Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
I znowu o genitaliach... --- tobie pochwa wylacznie z genitaliami sie kojarzy ? no zobacz, a ja pisalem o takim schowku na bron prostaczko umyslowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkoszne, na prawdę. Chcesz o tym porozmawiać z moimi kolegami i koleżankami z Kurdistanu? Zobaczy kto i z czego będzie miał ubaw. Swego czasu była taka artystka Gabrysia, która też pobowała robić karierę na anty-kurdyjskiej propagandzie, tylko stosunkow szybko się zamknęła. Nie wiem tylko czy jest reaktywacja, czy ma godnych siebie naśladowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"musza miec z niej niezly ubaw." Ubaw to my mamy. Ona domyślam się że jest na ich poziomie intelektualnym i rozwojowym. Poza tym pamiętaj że aby taki miał żonę to musi ją sobie kupić (mehr) a tych biednych na to nie stać. A taka no cóż. Zadowoli się posagiem w postaci jednego pierścionka i już. Więc pewnie on to się z niej cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcesz o tym porozmawiać z moimi kolegami i koleżankami z Kurdistanu?" oczywiście tylko argumenty siły wam w głowie i tylko takie znacie. I to pisze ta która parę stron wcześniej pisała że inni nie mają argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoich postach niestey tylko z genitaliami... Ale to już możesz mieć pretensje tylko do siebie. Poza tym lotny umyśle - pochwa jako schowek na broń nie dotyczy broni palnej, tylko raczej siecznej, nie uważa geniusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie - ja zachłanna nie jestem, pierścionka nie muszę mieć. A jak masz taki ubaw, to dlaczego tyak się pieklisz i nie możesz wymyślić nic innego poza nędznymi inwektywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwa jako schowek na broń nie dotyczy broni palnej, tylko raczej siecznej, nie uważa geniusz? --- no to lotny umysle wroc sie strone wczesniej i zobacz ze tak wlasnie twierdze. coz za tepak, rozne widzialem ale ta podpada az pod paragraf ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja powiedziałam, że my cię będziemy bić? Powiedziałam - porozmawiać. Czytanie ze zrozumieniem - znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie - ja zachłanna nie jestem, pierścionka nie muszę mieć. --- a kto by dal pierscionek puszczalskiej polczynie, tylko kurd z nakazem deportacji --- dla wizy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo ty myślisz, że ja te twoje boże polituj się posty czytam z jakiąś uwagą. Mówiłam już, że ja cie tu nie traktuję poważnie - bawię się, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dalej upierasz się, że ja należę do tego żenującego narodu bez grama kultury, którym się tak szczycisz? Trudno - jeśli takie myślenie przynosi ci ulgę, to myśltak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza tym lotny umyśle - pochwa jako schowek na broń nie dotyczy broni palnej, tylko raczej siecznej, nie uważa geniusz?" Jakiej broni? Siecznej? A co to? Coś do siekania zielska? Tak kategoryzuje się te maczety? Nasze szable to zaliczane są do broni białej samozwańcza geniuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś ma nakaz deportacji - to uwierz mi - nawet cały sklep jubilerski nie pomoże, nie tylko jeden pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie - ja zachłanna nie jestem, pierścionka nie muszę mieć," tym lepiej dla niego. Taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałabym, że nie tylko taniej, ale i za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No tak, bo ty myślisz, że ja te twoje boże polituj się posty czytam z jakiąś uwagą. Mówiłam już, że ja cie tu nie traktuję poważnie - bawię się, tak?" Kolejne baje. Tak, tak pisz im częściej sobie będzie coś powtarzać tym mocniej w to uwierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszych szablach się nie znam, podobnie jak na arabskich maczetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W to, że się z tobą bawię wierzę mocno, bez potrzeby częstego powtarzania sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, kolego gosciu, co sie posmialem to sie posmialem, milego wieczoru :) a nasza kurdysia cos dzisiaj olana przez kolegow kurdysiow ? pewnie nowa zabaweczke ukraineczke znalezli, nie przejmuj sie, pakistanczycy tez sa fajni zmien wtedy nick na pakish, - wiesz ... tak dla odroznienia ... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie pytam skąd wiesz, że pakistańczycy są fajni - uszanuję twoją prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"smierdzace scierwa, ciapackie dzi**i nie maja juz co szukac w Polsce. Tam i na nie i na ich bachory scierwojadzkie, czekaja juz bojowki, gotowe do rozprawienia sie z p*****i i kozim przychowkiem." to twój komentarz? Wymyśliłaś sobie że nagle spłodzisz sobie takie coś że niby, któreś z nas posłużyło się takim językiem? Nikt w to nie uwierzy moja droga. Teraz pewnie to skomentujesz i coś napiszesz o kulturze. Ale wy żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze pamiętam, że cechą wspólną wszystkich tak zwanych wiejskich głupków jest śmianie się ze wszystkiego, bez względu na to czy jest śmieszne czy nie? No to się pośmiałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha - sorry, ale tylko taki komentarz do tego postu o 19:53:53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czesc, kolego gosciu, co sie posmialem to sie posmialem, milego wieczoru " O idziesz? To ja też. Zresztą coraz gorszą ma tą próbę bronienia się. Wcześniej to było śmieszne a teraz to już tylko żałosne. Dobrze że jak ona twierdzi Polką nie jest. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, dobrze, że nie jestem - przynajmniej jedno się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz wypad na kurdyjskie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
douczcie sie co to faszyzm, a nie powtarzacie jedna za druga to czego nie rozumiecie. Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny). [potrzebne źródło] Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu. Początkowo nazwa odnosiła się tylko do włoskiego pierwowzoru, później była stosowana wobec pokrewnych ruchów w latach 20. i 30. XX wieku, zwłaszcza narodowego socjalizmu w Niemczech, oraz współczesnych ruchów wywodzących się z partii faszystowskich (neofaszyzm i postfaszyzm). Faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową lub (przez takich politologów jak Zeev Sternhell, Hugh Seton-Watson, Eugen Weber) hybrydalną, tzn. łączącą elementy lewicowe i prawicowe. Sami faszyści uważali tradycyjny podział za przestarzały; twierdzili, że nie są "ani prawicą, ani lewicą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia Wikipedia? Ale tak - dokładnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego ? na innej cioci co innego napisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę zapytać - i tym razem nie że złośliwie - czy ty czerpiesz całą wiedzę tylko z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×