Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

nie,no ja zginę.Wejdę do sklepu i powiem proszę telewizor...masakra. Nie,no porażka...kurcze,ale kupić muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpatrz pomiędzy 32 a 37 cali poszukaj na ceneo.pl to jest porównywarka cen myślę ze do 2 tys można naprawdę fajny tv kupić a przecież teraz wszędzie możesz sie powalczyć o dobrą cenę :) jakbym miał kupić to neonet siec sklepów w sumie najtańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi kupisz tanio to kupisz dwa razy :) taka jest prawda z każdą jedną rzeczą, stad czasami wolę zakup odłożyc aby kupić coś dobrego ale jak już wspomniałem marki takie jak samsung i lg są dobrymi wyborami i sama zobaczysz że estetycznie są również ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zosia.Kupuje telewizor,tylko kompletnie się na tym nie znam.anfy mi pomaga,jak dobrze że mamy tutaj tak życzliwego pana....;) anfy-oni dowożą po całej Polsce?widziałeś te opcję ? czy inny modle polecasz? bo dla mnie to czarna magia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sklep ole ole -dobra opcja?tylko że oni chyba do Katowic mi tego nie przywiozą? anfy-która opcje polecasz?...ja ginę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podpisze listę obecności:) Ananika,....Anfy właściwie wszystko ładnie Ci napisał. Od siebie dodam tylko, że jeśli chcesz kupować przez internet to warto najpierw zapoznać się z opiniami o danym sklepie. W sieci sporo jest oszustów o czym co jakiś czas sie słyszy a wybierając pochopnie dostawcę można bezpowrotnie stracić swoje pieniążki... Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiesz polecam zrobić tak :) wstać nieco później pojechać np: do Media Markt lub jakiegoś dużego sklepu z tv pooglądać popytać sprzedawców :) wrócić do domku z zapisanym modelem który się Tobie będzie podobał i poszukać na ceneo, później popatrz czy jest opcja ze towar wysyłają kurierem, osobiście jednak bym kupił w sklepie bo kurier dowiezie nie sprawdzisz przesyłki i jak będzie uszkodzona co wtedy ? juz miałem tak kiedyś z kabiną prysznicową ze kurier dostarczył podpisałem odjechał w domku sie okazało ze jedne szklane drzwi sa uszkodzone ... szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) widzę że nie tylko ja wcześniej wstaję :) już spać nie mogłem dzisiaj mój sądny dzień rozmowy typu być albo nie być masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj opinie...ten pierwszy sklep ma ich ponad 12 tys....Z tego co widze czwarty sklep ma jakiś program ochrony kupujących(symbol parasolki) Niewiele dopłacasz a jesteś przynajmniej spokojniejsza Ale przede wszystkim czytaj te opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika , poczytaj sobie opinie o telewizorach, chociaz teraz ,jak napisał pan Anfy , robią dobre telewizory. Ja kupiłam swój niedrogo, mam, LG 32 cale.i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pomarańcza;) Ty tez spac nie możesz juz? oj,ja zwariuje,to za trudne dla mnie:( gdyby chodziło o fieranki,pościel,naczynia...a tu o taka typową męską rzecz....:( no ale co myślicie o tym sklepie ole ole? oni mi tez do domu dowiozą? no do reala o do media podjadę dzisiaj...ale nie wiem jaki wybór dokonac...ja chce już dzisiaj kupić,ja jestem konkretna,nie lubię przebierania wybierania,wiem że moge źle trafić...no ale juz mi niedobrze na samą mysl że mam sie tym dzisija zajmować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika tez wybierałam sama. Idź do sklepu i popytaj sprzedawcy. Potem wrócić do domu i poczytaj opinie . :) Ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosianie wiesz co to za rozmowa?:) ano normalna,kumpelska,przyjacielska:) My sie juz tutaj znamy z anfy i pomarańczą jak trzy łyse konie;) panowie-bez obrazy,to tylko przenośnia;) zosia-lubię z nimi rozmawiać i baaaardzo mi pomagaja:) spokojnie zosiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało nie byc "zosianie" tylko "Zosiu" ;) Ok,ja pojade do media,ale nie lubie takich rzeczy czytać....po prostu chyba kupię coś.... wiem,to wada,ale chcę to miec juź za sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nam Basi do kompletu brakuje..:) Gdzież ona sie podziewa......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika, wiem ,że tu na forum to własnie taka rozmowa:)Znacie swoje maile, więc mozna tam napisać więcej niż na forum. Wpadłam tylko tak ,żeby się przywitać. :) Anfy napisał ,że czeka Go dzisiaj wazna rozmowa, ( o to mi chodziło), więc zyczyłam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdziesz do sklepu :) i ten który wpadnie w "oko" będzie tym :) pierwsze odczucie najlepszą decyzją jest :) ja bynajmniej tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zosiu;) juz nie zasmiecam forum;) przechodze na maile;)chociaż myslałam,że jak ludzie tutaj sie długo znają to moga pogadać ze wszystkimi na raz o swoim problemie np. wyboru telewizora;) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie do pracy, więc jeszcze raz miłego dnia i Ananika-dobrego wyboru . Ps: To wcale nie jest takie trudne. Masz wakacje, wiec się nie spiesz.Jak nie dzisiaj kupisz ,to jutro . Warto troche pochodzić do sklepów . Pośpiech jest czasami złym doradcą . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Ooo.......widzę, że ptaszki poranne :) Witam wszystkich:) U mnie słoneczko nieśmiało przebija się zza chmur, więc poranny spacer. W tematyce telewizora nie pomogę, bo się nie znam i nie lubię tego urządzenia okropnie. I tak wczoraj obejrzałam trochę jakiegoś filmu na1. Ananika, wczoraj tak nagle przerwałam, bo miałam ważny telefon i się przedłużyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Mam takie przemyślenia... Mój przypadek, to zupełnie inne rozważania... Dobry na inny temat. Nie szukam, bo "mam"...:) Inna sprawa, że może za wcześnie... Najpierw trzeba podleczyć własną duszę i ciało, by móc z radością wejść w nowy związek. Istnieje często jednak pokusa, by "zrobić" to już, od razu.... Bo jest nam źle, bo ciężko, bo samotnie. Bo jak się doświadczy czegoś złego od bliskiej osoby, to nasze JA upada tak nisko, że często nie jesteśmy w stanie normalnie żyć i cieszyć się. Potem często tak bywa, że "rzucamy" się w inne ramiona wciąż z nadzieją, że i my mamy wiele do zaoferowania i ten KTOŚ... Stąd kolejne "pomyłki". Chwilowe szczęście przeradza się w kolejne rozczarowanie, a potem ból jeszcze większy... Na pozór łatwe wydaje się życie, a takim nie jest. Niekiedy dowiadujemy się o tym całkiem późno (jak ja). Często doświadczamy już na samym początku życiowej drogi. Nie wiadomo czy tak na prawdę to dobrze czy źle... Jedno jest pewne - mamy prawo do szczęścia! W związku jest to ZAWSZE ciężka praca obu stron. I jest to praca bez "emerytury" :) A często o tym zapominamy... A "to" miejsce jest dobre jak każde. I nie prawdą jest, ze piszą tu desperaci, nieudacznicy życiowi... Można poznać wartościowych ludzi, porozmawiać na trudne tematy, których często nie mamy szans podjąć w realu. I niekiedy jest to jedyna szansa na rozmowę z drugim człowiekiem jak to dobrze zauważył Pomarańcza :) Jesteśmy dorośli, raczej wiemy czego od życia oczekujemy. Rozmowa "tu" to jedno, a możliwość osobistego poznania to drugie. Bezkarnie możemy "ładnie"pisać o życiu, a czasem nijak się to ma do rzeczywistości. Trzeba więc podjąć trud poznania się na prawdę i czasem może być to TEN/TA na całe życie :) I jeszcze jedno. Ananika, i inni... Nie przejmować się niemądrymi uwagami jakie tu czasem padają. Często z nudów lub ludzkiej zawiści czy głupoty. Należy tylko cenić takich ludzi, którzy maja odwagę powiedzieć - jest mi źle, jestem samotny, nie jestem szczęśliwy... To bardzo ludzkie. To dobrze chyba, że jesteśmy w stanie szczerze o tym mówić, a nie kryć się po kątach i wśród znajomych udawać, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu;) Kupiłam telewizor i kino domowe....;) Sama baba,i jakos dałam sobie radę...;) Telewizor LED 40PFL5605H PHILIPS Kino domowe HT306PD LG No to pewnie teraz poleca gromy,że pewnie byle co kupiłam...Trudno,biore to na klatę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara41
Cześć!:) Nie nooo... ja jestem pełna podziwu. Chyba bym nie umiała. Inna sprawa, że prawie nie oglądam, więc nie mam potrzeby takiego zakupu. Ale to taka moja prywatna fobia, której nie polecam oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze że kupilas i bdb :) hmm skoro czarny kolor sie Tobie podobal to fajnie:) wiesz jak dla mnie to bez znaczenia :) kto ma jaki wazne aby dobrze sie sprawował :) kino domowe hmm a lubisz ogladac filmy czy zaczniesz dopiero ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×