Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezkropeczki

Pozytywnie :) Zapraszam Panów, którzy lubią mądre życie

Polecane posty

Gość lubie madre zycie
Kolekcjoner, dlatego to co piszesz jest zaprzeczeniem wczesniejszyc postow o kobiecie, ktora ma nie dawac powodow do zazdrosci... jak to jest z ta zazdroscia? Zuza, niestety zyjemy w takich czasach, ktore promuja wieczna mlodosc, dazac do doskonalosci zewnetrznej bez wzgledu na cene. Nie sadze jednak, by w zdrowej relacji ta ciagla pogon za likwidacja oznak uplywajacego czasu miala sens. Nie ma nic piekniejszego jak z radoscia widziec jego wciaz nowe zmarszczki jak sie usmiecha ;) Nie ma nic piekniejszego jak nie bac sie wlasnych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Kolekcjoner, to andropauza tak facetom w glowach miesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnoooo.... ten powód to miał w istocie - młodszy i atrakcyjniejszy ode mnie ( a czy intelektualnie to nie wiem, nie obrażam, nie osadzam) :D lubiąca, facetom w tym względzie łatwiej, tak myślę. Kobieta jak kocha, to kocha i brzuszek, i to i tamto... Panów rajcuje co innego ( sory za zwrot) Ale też daleka jestem od szufladkowania wszystkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
Zuza jak to czytam to przykro mi się robi, kolejna kobieta po 40 na kafe i kolejna zraniona :o . Zaczynam nie lubić facetów. Szkoda że nie jestem lesbijką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta też ma koniec okresu,tez czuje się staro oczekuje bezwzględnej adoracji tak jak z początku bywało.Jeśli to wszystko się zgrywa nie ma najmniejszego powodu aby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona nigdy nie dawała mi powodu do zazdrości więc tak samo ją szanuję do dziś.A było masę okazji aby ten stan zmienić Były ładniejsze lecz mniej realne do życia.I to się liczylo zawsze w życiu.Miałem nieraz poważne problemy i szarpałem sie z sobą.Lecz jak wszystko przemyślałem,odrzucałem zdecydowanie skoki w bok.Nigdy żony nie zdradziłem i będzie tak do końca naszych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Zuza, ja to juz sama nie wiem... ale wydaje mi sie, ze swiadomosc zaangazowania drugiej osoby zamiast byc akumulatorem do dalszych staran jest motorem zaprzestania staran... :O Zglupiec mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
12:45 [zgłoś do usunięcia] lubie madre zycie Zuza, ja to juz sama nie wiem... ale wydaje mi sie, ze swiadomosc zaangazowania drugiej osoby zamiast byc akumulatorem do dalszych staran jest motorem zaprzestania staran... Podpisuję sie stan stanowczo pod tym. Ja np. tak mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu po 40, Nie przestawaj lubić mężczyzn! Mnie ONI wciąż fascynują (pomimo zaawansowanego wieku :D) To, że część z nich jest taka, to nie znaczy, że wszyscy.. Tak tez i z kobietami, nieprawdaż? Niejeden pan mógłby znienawidzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Zuza, czasy zdecydowanie i dobre i niedobre dla kobiet nastały. To pozwol, ze zartobliwie powiem o tych dobrych...(ykm) Dzis juz chyba nikogo nie dziwi, ze dojrzala kobieta wiaze sie z mlodym mezczyzna :D Kiedys to byl skandal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Kolekcjoner, przynajmniej mam nadzieje ze pozmywasz po obiadku :P Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
kogo masz na myśli Zuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Dziewczyny! Ja to bym najpierw musiala pogadac z malzonka osobnika, by stwierdzic ze ma szczescie :D;) No kurcze! Jakas taka nieufna sie zrobilam z uplywem lat :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie :) Przeczytałam Wasze posty. Dorzucam moje trzy grosze : żeby dobrać odpowiedniego partnera moim zdaniem trzeba mieć poczucie własnej wartości a tym samym wiedzieć co jest dla nas ważne, przyda się też umiejętność odróżniania plew od ziaren. Jak nam mija zakochanie to jest czas na weryfikację. :) Lista jest też lista pt "chcę dać" Skoro mamy osoby które są w szczęśliwych związkach to bardzo proszę Kochani wróćmy do tematu : jak budujemy dobre życie w związkach, - drobiazgi. A jeszcze jedno jak by mi dał klapsa (nie koniecznie przy goleniu) to bym się baaaaardzo źle poczuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziu po 40
a tak... jakaś niekumata dzisiaj jestem. Tak, Kolekcjoner to wspaniały człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczek (CZYLI CO ZAWIERA DOBRY ZWIĄZEK WG. PANÓW) MIŁOŚĆ I - szacunek II - wspólne pasje III - szczerość IV - kobieca dyplomacja V - poczucia humoru drugiego VI - seks VII - prywatna przestrzeń tylko dla siebie VII - poczucie bezpieczeństwa (na wniosek Dziedzica w Prusiech) a) nie zdradzacie nas b) jesteście lojalne wobec nas c) nie okłamujecie nas d) wspieracie nas IX - Tworzenie wspólnie domowego ogniska X - zgoda na nudę (jerry ) XI - umiejętność czerpania radości z każdej spędzonej chwili XII - otwartość duszy XIII - wolność XIV - chęć poznania drugiej osoby, jej akceptacji i zrozumienia- / pomijam akceptację tego że nie myje nóg czy innych patologii - bo z tym należy walczyć/ XV - postawienia bardziej na być, niż mieć XVI - aktywność w związku Kobiałka (czyli co zawiera dobry związek wg, Pań): MIŁOŚĆ I - męska dyplomacja (Bezkropeczki) II - męskie ramie III - szacunek IV - szczerość V - poczucie humoru VI - seks VII - prywatna przestrzeń tylko dla siebie VII - higiena osobista (se mua) IX - poczucie bezpieczeństwa (dzięki revolverowi) a) kiedy jesteśmy w ciąży, albo z małym dzieckiem zapewnicie nam poczucie bezpieczeństwa b) jesteście dumni z tworzenia rodziny i jest ona dla Was wartością c) nie zdradzacie nas psychicznie i fizycznie d) okazujecie radość z tego, że jesteśmy z Wami X - Tworzenie wspólnie domowego ogniska XI - zgoda na nudę XII PODOBNE WARTOŚCI CO JEST DOBRZE ROBIĆ RAZEM W DOBRYM ZWIĄZKU: 1. Rozmowy 2. Rower 3. Czytanie Wtulone 4. Piesze wędrówki, bardzo lubię. - zuza 5. Wspólne wyjazdy, zwiedzanie wszystkich zakątków naszego pięknego kraju 6. kąpiel przy świecach (zuza) 7. bieganie na golasa po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, sama znam takie związki, panowie tak zakochani... Różnice po kilkanaście lat(!) Podziwiam, nigdy nie krytykuję, bo miłość rządzi się swoimi prawami.. U mnie zbyt dużo samokrytyki, bym w takim układzie (brzydko powiedziane) była. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Witaj Kropeczko :) Drobiazgi. Racja. Skoro nie klaps w tylek to na pewno czule pocalowanie w glowe podczas gdy stoisz w kolejce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo ziom
ja lubie dobra muze ale przy spliffie nawet cisza gor mnie wtedy cieszy a jak dozucic do tego jakas dupeczke to gitara zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie madre zycie
Juz sa uporzadkowane :) Nie zgadzam sie z bieganiem na golasa po domu. Na dluzasza mete to moze zabijac na raty pozadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pozores mutant mores "- ukułam baaaaardzo dawno to powiedzonko i uważam je za cenne ;) Zuza wiesz ja doszłam do pewnego wniosku i się rozstałam. On mnie nie kochał i tyle. Proste, boli, ale da się przeżyć. A nie kochał bo nie wiedział co to jest miłość, albo bo nie chciał, albo ja nie byłam w jego typie, i tyle. Dlatego brakowało ciepłych spojrzeń, wsparcia, rozmów. Ceniliśmy też inne wartości. Brak dobrania i wiedzenia, że dobry związek nie oprze się na zachowaniu. Tylko tak jak Jerry pisze na miłości mądrej, która wie co ważne, jest pewną decyzją, tak "kocham pomimo". I wtedy to już lista idzie z marszu. Dlatego proszę podrzucajcie co robicie razem. Takie wiecie dobre pomysły, scenki. To najfajniejsze szczególnie dla tych którzy nie mieli przykładu w domu. A właśnie może Wasi rodzice spędzali swój czas w fajny sposób? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO JEST DOBRZE ROBIĆ RAZEM W DOBRYM ZWIĄZKU: 1. Rozmowy 2. Rower 3. Czytanie Wtulone 4. Piesze wędrówki, bardzo lubię. - zuza 5. Wspólne wyjazdy, zwiedzanie wszystkich zakątków naszego pięknego kraju 6. kąpiel przy świecach (zuza) Dobrze wykreślam na wniosek Lubiącej. Czy jest jakiś głos sprzeciwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×