Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość Fabryka Marzeń
Witam Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Konsultanta Ślubnego. Oferuję kompleksową pomoc w każdej kwestii, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej jak i każdej sprawy. Moim zadaniem jest maksymalne odciążenie Was od obowiązków i stresu związanego z organizacją przyjęcia. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.fabryka-marzen.net oraz do kontaktu tel. 662-182-335 Koszt mojej usługi jest minimalny ponieważ wcześniej organizowałam wszelkie inne imprezy m.in. chrzciny, komunie, rocznice itp. a teraz rozszerzyłam działalność o śluby i wesela więc zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikadela
minimalny tzn konkretnie jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mi się wesele w ogóle nie śni, pracuję na tym, żeby nie zwariować. Staram się nie przyjmować niczym - wiem, że z naszej strony zostanie zorganizowane wszystko najlepiej jak będziemy umieli, a w dniu wesela niewiele uda nam się zmienić. Dlatego szkoda nerwów :) My odebraliśmy w tym tygodniu obrączki i kupiliśmy dla Niego buty. Piękne :) Niedługo zabieramy się za zaproszenia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz sie molekularna fajnie... ja niedlugo do glowy dostane... :d ale wiecie co... plywac nie umiem wrecz panicznie boje sie wody a moj A. zapisal nas na nauke plywania... i wiecie co...sa tutaj tak cudowni ludzie ze po drugiej lekcji ja plywalam samodzielnie i jak sie cieszylam to oni razem ze mna. :) wiec od 5.10 chodze 2 razy w tygodniu na basen. wczoraj bylam drugi raz. i w niedziele jeszcze bede chodzic... chyba to polubilam :) ha ha to tak z innej beczki w ramach dbania o figure :)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Cześć dziewczyny :) Przyłączam się. Kwiecień 2013 zmieniam stan skupienia :) Dzięki malapannamloda za linka do tego wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
I jeszcze raz sobie napiszę, bo zapomniałam zaznaczyć mailowych powiadomień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dopisuję się :) KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Cześć dziewczyny, przebrnęłam właśnie przez całe forum i sama jestem w szoku jak mi uciekło popołudnie ;) Przeglądnęłam wszystkie Wasze linki i zaczerpnęłam kilka pomysłów. molekularna: zakochałam się w Twojej sukience!!! Czy mogłabyś mi zdradzić ile kosztowała (nie dopatrzyłam się tego nigdzie na forum). Widzę że salon mają też w Krakowie, więc jestem bardzo nakręcona na wycieczkę do Małopolski ;D My jak na razie na 20.04.2013 mamy: - listę gości - salę - fotografa - kamerzystę - zespół - prawie skończone nauki przedmałżeńskie - rezerwację terminu w kościele + założony zeszyt z masą powklejanych pomysłów, które czekają na realizację ;) Narazie w pierwszej kolejności biorę się w końcu za poszukiwania sukienki, butów, itd. Potem zaproszenia - mam zamiar sama je zrobić. sarenka_m: projektowałaś w photoshopie i dajesz do wydruku, czy robisz bardziej handmade typu scrapbooking? Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dopisuję bo nie zrobiłam tego wcześniej:) KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary LISTOPAD: lipcowka_86................09.11.2013.............Wadowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, maryland :) Nie dość że bierzemy ślub w tym samym dniu, to może jeszcze w tej samej sukni? ;P Zabawne ;) Podpisałam umowę w październiku i miałam przez to 5% zniżki (trochę niewiele, ale już niech będzie, zawsze coś). Bez tej zniżki kosztowała 2250zł. Plus halka około 70zł plus welon około 200zł. Ale mam w planach jeszcze negocjacje w kwestii dodatków :) W ogóle suknia jest bardzo wygodna i lekka w porównaniu do innych, które przymierzałam w dwóch salonach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Ojj to bardzo kusząca jest cena - biorąc pod uwagę zakupy sukienek mojej siostry i koleżanki (obydwie kupowały w tym roku) - one dały około 2900 za sukienki, więc ta wyszłaby korzystnie ;) Muszę zadzwonić tam czy w Krakowie mają taki model :) Dzięki molekularna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza Weselniczka .................21.09.2013............Warszawa olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary LISTOPAD: lipcowka_86................09.11.2013.............Wadowic e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia __Kreska__.................20.04.2013...........Tarnów maryland_...................20.04.2013...........Katowice MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz sarenka_m...................13.07.2013........Częstochowa aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza Weselniczka .................21.09.2013............Warszawa olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary LISTOPAD: lipcowka_86................09.11.2013.............Wadowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
sarenka_m: zadałam Ci pytanie odnośnie zaproszeń na stronie wstecz. Jak znajdziesz chwilkę to odpowiedz, bo chyba przeoczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna wiosna lato lato
ja też w tym roku, witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Cześć dziewczynki! Jak tam żyjecie w te chłodne dni? :) Ja wczoraj wykombinowałam pierwszą stronę zaproszeń, jak mi się całość spodoba, to będę robiła sama, jak nie to kupię jakieś zaproszenia. molekularna: mają w Krakowie model sukienki, chyba sobie zrobię wycieczkę do Małopolski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu znalazłam niezłego kamerzystę z wolnym terminem. W niedzielę idziemy się z nim spotkać. Mam nadzieję, że to będzie TEN, bo jak ktoś mi się podoba to albo ma termin zajęty, albo ceny z kosmosu. Jeden z kamerzystów krzyknął mi 10 000. Myślałam, że z krzesła spadnę. Maryland, fajnie że sama projektujesz swoje zaproszenia, będą niepowtarzalne. Ja też się zastanawiam nad zrobieniem sama, ale pewnie czasu mi nie wystarczy i w końcu kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland_ dzięki bo rzeczywiście w tym gąszczu wiadomości nie zauważyłam :D wzor który wymyśliłam nie wymaga zbytniego użycia komputera ;) wszystkie elementy są klejone,będą, bo wymyśliłam takie elementy że nie mogę ich nigdzie znaleźć jak np małe metalowe złote różyczki i złote obrączki, ale nie taki miękkie bo wg mnie są kiczowate tylko z jakiegoś innego mateiału, nie wiem jeszcze jakiego:D może masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
sarenka_m: ja chcąc sama zrobić zaproszenia, chcąc nie chcąc wpadłam w nową pasję - scrapbooking. Mam już za sobą kilka debiutów kartkowo-albumowych ;) Polecam Ci kilka sklepów z akcesoriami do kartek / zaproszeń. Mają tam papiery ozdobne, kleje, kwiatuszki, ślubne pieczątki typu "Zaproszenie", dziurkacze do wycinania fajnych motywów - dosłownie wszystko --> więc można naprawdę się nieźle zaopatrzyć. Daję Ci kilka linków: http://sklep.scrap.com.pl/ http://www.scrapiniec.pl/ http://swiatpasji.pl/sklep/ http://www.scrappasja.pl/index.php Ja już ze względu na wcześniejsze tworzenie kartek mam dość trochę materiałów, ale swoje zaproszenia, ze względu na ilość które muszę zrobić (około 60) chcę zrobić w miare proste, bez większej ilości ozdobników - bo nie dość, że to dużo roboty, to jeszcze finansowo może wyjść drożej niż zamawiane zaproszenia... Weselniczka 21.09.2013 - chyba wiem, który to kamerzysta za 10 000 zł ;) Powodzenia na spotkaniu i daj znać, czy w końcu zaklepany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dolaczam sie do Was :) Slubuje w kwietniu 2013. maryland_ dziekuje za nakierowanie na ten watek :) Widze, ze jest troche do nadrobienia, wiec ide po herbatke i siadam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
888www: dopisz się do listy (jest chyba 2 posty wyżej), no i zapraszamy do dyskusji :) Dziewczyny, czy macie wybrane już torty? U mnie na sali w menu torta nie ma, więc musimy sobie sami załatwić i chciałam znaleźć w internecie taki, który mi się spodoba i pokazać w cukierni, żeby coś na kształt tego mi zrobili. Polecam Wam stronkę, na której jest mnóstwo zdjęć z tortami: http://design-wedding-cakes-pictures.blogspot.com/ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam. Chcę, żeby był jak najprostszy w wyglądzie, bo to jest akurat element wesela, który nie jest dla mnie ważny, i z tego co zauważyłam, dla gości też nie. Ale jeśli szukasz inspiracji to tu są ładne http://www.warszawskiportalslubny.pl/strona-glowna.html?sobi2Task=sobi2Details&catid=38&sobi2Id=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland_ dzięki za linki :) moje wzory są dosyć proste ale widzę je z różyczkami i obrączkami..kto wie może jeszcze zmienię koncepcję :D aż w końcu poczuję ze to "to" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Ja jeżeli chodzi o tort to po pierwsze ma znaczenie dla mnie smak tortu a potem jego wygląd,po weselu goście nie wspomnają wyglądu tortu tylko jego smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli planowanie slubu i wesele zaczyna was przerastwać, moze warto rozwazyc pomoc konsultanta? Ja powierzyłam wszystkie sprawy profesjonaliscie i dobrze na tym wyszlam. Slub to czas da was, nie powinnyscie tego dnia przejmowac sie planowaniem ostatnich szczegolów;) Ja zaufalam firmie apple&pear, znalazłam ich przez serwis gdziewesele.pl http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Konsultant-slubny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×