Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość barbara_varvara
wiola!! oczywiscie ze macierzysnkie sie wlicza :) pędź załatwiac zasilek dla bezrobotnych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasio mówi ta-ta i da-da-daj oraz hej oczywiście wszystko to nieświadomie, ale powtarza to godzinami. szaleje mi teraz w łóżku, nie wiem, kiedy dziś zaśnie, katar też Mu dokucza no i jedynka wychodzi. dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.flora
Cześć U nas pierwszy ząbek pnie się ku górze... w piątek pękło dziąsło, a od wczoraj wyczuwalny ząbeczek pod palcem jak jej smarowałam żelem - oj cięższe czasy przed nami! dziś dopiero obniżyłam łóżeczko i zobaczymy jak będzie z usypianiem, bo do tej pory usypiała wyłącznie w łóżeczku, gdy ja bujałam (ruszałam) tym poziomem z materacem, a dziś nie mam czym bujac bo stoi i ruszyc nie chce!:-) Pamiętam z Hania, że jak obnizyłam to nawrzucałm jej zabawek i tak nauczyła się sama zasypiać, ale teraz wątpię żeby było tak fajnie - Marcela to inny typ! teraz niby leży, ale pewnie zaraz będzie głooośny protest! co do butów to mam problem z głowy, bo mam po Hanusi, bo u nas to nawet pokrycie w sezonach jest, także troszkę łatwiej!:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Nasze Maluszki***** Nick...............Imię..........waga urodzeniowa......wiek ważenia....waga/wzrost Bubik..............Marek.........3840 g.............. .....29..... ......9500/77 m.flora............Marcysia......31.01.2012.............. . ....24...... .....6600g Birka87...........Przemek........3680 g......................20.............6650/70 Varvara_Barbara....Błażej......3190.................... ... ..32.............9200/70,5 beattriks........Jakub...........08.02.-4300g............ ......24.............9400 mała_agatka....Tomek..........11.02.-3560g.............. 31................ 10kg/77 jusial..............Marysia........2900 g............. ............20............7450/64 kassiiulla.........Julka.............20.02.2012.......... .. ......21..............8000 g mamadzieci.....Olivier...........3200 g.......................31............. 8400/73 kwiatuszek@...Tymon... .. ......14.02.20112............... 12...............6000/61 cayn ..............Oliwia ............3460 g ....................8 ...............5000/59 załamana11 ....Jakub....29.02.2012.......................11........7000 /63 Lena0..............Blanka............3240g............... ... ...14..............5335/60 jagnajagna.......Staś...............3350g............... .......14..............6840/63 Wiola100.....Lucyna......18.02.2012....3345.............. 21.......... .6800/? Pietrunia22.........Wojtek...........3550g............... .........25. ....7850/74 Endlessly.............Błażej............3570g.......... ............12............5885/61 werka_bmw.......Oskar.......4,130.......................1 7............... 775 5/64 oluskaaa1.....Kapik.......3920g.......................26. .............9200/77 Marcia21......Julia...........3414....................... 28...............8000/74 aktualizuje tabelke byliśmy na sprawdzenie wagi i co dziwo młody w ciągu msc przytył 1kg ;d 4 na szczepienie ach się przeciagło /.... u nas 2 ząbki już są teraz czekamy na kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
hej:) u mnie maly obudzil sie o 1 w nocy i znow plakal:( biedny sie omeczy z tymi zebami... a ja dzis z Błazejem bylam na spotkaniu w klubie mam po przerwie wakacyjnej:) moje dziecko ma kumpele i kumpla w swoim wieku:) skubani raczkują jak jaszczurki(szybko) a moje jak żuk przy nich wyglada bo jak sie przewroci to lezy z rękoma i nogami w gorze i jeczy aby go podniesc:P juz namowilam jedna mame na chodzenie na basen (ta co ma coreczke) :) swietna sprawa z tym klubem bo poznam mamy z dzidziusami mały i w koncu bede miala z kim spacerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. rano pisalam ale mi sie net rozlaczyl i mi wcielo i nie mialam nerwow znow sie produkowac :P Tomek mowi niewiele, raz na jakis czas jak ma wieeeeelki problem to krzyczy "mama", raz powiedzial "baba" i czasem skleci "nie". a pza tym to piszczy, krzyczy, cieszy sie bardzo glosno :D Franek za niego nadrabia gadatliwoscia :D barbara - Tomek tez jak taki zuk lezy :D i nic mu sie nie chce! trzymajcie dziewczyny za nas kciuki, bo 10.10 jedziemy z Tomkiem do szpitala na EEG. jest jedna sprawa ktora nie daje nam spokoju. mam nadzieje ze okaze sie ze wszystko jest w porzadku i on po prostu tak ma. lekarka twierdzi ze na 90% tak jest, ale pozostaje 10%.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka nie przejmuj sie będzie ok wiem po sobie ech ja ide znowu z córą do szpitala będa jej robić rezonns magnetyczny eeg rtg usg i tomografie i wszystko będa jej robić jak ją uśpią ;/ i sie obawiam tej śpączki najbardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatka nie przejmuj sie będzie ok wiem po sobie ech ja IDE znowu z córą do szpitala będą jej robić rezonans magnetyczny eeg rtg usg i tomografie i wszystko będą jej robić na śpiączce i sie obawiam tej śpiączki najbardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka - zeby wszystko bylo dobrze z Tomkiem. Pewnie lekarka ma racje, ale sprawdzic nie zaszkodzi :) barbara_varvara - fajna sprawa ten klub mam, a jak Ty go znalazlas? mamadzieci, m.flora - u nas jeszcze zadnego zabka. A jak obnizylismy lozeczko, to Kuba obudzil sie w nocy i nie mogl zasnac, tak sie dziwil co sie stalo :P Moj baczek mowi "E BUU" to znaczy, ze jest glodny lub spiacy:) swietnie to brzmi takie przeciagniete, z biedna minka mojego syneczka :) Jakub podnosi sie i "stoi" ale na kolankach czyli raczkami wspina sie np po szczebelkach, a nozki zgiete w kolankach, pewnie niedlugo dzwignie pupke :) U nas dzis bylo 20 st, chodzilam na krotki rekawek. Zaczynam sie odchudzac tzn postanowilam nie jesc chleba, bo chyba ten chleb winny, ze nie chudne - kupilam pieczywo chrupkie. Szukam siodelka na rower dla Kuby i bedziemy jezdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
ja w necie szukalam jakies miejsca gdzie moge z małym chodzic :) bo w domu mozna sie zanudzic.... w sody bedziemy do klubu chodzic a w inny dzien na basen:) http://klubmam.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Tomasz dzis od 5 nie spal! nie byloby to problemem gdyby nie to ze potem o 7.30 max 8 marudzi, jest spiacy, a musimy sie do przedszkola szykowac, isc i albo wrzeszczy w domu pol godziny, albo przysnie na kocu i musze go budzic i wrzeszczy po drodze, albo zasnie w wozku, obudzi sie w przedszkolu i wrzeszczy do 12 kiedy znow na spacer idziemy, znow przysnie na 20 minut i wrzeszczy do wieczora.... wiec nie lubie jak tak wczesnie wstaje! ale dzis udalo mi sie go o 7 polozyc. pospal 20 minut i byl zadowolony. teraz normalnie po przedszkolu o 9.30 zasnal :) u nas znow od rana pada, do tego lodowaty silny wiatr i jakies 7 st na termometrze! super po prostu! maly nienawidzi folii przeciwdeszczowej na wozku i sie buntuje rowno! a pyskuje jak mu ja zakladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona mało przybiera na wadze ale to w sumie miała badania krwi moczu itp wszystko jest ok dali skierowanie do Zabrza na badania czy nie jest uczulona na gluten badania wyszły ok czyli wszystko w porządku ale ona do tego zaczęła mi wymiotować po praktycznie każdym jedzeniu i w sobotę byliśmy z nią na ostrym dali jej zastrzyk przeciw wymiotny. i skierowania na badanie do neurologa najpierw i skierowanie do szpitala na badania .lekarz podejrzewa ze wymioty po każdym posiłku mogą być spowodowane guzem na mózgu który uciska lub jakimś zaciskiem przy sercu i chcą do pewności zrobić jej badania a ja się strasznie boję dać ją pod narkozę ze szok ;/ tyle się słyszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tak szybciutko Mamadzieci - nie bój się nic. Mój synek miał kolonoskopię pod znieczuleniem ogólnym, nic mu nie było, choć też drżałam na samą myśl. Bądź pozytywnie nastawiona. Dziecko jest potem trochę senne cały dzień, mój to spał 6h pod rząd, ale stale był monitorowany, dopóki się na dobre nie rozbudził, także bez obaw. Głowa do góry, będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci - trzymam kciuki zeby bylo dobrze! nie moze zadnego guza byc czy innego swinstwa! ja mam lzy w oczach na sama mysl o czekajacej nas narkozie i operacji choc do niej jeszcze ok roku. Tomek zwariowal! caly spacer sie drze, nienawidzi wozka o folii nie mowiac! caly spacer to krzyk :( i jego i Franka ktory tez sie drze jak maly placze. kosmos normalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci i mała agatka - dużo zdrówka Waszym dzieciaczkom! Staś też dosyć ulewa, a im starszy, tym więcej, ale dobrze przybiera i ma apetyt i lekarz nie zwracał na to uwagi. znów ma większy katar, od rana płacz, od cyca był prawie odstawiony oprócz śniadania i przed spaniem, a teraz znów cyc na okrągło, normalnie kociokwiku można dostać. ale to chyba przez te zęby i przeziębienie, tylko cyc Go trochę uspokaja, a poza tym wycie na okrągło. do tego dosłownie godziny nie ma, żebym sie z mężem nie pokłóciła, już normalnie mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ulewaniem Tomka nawet sie nie martwie :) tyje az za duzo, wyniki super,wiec przejdzie z wiekiem :) czasem dosc intensywnie sie mu uleje, ale trudno. mielismy isc na kaluze, bo od 2 godzin nie padalo, ale jak juz obiad zjedlismy i Tomek sie obudzil to przeszla wielka burza, nadal pada.....ehhhh moze za chwile sie nieco uspokoi, bo pierdolca starszy dostanie! ja zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci- trzymam kciuki żeby żadne z tych diagnoz się nie potwierdziły! Nie martw się znieczuleniem - zła reakcja na narkozę to rzadkość a potem dzieciątko będzie senne i dość marudne :) mała agatka- jak czytam Twoje wpisy odnośnie zamieszania na ulicy to przepraszam ale śmiać mi się chce bo sobie wyobrażam jak to wygląda :D Ja znów latam z wózkiem i psem na smyczy to też ludzie się czasem dziwnie patrzą :D Ja już jestem pełną gębą bezrobotna :) Dziś udało mi się zarejestrować a pieniążki dopiero w listopadzie niestety :( Już się cieszyłam i myślałam co tu sobie kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci moja znajoma z pracy urodziła córkę w tamtym roku w sierpniu i malutka też bardzo mało przybierała na wadzę i wymiotowała, w końcu po wielu badaniach okazało się że mała zaraziła się w szpitalu przy porodzie jakąś bakterią nie pamiętam jaką zasugeruj to może lekarzowi szkoda że nie wiem co to było ale dokładnie takie same objawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zapytam lekarza o tę bakterię. jak na razie czekam na neurologa a po wizycie szpital.. Mój mały leń dalej nie chce siedzieć tylko leży i sie przewraca z boku na bok i wstaje na kolanach i na nogi i to tyle. no i mówi tatata mamama bababa mmmmm i inne takie proste słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna śpi, ja sama w domu (mąż ma służbę 24H ) mam lenia i nudzi mi się :D Oj dawno mi się tak nie nudziło... Po prostu ja kanapa i TV :) Wiecie dziewczyny- chyba znalazłam pracę przez internet. Szukałam na internecie i parę aplikacji wysłałam i kilka telefonów wykonałam. Ostatecznie po kilku rozmowach telefonicznych z jednym panem poinformował mnie WCZORAJ , że chce żebym dla niego pracowała. Praca polegałaby na wpisywaniu informacji o przedmiocie do sprzedaży ( to sklep z asortymentem do wykończeń łazienek) do pliku w exelu z katalogu. Zajmowaniem się tym sklepem na allegro też wchodzi w gre. Ten facet mówił, że jest roboty na rok czasu :) Zobaczymy... Zatem jeżeli wypali to to wieczory będę miała dość pracowite :) Mąż nie chce żebym pracowała. Ale ja lepiej będę się czuła jak do budżetu domowego dorzucę nawet 100zł miesięcznie... ( zasiłek dla bezrobotnych się nie liczy! ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzeici
kurde dziewczyny czy wasze maluchy też tak mają mój np nie zrobi kupki jak leży na plecach to znaczy mało kiedy ale jak leży na brzuchu to za każdym razem cisnie :D nie wiem czy to normalne bo tyle razy ile sie obruci na brzuch robi kupke czasami nawet z 4 razy dziennie a jak leży na plechach to robi raz dziennie ..śmieszy mnie to i zastanawia jednocześnie bo co zje to odwraca sie i robi kupke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola gratuluję pracy! mamadzieci 4 kupy to czy aby nie za często? moja robi max 2 razy Moje dziecię już samo sobie siedzi. Urocze! A, i znowu mam okres. Ale bez bólu. Co to ma być?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mam problem bo jestem na zasiłku dla bezrobotnych i miałam nie pracować aż mały skończy rok ale tak dla lepszego samopoczucia wysyłałam CV no i dostałam propozycję pracy od 8.00 - 16.00 nieźle płatna w zawodzie i teraz nie wiem co robić małym za bardzo niema się kto zająć tzn mam znajomą która już długo szuka pracy i ona by się nim zajęła na parę godzin lepsze to niż ktoś obcy,i czasami babcia bo żłobek nie wchodzi w grę, Poradźcie coś żal mi zostawiać małego ale z drugiej strony nie chcę już siedzieć w domu nie nadaję się na perfekcyjną panią domu czuję że się trochę duszę, znowu jak popatrzę na Kubę to serce mi pęka że musiałabym go zostawić praca byłaby od 15 października Kuba miałby prawie 8 miesięcy czy wy wszystkie pracujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niestety Niunia też dorwało przeziębienie:( Ale dzięki inhalacjom które podała mała agatka jest już o wiele lepiej! Dzięki uratowałaś nam życie:) Ja nie pracuję jestem na zasiłku dla bezrobotnych do marca 2013 i w kwietniu planuję pójść do pracy. O ile nic się nie zmieni to z Kacperkiem zostanie moja mama bo ona pracuję w domu. Co do gadania to już gdzieś pisałam , że tatav baba i różne swoje wyrazy;D Mama tylko wtedy kiedy jest mu źle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
ja tak jak oluska planuje jakos w kwietniu isc do pracy ale myslse ze jesli cos fajnego by mi sie trafilo to starala bym sie jakos to pogodzic:) kiedys trzeba bedzie pojsc do pracy:( no my dzis znow bylismy na basenie ale teraz Błazej mial kolerzanke ktora bardzo go peszyla :D bardzo spokojny i cichy byl ale widac bylo zadowolenie. Ja wlasnie buszuję w necie gdzie jeszcze moge sie wybrac z dzieckiem:) narazie mam tylko klub mam i basen ale czegos jeszcze mi brakuje:P w niedziele zaczynam zajecia i tak sie zastanawiam jak to bedzie... pierwszy raz tak dlugo bede bez Błazeja zapewne bede o nim non stop myslec i wroce steskniona do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem kurczę sprawdziłam na mapie i to zaledwie 3 km jak Niunio wyzdrowieję całkiem będziemy chodzić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×