Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Ale sie rozpisalyscie:-) nie odpisze na wszystko bo nir mam jakos dzisiaj sily. Pogoda kijowa i jeszcze drugi dzien okresu i taka lelawa juz jestem. I Dzieki za info o inhalatorach. Cos musze wybrac jak tylko wpadnie jakas lewa kasa. No tak wy bedziecie miec zwroty US a my nie. Maz jest zatrudniony na pol etetu ale oczywiscie pracuje normalnie. Po 9 h w tygodniu plus soboty ( wszystkie) po 5h. Zero urlopu! Jestem tak wsciekla!! Niby ma rozmawiac z wlascicielka zeby dalam normalna umowe. Bo ja nic nie interesuje. On towar zamawia, wyplate daje ludziom on, faktury, wszelkie zaleglosci on reguluje. Ona tylko przyjezdza raz na jakis czas i bierze tylko kase i wraca spowrotem do krk. Genialnie!! I Inez- do cery suchej ten olejek?? Ja wlasnie po ciazy taka cere mam:/jaka cena i gdzie kupic?? Apteka,drogeria, allegro?? I A tak w ogole dziewczyny czy ktoras z was ma krotkie rzesy i ma sprawdzony dobry tusz?? Mialam z max faktora 2000 calorii ale jakos juz mi nie bardzo pomaga:-) dlugo go uzywalam. Teraz kupilam taki zel, moze raczej krem z l- biotici na bazie olejku rycynowego i czegos tam:-) niby ma wspomagac wzrost rzes, zobaczymy:-) I No to dobrej nocy zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam odpowiedzi na pytanie dot. jedzenia - trudno ;) Dzięki za nadzieje Basiu , że szybko będą pieniądze bo już zaplanowałam sobie w tymmiesiącu kupno niani elektronicznej ze zwrotu ;) I Pietrunia- gratuluje zdanego egzaminu :) A z tą nadzieją którą miałaś...znaczy się staracie? :) My ciągle ,,jedziemy bez" tylko wątpie aby bez pomocy ginekologa się udało bo mam miesiączki co 2 tyg :/ I to bardzo obfite! I agatka- moja koleżanka wynajmowała mieszkanie gdzie był grzyb i jej dwoje dzieci NON STOP chorowało!Teraz zmienili mieszkanko i skończyło się... I egsa- pewnie, niech Twój mąż pogada na temat NORMALNEJ umowy! Mnie irytuje już to wykorzystywanie pracowników na każdym kroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście ;) x inez Witek pije sok z aronni z wodą, wodę z miodem, lekki rumianek czasem przed snem melisse no i wodę żywiec oczywiście. x Agatko ja też mam już dosyc tych chorób, jak by było mało że mam problemy z Wiktorkiem to Nikola zaczyna "nie ładnie kasłać" ;/ x egsa ten mój inhalator za cichy nie jest ale chyba wszystkie takie są. x Wiola mój Wiktorek je tak: 9-mm; 11-12 jakiś owoc 14-15 zupka + miąsko 17-18 jakiś serek 20-20.30 cyc w nocy budzi się ze 2 razy na mm, w miedzy czasie je chrupki, herbatniki, takie wafle ryżowe, biszkopty Więc chyba je podobnie do lucynki. Prześlę zaraz zdjęcia tych bucików co kupiłam na ciuchach. x pietrunia gratulacje ;) x Wiktor dziś spał 3 razy w ciągu dnia i jak zasnał o 17 tak wstał dopiero o 20 z gorączką 39,5 stopnia, zaniepokoiło mnie to bardzo jutro ide do lekarza "znowu" musi chyba być coś nie tak skoro mi tak codziennie gorączkuje, ale do tej pory było to w granicy max 38 no ale prawie 40 to już cos jest nie tak, byłam rano w ośrodku zrobiłam prywatnie mocz no i mianowicie wyszło mi coś takiego niewiem czy to tak jest czy jak, może od tego tak gorączkuje: Leukocyty 1-3 w polu widzenia; Nabłonki okrągłe pojedyncze w polu widzenia. niewem co to oznacza trochę sie nie pokoję.... Odstawiłam dzis mu ten pulimcort strasznie mu sie przez te inhalacje pogorszyło , dusi sie okropnie, żałuję że to wykupiłam ;/ Do tego Nikola znowu ma kaszel ;/ mam już dosyć tych chorób ;( x My sie rozliczaliśmy na początku stycznia i pieniążki przyszły jakoś na początku marca, odłożone leżą na wakacje , mam nadzieję że w tym roku pojedziemy nad morze ;) x miłej nocki, ja dziś sama z maluchami m ma nockę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :) gratuluje wszystkich nowych umiejętności maluszkom :) pierwszych ząbków, kroczków i słówek :) u nas nocnik obezwładniony :) tzn kupa idzie bezproblemowo, siku czasem się uda złapać, ale raczej w proporcji 1 do nocnika, 3 razy na podłogę, w gatki albo na mamę :P ale jest ok, bo jak nie jest zajęty bardzo, to poczuje że siku chce lecieć :) problem w tym, że dosyć dużo pije, a zatem sporo sika :) mówić dalej nie chce, jedyne co mu się wypsyka to mama :) baba i różne dźwiękonaśladowcze bleblania :) za to nauczył się potakiwać głową i kiwać na nie :) bije brawo, robi nu nu, jak wie że czegoś nie wolno, macha papa, piątki przybija :) na spacery uwielbia chodzić :) ostatnio dosiadł rowerek biegowy kolegi Wiktorii i zaczął jeździć :) tzn biegać, a raczej tuptać po troszku :) ogólnie jest słodziak, choć tak jak Wiktorek od Ani jest strasznie uwiązany więc jest ryk jak gdzieś idę, choć jak już z kimś zostaje to nie ma problemu, wystarczy go czymś zainteresować :) co do rozmiarów stopy, mojego chyba nikt nie przebije, bo zimowe butki ma na 23 :D ale tata ma sporą stopę - 45-46, a ja 39-40 więc też spora :) Basiu dacie jakoś radę, musicie wytrwać, a lato szybko minie i znów będziecie razem :) gratuluję zdanego egzaminu współczuję chorób i liczę na szybkie przyjście wiosny pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wpadłam sie Was poradzić z tym rozliczeniem. Właśnie wysłałam przez internet swoje rozlicznie i nie było pytania o numer konta... zastanawiam się czy mimo wszystko dzięki temu , że rozliczyłam się internetowo to nieniądze szybko przyjdą czy podawać im jakos ten numer konta???? JAk Wy zrobiłyście , że tak szybko Wam przyszły pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jeśli masz w US zgłoszone konto to pierwsze co to na nie wysyłają zwrot, chyba że nie masz albo bak nie przyjmie to wtedy dopiero "idą" pieniądze pocztą. a jeśli chodzi o szybki zwrot to podejrzewam,że w tym momencie liczy sie data wpływu do urzędu, choć z tymi wysyłanymi przez internet zapewne urzędnicy maja mniej pracy bo wszystko sie samo migruje, może w sumie zadzwonic i zapytać jak tyo jest z szybkością takiego zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po kontroli.Jesteśmy zdrowi. ALe czekam i się nie ciesze bo nie wiem co z tą ospą;/ I Aneczka i jak WIktor??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niemam bardzo czasu czytac wiec tylko napiszę jak powizycie, więc okazało sie że jednak "jakaś " infekcja jest inforumuje o tym gorączka jak i wyniki badań, dostał antybiotyk zewzględu na wysoka gorączek bo dochodziła nam do 39,5 stopnia dużo silniejszy niz poprzedni i większą dawkę na 5dni no i mam podawać co 6h nurofen z paracetamolem na przemian aż gorączka ustąpi, za to Nikola ma "jakieś" szmery ;/ ale ona atybiotyku nie dostała bo ma sam kaszel mam ja inhalować berodualem jak sie pogorszy tzn gorączka lub katar to mam sie zgłosić. x Więcej napisze jutro i poczytam Was, bo mój maruda jeszcze nie śpi, dałam mu juz syropek to może zaraz spadnie temperatura. x Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane l Aneczka - dobrze że zrobiłaś te badania to teraz przynajmniej może będziesz wiedziała jak i czym go leczyć a nie tak na "oko" ( mówię tu o "oku doktora"). Tylko zastanawiam się dla czego ten Pulmikort ci nie pomógł na ten kaszelek.... jak widać po wynikach, że tutaj nie tylko o kaszelek chodzi. l Wiolu - oj zapomniałam ci wczoraj odpisać o tym jedzeniu :). Wydaje mi się, że Lucynka je tyle ile potrzebuje, jak by potrzebowała więcej to chyba by marudziła albo domagała się jedzenia. Mój Wojtek w jeden dzień potrafi zjeść "konia z kopytami" a na drugi tylko "podziubie" na talerzu, także u nas to też jest różnie. Ale ja podaję tak 7-8 kaszka 120 ml (robię gęstą i podaję łyżeczką) 11-12 - jogurt/musli/ryż na mleku/dżem z jogurtem itp. 13-14 - obiad (I albo II danie nigdy nie gotuje na 2 dania) 17-18 - kanapka z serkiem/pomidorkiem/szynką/parówka 19-20 - 210 ml mleka mm W między czasie jakaś drożdżówka, biszkopt/ chrupek/chleb Wasa/ paluszek albo to co uda się mu ukraść ze stołu (albo zebrać z podłogi hehe) A co do rozliczenia to jeżeli rozliczenie miałaś już kiedyś na konto to teraz automatycznie też będziesz miała A no i co do starania się, to jak na razie "jedziemy bez" i nie "wysiadamy przystanek wcześniej", także jak się uda to super. Jak na razie nie liczę sobie dni, kiedy byłby najlepszy moment (jak to było przy Wojtku). Może jak się 2/3 m-ce nie uda to w tedy będziemy musieli się "przyłożyć" hehe l esga - dobrze, że już zdrowi jesteście:) l buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Aneczka - zdrowia zycze! dobrze ze te wniki zrobilas! I esga - mam nadzieje ze jednak ospa was ominie! I co do jedzenia to Tomek je tak: ok 8 dziubnie kawalek bulki (Franek je sniadanie i on mu towarzyszy, ale glodny nie jest jeszcze wiec tylko dziubie) ok 10 sniadanie - zwykle bulka (zjada ok 1/4 bulki orkiszowej) a do tego pasta z sera bialego ze szczypiorkiem/czosnkiem/jajkiem (ok 1 lyzki), czasem kawalek zotlego sera, szynki, bulka z serem i dzemem ok 13 odrobina zupy (tak 100 ml), albo owoc ok 15/16 drugie danie obiadowe (ostatnio w sumie tylko ziemniaki by jadl :P) ok 18.30 kolacja - pol jogurtu naturalnego z owocem, np bananem, albo ok 100 ml kaszki z jakims owocem ok 19.30 200 ml mleka ok 2 200 ml mleka. w miedzyczasie podaje im pokrojone owoce - jablka (bo Tomek juz ladnie na nie reaguje), gruszki, mandarnki, banan, pokrojone w kawalki mango, czasem borowki, czy maliny (jak uda mi sie dorwac w sklepie). dodatkowo czasami dostaje biszkopta czy jakiegos herbatnika, czy kostke czekolady, albo kawalek domowego ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wiola ja myślałam ze moja mało je ale Lucynka też mało. Ja bym na twoim miejscu spróbowala poranne mleko potraktować jako popitkę (heh jakie slowo) do śniadania czyli np kanapki. U nas sniadanie mleko z kanapka jajecznica albo jajem na miękko. Drugie jogurcik, owoce albo kaszka. Obiad najczesciej jedno danie z mieskiem albo rybą. Podwieczorek musli albo jogurt z owocem, sloik owoców albo batonik z hippa albo babydream albo nalesnik. Kolacja mleko albo kaszka lub kanapki. I mleko w nocy. I wydawalo mi sie ze malo je. Igla alr historia z tym noskiem. Inez a masz cos na nie biale fugi? Zm :-) duze te stopki maja chlopaki. Moja angielski rozmiar 2,5 wie okolo 18. Pietrunia ty staraczko! Niedawno bylam u kolezsnki ktora jest w osmym mcu ciazy i zebralo mi sie na sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakoś dawno nie pisałam ale moje dzieciaki pochłaniają mi sporo czasu ;d zaczynam sie troszke martwić o synka bo dalej nie chce chodzić tak jak chciał robic wszystko na raz ta teraz niestety nie ;/ czy jest ktoś z nas komu dziecko jeszcze samo nie chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuję tego zamieszania z chorobami, najgorzej jak nie można zdiagnozować co się dzieje, mam nadzieję, że szybko znajdziecie przyczynę i wyleczycie się. co do jedzenia to mam wrażenie, ze mój młody sporo je, choć czasem ma gorsze dni :) ale zazwyczaj jest tak: 7-8 śniadanie ( kanapki z serkiem żółtym, twarożkiem, jajecznica, jajka na miękko, do tego ogórek kiszony, cebulka albo rzodkiewki) 11 owoc - jabłko, grefrut, pomarańcza, banan, mandarynka 13-14 obiad (zupka albo drugie danie) 17 albo 2 danie jak nie było wcześniej albo jogurt z owocami 19 kolacja pije dużo soczków rozcieńczanych mleka nie pija wogóle, w nocy czasem pierś mama dzieci maluchy rozwijają się w swoim tempie każde, żeby zrobić pierwszy krok ma czas do 18 miesiąca więc spokojnie, jeśli w innych rzeczach rozwija się ok to nie masz się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dzieci fajnie ze jestes:-) moj Milosz nie chodzi. Dodam iz nawet stac stabilnie nie potrafi:/ za jedna raczke spaceruje ale jak cos to szuka lapki. Kolo mebli czy wersalki przejdzie kawalek ale to wszystko. I Wiolu droga:-) u nas jest tak z jedzeniem. Ostatnio w nocy kilka razy mleko Ok 8 kaszka jakies 120 le gesta Za jakas godzinke podje kanapke, herbatnika itp Ok 12 zupka Ok 15 drugie danie najchetniej ziemniaki i marchewka:-) Ok 17 cos mm skubnie bo sam sie lapie butelki O 20 dostaje kaszke tez na gesto. I tak to wyglada. Owoce wiadomo podziubie, sok warzywny bardzo lubi. Ale glownie wode pije. I Hmm Mily juz drugi dzien wstaje o 6 :-) i godziny spania pozmienialy sie znowu. Dobrze ze czas bedemy niedlugo zmieniac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Byliśmy dziś w końcu na badaniach krwi. Zrobiłam sobie morfologię, tsh i żelazo, a Kubusiowi morfologię profilaktycznie :) Pobrano mu z palca troszkę krwi i nawet nie mrugnął mój dzielny syn! Wszyscy go chwalili, no i oczywiście każdy się mylił, że to dziewczynka :) Moja ślicznotka :P Inez - myślę o tej Twojej dziwnej koleżance... (tej, co nie nosi córeczki) ja tak lubię nosić/przytulać Kubusia, tylko, ze on się wyrywa, bo ostatnio sam chce decydować kiedy mam go wziąć :P mój mały asertywny synuś :) Poza tym ząbki wychodzą, ale nie marudzi raczej i dobrze je . Mam taki sposób, że daję po troszku, ale częściej, bo co 1, 2 godziny np. porcję zupki na dwa razy i to u nas działa. mamadzieci - a pamiętam, jak Oli jako pierwszy zaczął stawać przy meblach, miał ok 6 mies. byłam pewna, ze równie szybko będzie chodził... Ale ma jeszcze czas. Dziewczyny, zdrówka dla chorujących Maluszków! A ja trochę lepiej się czuję, biorę magnez, witaminy, może mnie to wzmacnia... Aneczka - pisałaś, że w nocy karmisz MM, bo masz mało pokarmu. Ja staram się na noc zawsze mieć :) bo pokarm nocny jest najlepszy, najbardziej wartościowy dla dziecka, a w dzień więcej daję jedzonka, pierś tylko rano po wstaniu, później przed drzemką, po południu troszkę i do spania :) Chciałabym karmić minimum do sierpnia.. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Lena- ale na śniadanko Lucynka też jje jajecznicę czy kanapeczki tylko po porannym mleczku ona bardziej bawi się tym jedzeniem niż chce zjeść :/ I mamadzieci- Lucynka jeszcze sama nie chodzi... za rączki jakoś idzie, przy stole czy meblach ale sama nie :) Dawno Cie nie było!!! I Kochane. Załamałam się! Dziś stanęłam na wadze i oczom nie wierzę w ciągu kilku dni przybyło mi 2 kg!!! Ważę teraz jak dobrze uasiona mała świnka! :( Jestem zdesperowana i ogłupiała DLACZEGO! ? Nie objadam się aż tak... 25 mam wizytę u swojego ginekologa i już czekam z niecierpiliwością bo jestem prawie pewna, że to od hormonów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszystko jest ok chodzi przy meblach łóżku ścianach itp wstanie na środku pokoju i bije sobie bravo już tak z 2 msc ale o chodzeniu nie ma mowy czasami chodzę znim za rączki ale za jedną pójdzie kilka kroków siada i woli raczkować ech ;/ córka chodziła jak miała 10 msc dlatego tak sie tym zmartwiłam wiem ze każde w swoim tępię się rozwija .. mówiliście o stopkach mój ma buciki na rozm 21 wkładka 12.5 cm a mój je tak: o 6 już nie spi wiec wypija 180 mleka o 7.30 chlebek z masełkiem i szynka ser itp o 10 je 2 serki o 12.30je zupe o 14.30 drugie danie o 17 jakiś owoc musli lub koktajl owocowy o 18 biszkopty na mleku o 19.30 kaszka na gęsto i idzie spać je dość sporo tak mi sie wydaje a wage ma tylko 9 kg .. nie jest chudy ale nie potroił swojej wagi urodzeniowej bo powinien mieć prawie 10 kg.. no ale każde dziecko jest inne .. Byle jest zdrowy to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dużoo pije soków oczywiscie naszych swojej roboty:) no długo nie było mnie jakos czasu brak ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatris no właśnie on tak wczas wstawał mi też mowie jak Nicolka na 10 msc bedzie chodził pewnie a tu niestety niespodzianka i nie wiem czy dobrze czy nie .. wiem ze ma czas do 18 msc ale jakoś dziwnie ze ma już roczek i 3 tygodnie i dalej nie chodzi ;/ ale wstać wszędzie potrafi nawet na środku pokoju isc też po ścianach a jak nie ma za co sie złapać to krzesło łapie i z nim jedzie przez resztę pokoju lub pchacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci - jeszcze się za nim nabiegasz :) A Kubuś ma stopkę 22 :) Wiola - ja też tak mam, że waga mi skacze o 2 kg nagle i nie wiem z czego... Będę się odchudzać jak przestanę karmić. Chciałabym 15 kg zgubić i prawie bym wróciła do swojej wagi.. Chociaż 10 żeby spadło... Dziewczyny polećcie jakieś siodełko na rower dla dziecka, bo zamierzam na wiosnę jeździć z Kubą :) Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pierwszy raz od 2,5 tyg Franek pomszerowal do przedszkola :D dzieci od razu do niego wybiegly,a on chwalil sie czym tylko mogl :P i jak tylko umial :P Tomaszek spi, choc niechetnie szedl. musze go jakos przestawic na 10.20 zeby zasypial, ale jak? jak on chce o 11 a to za pozno bo o 13.20 najpozniej musi wstac, zebysmy na 14 Franak odebrali.a ten lobuziak do 11 lazi a potem musze go budzic :( a spi juz 1 raz dziennie i dobrze by bylo zeby te 3 godzinki spal! chyba musze rano go wybudzac po 6,to moze bedzie bardziej skory do snu wczesniejszego :P I Mamadzieci fajnie ze sie odezwalas :D Tomko tez sam nie chodzi. kilka krokow a i owszem zrobi ale zaraz szuka raczki :P woli raczkowac albo za 1 reke spacerowac. na prawde nasze maluchy maja jeszcze sporo czasu na chodzenie :) moj Franek tez zaczal pozno, mial 14 mies jak sam poszedl. wczesniej tak jak Tomek 2-3 kroki i bum na pupe i raczkowal :) wyjasnielo sie cos u Was z Nikolka i tymi wymiotami (dobrze pamietam ze o to chodzilo?) jak syt z mezem? (jak nie chcesz nie pisz). sporo Oli je :) Tomek nie je duzo, ten zawsze cos tam skubnie, ale nie wiem czy to duze porcje, kiedys jadl wiecej :P moze dobrze bo on za ciezki jest :P moglby nieco spasc na wadze :) I Beatriks - jakbym o Tomku czytala. ten lobuz tez sie nosic nie daje :P jak on chce to bierz go natychmiast i nie am ze jests matko zajeta, ale jak ja chce to sie wyrywa, krzyczy.... :D indywidualista! od zawsze charakterny byl :P i taki jest o teraz. az sie boje dorastania :D :D :D dzielny Kubus! ja tez musze skierowanie na badania wysepic. przy najblizszej wizycie zagadam z lekarka. I Wiola a nie masz czasem okresu na dniach dostac? mi wtedy tak waga szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bea ja niestety niemam już pokarmu, wiem że noca jest nalepszy ale mi może poleci ze 20ml i więcej nie on sie nie najada, nie raz jeszcze wyciąga sobie z pod bluzki lub piżamy i ssie , cieszy sie wtedy strasznie ale to raczej tylko jako zabawa lub ewentualnie "napój" służy nic więcej. Ale i tak długo karmiłam po przy Nikoli pokarm zanikł mi około 8 mies. Ile płaciłaś za tsh? ja też muszę zrobić. x Duże te Wasze maluchy jedzą to jednak stwierdzam że mój je mało mm on wypija max 140, kanpaki zje pół, parówki też pół, no ale serki to 2 zawsze pomnieści ;) x mamadzieci nie martw sie napewno nie długo zaczenie chodzić, jeszcze będziesz chciała żeby raczkował ;) x U nas w nocy znowu była gorączka 39,5st, rano jak wstał mu mierzyłam i puki co niema aż do teraz chyba antybiotyk zaczął działać bo i kaszle mniej, też się cieszę że zrobiłam te badania i żałuję że tak późno bo może wcześniej by się coś wykryło i by teraz tak sie nie męczył. Też jestem zawiedziona że ten Pulmicort nam nie pomógł a nawet jeszcze bardziej nasilił kaszel, lekarka też była zdziwiona. x Cóż miłego dnia życzę, u nas znowu sypie ;( mimio że i tak przez 5 dni jestem uziemniona w domu to nie cierpię jak pada śnieg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubik myslami cie sciagnelam! zreszta Mame dzieci tez :D rano o Was myslalam, bo daaaawno nie pisalyscie :P i bach jestescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj caly dzien sypalo...wieczorem poszlismy z mezem na saneczki :) dzieciaki zachwycone byly! dzis sankami do przedszkola Franek jechal, po nim po drodze do domu na gorce sie zatrzymamy :) ja tam snieg lubie, ale musi go byc duuuuuuzo i musi byc taki fajny puszysty, czysciutki. po kilku dniach jak jest brudny to mam go dosc :P dzis maz szedl do pracy :P stwierdzilismy ze zanim auto odsniezy, zanim wygrzebie sie z parkingu (tez musialby odsniezyc calkiem spory kawal, bo byl zasypany) i dojedzie zolwim tempem do pracy to szybciej dojdzie :) i faktycznie w 30 min byl na miejscu :D z powrotem pewnie 2 razy tyle mu zejdzie bo pod gore :) ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z meżęm jak z meżem długa rozłąka robi swoje choć na dniach moze przyjsć z powrotem gdyż pokazał ze jednak mu zalezy na nas a nie na innych stwierdził iż nie jest już nastolatkiem bo ma rodzinę jakos mu nie wieżyłam i musiał mieszkać u swoich rodziców i tak minęło spor ooo czasu .. Zapracował sobie na to bym mogła mu pozwolić wrócić ale zastanowię sie jak mu to powiedzieć.. Nicolka jak Nicolka znów wymoity kilka tygodni temu i szpital ale dali jej zastrzyk przeciw wymiotny usg zrobili i to tyle wszystko jest ok i ten typ tak będzie już miał że wszystko będzie ok a raz na jakiś czas będzie ból brzucha i wymioty ja mam to samo i ciągnie sie rok . kuzyn od nicolki od kiedy skończył roczek też to ma teraz skończył 7 lat i ciągle nie mija i nikt nie wie jaka tego przyczyna...':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - dzięki za link :) A tsh robiłam za darmo na skierowanie :) Chciałam jeszcze grupę krwi zrobić Kubusiowi, ale robią dopiero po 3cim roku życia, bo wcześniej wyniki mogą być sfałszowane. Kubuś moim mlekiem się najada i "napija", bo nic innego nie chce pić, a próbuję mu dawać roiboos, kompot czy wodę i tylko by rozlewał... Dużo Wasze dzieci piją? Zimowa_mamo - Kubuś śpi przeważnie od 13ej do 16ej raz dziennie, ale wstaje po 8ej i chodzi spać ok 22ej. Kuba właśnie sprząta :P macha zmiotką i szufelką :) a na podłodze pełno okruchów, bo chlebek jadł :) Bubik - witamy! Zaraz będę gotować buraczkową dla Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po prostu kazali z tym zyc :( biedna nameczy sie przez to. dobrze ze z mezem jakos sie uklada. mam nadzieje ze faktycznie przemyslal conieco i teraz bedzie juz lepiej :) moze w koncu dorosl do roli meza i ojca zwlaszcza ze dwojka dzieci do czegos zobowiazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to u nas nawet ze sierowaniem za TSH i za grupę krwi trzeba płacić, zreszto tak jak za inne hormony ;/ Witek pije dość sporo, ma taki mały kubek niekapek niewiem ile w nim jest bo nima miarki ale potrafi 3 takie w ciagu dnia wypić wiec myśle że cos około 300-400ml na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×