Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

samosia, ja tez sie mecze z tymi bolami - rwie mnie od krzyza, przez prawy posladek do uda... Tak samo jak Ty - praktycznie od samego poczatku ciazy, ale na szczescie nie jest to codziennie. Ahh dziewczyny jeszcze troche i porod :) I wtedy dopiero sie zacznie "sielanka" hehe :P Ale wydaje mi sie, ze jak juz nasze malenstwo jest na swiecie i czasem jest nam ciezko, to kazdy usmiech dziecka wynagradza nam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co powiedzieli w szpitalu, ze to wszystko normalne i prosze jechac do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewc zynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczy n ka babysol___________?________?____________5_______dziewczy nka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?__________25_______dziewczynk a 782651____________?________?__________26______dziewczyn ka? xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec ODSWIEZAM, a nowe ciezaroweczki dopisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm poki co musze wierzyc na slowotym ktore maja juz dzieci bo czekamy dopiero na nasze pierwsze malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewc zynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczy n ka babysol___________?________?____________5_______dziewczy nka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?__________25_______dziewczynka 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Random.... jak sie dopisac? ja w kwestii internetu jestem ciemna jak nie wiem co a z forum korzystam pierwszy raz i to dopiero od kilku dni wiec nie ogarniam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPROBUJE SIE dopisac do listy ale nie wiem czy mi wyjdzie nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewc zynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczy n ka babysol___________?________?____________5_______dziewczy nka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br /> aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?__________25_______dziewczyn ka 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak_k - kopiujesz tabelke i wklejasz ja do swojej wypowiedzi :) jak masz problem to podaj dane - dopisze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę nocne pogaduchy :> chyba wszystkie mamy problem ze snem.kurczę nie śpię już chyba od 3,30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE zlicze ILE razy wstawalam tej nocy a przy tej okazji i moj P. na 9H30 mam randke u ginekolozki, ciekawe ale chyba zapytam aby wyjasnila nam jak oni licza termin porodu boje sie ze przenosze za dlugo i cos pojdzie nie tak niestety panikara ze mnie straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) też mam dziś randkę ze swoim ginem. nie mogę się już doczekać co po badaniu powie bo mam wrazenie zę zwiastun mi odchodzi wiec znaczyloby ze juz nie dlugo :D samosiaaa nie bój sie, lekarz to jednak lekarz i skoro mowi ze masz jeszcze czas to nie ma sie czym martwic :) nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewc zynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczy n ka babysol___________?________?____________5_______dziewczy nka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br /> aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel< br /> marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______?_______?__________25_______dziewczyn ka 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej dziewczyny a ja dalej chora coś słabo mi to przechodzi, dalej chodze zasmarkana:) kaszlam ale już powoli odzyskuje swój głos he:) a jutro jeszcze jade na badania morfologia i mocz pewnie przez ta chorobe wyniki beda gorsze i znowu wypisze mi leków na ponad stówe ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Wrześnióweczki :-) Coś ostatnio ciszej tutaj, mało stron do czytania Waszych pogaduszek. Nie często odwiedzam i piszę bo mi komp nawala :-\ Mam do Was takie pytanko, otóż złożyliśmy wczoraj łóżeczko, mam do niego materacyk taki gryczano-kokosowy, i teraz problem-jak go położyć? Czy wkładem gryczanym do góry (jest on taki wytłoczony)? Czy może tym kokosowym do góry (jest całkowicie płaski i bardziej twardy)? Wiecie jak jest lepiej dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewc zynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczy n ka babysol___________?________?____________5_______dziewczy nka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak< br /> aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel< br /> marcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewcz ynka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25_______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się czytać tych narzekań, mam podobne objawy i nie chce mi się marudzić...;P NAVI!! dr Kamińska, moja ulubiona diabetolog z 2 ;) 2 dni przed terminem kazała mi się zgłosić na izbę przyjęć, a i powiedziała że nawet wtedy zrobią mi badania i tam ZADECYDUJĄ czy mnie przyjąć... no i dobrze, ja tam nie chciałam tydzień przed- bo i po co?!? jak się ruszy to się ruszy ja bez sensu nie chcę leżeć a cukry jeszcze niestabilne dośc więc wiesz... fajnie, że położne fajne, bo w bizielu różnie, a poza ginekologiem moim nic mnie tam nie ciągnęło- ah i ta intensywna terapia noworodka... ale weszłam na stronkę "2" ładnie wszystko opisane, nawet poradnia laktacyjna jbc (jakby co:)) a jak piszesz tak ładnie chwalisz, to już spokojniejsza jestem. urodzę tam jakby co. w pon się dowiem ile od 37tc powiększyło mi się rozwarcie z 1,5cm... poza tym zero skurczy zero oznak, wody nie odchodzą, no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMADE KOKOS NA POCZĄTKU NA GÓRĘ !! na 1000%!! na chyba, tu nie jestem pewna 6 miesięcy na kokosie musi leżeć. pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja randka srednio udana. tzn ciesze sie ze malenstwo ma sie dobrze, super ze moj odpoczynek przyniosl efekt ale teraz to moglabym juz urodzic... tymczasem moj smyk nie zamierza poki co opuszczac swojego gniazdka- szyjka dluga i zamknieta, nic nie wskazuje na rychly porod... a taka mialam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 19 02 niepamietam, wiem tyle ze na kazdym usg maluszek byl zawsze ciut wiekszy i usg pokazywalo ze ciaza o srednio tydzien starsza moja dzisiejsza wizyta u ginekologa przebiegla dobrze, nie moge narzekac, wszystko dobrze z kruszynka, no znow taka kruszynka to on nie jest, chlopisko spore, 3,1 kg :) chyba po tatusiu :P rozwarcie mam ciut wieksze jak na 2 cm, chyba zaczyna mi czop odchodzic... dogadalam sie z nia ('ginekolozka) ze jesli do 17 nie urodze to wywola jutro do anestozjologa, musi potwierdzic czy bede mogla rodzic ze znieczuleniem :/ robili mi to badanie krwi w lipcu, wtedy bylam w klinice na podtrzymaniu, bali sie ze urodze przed czasem, i nie moglabym wtedy miec znieczulenia, bo zle wyniki byly:/ mam nadzieje ze teraz trombocyty sa w normie i ze jednak bede mogla rodzic ze znieczuleniem :( boje sie strasznie porodu :s malutka zycze szybkiego powrotu do zdrowia ja tez nos troche mialam zapchany od wczoraj ale dzis juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos chyba wisi w powietrzu bo mnie cos cieknie z nochala ale staram sie trzymac zwlaszcza ze moj malzowinek sie porzadnie zaziebil i wolalabym zeby nic mi teraz mi sprzedal przed samym rozwiazaniem. wiec sie faszerujemy cebula, czosnkiem i miodem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zazdroszcze, ja w ogole nie mam poki co rozwarcia wiec jeszcze sie troche pokulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis usg. wszystko z małą dobrze, wazy 2,5 kg. zastawila się rączką na nosku i niewiele jej widzialam. wstydniara mala. a plecy to mnie dzis rozrywają:"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę sheisnot , tak też zrobiłam. Moja dzidzia na ostatnim usg w poniedziałek ważyła prawie 3,3kg, szyjka już się szykuje, więc się cieszę bo nie mogę się już doczekać brząca. Dostałam już skierowanie do szpitala "jakby co". Teraz tylko czekać i czekać. Brrr.. zwiędne od tego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×