Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej właśnie wróciłam ze spaceru :P niby nie powinnam za wiele chodzić ale mam już dość bezczynnego siedzenia. w wolnym czasie czytam nie książki a jakieś gazety, czy szperam w necie, bawię się z Kacprem i z naszym małym kotem. nasza rodzinka nie dawno powiększyła się o nowego członka kotek ma na imię dexter pomysł Kacpra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha też słyszałam z tymk, że dziewczynka "wyciąga urodę" myślałam że jebnę- sry ale żadne przyzwoite słowo tu nie pasuje. a z kwaśnym i słodkim też słyszałam. ja nie wiem jak ludzie muszą być bezmyślni żeby takie rzeczy powtarzać... choć ok, ja też czasem głupoty gadam... aaa , i ścinanie włosów w ciązy to "ścinanie inteligencji dziecka" BUAHAHAHA NO COMMENT!! :) Kacha, no co ty... 09 potrzbne jak temat wrześnióweczki?? sama zakładałam to wiem ;> choć ja i tak w sierpniu urodzę!! ;) moja nowa mantra!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
worek treningowy też mam!! TOMEK SIĘ NAZYWA!! :P nie no podziwiam Sonia, choć ja na siłkę też lubiłam chodzić, poćwiczyć troszkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Wiek....Skąd......dzień porodu......Plec/Imię Lila1976........? ....opolskie......................1/09......Dariusz Paulina2409........?.........?......................2/09. .....dziewczynka zapamietam_cie........?.......?...................4/09... ...dziewczynka babysol..............?..........?.....................5/09.. ....dziewczynka sheisnot............26........Bydgoszcz..........7/09.... ..CHŁOP aurinko to ja.....33..........Finlandia...........9/09.........Niko miki90.............21..........Puławy.............14/09. ....Kacperek mamade.............?..........?....................15/09.... ..chłopiec iza19_02..........25............Gródek...........16/09.. ...Dominika marcia1983........28.........Kraśnik..........18/09..... .....Maja randomLady......23.........Torun/Lethbridge......22/09... ..Emma malutka363........21........Białystok...........23/09... ..dziewczynka jimjam.............29..........Rybnik/Niemcy.......24/09. ...... Oliver Kasia22...........22...........Wrocław..............25/0 9.......Agatka dertalexiarka.............?..........?...........25/09...... ....dziewczynka 782651..............?..........?..................26/09.. .......dziewczynka? xxxDOTKAxxx..............?..........?.........29/09...... ........chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
tak Kasiu ja mam na imię Agnieszka a mąż Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
do randomLady córcia Martyna Kinga:) pisalam wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie chcą pozwalać wieszać prania bo się dziecko pępowiną okręci, to samo z noszeniem wisiorków i podnoszeniem rąk do góry. czasami czuję się jak obłożnie chora a ja tylko w ciąży jestem . dziewczyny jak to jest z tym obniżaniem się brzucha? mi z Kacprem wcale się nie obniżył a teraz mam wrażenie że już jest niżej, chyba że mała inaczej się ułożyła. macie też takie dziwne bulgotanie w brzuchu ja jak się schylam to słyszę takie śmieszne odgłosy jakby krikersa w brzuchu miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to nie wiem Aga czy skumałaś, ale ja to ta sama Kaśka, z którą masz kontakt na gg i nk :P hehe I może kolejne głupie pytanie, ile mniej więcej wam zostaje miesięcznie po odliczeniu wszystkich rachunków ? Nam ok. kurde nawet nie wiem - nie ja płacę rachunki. Wydaje mi się , że około 2 tys. Bo chciałabym zacząć studia i nie jestem pewna czy sobie byśmy poradzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga - haha "tez mam worek treningowy, Tomek sie nazywa" :D poprawilas mi humor :D ja od dzieciaka mialam zamilowanie do sportow walki, zreszta to w genach mi przeszlo po dziadku i ojcu :) Mama plakala za kazdym razem jak wracalam z treningow z podbitym okiem, a za to tata dumny z corki :D ale teraz d*pa, nic nie moge robic :( :O detralexiarka, Martyna jest sliczne! znam kilka Martyn i kazda z nich jest super :) Iza, bahahaha ale mnie rozbawilas z tym wieszaniem prania :D chyba gorszej glupoty juz nie slyszalam :P co do obnizania sie brzucha to ja mam wrazenie, ze jest na takiej samej wysokosci jak zawsze, tyle, ze wiekszy. Moze jeszcze za szybko na obnizanie sie w moim przypadku? Ja nie mam bulgotania, ale za to mala ma ciagle czkawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hej nie było mnie troszkę byliśmy z mężem w weekend na mazurach i dopiero wróciliśmy pogoda była w miare dzisiaj było nawet ciepło i poszliśmy nad wodę oni kąpali ja niestety nie. Paulina2409 ja też miałam wesele 10 maja tego roku i u mnie też był 5 miesiąc początek 5 miesiąca. u mnie mała nadal nie ułożyła się prawidłowo no ale jeszcze ma trochę czasu, ja to boję się porodu i cesarki i sn, choc chyba bym wolała sn ale zobaczymy czy dam rade ja już przytyłam 10kg ale też po mnie nie bardzo widać bo byłam szczupła wszystko w brzuch poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ręce nie do góry bo mała się owinie pępowiną?? o boże.... dzieci mniejsze głupoty wymyślają... ;) Kasia napisałaś Aga ale to chyba do mnie było... na gg i fb cię mam wiem... ale jesteś ciągle niedostąpna i się nie odzywasz.... ja mam wrażenie że mi się brzuch obniża to młody się układa po swojemu i znów jest normalnie... nie wiem nie czuję tego obniżania... nie wiem na czym to polega.... apropo głupich zabobonów i sloganów które nam wciskają różni ludzie możnaby dyskusję zacząć :D tak teraz na to wpadłam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pomyslalam o takim temacie! wogole niektore przesady nie tylko zwiazane z ciaza sa smiechu warte. Chociaz ja sie przyznam do jednego - nigdy nie przechodze pod znakiem typu nazwa i odleglosc do jakiegos miasta. Wiecie o co mi chodzi? Zawsze obok, nigdy pod. Tak mi jakos zostalo :P Kasia, jesli chodzi o Twoje pytanie to ja w sumie nie bede sie wypowiadac, bo tu sa totalnie inne realia i przeliczniki. Wyzsze zarobki, ale tez wyzsze ceny. Nie musimy sie martwic, ze nam kasy zabraknie, ale tez nie szastamy na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie moje pytanie było bardziej skierowane do mieszkających w Polsce, ale rozumiem, że nie wszystkie chcą mówić. Ale lepiej nie powiedzieć niż skłamać :P Więc się nie gniewam :) Dagmara, no właśnie było to do Agi - Agnieszki, detralexiarka to Agnieszka, z którą wcześniej się poznałam na innym topiku i chyba same nie skumałyśmy hehe :P A ja mam włączone gg tylko nie siedze na nim, jeśli wiesz o czym mówię. Jakbyś napisała to zawsze odpiszę :) A co do zabobonów.. Być może się mylę, ale ja za zabobon uważam również "nie głaskaj brzucha bo urodzisz/ nie trzymaj rąk na brzuchu, bo wywołasz skurcze". Co za brednie :/ Ja głaszcze, masuje a do porodu mam ho ho i jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! kolejny deszczowy dzień i jak tu nie popaść w depresję. Co zamierzacie dzisiaj robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie ok. coś w tym jest że mi się brzuch obniżył, nawet mama zauważyła :P zatem już niedługo... ja jakaś radosna i spokojna jestem po okresie dwutygodniowego przygnębienia hm, co najmniej dziwne :D słonko wyszło i jest cudnie zrobię dziś ostatnie zakupy do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez moej cukry może zrobię sobie cesarkę a potem się zastrzelę...;> Kasia, jak nie masz problemów (skurczy mocnych twardnień) to dla ciebie zabobon. Ale ja np skoro miałam "szansę urodzić" w 28tc wiem, że nie mogłam głaskać i masować, bo to pobudza macicę. więc wiesz... z tym podnoszeniem rąk do góry to jak chyba jesteś wyczerpana to to ci też może stwarzać problem. zwłaszcza po porodzie...mama mi opowiadała, że osunęła się wieszając pranie wysoko....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza_19_02 wiesz co mi tez jakoś dziwnie brzuch się obniża wcześniej to praktycznie piersi leżały mi na nim jak siedziałam tak miałam go wysoko a teraz wyraźnie jest niżej. Ale czy aby to nie za wcześnie na obniżanie brzucha? Termin mamy podobnie na połowę września a podobno brzuch obniża się na ok 3 tyg przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o podnoszenie rąk do góry to tu bardziej chodzi o to ze może ci sie w głowie zakręcić czy jakoś tak:) mnie też te zabobony śmieszą a oto mój ulubiony ,, jak oblejesz sobie brzuch wodą a bedzie chłopak to bedzie pijakiem":P nie no ludzie mają fantazję do wymyślania takich głupot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono, możesz zasłabnąć...o to mi chodziło myszo miki ;) hahaha jak oblejesz wodą....BUAHAHAHHAHAHAHA nie no tego nie było.... to kurwa ja nie wiedziałam i tyle razy brałam prysznic JEZUUUUU pijaka se wyhodowałam..:P:P:P:P ja pierdolę.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też wychodzi ze mały będzię pił jak tylko sie nauczy butelkę trzymać:P:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja słyszałam,że jak oblejesz sobie brzuch wrzątkiem to dziecko będzie miało jakąś bliznę lub znamię więc nie wiem czy to też prawda czy jakiś zabobon. bo tych zabobonów jest tyle że wnet to byśmy musiały chodzić w szklanej kuli żeby nam i dziecku nic się nie stało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat miałam taki przypadek bo ok 6 miesiąca ciąży dwuletni bratanek wylał mi na brzuszek gorącą kawę, ale od razu posmarowałam to aloesem(sokiem z kwiatu) i zeszło praktycznie wszystko więc jak urodzę to się okaże czy to zabobony czy prawda i dam Wam znać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia jak była w ciaży to jej tłuszcz prysnoł na brzuch jak smażył kotlety i dzieciak ma na tyłku znamie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajomej kumpela farbowała włosy w ciązy i jej syn ma blond pasmo :D bauhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu to ja się raz wywróciłam delikatnie na schody to moje dziecko będzie miało odcisk schoda na zadku?? .......... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widze, ze tu wesolo na maxa a ja dawno nie mialam takiego zbicia :( Zmarl moj kolega, 25 lat, mial 4 miesieczna coreczke ;((( 😭 I najgorsze jest to, ze nawet nie wiem co sie stalo konkretnie... Jego brat wstawil fotke na nk i stad wiem, ze nie zyje... W sumie odkad go znam mial problemy z dragami, ale slyszalam, ze odkad sie zareczyl i coreczka sie urodzila to sie zmienil... Ja pie*dole, co za swiat :( Wierzyc mi sie nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi randomLady. 09 września będzie dwa lata jak nie żyje mój szwagier ( 11,09 w dniu pogrzebu obchodził by 21 urodziny) do dziś pamiętam że planowaliśmy co mu kupić w prezencie a musieliśmy wieńce pogrzebowe :( do dziś nie mogę uwierzyć. to straszne kiedy tak młodzi ludzie umierają moja mała mi się do lewego biodra dobiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×