Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

inezz- jeśli chodzi o styl to te kolory fioletowo- siwe wybrał mąż. Reszta domu jest biała i to mi odpowiada :) Ja chciałam salon zrobić na ,,staro- nowocześnie" Na sofę z ikei się uparłam i od zawsze taką chciałam mieć :) Do tego chciałam meble na strary styl ale mąż się nie zgodził a, że ja byłam w ciązy i chciałam remonty i wprowadzenie się mieć już za sobą to ulegałam... Naiwna JA...:/ Teraz żałuje. I No tak . Basiu , jagna - lepsze spóźnione życzenia niż zapomniane :) Wszystkiego najlepszego z okazji dnia górnika ;) :P Moja mama też Basia i dziś na imprezce byłam z Lucynką:) I A i plany na sylwester- mąż ma służbę w sylwestra i nie będzie go cały dzień , całą noc sylwestrową :/ Sama to ja nabawie... I Dzięwczęta nie wiem czy u Was jest taki sklep jak PEPCO. Dziś robiłam mikołajkowe zakupy tam i powiem Wam, że upewniłam się, że to jedyne miejsce w którym mozna tak naprawdę znaleść okazję! Kupiłam chrzesnicy czerwony, gruby, świetny sweterek za 14.99 , oczywiście nowy. Jutro jadę tam kupić prezent mikołajkowy dla Lucynki :) W planach mam zabawki do kąpieli i jakiś ciuszek na pewno. I igła- współczuje niewyspania :( JAk człowiek nie wyspany to traci się radość w ciągu dnia nawet z miłych rzeczy. A podnosisz ją bardziej na pion jak ma katarek? Pytam bo mi lekarka przy katarze Lucynki zwróciła uwagę, żeby przy katarze nie kłaś za bardzo na płasko. Mam pytanko do ciebie. U Ciebie na odparzenia to tylko maka ziemniaczana zadziałała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Wiola to mamy chyba bardzo podobny gust, moj maz tez woli nowoczesnie i to co oferuja popularne sklepy meblowe typu jawor itp, tez chcialam taka sofe z ikei ale nie dalo rady sie przebic, w efekcie mamy sofe takze z ikei ale w innym stylu tez uwielbiam na bialo, ocecnie upieram sie na biale drzwi na pietro bo na parterze maz wybral w kolorze wenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
pepco w krasniku jest o wiele bardziej wyposazone niz w lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Barbara jakie wiesci w UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki inez za komplement dla córci, ja miałam Tobie pisać, że nasze córeczki są podobne, tak jakoś mi się skojarzyło. A jaka ty powabna! :) dzięki dziewczyny za info o rozkładzie dnia odnośnie spania maluchów (mała agatka ty oczywiście jesteś nieoceniona). Ja planuję ustalić jej stałe pory ale nie mam pojęcia jak to zrobić bo u nas nie jest tak, że każdy dzień jest taki sam, pracujemy na różne zmiany, nieraz mamy wolne, nieraz gdzieś jedziemy autem a dziecko to uwielbia i najczęściej zasypia... A z jedzeniem to jest coraz gorzej. Zaciska zęby na wszystko. Chce mi się wyć do księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
lena jak tylko zobaczylam twoja corcie na fb odrazu pomyslalam ze podobna do mojej i obie maja zadarte noski :-) zostawilam tam komentarz hehe ---a ja... to tylko tak na zdjeciu w rzeczywistosci jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iinez a co podajesz małej do picia? Ja zaczęłam dawać herbatki: zaparzane, owocowe(hibiskus, aronia, jagoda, dzika róża, jabłko itd) bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez!! wszystko ok:) trafilam na sympatyczna Pania ktorej wyjasnilam ze malego karmie piersia i za bardzo nie ma kto z dzieckiem mi siedziec jak bym musiała iść do pracy. Nastepny termin mam az na 28 lutego :) Przyznam ze jak maly podrosnie bede chciala u nich porobić kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz- jeśli jestes na fb to odezwij się do mnie Wioleta G. w znajomych Leny jestem :) Mi się marzyły też meble białe w kuchni... W leroy merlin kłóciłam się z mężem o nie ale jak już wspomniałam - urządzaliśmy się jak miałam juz dość spory brzuch bo to bł styczeń :/ I ustępywałam mu prawie we wszystkim i mam meble w brązie! :( Drzwi też planujemy wymienić wewnętrzne i też chciałabym białe :) I Lena0- nie mi zadawałaś to pytanie ale ja Ci napiszę ;) Bardzo pracowałam nad tym aby Lucyna piła czystą wodę. Słyszałam o tym sporo i czytałam. NAprawdę WODA zwykła to samo zdrowie! Ciężko jest odzwyczaić dzieciaczka od słodkich soczków ale uważam , że warto! :D I Czy któaś z Was studiowała pielęgniarstwo bądź ma kogoś bliskiego? Ja coraz częściej o tym myślę. Bardzo lubie atmosferę szpitala i imponują mi osoby medyczznie zajmujące się chorymi ludzmi. Ciekawa jestem ile chemii jest na tych studiach i matematyki bo to dla mnie czarna magia nie do przeskoczenia :/ Pomyślicie , że jestem dziwakiem ale marzy mi się pobrać kiedyś komuś krew strzykawką.Nawet jak nie pójdę na to pielęgniarstwo to muszę się tego nauczyć!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola moja mama jest pielęgniarką, ale ona kończyła szkołę 30 lat temu więc od tego czasu wiele się pozmieniało. Natomiast jest u nich w przychodni dziewczyna :) swoją drogą też Wiola i ona jest obecnie na 3 roku pielęgniarstwa. Zaocznie - co wydaje mi się strasznie nieodpowiedzialne ze strony szkolnictwa w Polsce, bo jak niby można się nauczyć tak odpowiedzialnego zawodu w trybie zaocznym. No ale pominąwszy to. Napiszę Ci tylko tyle ;) jak ta Wiola daję radę to każdy się kwalifikuje :). Mi się kiedyś marzył ten zawód ale mama mi wybiła z głowy. Wtedy bardzo źle pielęgniarki zarabiały. Teraz żałuję, bo czuję że minęłam się z powołaniem. A nie wiem czy mam jeszcze siłę na kolejne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- o to to :) Też nie wiem czy mam siłe na kolejne studia. Ale teraz wstyd sie przyznać bo też zaocznie bym poszła...:/ Tak jak mówisz, 30 lat temu to inaczej to wyglądało. Znam pielęgniarki które po liceum pielegniarstwa jeszcze pracują w przychodni. Teraz to słyszałam - przynajmniej na uniwersytecie medycznym poziom pielęgniarstwa jest przymoninający kierunek lekarski i lepiej iść na lekarza , dać trochę więcej z siebie ale potem zarabiać więcej i mieć większy szacunek. I Basiu- to co z tą świnką napisałaś... Ja zastanawiam się nad rozpoczęciem życia jako wegetarianka. Coraz częściej przekonuje się , że stojąc w kolejce po wędline czy mięsko przechodzą mnie dziwne myśli o ,,zwłokach zwierzęcych w lodówce" :/ Jagna- Ty chyba nie jjesz mięsa? Jak dajesz radę? Jak to w praktyce wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Noc super! dziewczynki pieknie spały no i ja też. I wiola u nas mąka troszke pomogła, ale nie wyleczyła niestety sporo pomogła maśc cynkowa na pęcherzyki, ale tez to nie był pożądany efekt:( dopiero te leki od dr dały radę:) a jak jest u Was pęcherzyki są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola!! ja wedline ograniczylam do minimum i w moich ustach od czasu do czasu króluje indyk. Błazej tez tylko je indyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola moja mama też skończyła tylko liceum pielęgniarskie. W międzyczasie oczywiście masę kursów, nawet ostatnio musiała zrobić taki kurs gdzie korzystała z urlopu bo nie mogła inaczej chodzić na zajęcia. Koleżanki ją namawiają żeby skończyła studia, bo one kończą, ale jej to do niczego nie potrzebne, bo podwyżki i tak nie dostanie, a nic nowego jej tam nie nauczą. Nie wiem jak to jest z tymi studiami, ale jak chcesz to się dopytam, bo będę teraz na weekendzie w domu. Wiesz biorąc pod uwagę jak teraz dobrze zarabiają pielęgniarki to naprawdę warto się zastanowić. Do mnie ciągle ta myśl wraca, tylko że ostatnio zemdlałam jak mąż się zaciął przy goleniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wczoraj neta nie mialam. przyjecie urodzinowe super :) wczoraj autko do serwisu pojechalo. ciekawe kiedy naprawia i czy na swieta pojedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dzisiaj zaliczylismy lekarza,musialam skontrolować Błazeja anemie szpitalna. Naszczescie chłop zdrowy i rosnie jak szalony:) a co do kataru mam jak najwiecej nosek nawilzac solą morska. Dostalismy juz pozwolenie na basen wiec w przyszlym tyg basen bedzie szalac z kumpela a my mamy bedziemy sie relaksować :) wiola,oluska,inez zbierzcie sie w koncu z nami,naprawde warto !! :) jutro jedziemy do chrzesniaka mężą na Mikołaja bo on też ma na imie Mikołaj :) ma 3 lata wiec Błazej bedzie miec kompana do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek............3840 g.............. ........29......... .........9500/77 m.flora............Marcysia.........3150g.............. . ....41...... ........7900g Birka87...........Przemek..........3680g................. .....20........................7200/75 mamablazeja....Błażej.........3190................. ....40........................10,210/76 beattriks........Jakub.............08.02.-4300g.......... ...24........................9400 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. 34................ ...10,2kg/79 jusial..............Marysia........2900g................. ........20...................7450/64 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... ......21......................8000 g mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................31............. ....8400/73 kwiatuszek@...Tymon... ......14.02.20112..................12....................600 0/61 cayn..............Oliwia............3460g................ .......31......................7640/70 załamana11........Jakub.........29.02.2012.............. ...11...................7000 /63 Lena0..............Blanka............3240g............... .......14...................5335/60 jagnajagna..........Staś...............3350g............ ........14...................6840/63 Wiola100.........Lucyna..........18.02.2012...3345....... ....21.......... ......6800/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g............... .....25......... ....7850/74 Endlessly.............Błażej............3570g.......... ............12...................5885/61 werka_bmw...........Oskar..........4,130................. ......17..................775 5/64 oluskaaa1............Kapik..............3920g............ ........30..................10,4kg/79cm Marcia21...........Julia.................3414............ ..........28..................8000/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek............3840 g.............. ........29......... .........9500/77 m.flora............Marcysia.........3150g.............. . ....41...... ........7900g Birka87...........Przemek..........3680g................. .....20........................7200/75 mamablazeja....Błażej.........3190................. ....43........................10,210/76 beattriks........Jakub.............08.02.-4300g.......... ...24........................9400 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. 34................ ...10,2kg/79 jusial..............Marysia........2900g................. ........20...................7450/64 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... ......21......................8000 g mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................31............. ....8400/73 kwiatuszek@...Tymon... ......14.02.20112..................12....................600 0/61 cayn..............Oliwia............3460g................ .......31......................7640/70 załamana11........Jakub.........29.02.2012.............. ...11...................7000 /63 Lena0..............Blanka............3240g............... .......14...................5335/60 jagnajagna..........Staś...............3350g............ ........14...................6840/63 Wiola100.........Lucyna..........18.02.2012...3345....... ....21.......... ......6800/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g............... .....25......... ....7850/74 Endlessly.............Błażej............3570g.......... ............12...................5885/61 werka_bmw...........Oskar..........4,130................. ......17..................775 5/64 oluskaaa1............Kapik..............3920g............ ........30..................10,4kg/79cm Marcia21...........Julia.................3414............ ..........28..................8000/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, nie pisałam, bo czasu brak... bardzo dziękuję za pamięć i życzenia imieninowe :) jesteście kochane :* :* u mnie przedwczoraj była teściowa, pod moją nieobecność - szefowa mnie wezwała na dywanik do pracy - nakarmiła Stasia herbatnikami i krakersami oraz swoim sernikiem. mąż pół godziny po przyjeździe Jej tłumaczył, że Stasiowi tego nie wolno, a i tak Mu podała. i wczoraj i dziś mamy znowu biegunkę, śluz, płacz itd. dziś jeszcze wymioty. szkoda gadać. jak takiemu babsku bez rozumu do tego rozumu przemówić, nie wiem. w sypialni mam obecnie taki kolor: http://www.tktdw.com/2011/02/luxury-interior-design-of-mykonos-greece-hotels/bathroom-interior-design-of-mykonos-greece-hotels/ udało mi się znaleźć odpowiednik w internecie, żeby Wam pokazać wcześniej mieliśmy ciemny, mocno niebiesko-fioletowy na starym mieszkaniu, a w salonie bardzo głęboki fiolet z jasnym fioletem, czuliśmy się dobrze w tej przestrzeni :) w ogóle mamy hopla na punkcie takich kolorów, ale teraz resztę mieszkania chcę iść w żółcie i czerwienie oraz szarości :) no i szefowa kazała mi do pracy wracać w styczniu. koniec sielanki... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podesłałam na pocztę kolory ze starego mieszkania: pierwsze - sypialnia, drugie - salon. no i sorki, bo na wszystkim moja mordka archiwalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, przepraszam że nie piszę ale musiałam odciąć się od internetu bo kończę pisać pracę licencjacką, a przez internet się uzależniłam. U nas dobrze, powoli zaczynamy chodzić do żłobka bo od stycznia wracam do pracy. Moja nadal nie raczkuje sama też nie usiądzie i na razie tylko dwa zęby. l Wiola moja ma podobne uczulenie na pupie i też podałam cytrusa, ale zmieniłam ostatnio pieluchy z pampersa na na razie babydream i trochę jest lepiej a jak wróciłam do pampersa to po dwóch pieluchach moment wróciło, a koleżanki córka miała takie uczulenie na chusteczki huggis. l Do dziewczyn co mają dzieci w żłobku lub zamierzają teraz dać, moja pediatra powiedziała że mogę za darmo zaszczepić małą na ospę tylko muszę mieć zaświadczenie ze żłobka, prywatny też się liczy, zapytajcie w swoich pediatrów. l Postaram się nadrobić te strony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna- nie ma zdjęć :) I My dziś spotkaliśmy mikołaja i sporo nam dał dla Lucynki na jutro ;) Między innymi jestem mega szczęśliwa bo kupił sanki zarąbiste (ale i drogie :( ) http://allegro.pl/sanki-tako-spiwor-oparcie-pchacz-bydgoszcz-i2823826016.html U nas w miescie takie sanki w sklepie kosztują 250 zł ze śpiworkiem widzę, że na allegro droższe :/ Kolor taki jak te pierwsze. Jasny niebieski. Dziś tatuś woził nas dwie! :D I inezz- specjalnie dla Ciebie zrobię zdjęcie wieszaka jaki udało mi się w PEPCO zakupić za 19.99 i wrzucę na pocztę - wiem , ze Ci się spodoba bo masz podobny gust. :D Mąż mi oświadczył że ten wieszak uznaje za najbardzej nieudany zakup tego roku :) I MArcia- ja używam Dada biedronkowe ale to nie od nich raczej... Jest trochę jakby lepiej po wietrzeniu i ciagłym smarowaniu Bepanthenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas tez mikołaj był , dzieci zadowolone i to najważniejsze! Wiola sanki super! my tez mamy podobne(bez rękawic)Hania dostała na roczek, więc teraz nie musimy kupować:P Wiola kup w aptece ten nadmanganian potasu w granulkach i rób różową (nie fioletową!!!) wodę i w niej kąp Lucynkę - powinno pomóc. Ja używam DADA pieluszki i chusteczki tez takie używałam, ale odkąd jest /było to odparzenie to myje nad umywalką, tak już chyba zostanie, bo sie przyzwyczaiłam, a chusteczki tylko na wyjazdy. I Basia dobrze ,że Błazejek juz nie ma anemii, a katar przejdzie i wszystko będzie ok! I jagna to faktycznie nie rozumna kobieta z tej tesciowej! biedny Stasio! I Marcia współzczuję, pamietam jak ja pisałam magisterską- ojj dobrze, że tu nie miałam jeszcze neta:P I u nas nadal katar, ale nic więcej daję Nosine- syrop przeciwwirusowy, inhaluję i powinno byc dobrze. Misia coraz częściej stara sie stac bez trzymanki (to z postempów) Mam pytanie do dziewczyn które robiły badania moczu i posiew: ten mocz to zanosi sie do laboratorium w tej torebce, w którą się "łapie" czy przelewa sie do pojemniczka? może głupie ale nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki l oj długo nie pisałam bo jak to na początku iesiąca na poczcie bywa - zawalenie robotą:( przychodziłam wypompowana do domu,a dodatkowo za tydzien w środę i w niedziele mam trudne egzaminy na które nie mam czasu ani ochoty się uczyć. Mam nadzieję że i tym razem będę miała więcej szczęścia jak rozumu. Bo nie dam rady wszytskiego ogranąć. Fakt jest faktem, że mam urlop do przyszłej środy, ale jak sobie pomyślę o tym ogromie materiału to mi się odechciewa. l U Wojtka mikołaj na raty przychodzi, a teraz mu położyłam koło łóżeczka sanki, samochodzik i książeczkę żeby znalazł coś rano:) l rajlax- Wojtek czasmi zajmie się tymi klockami ale szału nie ma. Jak już coś to cieszy go wkładanie ich do jakiegoś pojemnika no i rozrzucanie po pokoju. Zresztą moje dziecko nie potrafi zająć się żadną zabawką dłużej niż 5 min. Dla niego fajy jest mój telefon, kabelek, miotła, stanie na parapecie, cukierniczka laptop i wiele innych rzeczy, których mu niewolno. l Wiola - oj ambitny plan - podziwiam. Ja bym nie mogła w takim zawodzie pracować, bo przy pobieraniu krwi muszą mnie cucić hehe. co do jedzenia mięsa to ja bym nie umiała przejść na wegetarianizm bo uwielbiam je jeść. Jak już nie mam parę dni na obiad to mi się "tęskni" l buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu - jak tam te twoje plamienia ustały? Moja koleżanka (40 lat kobietka) miała też plamienia po odrzuceniu anty, ale ona je brała 15 lat także cała gospodarka hormonalna zaburzyła się jej. Trafiła z tym do szpitala i ją "obczyścili" dokładnie nie wiem na czym to polegało ale zabieg był pod narkozą. Może to co innego ale tak mi się skojarzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Cos wczoraj kiepski dzien mialam. Jakas przybita ostatnio chodze. Wieczorem ubralismy choinke :D A co tam! Jesli sie uda to za tydzien ruszamy do Polski, przed samym wyjazdem ubierac nie bede, a wracamy przed Sylwestrem, wiec glupio tak bez choinki :P Planowalismy ubrac w sobote, ale franek juz sie doczekac nie mogl. Mowie sobie a co mi szkodzi i ubralismy :D Ale mieli radoche! Oboje :D My na Mikolaja jeszcze czekamy :P Przyjdzie w sobote. Bo jakby dzis przytargal prezenty to z przeszkola nic by nie bylo :P A tak na spokojnie w sobote :) ale u nas tylko slodycze, owoce przynosi. Prezenty pod choinka 25 grudnia rano odnajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już no nowym mieszkaniu. Wolność i swoboda:) No może nie do końca bo to w końcu wynajmowane... Wiola wieszak piękny uwielbiam taki styl:) Inezz sliczna córcia:) U nas niezbyt dobrze... Wiola u nas też taka wysypka na polczkach ale niestety nawet maść nie pomaga ... Maruda straszna jeszcze gorączka:( 8 zębulców mamy i czekamy na pierwszego trzona! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
hej ...czasu nie ma na pisanie... Ja malej podaje do picia wode z kubeczka niekapka i czasem kompot lub sok z jablka, maliny prosto z kubka lub z lyzki. Picie wprowadzalam w 7 mcu i wtedy nie byla chetna na zadne smaki, soczki wiec tylko jej woda podeszla. U nas nadal bywaja dni ze niewiele zje, czasem dopiero popoludniem zechce troche zupy. Duzo jablek za to zjada. Dzis podalam kasze jaglana z gotowanym jablkiem. Ostatnimi czasy niunia uwielbia dzierzyc w lapce łyzeczke i mieszc w talerzu, kubku....zajmuje to ja na dlugo, karmi nas lyczeczka..... Wiola - mnie wieszak sie podoba ale nie kupilabym go bo jest postarzany a ja tego nie lubie, maz moj zapewne wyrzucilby go za okno.. Cale szczesie i ja i on uwielbiamy biel, mamy biala kuchnie, wczoraj kupilismy biale cokoly przypodlogowe i ....bardzo jasna wykladzine do tej fioletowej sypialni....teraz sie zamartwiam ze to byl zly wybor..... Igle mialam cos odpisac ale niepamietam chwilowo Wiola na fb ja tylko tak na sztuke jestem, pod inna tozsam Oluska to milo ze niunia Ci sie spodobala, twoj synek tez jest wyjatkowo slodziutki. Moja mala to czasem chlopca przypomina, nieraz sie ludzie pytaja o plec.... Dzis upichcilam paszteciki pieczarkowe z barszczykiem czerwonym, a wczoraj rogaliki z wody (ciasto drozdzowe zatapiane) z jablkiem..... Barbara - na baen nie planuje nawet, ja nie potrafie plywac, ewentualnie ale to chyba w lecie, za to mam w glowie letnie spotkania nad zalewem czy indziej gdzie. Igla mnie tez juz weszlo w nawyk mycie pupy podzlewem po kopce.. moja tez raz mila takie uporczywe pecherzyki i clotrimazol pomogl. Ja dzisiaj szaleje, no wiecie te paszteciki i barszczyk to duzo pracy iiiiiii nawet na spacer wyszlam z mala od nie wiem jak dawna, i to byl swietny pomysl, mala teraz smacznie spi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinez
Jagna ładne kolory mialas, kontrastuja z twoimi wlosami, ten turkus mi odpowiada choc ja lubie tez pastele. ja teraz poszukuje turkusowej mieniacej sie tapety do holu i jesli cos wydybie to rolka o zgrozo kosztuje od 400 do 700 zlotych jak narzie upatrzylam taka http://www.miden.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v2.tpl&product_id=1145&Itemid=89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×