Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

migotka ja też mam nadzieję, że jutro mi zrobią usg - bo później mojej gin nie ma - więc na usg musiałabym jeszcze sporo poczekać - a tego byśmy nie chcieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem agula :) Tzn. jak pisałam wcześniej, ja na pewno USG będę miała 5 września u dobrego lekarza :), teraz to tak idę tylko żeby potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
wlasn wybieram sie do przychodni szukac mojej ginekolog i zapisac sie prywatnie z kasy chcialam isc ale chyba z mała na kolanach a tego sobie nie wyobrazam :/ i ide zrobic 2 Bete zobaczyc czy ciaza sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam ani jednej bety - nie wiem czy to dobrze czy źle; planuję tylko jutro rano zrobić jeszcze jeden test ciążowy - bo po przeczytaniu postu jednej z Was, której wyszedł najpierw pozytywny a później kilka pod rząd negatywnych - wolę choć w ten sposób się upewnić przed tą wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Non stop bym spała, no i te okropne mdłości mam już od 5 dni do tego o każdej porze dnia, na szczęście bez wymiotów. Jedyne co mnie troszkę nie pokoi to piersi, bo mam wrażanie że ich wcale nie czuje, a jeszcze kilka dni temu były bardzo wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ja też bety nie robiłam, mi się zdaje, że można to sobie darować, jak wcześniej nie miało się jakiś przykrych sytuacji z ciążą...jak masz objawy, to test i tak wyjdzie pozytywny ;)...jak pisałam w sobotę zrobiłam drugi i pięknie wyszedł, jeszcze grubsza i wyraźniejsza druga krecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, ja też mam wrażenie że mrowienie piersi mi się skończyły, ale skutki nadal bolą, no zmęczenie, to i u mnie koszmarne i ziewam dosłownie, co chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopiszę :) Mdłości to jedno ale mi ciągle słabo, już raz zemdlałam w przychodni:( nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.201 2.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.201 2.........(2) Blanka6...............28.........7/8...............05.04.2012..........(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeśli nigdy Wam się nie zdarzało, że spóźniała Wam się @, zawsze była regularna, macie objawy to również uważam że należy czekać cierpliwie na wizytę bo to na pewno ciąża:) Chociaż sama jestem niecierpliwa ale jakoś wytrzymuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta jest wiarygodniejsza niż testy płytkowe. Jeśli podwaja się co 48h - to znaczy, że wszystko rozwija się prawidłowo. U mnie właśnie było tak, że testy sikane nie pokazywały ciąży, dopiero beta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też w pracy,maly u tesciowej i jeszcze auto nie chciało mi odpalić,musiał maz po mnie przyjechać:) Ja dopiszę się do tabelki popołudniu,bo teraz mam inny komputer,który jest bardzo nieporeczny:) Upał sie u mnie zapowiada no i burze nadawają Objawy u mnie standardowe,nic sie nie zmienia;co do tyg ciazy to dowiem sie na nastepnej wizycie dokładnie; Tak jak ktoraś z Was pisała,tylko sie nie denerwować,wszystkko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, wiesz ja miałam krwawienie jakieś 2 dni przed terminem okresu, trwało to 3 dni i byl to taki nie mogący się rozkręcić okres, ale też nie jakieś małe plamienie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ciężko byłoby wytrzymać jakby tak non stop piersi nas bolały, kiedyś muszą przestać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mih, no tak jak test nie pokazuje ciąży, to co innego, wskazana jest beta, ale mi wykazuje, więc nie ma sensu jeszcze bety robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Dziewczyny ja w 1 ciazy nie robilam nawet nie wiedzialam co to ale teraz testy plytkowe wychodza mi negatywnie wiec dla mnie beta jedyny ratunek bo tak bym zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dokładnie w dzień spodziewanej @ lekkie i bardzo krótkie takie brązowe plamienie, które zauważyłam na wkładce. Myślałam że znów nie wyszło i @ się zaczyna ale na szczęście pojawiło się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja o teście nawet nie myślałam, dopiero jak jakoś dziwnie zaczęłam piersi czuć, to coś mnie tchnęło, bo nigdy czego takiego nie czułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - jasne, ale ja bym nie wytrzymała. Zresztą jak już miałam potwierdzenie pierwszej bety, to i tak robiłam następne co 3 dni :-). Dopiero jak urosło do prawie 5000, dałam spokój :-). Potem wizyta u lekarza. Co do piersi, ja ich na codzień nie czuję, ale jak np wycieram się ręcznikiem, zakładam biustonosz, lub przekręcam się w łóżku...olaboga :-). Nie wspomnę nawet, co czuję jak M chce mnie dotknąć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi, a kiedy teraz masz wizytę? :)...wiesz ja miałam takie dziwne mrowienie, to ni był ból, wyczytałam, że to się przeczulica nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba jestem zupełnym przeciwieństwem wszystkich dziewczyn, ponieważ zawsze przed @ bolały mnie bardzo piersi i to już tak od tyg. przed spodziewaną @. Teraz było inaczej nic zupełnie ich nie czułam, jakbym ich wcale nie miała. I jak na razie wszystko wskazuje na ciąże, tylko jeszcze muszę ją potwierdzić:) Tak bardzo bym chciała. Jesteśmy juz ponad 2 lata po ślubie a starać zaczeliśmy się dokładnie od marca. Jeśli się uda to będzie to za 5 razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dopisuje sie do tabelki jak mozna :) nick............wiek.........tydzień..... termin pordu (które dzidzi).... buteleczka85........26.........6................12.04.11. .....(2) agula1708 ............24 ...........5/6..........24.04.2012r. .......(1) różyczka83.........28..............6..........19.04.201 2.. .......(1) miholichol...........32........7/8................03.04.2 012r........(1) _elena_ ...............26............6.............20.04.2012....... ...(1) KoTeLeK24...........24.........6/7..............18.04.201 2.........(2) Blanka6...............28.........7/8...............05.04. 2012..........(1) nati_24..............24.........7/8................05.04.2012........(2) U mnie to ciąza 4 ... porod 2 mam nadzieje :) Mysle ze wiecie o co chodzi Co do moich objawów to mam wrazliwe piersi , muli mnie caly czas jestem słaba ...mam wilczy apetyt ( musze cos zjesc zeby sie lepiej poczuc) czasami kłucia w podbrzuszu albo po bokach brzucha no i sennosc oczywiscie :)Aha i od kilku dni bol glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m24, no a mnie właśnie nigdy piersi nie bolą, nie czuję ich, a teraz było odwrotnie, tak jak myślałam, jak zajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam że część z Was już powiedziała rodzinie ;) My jeszcze czekamy, choć mąż miał ochotę powiedzieć mamie, no ale przecież jeszcze nie mamy potwierdzonej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolą nie piersi a sutki :) na szczęście nie ciągle, a tylko przy dotyku - po prostu są bardzo wrażliwe; nigdy takie nie były - ale da się znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, byłaś już u lekarza? Czy wszystkie już dziewczyny macie potwierdzone ciąże? Tylko ja zostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bola piersi po bokach i sutki A bola Was moze placy w okolicy ledzwiowe? mnie czasami strasznie az sie schylic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomimo że nie jestem pewna na 100% ale narazie tylko z mamą rozmawiałam o moich podejrzeniach, w końcu czy tak czy tak to kiedyś się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×