Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Taki cytacik, bardzo a propos ;) "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski, Rzeczy najmniejsze, Kraków 1988, wyd. 2. Może wyciągnijmy wnioski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ma wspoakzywać na zrównywanie na obecnie przez "socjalistów" z PO? ---> tak, bo twoja emerytura powinna zalezec od tego ile sam sobie wypracujesz (OFE), a nie od tego, ile uzna panstwo za wystarczajace. Pragnienia, ja nie wiem dlaczego ta pani zostala zaproszona do rozmowy???? "dziki uni mozna studiowac za granica i kupowac tam mieszkania" :D nie wierze.... Bosak.... madry facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> tak, bo twoja emerytura powinna zalezec od tego ile sam sobie wypracujesz (OFE), a nie od tego, ile uzna panstwo za wystarczajace." Oczywiście że powinna. Do tego żeby było jak "powinna" to trzeba zmienić system. A na to potrzeba LAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale czy mógłbyś się odnieść do błędów zawartych w definicji liberalizmu i w jego podstawach, jakie przytoczył mam pytanie?" No własnie. Udajesz że tego nie widzisz? Gdzież owe ARGUMENTY o które prosiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie- ja juz nie bede z Toba rozmawiac. Nie ma to sensu... kazdy- poczynajac od przecietnego obywatela, a na Ministrze Fin konczac wie, ze system jest zly. TY uwazasz ze jest dobry. Nie znize sie juz wiecej do takiego poziomu. Ale czy mógłbyś się odnieść do błędów zawartych w definicji liberalizmu i w jego podstawach, jakie przytoczył mam pytanie? --> liberalizm to wolnosc jednostki w granicach prawa. To wszystko. A to jak prawo zostaje stanowione zalezy od woli narodu, ktory wybiera do sejmu swoich przedstawicieli, glosujacych i ich imieniu. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tam została zaproszona, bo tam sami tacy chadzają, często parami albo i więcej, bo sobie w pojedynkę to tylko Monika Olejnik potrafi poradzić :D Ale facet mi zaimponował, bo się w ogóle nie przejął. On ja po prostu miał za idiotkę z którą rozmawia z grzeczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
No oczywiście w granicach prawa, tylko gdzie według ciebie powinny być ustawione te granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.... jestes ponizej pewnego poziomu, stad nie dostrzegasz pewnych oczywistosci. Moze w koncu odniesiesz sie do tego, co napisalam o funduszach emerytalnych? Jasne, lepiej miec pieknego i przystojnego prezydenta, premiera ktory potrafi ladnie mowic, i sie nie jakac- niz madrego, lysego, jakajacego sie geniusza, ktory wyprowdzi nas z kryzysu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam pytanie.... jestes ponizej pewnego poziomu, stad nie dostrzegasz pewnych oczywistosci. Moze w koncu odniesiesz sie do tego, co napisalam o funduszach emerytalnych?" I znowu zamiast ARGUMENTU próbujesz mnie obrazić :O A do tego co napisałaś już się odniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jasne, lepiej miec pieknego i przystojnego prezydenta, premiera ktory potrafi ladnie mowic, i sie nie jakac- niz madrego, lysego, jakajacego sie geniusza, ktory wyprowdzi nas z kryzysu." To też nie jest ARGUMENT tylko ogólnik o niczym w dodatku...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez to jest argument. Tylko zeby go dostrzec potrzeba fundamentow- WIEDZY. Gdy rozmawiaja ze soba inzynierowie- ja nie wtracam sie do rozmowy, tylko przysluchuje. Ty gdy rozmawaiaja ekonomisci i prawnicy powinienes postepowac analogicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne a jak posłowie uznają, że można wprowadzić obowiązkową tzw eutanazję od 66 roku wzwyż, dla chorych na choroby, których leczenie kosztuje ponad pewną określoną w ciągu roku kwotę, to też będziemy mieli wówczas przejaw liberalizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Mam dość takiego kraju A z czego powinno wynikać prawo, według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Alez to jest argument. Tylko zeby go dostrzec potrzeba fundamentow- WIEDZY. Gdy rozmawiaja ze soba inzynierowie- ja nie wtracam sie do rozmowy, tylko przysluch*je. Ty gdy rozmawaiaja ekonomisci i prawnicy powinienes postepowac analogicznie." I znowu usiłujesz mnie obrazić. Nie masz ŻADNYCH podstaw żeby wątpić w moja znajomość tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Przeklęte pragnienia Eutanazji nikomu nie można narzucić, ale w myśl liberalizmu, nie można jej również nikomu zakazać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Eutanazji nikomu nie można narzucić, ale w myśl liberalizmu, nie można jej również nikomu zakazać." Dokładnie tak :D Tylko oni tego nie zrozumieją. U nich rządzą zakazy i nakazy a nie wolność myśli i wolność osobista oraz prawo do stanowienia o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granica jest w głowie
Bo widzisz, w liberalizmie granicą wolności człoweka jest wolność innego człowieka. Nie dekalog, nie chrześcijańska moralność. W klasycznym pojęciu liberalizmu prawo miało wynikać z interakcji społecznej, a nie z woli Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jeszcze raz. Prosze o konkretny przykłąd z moich postów wskzujący moją niewiedze oraz uzasadnienie takiej opinii. Czyli KONKRETY i ARGUMENTY zamiast prób obrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo widzisz, w liberalizmie granicą wolności człoweka jest wolność innego człowieka. Nie dekalog, nie chrześcijańska moralność." Jeszcze raz TAK. Dokładnie. Ale oni chyba nie są w stanie tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko oni tego nie zrozumieją. Dobrez, ze Ty rozumiesz wszystko. Szczegolnie jestes niekwestionowanym znawca polityki zapezpieczenia spolecznego :D Ej, boze boze.... wez sie chlopie za cos pozytecznego. Nie probuje Cie obrazac- stwierdzam fakt, iz jestes niekompetentnym do prowadzenia rozmow na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia :O Pragnienia, icmy icmy- ale potem wroc tu do mnie ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczegolnie jestes niekwestionowanym znawca polityki zapezpieczenia spolecznego" Nie. Nie jestem znawcą. "Nie probuje Cie obrazac- stwierdzam fakt, iz jestes niekompetentnym do prowadzenia rozmow na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia " No właśnie. A gdzież ten FAKT. O podanie go prosze od dłuższego czasu. Powtórze więc. " 12:05 [zgłoś do usunięcia] mam pytanie do... A więc jeszcze raz. Prosze o konkretny przykłąd z moich postów wskzujący moją niewiedze oraz uzasadnienie takiej opinii. Czyli KONKRETY i ARGUMENTY zamiast prób obrażania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
znaczy się jesteście klubem hodowców motyli, cy cuś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry temat
ciekawe czy janusz znowu zje swego PITa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×