Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza1733

czy odwyk pomoze?

Polecane posty

mialam wrazenie ze jednak troche go draznia te glupie komentarze bo przestal je ignorowac a zaczal reagowac. Ale zostawmy to i nie rozmawiajmy o nieobecnych bo jak Mag wroci to jeszcze nas obsztorcuje za to ze go obgadujemy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ludzie to straszni bałaganiarze, widzę jak jedziemy na działkę przez las ile worków ze śmieciami jest wyrzucanych z samochodów, albo miejsca gdzie rodzinka ucztowała to naprawdę przypominają śmietniska. Jestem też przeciwniczką toreb foliowych, są wszędzie a rozkladają się przez kilkaset lat. Nie ma to jak opakowania naturalne a jak myślisz skąd tyle chorob nowotworowych? Sami zaśmiecamy nasze środowisko a dzieciom po sobie zostawimy jeden wielki śmietnik. Może dzieci będą mądrzejsze i zrobią z tym porządek a przy okazji z naszym pokoleniem????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdy tak przez pół roku naładuję akumulatory , to te następne pół roku ledwo wytrzymuję, bo natura ciągnie wilka do lasu. A duże miasto nie jest dla mnie żadną atrakcją, wszędzie trzeba dojechać tramwajem lub autobusem a kto ma dużo czasu to samochodem ma dużo odpoczynku w korkach. A teraz dużo dróg jest rozkopanych i trzeba nieżle oriętować się które, bo ja ostatnio jak przeszłam się na pirchote to tylko odcisków się dorobilam. Sieszę w lesie od kwietnia to skąd mam wiedzieć jakie zmiany w tym czasie nastąpiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazasz sobie Sarciu ze ostatnio bedac na spacerze z dziecmi natknelismy sie na porzucona w srodku lasu....muszle klozetowa? Ludzie wywoza wszystko co tylko jest zbedne a co sie zmiesci w bagaznik. Nie rozumiem jak mozna byc tak bezmyslnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię Myszko za błędy ale muszę najpierw przeczytać a dopiero wysyłać a i tak złośliwce jakoś wskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie lubie miasta. Probowalam kiedys mieszkac ale nie wytrzymalam. Teraz mamy swoj domek pod miastem i tu jest nam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszlę klozetową nie tylko sobie wyobrażam ale też widziałam w środku lasu, jak i garnki, psa uwiązanego do drzewa na wykończeniu ale Myszko aż żal pisać. Wielu ludzi zachowują się jakby byli z epoki kamienia łupanego. U nas raz do roku wiosna robią akcję sprzatanie swiata, to wzdłuż dróg w lesie stoją worki z zebranymi śmieciami, co 5 metrów i w głowie się nie mieści skąd tyle smieci. A za parę dni wszystko się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, sprężaj się bo masz 400 nr. wpisu, nieżle Ci poleciało. A od wczoraj zauważyłam zwiększoną aktywność pomarańczy, czyżby był wysyp? ;) 🌻 🌻 [kwiat\ 🌻 🌻 to na ten jubileusz te kwiaty dla Ciebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Sarciu za kwiaty (najbardziej lubie frezje) ale to nietylko moje swieto bo razem wypracowalismy te 4 setki. I pomarancze tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po zabiegu :D Sarciu czy znasz jakies domowe sprawdzone sposoby na goraczke u dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że paracetamol dobrze działa ten dla dzieci jak również chłodne okłady i zależy dziecko w jakim wieku, które Myszko Ci się rozchorowało? Jeśli to najmłodsze to wejdż z nim pod chłodny prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszek jest chory. Syrop moge podac najczesciej co 4-6 godzin a jemu goraczka wraca juz po godzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, jak czuje się Maluszek? Ty masz nieporównywalnie większe doświadczenie niż ja, ale uważaj w razie jak będziesz miała wątpliwości to dzwoń na pogotowie, jeśli masz chwilkę to napisz ile ma temperatury, a może masz kontakt prywatny z lekarzem? ty Myszko jako matka trojga dzieci to masz za sobą sporo doświadczenia. Powodzenia i zrozumiem jak nie będziesz mogła być tutaj czy u Mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i mysle
Wiem ze to troszke pozno ale, osobiscie dla dziecka wole paracetamol w czopku wolniej sie wchlania a tym samym dluzej dziala, przynajmniej u mojego sie to sprawdza. No i jeszcze jest ten plus ze maly nie moze niczego wypluc wiec masz pewnosc, ze dostanie tyle ile ma dostac. A poza tym dziecko ubrac jak najlzej i chlodne oklady. A i jeszcze poje lipa, ale nie wiem jak przy uczuleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pomarańczka
mój syn ma tendencję do silnego gorączkowania. Ja podaje czopki, jeśli gorączka nie spada rozbudzam, nawet w nocy, rozmawiam z nim, wtedy trochę spada. Jeśli jest ok 40 stopni dziecko nie powinno spać, tak mówił lekarz. No i zimne okłady na czoło pomagają, albo kąpiel, rozpoczyna się od ciepłej wody, nie gorącej i dodaje po szklance zimnej wody aż do temperatury 36,6 wtedy spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ MYSZA MYSZA
SPECJALNIE PISZE TAKI TEKSTY BO WIESZ ŻE TWÓJ FACET TO CZYTA ON WIE I TY WIESZ NA CO GO BIERZESZ !! TO CI SIĘ NIE UDA ON NIE PRZESTANIE PIĆ TYLKO DLATEGO ŻE GO PRÓBUJESZ NA LITOŚĆ WZIĄĆ PRZEZ TEN TWÓJ TOPIK !!! OGARNIJ SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dobre rady. Sytuacja na razie opanowana. Maly zasnal a ja moge troche odsapnac. Prawdopodobnie przechodzi tzw trzydniowke wiec mozemy tylko przeczekac. Moj M wlasnie wrocil z apteki z paracetamolem. Bede podawac na zmiany z ibuprofenem i jakos przetrwamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwa pomaranczko oczywiscie ze moj M nie przestanie pic ze wzgledu na ten topik. Przestanie pic bo zalezy mu na rodzinie i na wlasnym zdrowiu. Ale dziekuje za troske mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak nie pomogą leki to zrób małemu kąpiel jak pisze powyżej topiczanka. Bardzo mądrze radzi - to zawsze pomaga, powodzenia , bedę do Ciebie zaglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza dwojka tez przez to przechodzila. Przez 3 dni mieli po 39-40 stopni i ciezko bylo zbic. Teraz tak jak i poprzednio wpadlam oczywiscie w panike bo nie moge patrzec jak sie maluszki mecza. Na razie jest wszystko w porzadku i oby do rana bo noce zawsze sa najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, wpadłam żeby z Tobą się pożegnać, życzę Ci spokojnej nocy i zdrowia dla Maluszków. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę Myszko! Jak noc Wam minęła, czy z maluszkiem lepiej? Życzę Ci spokojnej niedzieli Myszko, w dzien zawsze jest łatwiej niż w nocy. Będę zaglądać do Ciebie, miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) witam ale i od razu musze sie pozegnac. Wpadlam tylko na chwile. Dzisiaj taki mam kolowrot ze nawet kawy nie mam czasu sie napic. Bylismy dzisiaj z M w kosciele. Ksiadz trafil w temat bo mowil o zyciu w trzezwosci :). Potem szybkie zakupy, obiad niezapowiedziani goscie, no i jeszcze skarbelk nadal goraczkuje :o mam dosc na dzisiaj. Ide spac bo ledwo na nogach sie trzymam. Dobranoc. Sara jutro sobie pogadamy :) mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dla jasnosci jestem czytajaca i myslaca, ale dalam sie namowic Sarze i zmienilam kolor. Ale saro z tym wyborem nicka, to wcale nie jest taka prosta sprawa, bo wychodzi na to, ze wszystko juz dawno zajete. Myszko mam nadzieje, ze z maluszkiem juz lepiej. Tak tylko na chwilke zagladlam, korzystajac z wolnej chwili przy porannej kawie. Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszko😘 Miłego dniaWszystkiego dobrego Tobie i rodzince,ze szczególnym uwzględnieniem małej latorośli i brata.Będzie dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Myszko, MalaMi08, i Maga 👄 Dzisiaj na dobry dzień wszystkich obdarowuję buziakami, a co............ wolno mi. Myszo! nieszczęście Ty moje to ja mam się martwić o Ciebie całą niedzielę? Mogłaś choć "pisnąć" po mysiemu słówkoi iść życia używać, ale nie cisza. No dobra , na Tobie się wyżyłam biorę się za Mala, nie zapamiętam całości nika więc idę na skróty, Ty też możesz mnie skracać jeśli da się cokolwiek skrócić. Poza tym cieszę się że się przefarbowałaś. 🌻 Mag, za Ciebie wezmę się na Twoim Topiku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×