Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza1733

czy odwyk pomoze?

Polecane posty

Gość tak sobie czytam i mysle
Wszystko ma sens. Czasem sie trudno go dopatrzec, ale sens zawsze jest. No i patrz zaczernilam sie i zapomnialam jakie chaslo wpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i mysle
O moj tez to robi, ale jak juz sie zmeczy uciekaniem to wtedy dopomina sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie gdy zaczynałaś ten topik pewnie nawet nie spodziewał się że będziesz miała tyle życzliwych znajomych myślę że to dzięki twojej postawie i determinacji jak chodzi o problemy męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zz jakiego
to sa jej problemy nie meza maz ma to w dupie zostawia ja i dzieci i chla to nie jest determinacja tylko glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Ale ty mu do pięt nie dorastasz bo on ma świadomość swojej głupoty i chce sie zmienić natomiast ty nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zz jakiego
bo ja nie musze jestem idealna i nie alkoholiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zz jakiego
a znasz przyslowie CHCIEC TO MOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna a taka sama
mysza fanka niczyja nie jestem nie urazilas mnie bo nie mialas czym / to co napisalas bylo poprostu glupie./ Gdybym chciala sie bronic nie musze zmieniac nika a jezeli chodzi o to co napisal ten KTOS to podpisuje sie pod jego tekstem obydwiema recami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxxmen masz racje nigdy nie spodziewalam sie takiego odzewu. Na Kafe trafilam przypadkiem i zostalam. Nigdy wczesniej nie pisalam na forum i musze przyznac ze to wciaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zz jakiego
jak alkohol UWAZAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie te rozmowy pozwolily mi zdystansowac sie do mojego zycia. Spojrzalam na siebie chlodno bez emocji. Kiedy zakladalam ten topik nie wiedzialam co bedzie ze mna i zM. Po przeczytaniu opinii kilku nieprzychylnych pomaranczek zrozumialam ze tylko z M wyobrazam sobie moje dalsze zycie :) (dziekuje pomaranczki) Sara i inni dziekuje za poswiecony mi czas i uwage. Jestescie wielcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, jestem, coś dzisiaj nie możemy się dogonić. Myszka mam dla Ciebie radę, nawet jak jej nie potrzebujesz, ale nie wytrzymam, ignoruj topowiczów którzy chca zaistnieć nic mądrego nie wnosząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Cię kusi to ulżyj sobie na zdrowi tylko się nie stresuj bo szkoda Twoich nerwów.👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko w wolnej chwili napisz co z bratem, czy on sam zapadł w śpiączkę czy dla ułatwienia leczenia lekarze wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Jak chodzi o pomarańcze to i ja taki kolorek mam ale broń boże nie chwałę się tym bo jeszcze ktoś gotów znowu się przyznać iż cały czas mnie na na myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarus na razie jeszcze nic nie wiem. Bratowa jeszcze nie dojechala na miejsce. Podroz do Nantes trwa ok 18 godzin. Brat jest w spiaczce chyba przez niedotlenienie. Lekarz mowil ze wszystko sie wyjasni po 72 godzinach. Teraz czekamy na wiadomosc od bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxxmen kiedy drwie sobie z pomaranczek to mam na mysli tylko te o paskudnym charakterze. A Ty mi jeszcze nie zaszedles za skore wiec mozesz byc spokojny- nie nazwe Cie POMARANCZKA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomara. o paskudnym charakterz
w sprawie brata współczuję w tytułowej to ten twój mąż ma wielkie szczęście, ze ma Ciebie. powinnaś posadzić go przed komputerem, żeby poczytał wpisy i może to mu pomogłoby w walce z nałogiem, żeby nie zawiódł pokładanych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i mysle
Albo by go podlamalo, ze takie nadzieje sa w nim pokladane, a on moze nie wytrzymac. Nie wiem, jakos wydje mi sie ze swiadomosc, ze ktos rozmawia o mnie na forum publicznym moze nie byc zbyt mila. Pisanie tutaj ma pomoc myszy, ale powaznie bym sie zastanowila nad pokazywaniem tego mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do M to jest z forum na biezaco. Nigdy nie pisalabym o nim bez jego wiedzy bo nie chcialabym zeby o mnie ktos rozmawial za moimi plecami. W zartach mowi czasem ze cieszy sie ze jemu wreszcie dalam spokoj i teraz innych zadreczam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj brat jeszcze sie nie obudzil. Ma polamane obie nogi, kilka zeber i zuchwe. Niestety ma tez mocno poobijana glowe wiec lekarze utrzymuja go w stanie spiaczki. Bratowa mowila ze chociaz wyglada zalosnie nie ma wiekszych powodow do niepokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Witajcie , a mówiłem że pomarańczowy kolor nie jest taki zły :-) ? Dobrego dnia wszystkim odwiedzającym ten topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i mysle
Wiadomosc o bracie to naprawde dobra wiadomosc. Pelna nadzieji, ze sie tak wyraze. A to o mezu i forum jestes wielka, zreszta on tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam i mysle
No i oczywiscie dzien dobry wszystkim. Zeby tak wchodzic bez przywitania... Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
A jaki tam wstyd , spontaniczna jesteś i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×