Dzis obudzil sie 0 10 rano a polozylam go spac o 20 wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i juz śmigamy w spacerówce :) Chuzzle a w w/w spacerówce fajna jest budka nie trzeba parasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Niepokoi mnie trochę to spanie Twojego Młodzieńca... Pilnuj, żeby się nie odwodnił. Jakoś tak dziwnie, żeby aż tyle godzin dziecko bez przerwy na jedzenie spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dlugasnego posta i zniknal w czelusciach kafe :/ Ech... Ewa a wiec tak-wiadomym 'zglosilam' to u mojej lekarki chcac skonsultowac czy to normalne ?Wedlug niej Maly jest po prostu spioszkiem a dziecko nie daloby sobie zrobic krzywdy- gdyby dzialo sie cos nie tak,obudzilby sie... Pisalam Ci jacy tu sa lekarze,nie wiadomo czy ufac czy nie... Na dobra sprawe mysle sobie ze On nigdy klopotow ze snem nie mial..zaraz po urodzeniu na piersi robil 5-6 godzinne przerwy w nocy..potem doszlismy do jednej pobudki a odkad dosteje kaszke przesypia cala noc...I moze o to chodzi?najada sie i dlatego tak twardo spi???jest teraz na mm plus dostaje kaszke ale lyzeczka a przed snem w butli troszke kleiku..Przybiera bardzo ladnie,grubo ponad 7 kilo ma wiec moze nie powinnam sie martwic i pozwolic mu spac tak dlugo??? Sama nie wiem,nie mam serca go budzic ale rzeczywiscie to troche 'nienormalne' by dziecko tak spalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ja tylko na chwilę bo mąż w domu na weekend więc trzeba trochę czasu pospędzać razem :) u nas okropny upał, ale za to dzisiaj strasznie wieje, pranie w godzinę wysycha :) Tymek przez te upały jakoś nie bardzo chce jeść, tylko się bawi butelką i dmucha sobie w nią zamiast ciągnąć, ale coś tam udaje mi się wcisnąć w niego i wody po 10ml co jakiś czas też pociągnie. Asia No to ucieszylaś mnie ta budką, bo parasolka przy naszej spacerówce ostatnio po prostu... odleciała :/ i wczoraj w sklepie znów się przymierzałam do tego casuala i naprawdę mi się podoba :) Royal Myślę, że skoro synuś ładnie przybiera na wadze, to nie trzeba go budzić i raczej bym się nie martwiła tym długim spaniem za bardzo. Widocznie musi odespać, zregenerować siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuzzle- tez bardziej sklaniam sie ku temy by pozwolic mu tak spac...bo przeciez nie chudnie..ladnie wazy.. Dziewczyny a moze spotkalyscie sie z takimi spiochami w Waszym otoczeniu???wszystko bylo ok z tymi dzieciaczkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Polcia śpi 10 godz. a czasami 12 Mojej znajomej córcia podobnie przesypia 10-12 godz. rozmawiałam z pediatra i powiedziała to samo o czy pisze Chuzzle że skoro ładnie przybiera to widocznie potrzebuje tyle snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Ja być może przesadzam z tym spaniem, bo dla mnie 12h snu u Szymka to byłby ewenement. Ale On nadal na samym cycku i ja tak przyzwyczajona, że 5h to maks między karmieniami. Ola Pogratulować! Męczące są takie imprezy, to fakt. Czekamy na fotki! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś bylismy w zoo. Baska grzeczna, zadowolona, bo cos innego. A pozniej w restauracji na obiadku. Baska dostala butle i spokojnie poczekala aż rodzice zjedza. Ale masakra jakie wielkie porcje! Typowo poznanskie danie -pyry z gzikiem na przystawke- i już bylismy najedzeni. Do tego zamowilismy sobie poledwiczki z kurczaka z frytkami i surowka. Takim jedna porcja to spoko z 2 odoby by się najadly, ale nie ma się co dziwic magda gesler Swoje zrobila wiec musza się tego trzymac. Wieczorkiem jeszcze skoczymy do kosciolka z Baska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wrzuce ale nie wiem czy sie z tym dzis ogarne a jutro zmykamy na majowke. Troche boje sie podrozy. 260 km... Klaudyna a jak ceny w tej knajpie podreperoeanej przez Gesler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubierania dzieci w taka pogode Baska miala dziś tylko pieluche, sukienke i skarpetki, a na glowie opaske, taka azurowa, bardziej na prostowanie uszek:) A jak przysnela, to przykrylam ja tetra, a i tak plecki miala troche przypocone, ale to od wozka wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Pyry z gzikiem( 3spore ziemniaki i gzik- ser bialy zr szczypiorkiem i cebulka) 8zl Poledwiczki z kurczaka, 3szt frytki (fura) sos czosnkowy i dwa rodzaje surowek 23zl Piwko 5zl Jak na takie porcje uwazam że ceny wcale nie wygorowane. na fb mam zdj Baski nad takim talerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mamy chłopców jakie preferują ciuszki na lato? Co warto kupić? Chodzi mi o rodzaje ciuchów. Zależy mi przede wszystkim na wygodzie i swobodzie ruchów mojego Pełzaka Małego. Sama nie wiem, czy brać ogrodniczki + bluzeczka, bodziak + spodenki, rampersiki, bluzeczki + spodenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×