Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość Taka sobie nowa ja
Cześć dziewczyny!! GRATULUJĘ Surfitka!! U mnie 11 tydz:) A w nocy miałam taki koszmar że do tej pory się trzęsę!!Sniło mi się że poroniłam i trzymałam w rękach malutką dziewczynkę.Płakałam jak bóbr.Była taka malutka. Ciągle chora jestem i nie chce przejść to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry w ten poniedziałkowy pogodny i chłodny dzień:) Andi zobaczymy co dzisiaj pokaże test owu, powiem ci, że nie miałam jeszcze bólu jajnika który występuje co miesiąc w okresie okołoowulacyjnym. Ta kreska w sobote nie była równa z kontrolną i nie była na tyle intensywna jak te w zeszłym miesiącu żebym pomyślała, że będę ją miała w najbliższym czasie. Więc sądzę, że jeszcze jej nie było. A temperatury dzisiaj nie mierzyłam bo zapomniałam:) Budzik zadzwonił a ja szybko z łóżka skoczyłam poszłam do łazienki i dopiero potem mi się wspomniało, że termometr obok łóżka leży:) A ty działaj działaj bo wszystko się na to składa, że będziesz miała już owulację. Niecierpliwa zasuwaj do lekarza bo to normalne nie jest, daj znać od razu co i jak. Taka sobie nowa ja witamy, biedna ty nadal chora....te sny to przez tą chorobę są napewno...bo i kobiety w ciąży za dużo się przejmują tym czy wszystko będzie ok więc potem to się we śnie odbija. Ale napewno będzie dobrze:) Kiedy idziesz do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialac bedziemy o ile mi maz za chwile nie zadzwoni ze jednak musi wyjechac :-S chyba sie wsciekne... ale poki co cisza wiec jest duza szansa :) Niecierpliwa, mi lekarz powiedzial jak mialam raz ten cykl 37 dniowy ze nie ma co sie stresowac i martwic na zapas, ze jeden raz to nic nie znaczy, ze moze byc to spowodowane zmiana klimatu, stresem itp wiec ze spokojem, mysle ze nastepny cykl juz bedziesz miec normalny i nie ma sie co na zapas zamartwiac. Agata.. testuj, na pewno jest tak jak pisalysmy, ze to jeszcze nie bylo to, za wczesnie... no i tez dzialaj bo to juz powolutku czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No andi sądzę, że będziemy testowały podobnie znowu w tym miesiącu :) Narazie nie mam zamiaru was zostawiać więc jestem na bieżąco:) A tofikowa co u ciebie??? Jak tam kolejne testy potwierdzone nadal??? Mam nadzieję, że córeczka zdrowieje. A jak tam impreza wykręciłaś się od alkoholu???? Surfitka nadal się cieszę bardzo z twoich dwóch kresek napisz coś....jak tam nastrój i kolejny test jeżeli robiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś chyba nie wyjeżdża :) musze jakiś miły wieczorek zaplanować... chociaz w sumie nie wiem czy to dzisiaj... :D no ale i tak zaplanuje :) Niedlugo Agata zacznie nam sie ta najmniej przyjemna czesc cyklu czyli znowu to okropne czekanie.... chociaz tak jak juz pisalam w tym miesiacu nie nastawiam sie na nic bo wydaje mi sie ze na bank cos mi sie poprzestawialo przez ten moj wyjazd wiec rownie dobrze cykl nagle moze mi sie skrocic lub wydluzyc.. zawsze tak mam jak jade gdzies na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:) tak to okropne czekanie od momentu owulacji do @? czy znowu przyjdzie czy nie? jak te ok. dwa tygodnie sie ciagna:( ja mam miec @ ok 23 pazdziernik wiec czekam jeszcze kilka dni, a moze tym razem @ nie przyjdzi::) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No wczoraj robilam z rana i wyszla juz bardzo wyrazna druga kreska :) A dzis bylam na becie, wynik mam miedzy 15-17 - zaznacze ze u mnie dopiero 8.20 rano ;) Ale na 99 % bedzie pozytywny - przynajmniej mam taka nadzieje. @ nie dostalam, ani plamien odpukac, dzis juz jestem spozniona :P Niew iem co robic jesli chodzi o leki. Wiec jak test z krwi potwierdzi ciaze sprobuje zadzwonic do ginka niech mi powie, a na wizyte to gdzies pewnie za 2 tygodnie bede chciala isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to surfitka na bank się potwierdzi....dzidziuś w drodze:):):):):) Andi czekanie....hmmmm....nie wiem jak to jest teraz. W tamtym miesiącu miałam od 11 - 13 dc testy pozytywne, kreska testowa była delikatnie bledsza od kontrolnej. W tym miesiącu zaczęłam robić od 10 dc i właśnie w tym dniu kreska testowa była bledsza od kontrolnej ale było ją dokładnie widać, w 11 dc już zdecydowanie mniej a dzisiaj już prawie wogóle czyli 12 dc, jakiś cień cienia. Czyżbym miała owulacje około 8 lub 9 dc??? Bez sensu trochę...nic będę dalej robiła te testy w końcu po to je kupiłam może coś się zmieni, zobaczymy. Ale jak tak było to po pierwsze napewno nic z tego a po drugie musiałabym mieć w tym miesiącu strasznie krótki cykl. Jutro rano napewno muszę zmierzyć temperaturę bo aż mnie ciekawi ile będę miała stopni. Co wy o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że w tym miesiącu już coś się na owulację zaczęło zapowiadać ale jednak z jakiś przyczyn nie będzie jej wogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alcia...trzymam kciuki żeby @ nie przyszła...a powiedz coś o sobie ile się już starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, jesli chodzi o te testy i owulke. Jak regularnie wspolzyjesz ( w okresie plodnym szczegolnie) co 2 dni, to w sumie testy owu nie maja znaczenia. Plemniki zyja nawet 5 dni ( ale generalnie 2-3 dni powinny spojonie dac rade) , wiec mozna sie "wstrzelic" w owulacje. Co prawda wam powiem, ze tym razem posluchalismy pana dokotora i przytulalismy sie co do godziny ! I chyba sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, jesli chodzi o te testy i owulke. Jak regularnie wspolzyjesz ( w okresie plodnym szczegolnie) co 2 dni, to w sumie testy owu nie maja znaczenia. Plemniki zyja nawet 5 dni ( ale generalnie 2-3 dni powinny spojonie dac rade) , wiec mozna sie "wstrzelic" w owulacje. Co prawda wam powiem, ze tym razem posluchalismy pana dokotora i przytulalismy sie co do godziny ! I chyba sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co do naszych staran to wyglada tak- grudzien 2009 - poronienie w 5 tyg, pozniej pol roku przerwy:(potem niby sie staralismy ale nie moga powiedziec ze przykladalismy sie z mezem do tego szczegolnie bo w myslach mialam operacje kolana ( ktora odbyła sie w lipcu 2011 ) teraz jak juz doszlam po opercji do siebie to nasz pierwszy cykl staran gdzie sie przyłożylismy, tzn staralismy sie trafic z przytulankami w czasie płodnym i zobaczymy co z tego wyniknie! a cos o mnie - alicja, 30 lat, woj.wielkopolskie, mezatka od 14 miesiecy pozdrawiam wszystkie dziewczeta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka :) czyżbyś chciała mieć bliżnięta ?? Ja nigdy nie robiłam testów owulacyjnych i raczej nie zamierzam, bo tak jak Surfitka napisała, myślę, że wystarczy regularnie współżyć co 2-3 dni i powinno się trafić tak czy inaczej... A co najlepsze, moja ginekolog powiedziała, że one często się mylą :/ Dziewczyny, byłam dziś u dentysty... Nie było na szczęście tak źle po znieczuleniu :) Mam jeszcze 1 ząbek do zrobienia i przy okazji spytałam, czy można wszystko robić w ciąży. Dentystka powiedziała, że jak najbardziej, można też znieczulać, tylko nie można robić zdjęć rtg. Może dla którejś z Was ta informacja okaże się przydatna :) Niecierpliwa, faktycznie długi ten cykl. Ale równie dobrze stres związany z oczekiwaniem na @ mógł tu mieć wpływ. Ale może warto sprawdzić, czy wszystko jest ok. Taka sobie nowa ja, kiepsko masz... W ciąży i chora :( i nic nie można za bardzo brać, żadnych lekarstw. Zdrowiej szybko :) A koszmarami się nie przejmuj, chyba wszystkie dziewczyny, które znam miały je w ciąży. Niektóre były naprawdę okropne, ale to widocznie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphoria, nie to ze chcialabym, ale moge :P Bo mialam dwa jajeczka na monitoringu. Ale preferuje jedno, bo wiem ile jest pracy przy jednym , ale jak bedzie dwa tez bede sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......negatywny Mitka89..................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ...............3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria83..............1............ok10,11,11....... .......???........... Zniecierpliwiona........9...............12.10.2011....... ... negatywny niecierpliwa85..........6...................?............ ..........?.......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012..............Córeczka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?... hej wkleiłam tabelkę Nową :) byłam dzisiaj na USG i będzie dziewczynka :D ma 26 cm i waży 480 gram :D Kochane maleństwo mam super zdjecia z 4d chciałam je wkleić by pokazać ale nie wiem jak je tu dać :( Trzymam Kciuki za starające sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surftika
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......pozytywny :D Mitka89..................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ...............3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria83..............1............ok10,11,11....... .......???........... Zniecierpliwiona........9...............12.10.2011....... ... negatywny niecierpliwa85..........6...................?............ ..........?.......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012..............Cór eczka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylam ja :) Nie wpisuje sie jeszcze do ciezarowek bo chyba za wczesnie. Ale wynik testu trzeba poprawic ;) Kazdy nick, a mozesz skorzystac z zapodaj.pl i wkleic nam linki do zdjec malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No surfitka wiem wiem, że wystarczy co 2 dni ale problem jest w momencie gdy zdaarza się, że w ciągu dnia się często mijamy :) Albo moje kochanie ma nocki :) Nie zawsze tak idzie. Alicja to ty też już troszkę przeszłaś...więc życzę żeby udało się pierwszym razem:) Każdy nik zajęty gratuluje ślicznej dziewczynki....do kogo podobna?? Bo na zdjęciu jest tak wyraźna, że można już stwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Witam cieplutko w ten mroźny poranek :) U mnie dziś koniec @. W tym miesiącu raczej nic nie wyjdzie bo mąż w delegacji....Ale to nic. Postanowiłam, że nie będę się starać na siłę.Będzie co ma być Wszystkim szczęśliwym mamusiom i tym, które nimi będą życzę zdrówka.:) A starającym się życzę wytrwałości i ... szczęścia w strzeleniu się w te dni :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka gratulacje! STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......pozytywny Mitka89..................2.............23.10.2011......... ..?........... Andi_2011 ...............3......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4...........ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria83..............1...........ok10.11.2011..........???........... Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011....... negatywny niecierpliwa85..........6.........ok.25.11.2011............?.......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012..............Córeczka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale kusi zeby zrobic test:( wiem ze to za wczesnie, bo termin @ ok 23 pazdziernika! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje dziewczeta ze moge sie do was dopisac? STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ..............CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU tofikowa ................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......pozytywny alcia25...................14............ok 23.10.2011.........?............ Mitka89..................2.............23.10.2011........ . ..?........... Andi_2011 ...............3......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4...........ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria83..............1...........ok10.11.2011......... .???........... Zniecierpliwiona........9.............12.10.2011....... negatywny niecierpliwa85..........6.........ok.25.11.2011.......... ..?.......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............24.02.2012..............Cór eczka Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kusi zeby zmienic tabelke..ale jutro mam ponowna betke i moze jak ladnie przyrosnie to sie przepisze do ciezarowek. Wczorajsza beta 143, nie ma watpliwosci - ciaza tydzien piaty :D Alcia, faktycznie za wczesnie za test, ja zrobilam 12.10 ( 16.10 termin @ ) i nic nie wyszlo nawet na tescie czulym. A 15.10 juz byly dwie krechy...nawet po poludniu :D Ja sie czuje dosc dobrze, jedynie ciagle mnie troche ciagnie w podbrzuszu ( ale to calkiem normalne ) , chce mi sie spac , bola piersi i wszystko smierdzi. Pozdrawiam i przesylam porcje wiruskow dla oczekujacych na test 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×