Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Renatka43

Przedłużanie rzęs w Łodzi

Polecane posty

Gość monio4
Trochę sie naczytałam opinii na temat salonu Boroń i przedłużania rzęs przez nową osobę i mam małe obawy teraz, bo jutro jestem zapisana na ten zabieg. Zobacze jaki efekt i napisze wam dziewczyny czy warto. Jak na razie byłam w dwóch salonach i nie spełniły moich oczekiwań -lub za dużo kleju i miałam grudki lub... za mało kleju (lub zły klej),bo po 4-5 dniach leciały. Zdam relacje za tydzień jak sie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 os w cenie 1 Boroń
hej, jest ktos chetny na przedluzanie rzes w Boroń? teraz promocja wazna w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITKOWSKA
Przedłuzylam rzesy w promocji 2 w cenie jednej i zarowno ja jak i kolezanka jestesmy bardzo zadowolone, rzesy sie trzymaja juz 2 tydzien i wygladaja naprawde fajnie. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra1234
Hej hej dziewczynki! Ja tez przedłużam u pani Justyny w Boroń - znowu wrócili do promocji 2 w cenie 1, zabrałam mamę na 45 urodziny - jest chyba jeszcze bardziej zadowlona niż ja :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana1208
Hej dziewczyny. Czy któraś jest chętna skorzystać z promocji 2 w cenie jednej. Ja chętnie bym skorzystała jednak nie mam z kim. Piszcie maza1208@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana1208
mila1982 koszt to 390 PLN. chyba, że skorzystasz z promocji 2 w cenie 1. jeśli jesteś chętna daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monio4
Pisałam jakos na początku roku na kafeterii, że ide na rzęski do salonu Boroń....napiszę tylko -- REWELACJA! Byłam już kilka razy na uzupełnieniu i naprawde trzymaja sie super. Miesiąc temu namówiłam siostrę i równiez zadowolona. Jak najbardziej moge polecić ten salon i p.Justynę. Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny ja polecam panią Sylwie. Chodze do niej już ponad rok, jestem suuuper zadowolona. Trafiłam do niej, po założeniu rzęs z gruponu, to co mialam na oczach to byla jakas masakra. NIGDY WIECEJ GRUPONA! Pani Sylwia mi wszystko zdjela, wyczyscila i zalozyla od nowa, nie wyobrazam sobie robic rzesy u kogos innego teraz ;) Rzesy sa geste, moją dobraną dlugosc do mojego oka, raz w miesiacu chodze na uzupelnienie. GORACO POLECAM 503-710-847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem w Boroniu nie pracuje żadna Sylwia. Byłam ostatnio u p.Justyny i jestem bardzo zadowolona. Goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiyahh
hej zakladalam rzesy na narutowicza koszmar nastepnego dnia zaczely juz wypadac prosilam zeby nie byly zbyt dlugie a zalozono mi jak dla krowy dlugie sztywne jak druty i nie byly jedwabne jak zapewniala oferta na wakacjach tylko sie umeczylam bo musialam kontrolowac czy mi juz nie spadly wszystkie i potwornie kuly w oczy nie polecam gabinetu na narutowicza 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć! Ja też przedłużałam w Boroniu rzęsy kiedy mieszkałam jeszcze w Łodzi, zawsze byłam bardzo zadowolona. Potem przeprowadziłam się do krakowa i też znalazłam fajne miejsce - salon Dermique. Dobra obsługa, zabieg wykonywany fachowo i ceny w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaleczka
Podbijam wątek, gdzie doczepić rzęsy w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Tam...
Ja przedłużam w Boroniu u Justyny. Bardzo precyzyjna i dokładna dziewczyna. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_ddd
Już na kilku forach przeczytałam dużo pochwał na temat pani Sylwii (numer tel zaczynający się na 503), która w Łodzi przedłuża rzęsy. Czy możecie napisać gdzie w Łodzi znajduje się jej gabinet lub gdzie przyjmuje (jeśli np. przyjmuje w swoim mieszkaniu)? Czy ktoś korzystał może z oferty przedłużania rzęs na Tatrzańskiej? Znalazłam taką stronę: http://rzesy-lodz.pl/ ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii co do tej kosmetyczki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia j
Od 6 m-cy chodze do Boroń do p.Justyny na rzesy -jest mega dokładna! Wierzcie mi! Wiele salonów wyprobowałam co do przedłuzania rzes i... bezapelacyjnie Boroń -pani Justyna najlepsza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja musze wam opowiedzieć o swoich wczorajszych doświadczeniach w Boroń .... Zglosilam sie tam jako modelka to szkoleń, miala je robić sama wlascicielka ... Wczoraj udałam sie na takie szkolenie. Pomijając fakt ze siedzialam godzine czasu nic nie robiąc, to to co tam przezylam to jakis koszmar. Na wstepie dodam, ze mialam juz przedluzone rzęsy o czym powiadomiłam salon, więc mieli na mnie zrobic tylko dopelnienie. Dziewczyny jednak stwierdzily ze lepiej bedzie zdjac moje rzesy i zrobic od nowa, z zaufaniem sie zgodzilam, pomyslalam moze byc tylko lepiej. I bardzo zaluje ! Juz przy samym zdejmowaniu nacierpialam sie co nie miara, laski ciagneły mnie za rzęsy, stracilam mase swoich rzes przy zdejmowaniu ;/ Jednakze leżąc tego nie widzialam. Pozniej laska uczyla sie na mnie zakladać rzęsy. Po pierwsze- szkolenie z przedluzania rzęs kosztuje tam 1000 zł , a laska była przez te 7 godzin prawie caly czas sama ! Jezeli juz kogos zawolala to przychodzila co rusz inna pracownica ktora mowila co innego. Zarówno ja jak i ta kolezanka ktora miala szkolenie bylysmy totalnie zdegustowane, ja juz powedzialam ze schodze z lozka bo ta dziewczyna sie meczyla, nikt jej nie pomagał, co to za szkolenie? Kiedy wlascicielka pojawila sie , na skarge dziewczyny ze nikt jej nie pomaga odpowiedziala, ze przeciez nikt nie bedzie przy niej siedział 5 godzin !!! A jakie są moje wrazenia? Jestem zalamana, przyszlam tam pelna optymizmu a wyszlam zalamana, ja prawie nie mam rzęs .... Nie dość że mase ich mi wyrwały razem z rzęsami, ktore mialam zalozone, to jeszcze nie widac kompletnie zebym miala je przedluzone w tej chwili ... ponadto rzęsy są brudne w kleju, maja pełno włosków od podkładek pod oczami, nie wspomne mi o moich oczach ktore są cale czerwone, tak mi popekaly naczynka .... Kompletnie nie polecam tego salonu, mialam zamiar byc ich klientka ale to co mi tam zrobili to jest kompletna paranoja, wyglądam paskudnie, aż mi wstyd ..... NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.ajka
Drogie Kobietki. Ja trafiłam do pani Marty jak Pani Justyna była na urlopie. Z czystym sumieniem stwoerdzam, że obie dziewczyny robią rzesy super dokładnie. Miałam okazję wypróbować obie i obie są moimi faworytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bONDZIO
Kochane kobiety. Jeśli chcecie tanio przedłużyć rzęsy dajcie znać. Szukam pary do zabiegu w salonie Boroń (2 w cenie 1). Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :)
Heeeejka ja od 2 lat przedłużam rzęski u Pani Karoliny :) jest genialna sa lekkie i długo się trzymaja :P polecam zakłada w centrum. Nim trafiłam do niej chodzilam po salonach i niestety inne ''kosmetyczki'' zniszczyły mi moje rzeski... ;/ podam wam jej aktualny num 535-336-640 moje kolzeanki tez do niej chadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssskaa
O którym salonie na narutowicza jest mowa w wątku ?? Tam jest wiele salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościłam koleżance z pracy cudownych ,pięknych rzęs. Nie wiedziałam, że przedłużane mogą wyglądać tak naturalnie. Polecam salon Daria na Baczyńskiego. Rzęsy przedłuża sama właścicielka. Szybko, wprost idealnie, pełna profeska. Widziałam też jak przedłuża włosy. Chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościłam koleżance z pracy cudownych ,pięknych rzęs. Nie wiedziałam, że przedłużane mogą wyglądać tak naturalnie. Polecam salon Daria na Baczyńskiego. Rzęsy przedłuża sama właścicielka. Szybko, wprost idealnie, pełna profeska. Widziałam też jak przedłuża włosy. Chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monio4
Dziewczyny, czy z któraś z Was wie może gdzie teraz przyjmuje Pani Justyna?????? W Boroń mówią, że już tam nie pracuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przedłużam rzęsy w Boroń ale u p.Marty! Po pierwsze bardzo sympatyczna dziewczyna po drugie bardzo dokładnie i starannie przykleja rzęsy! Efekt niesamowity;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×