Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedwojenna85

Ślub kwiecień 2012 - ktoś też wybrał ten miesiąc?

Polecane posty

Gość zakochana_panna
Myśle jeszcze o czymś takim tz Takiej sukni: http://www.lightinthebox.com/Trumpet--Mermaid-Off-the-shoulder-Organza-Over-Satin-Wedding-Dress-With-Removable-Chapel-Train--WSM04119-_p140967.html Tylko boje sie , ze jest po za moim zasięgiem finansowym. Ale wpadłem teraz na super pomysł. Może sprzedam ta która została uszyta na ta odwołana imprezę. Tylko obawiam sie , ze dużo za nią nie dostanę. Bo to już 6 lat jak wisi w szafie i może być poprostu nie modna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
Gdzie jestscie? Podbijam bo nie mogę nas znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Zakochana-ta suknia tez jest ładna :) właściwie to każda ma coś w sobie. A ta Twoja stara kompletnie się nie nadaje? A może by ją...przerobić ? :) No chyba, że Ci się źle kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
przedwojenna-no wlasnie te skojarzenia,powiem ci ze tak gora jest w sumie identyczna jak ta druga,tyle ze to pricessa wiec wiadomo,jest rozloxysta,taka typowe sukienkam dla ksiezniczki...a ja juz z tego wyroslam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talalala
hej mogę się przyłączyć nasz ślub jest 28.04.2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
talala- witamy i napisz co o swoim slubie i sobie samej...chyba sie tu zrobi weselej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
zakochana, sukienki piękne... talala, mamy ślub tego samego dnia :) :) :) przedwojenna... kiwanika gdzieś nam zaginęła w akcji :) kupiłam autko :D czerwoną corsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
Madzia dzięki, sama nie wiem która wybrać? Moj facet zgodził sie na pokój przy plazy. Ale sie cieszę :) jejku ja chce już tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
Ah dzisiaj dowiedziałam sie jeszcze , ze moja suknie muszę sprzedać niestety jako używana bo moja mama pozyczyla ja swojej koleżance z pracy bo ja nie było stać. To było dwa lata temu. Sumienia jest wyprana no ale co z tego? Tyle ze może doloze do niej jako "gratis" druga , która miałam uszyta na zareczyny. Właściwie to wyglada jak piękna suknia balowa w kolorze cappucino. Wiec może obie sprzedam chociaz za 400zl. Hmm sama nie wiem. Jak pojadę do Polski to zrobię zdj i wam pokarze. Jeśli oczywiście będziecie tak miłe i mi doradzi ie co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Witaaaaaam moje drogie po dłuuuuuuuuuuugiej nieobecności! Jestem od paru dni po urlopie. Nie mogłam niestety zdać relacji,bo... przezywałam katorgi z powodu silnego zatrucia. Byłam nawet w szpitalu :( Ale od dziś zaczynam się bacznie przyglądac i udzielać w naszym temacie :) Witam nowe Panie :) I jednocześnie ściskam mocno Przedwojenną i Madzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
zakochana... doradzimy :) Kiwanika... welcome back :D teraz się przeraziłam... Przedwojenna była w szpitalu, teraz Ty... kolej na mnie? ;p czuję się jak podczas projekcji filmu "oszukać przeznaczenie" :p buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Maaaadzia-nic nie kracz z tym przeznaczeniem,bo ja i tak mam przecież swoje fobie (pamiętasz,jak mi Przedwojenna o aniołku mówiła? Wożę go w samochodzie :) ). Nic nie będzie-mówię Ci to ja-największa chodząca bojaźń o życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
kiwanika - nooo nareeeeszcie :D już różnie sobie myślałam, nawet mojemu narzeczonemu mówie,że koleżanka już miała wrócić z wakacji i nie ma Jej. On sie ze mnie śmieje bo to tylko forum a ja to tak przeżywam :P A Ty biedaczko w szpitalu leżałaś.. Witaj 🌻 :) Madzia, a Ty uważaj na siebie ze zdwojoną siłą hehe. I gratuluję autka, niech się dobrze sprawuje :) Zakochana- jak coś to wstawiaj fotki moze coś wymyślimy:) Witam nowe Koleżanki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Prezedwojenna-moja Ty kumpelo od karteczek :D ja też ,tak jak i Ty przeżywam. Oj,tak :) Faceci nie biorą tego aż tak do głowy :) Teraz wertuję ,co pominęłam. Musze powiedzieć,ze Twoje zaproszenia są... idealnie w moim guście :D Tylko ja chcę jeszcze gdzieś zamieścić naszą fotkę (z sesji narzeczeńskiej). Madzia-gratulacje z okazji zakupy czerwonej fury. Wpadaj do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
PRZEDWOJENNA - przezywam tak samo ze nasz temat zdechnie,dlatego czasem mam wrazenie ,ze pisze sama do siebie...ale ciesze sie ze juz jestescie. kiwanika-przykro mi ze bylas chora,oby wszystko wrocilo do normy madziama-dzieki jak tylko zrobie fotki to zaraz wrzuce Oh jak sie ciesze ,ze znowu jestesmy na ''forumowe fali'' hmm ale fajny skrot z tego ''ff'' hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Kiwanika... ja nie chcę wpadać... wolę zajść świadomie :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
również bardzo ładna, ale martwiłyby mnie te długie rękawy... Rozcięcie boskie i bardzo seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
no i sama nie wiem, moj kochany powiedział , żebym zamówiła choć jedna sukienkę na próbę , jakaś tania żeby zobaczyć jakość i ta jest właśnie dość tania, dlatego chyba sie skusze. Myśle ze rekawki można uciąć i zrobić takie jak w poprzedniej sukience, takie opadajace na ramiona. No ale zobaczymy. Madziamadzia- a jak tam u ciebie z suknia? I w ogóle u was wszystkich. Bo czuje ze zanudzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Ja chcę szyć... początkowo miałam szyć w salonie w Krakowie, ale naczytałam się wielu negatywnych komentarzy na temat tamtego salonu i chyba zrezygnuję... Tak się zastanawiam, z jakim wyprzedzeniem się szyje sukienki? skoro mamy w kwietniu ślub, to przed nami miesiące zimowe więc nie powinno być dużego natężenia, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
Hmm jak 5 lat temu szukam i miałam mieć ślub wtedy w lutym to zamawialam pamietam w październiku. A ze wtedy właśnie szylam na zamówienie to Pani doradzila mi ze jeśli nie jestem w ciąży i nie odchudzam sie do ślubu to jest to dobry moment bo już w styczniu sukienka będzie gotowa. W maju są komunie. Wiec możesz w październiku przejść po sklepach gdzie sukienki są szyte i zapytać. Przecież to do niczego nie zobowiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_panna
no i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Dziewuszki,a Wy długi weekend na forum spędzałyście? :) Ja znów z moją brygadą zawitaliśmy nad jeziorko :) Dzisiaj ledwo żyję :) A i na wyjeździe nie obyło się bez drobnych incydentów,związanych z moim,jeszcze nie do końca zdrowym żołądkiem... No,ale cóż. Madzia-myślę,że odnośnie szycia sukienki,to,tak,jak Zakochana napisała. Zakochana-jeśli można wiedzieć,jak masz na imię i w jakim jesteś wieku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Zakochana-a w czym problem? Nie chcesz,nie pisz :) Gdzie się podziały Przedwojenna i Madzia? Haaaaaaaaaalo,Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Kiwanika,melduję się :D sie rozleniwiłam wczoraj miałam urlop więc troche odpoczęłam, działka, rower,las, parapetówka u znajomych, zakupy,błogie lenistwo :) A dzisiaj miałam sen :D postawił mnie troche do pionu. Przytoczę kawałek ponieważ dotyczy ślubów hehe Sniło mi się,że była sobota a w niedziele miałam mieć ślub i zorientowałam się,że nie mam umówionego fryzjera, że sukienka jakaś brzydka bufiasta jest biała a welon ecru, że nie mam nic na poprawiny, że nie mam uwaga: białych pończoch i podwiązki :D Bardzo przeżyłam ten sen ;) w związku z czym od przyszłej soboty rozpoczynam wstępne poszukiwanie sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Nooo,Przedwojenna-Ty mi nie giń w akcji,pomimo realnych rozrywek :) Masz tu friendy forumowe :) Wow,jaki sen :)))) Bardzo dobrze,że już na dniach rozpoczynasz poszukiwanie sukni,bo myślę,że ten sen wyśnił się w odpowiednim momencie :) My dziś idziemy rezerwować zespół :) Kiedy będziecie wysyłać zaproszenia i jeździć zapraszać? Ja myślałam o styczniu. Nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Kiwanika 🌻 uroczyście oświadczam, że przebywać i udzielać się będę na forum nie krócej niż do dnia 30.04.2012 :P My chyba wystartujemy z zaproszenaimi w lutym, ale nie wykluczone że zahaczymy jeszcze o styczeń. Po nowym roku muszę sobie zrobić plan odwiedzin hehe. A zespół już macie wstępnie wybrany czy robicie rozeznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwanika
Przedwojenna,Kochana,myślę,że na tej dacie się nie skończy,bo chciałabym poznać Twoje dalsze losy :) Przynajmniej do komunii Twoich dzieci :D :D (czyżbym przegięła :P ?) Ja wolę zacząć w styczniu. Sporo osób ze strony Narzeczonego nawet nie wie,że się chajtamy,więc 4 miesiące przed będzie akurat. Dodatkowo muszę czekjać,aż Teściowa zrobi listę gości. Jej nie ponaglam,ale Narzeczonego,żeby jej przypomniał,to i owszem. A Wy macie już liste osób? Na zespół już się zdecydowaliśmy :) 3 mężczyzn wchodzi w skład. Fajnie śpiewają i mają świetne pomysły na zabawy oczepinowe. Poza tym są kulturalni i ładnie ubrani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna85
Ja też na pewno będę myslala co u Was,a po wieeelu wieelu latach znając siebie powiem do mojego M. 'pamiętasz jak miałam takie koleżanki z forum? Ciekawe co u nich' :) hihi My też mamy fajny zespół, 3 facetów i babka. Jestem pewna, że zabawa będzie z klasą ale i na wesoło. A może masz/macie jakieś pomysły na fajne zabawy poprawinowe? Moze w róznych regionach jest coś innego? U nas zwykle jest tzw. kareta, taczka, kiedys była taka zabawa,że panowie musieli sie przebierac w swoje ciuchy wzajemnie,nawet ...skarpetki (bleee). Smiechu była masa jak jakiś wysoki facet zakładał spodnie niskiego i odwrotnie ale z 2 strony z tymi skarpetami to już było przegięcie :O Ja osobiście nie mam nic do zabaw, ludzie się pośmieją, jak ktoś nie chce uczestniczyć to nie uczestniczy,nic na siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×