Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
I wracamy kloacznych wypowiedzi, bo nic innego do pustej główki nie przychodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aisha miala 18 lat kiedy pierwezy raz wspolzyla z P.Mohammadem , wogole pierwsza książka ukazujacs jego biograglfie powstała po 120 latach po jego śmierci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdish to polka dajaca doopy kurdom, dlatego ta zawzietosc i prymitywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A możesz mi wytłumaczyć z jakiego powodu mam bronić Mahometa? Ja bronię swoich ludzi a nie arabów." Oczywiście i mają inną religię, innego proroka i inne panujące prawo. To że jesteś głupia nie znaczy że inni też tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha! No sorry, ale polką to ja nie jestem za żadne skarby świata. I obawuiam się, że będziesz musiał jakoś z tym żyć. I znowu mamy o d*** - wiedziałam, że długo nie wytrzymasz bez swojego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widzę, że i prawo kurdyjskie w małym paluszku i religioznawstwo - no, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Aisha miala 18 lat kiedy pierwezy raz wspolzyla z P.Mohammadem" BUAHAHAHAHHAHAHA już dawno mnie tak nikt nie rozbawił. Czy ty nie widzisz jak się ośmieszasz swoją wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, on był przy tym pierwszym stosunku - skoro stwierdził, że trzeba przy czymś być, żeby wiedzieć (jak perzy ciąży Marii). Ale to w sumie nie moje sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale polką to ja nie jestem za żadne skarby świata" a skąd taka dobra znajomość polskiego? To się cieszę że nie jesteś Polką. Takich głupich nam nie potrzeba, mamy swoich. Przestań jeszcze używać naszego języka, aby takie tępactwo nie kojarzono z Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah święta Jadwiga miała zaledwie 4 lata jak została zareczona z Wilhelmem 8 lat ah i to wszystko W Katolickiej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukhari. Aisza: “Prorok pojął mnie gdy miałam 6 lat. Pojechaliśmy do Medyny i zamieszkaliśmy w domu Bani-al-Harith bin Khazraj. Wtedy zachorowałam i wypadły mi włosy. Później moje włosy odrosły i moja matka, Um Ruman, przyszła do mnie gdy bawiłam się lalkami z koleżankami. (...) Zabrała mnie do domu. Tam zobaczyłam kilka kobiet, które życzyły mi szczęścia. Potem przekazała mnie do nich i one mnie przygotowały. Wtem Apostoł Allacha podszedł do mnie i moja matka przekazała mnie mu. Miałam wtedy 9 lat”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój po co jej to wklejasz. Przecież ona i tak zna wersję tą przekazaną przez kurdyjskiego kochasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah święta Jadwiga miała zaledwie 4 lata jak została zareczona z Wilhelmem 8 lat ah i to wszystko W Katolickiej Polsce 000 zareczona nie znaczy zdeflorowana ptasi mozdzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, znam polski. I nie tylko - czyli jak ktoś chce to może nauczyć się języka. A czy ja dobrze zrozumiałam, że zazdrościsz tej rzekomo "dobrej" znajomości polskiego? Posiedź nad książką, zamiast się błaźnić publicznie w internecie, to też się nauczysz budować zdania z innych wyrazów niż wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papa pedofil obrońca pedofilów - poszukaj na googlach ...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kurdish to nie polka ? super ucza w tym kurdystanie polskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu muszę rozczarować - nie znam Quranu. My zwykle z kochasiami o karabinach maszynowych rozmawiamy, nie o religii - chociaż może błąd? Jak widzę religia może być niezłą bronią, ale to chyba jak się nie ma innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ptasim jak bez mózgu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ktorego kurdystanu jestes ? tego z Leeds czy londynskiego ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskiego się nauczyła w Polsce. Póki co w Kurdistanie nie mamy potrzeby uczyć się tego języka. Domyśl się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ah święta Jadwiga miała zaledwie 4 lata jak została zareczona z Wilhelmem 8 lat" widzisz kolejny przejaw tępoty i niewiedzy. Królowie byli zaręczani a w zasadzie to nawet nie były zaręczyny lecz tylko przyrzeczenie że kiedy dany przyszły król czy królowa dorośnie to poślubi danego księcia. Poza tym zaręczyny to nie ślub a 4 letnia różnica wiekowa to nie 60 jak w przypadku pedofila. Ale czemy my gadamy o tym co było wieki temu? Mówmy o tym co jest teraz. W cywilizowanych krajach dzieci się za mąż nie wydaje, pedofilia jest czynem karalnym, córek nikt nie morduje honorowo za to że spojrzały na chłopaka i nikt ich nie chowa aby potem sprzedać jak psa i ubić na tym jeszcze interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zwykle z kochasiami o karabinach maszynowych rozmawiamy --- a pozniej karabiny w pochwe wsadzaja ? a przepraszam, noze sie w pochwe wsadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego z Qandil. A jeśli mówisz o UK - to nie ma sprawy - w realu możemy porozmawiać o Kurdistanie i w Londynie, i w Leeds. Ale niech zgadnę - odwaga nie pozwoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu muszę rozczarować - nie znam Quranu --- to po jaki choooj wymadrzasz sie o aiszy 18 latach debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu o genitaliach... I kto tu jest nudny? Ty musisz mieć bardzo ubogie życie seksualne, albo żadne, bo komuś kto ma normalne wszystko nie kojarzy się z kroczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A czy ja dobrze zrozumiałam, że zazdrościsz tej rzekomo "dobrej" znajomości polskiego? Posiedź nad książką, zamiast się błaźnić publicznie w internecie, to też się nauczysz budować zdania z innych wyrazów niż wulgaryzmy." x Kolejne twoje baje. Tak, tak wymyślaj sobie bzdury aby za to mnie kajać (przepraszam nas - oczko do tej drugiej osoby co tu pisze ze mną :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Aishy to nie ja pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu już wybuchnęłam śmiechem! Czy ty wiesz co to znaczy "kajać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty musisz mieć bardzo ubogie życie seksualne, albo żadne, bo komuś kto ma normalne wszystko nie kojarzy się z kroczem." Zapomniałaś dodać że to jakiś pryszczaty prawiczek. Kolejne twoje baje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz kolejny przejaw tępoty i niewiedzy. Królowie byli zaręczani a w zasadzie to nawet nie były zaręczyny lecz tylko przyrzeczenie że kiedy dany przyszły król czy królowa dorośnie to poślubi danego księcia. Poza tym zaręczyny to nie ślub a 4 letnia różnica wiekowa to nie 60 jak w przypadku pedofila. Ale czemy my gadamy o tym co było wieki temu? Mówmy o tym co jest teraz. W cywilizowanych krajach dzieci się za mąż nie wydaje, pedofilia jest czynem karalnym, córek nikt nie morduje honorowo za to że spojrzały na chłopaka i nikt ich nie chowa aby potem sprzedać jak psa i ubić na tym jeszcze interes ---- przeciez to pustak - zabawka dla kurdow w Anglii. musza miec z niej niezly ubaw. gdyby ich siostry tak sie zadawaly z obcymi kurdami jak ona - nie przezylyby jednego dnia dluzej. a tu, ot maja zabaweczke darmowa do lozka zapatrzona przy tym w kurdystan, hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×