Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Gość dbajcie o wody płodowe
tak sie składa ze preparaty maja specjalna dawke a npewno nie czosnek w czystej postaci a poza tym jestescie w cizy i nie wieci ena czym moze polegac zatrucie ciazowe???? miedzy innymi od wód płodowych, np kwaśnym mozna zakwasic, ostrym tak samo a czosnek raczej przyjemny nie jest. skoro normalni ludzie nie moga go jesc w czystej postaci, to co dopiero ciezarne ale wasza sprawa :):)kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam z praktyk i jestem totalnie wykończona :O Od 6.30 na nogach, potem 8 godz. zajęć w gimnazjum, droga do domu... Już nie mam tyle siły co przed ciążą, właśnie zdałam sobie z tego sprawę :P Wcześniej mogłam ciągle być w ruchu, im więcej miałam obowiązków tym lepiej się czułam, w domu wręcz usiedzieć nie mogłam, a teraz? Ledwo wstanę a już jestem śpiąca, ustać za długo nie mogę, usiedzieć też nie, muszę sobie po każdych zajęciach trochę po korytarzu pospacerować :P Ale jeszcze trochę trzeba to wszystko znieść :) Jutro rano idę do lekarza, w końcu się czegoś dowiem odnośnie tego igm. Mama nadzieję, że wykaże, że miałam to świństwo, ale przed ciążą. Już o niczym innym nie pisze, tylko ciągle o tej toksoplazmozie, ale jak jutro się okaże, że nie jest źle to obiecuję, że już ani razu o tym nie wspomne :) Ale za to wolę nie myśleć co będzie jak okaże się, że jestem zarażona a nasz synek może być chory :( Dobra koniec tego tematu. Co do tych bodziaków to kupie w rozmiarze 56 z krótkim rękawkiem jakieś 6-7 par i to samo z rozmiaru 62, a na to będę zakładać pajacyki. Najwyżej później jeszcze dokupie ich więcej jeżeli będzie taka konieczność. A myślałyście już o wózkach? Mi się podoba model Maxi Cosi Mura 3 i Quinny Buzz 3. Tylko nie wiem jak w praktyce się sprawdzają. Podam Wam od razu linki body, które wczoraj kupiłam przez allegro, może któreś też się spodobają bo jak dla mnie są śliczne i cena chyba tez w miarę, tym bardziej jak na disneya :) http://allegro.pl/disney-kubus-puchatek-2szt-body-kolorowe-0-3m-62-i1833555475.html http://allegro.pl/disney-baby-sliczne-kolorowe-body-maly-miki-56cm-i1833555383.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
Wiesz ja twierdzę, że nigdzie nie jest napisane że bezwzględnie należy nie jeść czosnku ani miodu. Moim zdaniem wszystko w rozsądnych dawkach jest dla nas. Wole brać to niż iść do lekarza i brać leki na pewno nie są zdrowsze od naturalnych rzeczy, także wszystko w granicach zdrowego rozsądku, nie popadajmy w skrajności... Twoja_królewna - ja już od jakiegoś czasu jestem na chorobowym, bo byłam szpitalu, ale jak nie wiedziałam jeszcze, ze jestem w ciąży to pracowałam i strasznie się dziwiłam dla czego jestem taka ospała i zmęczona, nigdy wcześniej się tak nie czułam, też zawsze byłam aktywna. Teraz nie chodząc do pracy jak mam bardziej pracowity dzień to też czuje że padam z nóg. Także ciąża to nie choroba ale... Powodzenia jutro mam nadzieje że wyniki wyjdą ok - zresztą nie biorę innej opcji pod uwagę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! wczoraj przyjechalismy z Frankiem do mojej mamy pociągiem. podróż miła szybka i przyjemna :) za to do Polski jadąc pobiliśmy wszelakie rekordy! jechaliśmy od 4 do 19!!!!!! 15 godzin! zwykle ta podróż trwa 10 max 11 godzin! a wszystko przez wspaniałe polski drogi, kiedy to niecałe 400 km jechaliśmy ponad 8 godzin! masakra! ale o dziwo nie czułam się źle :) w poniedziałek byłam u ginekologa i na usg. maluch rozwija się pięknie, ma jakieś 22 cm długości i waży 420 g :) no ale jest jeden problem jeśli chodzi o zdrowie tego człowieczka. naszej Lili urósł siusiak :P i jest Tomkiem :P (przynajmniej na razie takie imię ustaliliśmy) :P :P :P nic na razie nie czytam, bo czasu brak, już mnie z kompa wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka To niezła niespodziankę mieliście hehe :D Chciałabym zobaczyć Wasze miny w czasie usg :) Wiadomo jak to jest, rodzice oswajają się z myślą, że będzie córeczka, wybierają imię, zwracają się tym imieniem do brzuszka, przeglądają różowe ciuszki... a tu taka niespodzianka :) Najważniejsze, że maluszek jest zdrowy. Franuś będzie miał młodszego braciszka :) W końcu dzisiaj na przychodnię dotarły wyniki moich badań. I wiecie co? Jestem przeszczęśliwa :D Okazało się, że nie mam toksoplazmozy, więc i maluch jest bezpieczny :) Na igg wskaźnik był tak wysoki (223) bo krótko przed zajściem w ciążę musiałam zarazić się toksoplazmozą, ale na dzień dzisiejszy igm wyszło ujemnie. Tak jak obiecałam, od dzisiaj ani jednego słowa na temat toksoplazmozy :D Powtarzałam też ostatnio mocz osadowy i niestety wynik wyszedł gorzej niż ostatnim razem. Liczne bakterie, nabłonki płaskie, jakieś tam leukocyty czy coś :O Dostałam skierowanie na przesiew moczu i jeżeli wyjdzie pozytywnie, dostanę antybiotyk. I tak lepsze to niż toksoplazmoza :) Wiecie dziewczyny może jak to wygląda z L4? Mam umowę od 7 lipca, Dzisiaj mamy 6 październik. Mam przepracowane 4 miesiące a pracodawca opłacone 3 zusy. Kiedy w takim przypadku mogę się wybrać na zwolnienie, tak żeby uniknąć podejrzeń o wyłudzenie? :O Mój lekarz już niejednokrotnie chciał wypisać mi zwolnienie, ale zawsze odmawiałam bo bałam się kontroli, oskarżeń o wyłudzenie itd. a wiadomo, że z zusem nie wygrasz, mimo że niczego nie chciałaś wyłudzić :O Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj Królewna ja takie body tez juz kupiłam:))te z długim rekawkiem ale wsklepei sa cudne narazie białe kupiłam z myszka ale skusiłam się na jedno różowe:)) co do L4 to ja miałam tak pracowałam 9 m-cy na umowie zlecenie, w maju dostałam umowe na 3 m-ce o prace al ena 3 m-ce a w sierpniu dostałam na 2 lata, i w sierpniu zaszłam w ciaze. To było oczywiscie jak byłam po przednio w ciazy z moim Aniołkiem:(ale po porodzie poszłam na urlop a potem znowu zaszłam w ciaze w maju i na L4 bo tak kazała mi lekarka, rozmawiałam zmoja kierowniczka i nic mi nie poewiedziała a pracodawca ni emiał pretensji. nie wiem tylko czy mi umowe przedłuza ale co mi tak sa rzeczy ważne i ważniejsze:)) mała agatka jak czytałam to normalnie az mi serce waliło ze twoj maluszek okazał sie chłopczykiem:))ale niespodzianka a mam pytanie, ile razy miałas usg???nic wczesniej nie bylo widać???ile razy było mówione ze dzieczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis byłam na wielkich zakupach ubraniowych :) kupiłam sobie płaszczyk na jesień, sweterek, masę spodni i bluzek dla Franka. większość rzeczy w lumpeksach wygrzebałam :) i za wielgachny wór, ledwo to do domu przytargałam zapłaciłam 160 zł, z czego 45 zł za ubrania w zwykłym sklepie :) także łowy się udały :) ogólnie usg miałam na każdej wizycie, ale co do płci to tylko raz lekarz wtedy mówił że dziewczynka, a teraz ten sam lekarz zdecydowanie zdementował to co wcześniej ustalił. zresztą tym razem i ja dokładnie jajeczka zobaczyłam :) jejku dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę z tego chłopca :) :) :) żeby nie było z dziewczynki tez się cieszyłam, ale od poczatku czułam synka i tym razem intuicja mnie nie zawiodła :) co do zwolnienia to nie pomoge niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobisce marze o parce:)ale powiem tak mieć dwóch chlopców to super sprawa:))jeden pokój, podobne zabawki, ubranka jak znalazł i najlepsze...mieć dwóch dorosłych synów, to duma dla mamusi:)moja babcia miała 3 synów (bo nie zyje juz, mama mojego taty) i na dzień kobiet to był azasypywana kwiatami, a na kazde urodziny czy swieta to synowie zawsze ja obsiadali przy stole i po rekach całowali:)jako starsza babcia już był atak dumna a ja pomyslałam wtedy ja super jest miec synka:)) u mnie od 13 tyg na usg co 2 tyg caly czas dziewczynka, ale teraz po tym co przeczytałam to widze ze wszystko mozliwe:))w sobote dopytam mojej gin na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam drugiego synka. i jeszcze trafił się tez zimowy chłopak, więc kwestia ubranek, kombinezonów mam załatwioną :) mam nadzieję że będą się ładnie dogadywać :) córeczkę też bym chciała :) może za 3 razem się uda :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam miec 2 synka:( a teraz to żałuje ze go nie ma.... ale nie wiem czy wtedy bym zdecydowala sie na 3 ciaze, widocznie los ma dla nas swoja historie... ja ciesze sie ogromnie, szykuje sie na Nine, a jak bedzie chłopczyk to bedzie chodził w różowych spodenkach, bo jedne juz mam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nasz synuś musiałby chodzić w sukieneczce :P bo też jedną już kupiłam :P :P :P moja mama zawsze mówi że nic nie dzieje się bez przyczyny. ona też straciła maluszka w 40 tyg ciąży.ale zawsze mówi że widocznie taki był plan, tak było jej pisane. uciekam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinusia
Witam wszystkie lutowe mamusie, jestem mamą dwuletniej córci, mam 28 lat i na 8 lutego przyszłego roku mam planowany termin porodu - będzie syn ;) siły w rodzinie zostaną wyrównane 2:2 i nazwisko męża przejdzie w rodzie dalej... Wszyscy mi przez cały czas chłopca wróżyli żeby tylko była parka. Nie jest to ekonomiczne bo po starszej córce dużo już ciuszków odpadło ale ma też swoje plusy. Zawsze to młodsze się doczeka czegoś nowego - nie będzie mieć pretensji do nas rodziców że znowu ma coś po starszej siostrze ;) u mnie niestety pojawia się problem kombinezonów. Córka urodzona w środku lata a synuś planowany na środek zimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś do lekarza rodzinnego wstrętna angina, chciałam iść do gina ale moja znajoma była z takim samym problemem i pow jej zeby kupiła sobie mucosolvan albo lipomal wiec ide do rodzinnego przeciez tez lekarz jak powiem ze w ciazy to byle czego nie przepisze... troszke się boje o dzidzie głupie choróbsko:/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
Ja też będę miała synusia, tyle ze u mnie jest to pierwsze maleństwo i jest mi obojętne jakiej płci będzie. Mam termin na 08.02.12 i jak większość z Was pisze że będzie w lutym miała chłopca to się śmieje pod nosem, że chyba taka faza księżyca była tylko na chłopców. Ja bym chciała w przyszłości dziewczynkę, ale jeżeli będzie drugi synuś to też będzie pięknie:). Ja też muszę wyruszyć na "łowy zakupowe" bo zimna jesienisko idzie a mi brzuszek się w nic nie mieści. Muszę sobie kupić jakiś płaszczyk uniwersalny i na jesień i na zimę, tylko obawiam się, że przytyję w ramionach i klatce piersiowej i do lutego będę musiała jeszcze raz coś kupić, ale mam nadzieje że nie będzie tak źle. Patrze na allegro, ale boje się kupić żeby nie okazał się za mały. No zobaczymy może uda się coś ciekawego wychaczyć. No i oczywiście muszę coś mojemu maleństwu kupić. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina_86
pietrunia22 to moja mała bedzie miała w czym wybierać za pare lat:))bo ja mam miec dziewczynke, ponoć:)) ja juz kupiłam se płaszczyk ale taki przekładany wiec po ciazy tez mi posłuży:)) a dla malutkiej mam już kombinezon bo moja kumpela mi dała z wójcika miała kupiony nowy ale tylko pare razy ubrany, no i mam biała kurteczke wiosenna z nexta taki mini płaszczyk:)) co do ciuszków to prawie wszystko mam, tylo np rożek, jeszcze jakies body na długi rekawek, spichy i pare pajacyków. Bo teraz skorzystałam z wrześniowych wyprzedaży i na krótki rękawek mam duzo. reszte to kupie dopiero w styczniu po swietach moze bedzie cos fajnego jedynie kołyske zamawiam w grudniu a wy jak planujeci ekompletowanie wyprawki??? na styczeń??grudzień??czy macie juz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 1
Cześć dziewczyny Wczoraj miałam drugie badania prenatalne i wszystko w porządku mały rośnie jak na drożdżach , a najlepsze było to że zrobili mi zdjęcia w 3D jaki to jest bajer normalnie śmiałam się na cały głos bo jak go zobaczyłam to jakbym na mojego męża patrzyła takie same wielkie usta normalnie zakochałam się w tym dziecku:) Od poniedziałku zaczynam zakupy czas zacząć się cieszyć!!!!!!! A od tygodnia chodzę na szkolę rodzenia jest super i naprawdę polecam raz w tygodniu są ćwiczenia fajnie jest rozruszać kości no i jakieś wyjście z domu:)))))))) Jutro zaczynam remont kuchni a w listopadzie łazienki także dużo roboty mnie czeka a raczej sprzątania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie lutowe mamusie ja mam termin na 15 lutego obecnie jestem przed usg genetycznym polowkowe u swojego lekarza mialam 2 tyg temu synek na 99 % teraz w pon mam u innego 4 d mam nadzieje ze z moim maluszkiem wszystko ok troche sie denerwuje to moje pierwsze dzidzi wiec moze dlatego jestem taka przewrazliwona Obecnie na zwolnieniu okropny bol powiezi ktory nie daje mi chodzic przez dluzszy czas ale mam pytanie czy wy tez tak czulyscie ze okolo 22 tyg tak jakby sie wam wiecej miejsca zrobilo w miednicy i pochwie bo nie wiem czy mam sie martwic ze mi sie szyjka skraca i dlatego czuje taki nacisk czy to normalne ale chyba przy badaniu palcowym przez lekarza wykryl by takie objawy? bo sotatnio mialam badanie i okazalo sie ze to ta powiez, ale juz sama nie wiem bo czuje jak chodze ze malenstwo mi uciska na macice czy to normalne???? pozdrawiam przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwatuszek@ wydaje mi sie ze to normalne ja tez tak mam:)przynajmniej jak tylko załeczam tyc to juz czułam małe parcie na kosci miednicy i tak juz zostanie, oja gin twierdzi ze to normalne ja jak patrze na te butelki i spioszki co mi w szafie leza nowe albo po synku to normalnie juz pragne luty:)) to juz po połowie a wiec blizej niz dalej no ale jednak jeszcze niecałe 4 m-ce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No moja mała też będzie miała w czym wybierać - wszędzie rodzą się sami chłopcy :) A co do wyprawki, to ja mam chyba wszystko, bo po starszej córce...ale i tak kupuje, kupuje i kupuje...tylko, gdzie się to wszystko zmieści??? ;) Kwiatuszek@ - Witaj :) Przy drugiej ciąży będziesz jeszcze bardzie panikować - przynajmniej ja tak mam :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
Jeżeli chodzi o wyprawkę dla maleństwa to ciuszki zacznę już w tym miesiącu kupować, ale cześć już mam od mojej bratanicy wybierałam kolorki bardziej uniwersalne i dla chłopca i dla dziewczynki, resztę w tym miesiącu dokupię, ale myślę pójść do sklepów z używaną odzieżą, bo dziecko założy coś parę razy i już z tego wyrasta, więc po co mam przepłacać w sklepach, choć na pewno pewne rzeczy na pewno kupię nowiutkie. Wyprawkę tzn. wszystkie "gadżety" mam zamiar kupić grudzień/styczeń choć to się jeszcze okaże jak to wyjdzie w praniu. Większość pewnie zamówię na allegro. Kwiatuszek@ - to moja też pierwsza ciąża i jak mam jakieś objawy to zastanawiam się czy to tak ma być czy nie. Mnie np mały kopie bardzo w podbrzusze jakby nóżki albo rączki miał na wysokości jajników i też myślę czy to prawidłowo, ale staram się nie popadać w paranoję, także musimy przebrnąć tę naszą pierwszą ciąże i pewnie będziemy się tak nad wszystkim zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie uspokiiłyście tak mysle ze do pon jakos przetrwam a na tym 4 d zaraz wypytam o moje obawy tego lekarza mam nadzieje ze udzieli mi jakis informacji bo normalnie do mojego gina juz nie chce gonic bo wydzwaniam i maile wysylam ostatnio przesadnie czesto pozatym 3 dni temu mnie badal na swoim nocnym dyżurze pomacal i nic wiecej oprocz tego ze boli ta uwiez czy jak tam nie mowil to chyba ok . Dziewczynki już staram sie nie myslec o tych zlych rzeczach jednak jak pracowalam to czas mi bardziej lecial i mniej bylo na myslenie a teraz tak jakby sie zatrzymal ...tez nie moge sie juz doczekac lutego wyprawke zaczelam juz kupowac chociarz mialam pewne obawy ( ale u mnie obawa to drugie imię :)) ostatnio bylam na odziezy uzywanej i na dzieciaku wygrzebalam chyba z 15 par bodek, spioszkow i samych fajniutkich rzeczy prawie wszystkie nowiutkie z metkami za calosc dalam 50 zl a tyle tego ... jeszcze tam wroce ale musze zrobic rozeznanie w rozmiarach spiworek juz tez mam za cale 12 zl z next nowiuski chyba najwazniejszy dla mnie zakup to bedzie wozek czy wy juz myslalyscie o jakims???Dzieki za wsparcie przestaje sie juz denerwowac ale tak juz bym chciala zeby byl przynajmniej grudzien:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nakupowałam ciuszków - na początku wybierałam takie uniwersalne kolorki ale po ostatnim usg gdzie dowiedziałam się, że to raczej dziewczynka (mój mąż był ze mną i twierdzi, że jest pewien córeczki) rzuciłam się na sukieneczki :) W sumie to mam dużo (kilkanaście) body i pajaców w rozmiarze 56 - coś czuję, że nie będzie mi się chciało prać :) To moja pierwsza dzidzia i kompletnie nie wiem jak takie maleństwo ubierac ale kupiłam tez pajace z długimi rękawami (w końcu zima będzie) i jeden z polaru do spania, dwa kombinezonki, tylko kilka koszulek i spodenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leno gratuluje dziewczynki:) zdecydowanie jest wiekszy wybor w ubrankach niz na chlopcow. ja kupilam narazie wlasnie same 62-68 rozmiarowki bo jak patrze na to 54 to mi sie wydaje takie malenkie ale pewnie bede musiala sie jeszcze zaopatrzec i w takie. a czy zastanawialas sie juz nad wozkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja_królewna ja dziś odebrałam wyniki z toxo i moje Igg jest jeszcze wyższe od Twojego i wynosi 360!!! :o Na szczęście Igm mam ujemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrunia22
w sumie jeżeli chodzi o wózki to nie myślałam o konkretnej marce, ale mam w głowie zarys jak ma on wyglądać. Na pewno ma być lekki 3 częściowy i na pompowanych kołach żeby lżej się po śniegu jeździło (bo jestem ze wsi i nie wszędzie mam chodniki:( ) no i musi mieć 4 koła a nie tak jak teraz w modzie 3 kołowe. Fajnie by było żeby rączkę do prowadzenia można by było zmieniać na przód i tył ( bo moja bratowa miała rączkę w spacerówce z tyłu i nie dało się przełożyć). teraz są takie fajne zgrabne wózeczki a nie tak jak kiedyś takie ogromniaste. No a kolor uniwersalny nie typowo chłopięcy bo może przyda się na drugie dziecko. Ja wózek to chyba dopiero w styczniu będę kupować, także jak wy kupicie wcześniej to może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że większość z Was już prawie ma skompletowane ubranka :) a mi się wydaje, że do lutego jeszcze tyle czasu i nie zabrałam się za kupowanie różnych różności dla maleństwa. Niestety też nie udało mi się uniknąć przeziębienia :( Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek mnie się własnie skraca szyjka macicy- gin chce jeszcze zobaczyć jak bardzo- wtedy się zdecydujemy albo na krązek albo na szew Ucisk czuje ogromny, miałam juz tak, ze chciałam do szpitala, ale sie opanowałam, bo nie chce leżec do końca Mało tego mam tak jakby ciągle mi sie siusiu chciało podobno jest to związane z uciskiem na pęcherz Zazdroszcze Wam- moje dziecko nie chce się pokazać- znaczy nie chce pokazać co ma miedzy nóżkami ALe własnie jest to pierwsza ciąza, jesli Bóg pozwoli chce miec wiecej dzieci i wtedy bede myslała o płci Chociaz jak widze dwóch synów, czy dwie córeczki tez cieszy mamusie Mała agatka0 najpierw smiałam sie do rozpuku jak Franus mówil ze tez ma dzidzie w brzuszku a teraz... Lili :) A powiedzcie mi jak to jest z mądrościami ludowymi mówi Wam ktoś co bedziecie mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciazy mówili ze syn, ciaza bez objawowa:)wygladałam ladnie, mimo ze sporo przytyłam, apetyt dopisywał i było ok synek sie urodził 4100 kg:) druga ciaza tez bez sensacji i tez miał byc synek a teraz od poczatku cos...a to bóle , a to skurcze, brak apetytu przez pierwsze 3 m-ce, jestem tak wysypana na twarzy a moje włosy sa tłuste nawet swierzo po umyciu:(wygladam fatalnie, apetyt taki mieszany teraz, ale jest , bezsennosc w nosy a wdzeń taki sen przerywany..wszytscy mówia ze bedzie dziewczynka i narazie na kazdym usg jest dziewczynka a Wam sie jakies przesady sprawdziły?? a co czujecie??czy wiecie co nosicie pod serduszkiem??sprawdziło sie z wasza intuicja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluś88
Hej! ja zostane mamusia na poczatku lutego, juz sie nie moge doczekac:) mam 23 lata, to moja pierwsza ciąza.... i mam troche stracha.... nie wiem jeszcze co pod serduszkiem sie kryje... ale do tej pory zadnych objawow ciązy, wszystko smakuje, żadnych mdłości az w pewnej chwili sie wystraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×