Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

hej widze ze na kwietniowkach jest duzo mamuz co maja dzieci z rocznika 2009 :D no moja corcia jak miala rok juz spala sama w swoim lozku takim z bokiem wysokim zeby nie spadla ale lozeczko drewniane to dla niej byla zgroza:/ ja wczoraj u mamy spakowalam do kartonu ubranka na 56 lub 0-3 m i mam zamiar wziasc je do siebie i juz powoli sie szykowac bo to tylko 2 m jeszcze czy ktos z was ma wozek TAKO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość moich znajomych ma wózki tako, głownie jumper. Ogólnie są zadowolone z relacji cena - jakość, tylko ta waga... Gdyby nie to też pewnie bym tako kupiła, ale ja mieszkam na 2 piętrze bez windy więc czeka mnie wnoszenie po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ja mam tako jumper gt po corce jest swietny skretny jedna reka ale tak waga masakra i tez mieszkam na 2 pietrze :/ tylko sa taowce z rama aluminiowa wiel lekka ja mam ta czarna ciezka :/ tyle ze stelaz zostawie na klatce a bede wnosic gondole tylko albo fotelik i jakos damy rade ale go polecam tylko wlasnie pytam czy ktos tez ma czy tylko dla mnie byl taki extra aha wagi dodaja mu te pompowane kola /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) ja dziś mam wizytę u gin, dowiem się co z moją dzidzią :) odebrane mam wyniki z glukozy i toksoplazmozy i wszytko ok więc się ciesze :) odnośnie wózka to w dalszym ciągu jestem w kropce, na szczęście jeszcze trochę czasu jest więc muszę dalej się rozglądać :D BEATA.SR --> no chyba że tak :) moja siostra i koleżanki nie miały może dlatego "tak" to wyglądało :) ja planuję w kato na Łubinowej, dziś właśnie się wybieram na oględziny, a gdzie chodzisz do gin? brr cieplutko pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Niestety żadna z Was nie odp na moje pytanie odnośnie wizyt u stomatologa ... ;/ Witam nowe kwietniówki :) Życzę miłego i cieplutkiego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wózkiem też się namęcze.. ;( Mieszkam na 4 pietrze a na klatce u nas nic zostawic nie mozna bo tacy sąsiedzi złośliwi ,że jakby kwasem wózek nam oblali to bym sie nie zdziwiła.. ;/ Eh no cóż jakos sie przemeczymy.. Ja teraz robilam badania na HIV , WR i mocz ;) w piatek dowiem sie co z malenstwem na wizycie ;) u mnie jest tak że wyników badan nie odbieram ja tylko wysylane są one odrazu do mojej gin.. a własnie czy wy tez macie praktycznie co 3tygodnie- co miesiac skierowanie na mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no co do stomatologa to ja nie chodze zanim nie boli :P tak wie w ciazy nie bylam jeszcze a w 1 leczylam bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka u mnie to staja wozki i jesli z boku ze nikomu nie przeszkadzaja jest ok a jak gdzies w przejsciu czy dojsciu do skrzynki to zaczyna sie zlosliwosc ale bardziej mamy problemy z samochodami pod blokiem bo tu sasiedzi sa straszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mocz z NFZ robilam raz od poczatku ciazy :/ ale prywatny gin prosi bym robila czesciej i do niego z wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia co do stomatologa to nie mam pojęcia do którego miesiąca można chodzić. Ja też w pierwszej ciąży chodziłam często byłam nawet na miesiąc przed porodem i za każdym razem dostawałam podwójne znieczulenie bo w ciąży pojedyncze mi nie działało i nic mi dentystka nie mówiła że nie można,kazała się tylko wstrzymać z wyrwaniem zęba do czasu aż urodzę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Kafka28 jeśli chodzi o smoczek to uważam, że to nie jest prawdą, co mówiła położna. Mój Synek dostał smoka jakoś w drugiej dobie, bo jak nie ssał mojego cyca to ssał mój mały palec od ręki..., więc jakoś musiałam się uwolnić. Nie ma problemów ani z wymową, ani jakiś specjalnych z uzębieniem (jeden ząbek krzywy - co wyrównujemy już aparacikiem - bo nie wypadł Mu mleczak a stały zaczął wychodzić nad nim). Pierś ciągnął do 1 roku życia, po czym sam odstawił. A tak na marginesie to przez pierwsze pół roku dostawał tylko cyca i herbatki, nic poza tym. A jeśli chodzi o jedzonko małych dzieci to podpowiem Wam (przynajmniej niektórym), że jeśli dzieciątko nie będzie chciało Wam zajadać jako pierwszej zupki rosołku, co podaje się raczej standardowo, to spróbujcie z jakąś kwaśną np. pomidorówka czy ogórkowa. Ja miałam problem, mój Synek nie chciał jeść rosołu, ale kwaśne do dziś uwielbia:) Mam pytanie jeśli chodzi o tą listę. Czy, żeby się dopisać, mam ją skopiować do swojej wypowiedzi i po prostu się dopisać, czy ona gdzieś jest konkretnie? Bo czytałam co któreś wypowiedzi i nie bardzo teraz wiem:) Jeśli chodzi o rzeczy dla Dzidzi to mi brakuje tylko kosmetyków, ale moja Mama już zadeklarowała się, że w marcu mi kupi co trzeba:) No i pieluszki muszę kupić:) resztę wszystko mam, Dzidzi do roku ubrane, więc spokój:) A teraz pytania:) 1) czy wkład do wanny plastikowy sprawdza się? Przy Synku miałam gąbkę i po dwóch kąpielach poszła w odstawkę 2) piszecie o Octenisept, do czego będziecie używać? Pytam, bo mam w domu (mąż stosował na ranę). Czy dla siebie po porodzie czy do pępuszka Dzidzi też się nadaje? A i jeszcze tak dodatkowo, przymierzam się do kupna biustonosza do karmienia. Macie już jakieś, polecacie coś konkretnego? Na allegro jest tego trochę, w różnych cenach. Ja przy synku nie miałam, ale 9 lat temu to był spory wydatek, teraz chciałabym coś kupić:) I jeszcze na temat pierwszego dziecka, mój Synek kończy na koniec lutego 9 lat, ogólnie wszystko fajnie, pomaga mi bardzo dużo, w końcu jest już w takim "samodzielnym" wieku, za to pojawia się inny problem..mamy w tym roku komunię:) dużo przygotowania w związku z tym:) Chyba każdy wiek pierwszego dzieciątka ma swoje plusy i minusy:) Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamusie i miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze odnośnie stomatologa:) Ja byłam na kontroli, miałam jedną małą dziurkę, oczywiście zrobiłam, to było w grudniu. Stomatolog kazała mi przyjść jeszcze do kontroli na koniec lutego, więc nie wiem czy jest jakiś czas kiedy trzeba przestać. A badania powinno się robić co miesiąc, mocz i morfologię, ale na NFZ lekarze oszczędzają niestety i nie dają skierowań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia_mala --> ja byłam u stomatologa w 4 miesiącu ciąży, wypadła mi plomba, dentystka do której chodzę zawsze obchodziła się jeszcze delikatniej niż zawsze :) nie słyszałam o żadnych przeciw skazaniach odnośnie dentysty (prócz pierwszych 3 miesięcy w których ponoć nie powinno się chodzić) tak to wiem że kobiety chętniej chodzą bynajmniej moje koleżanki chodziły bo każdy stomatolog jest skrupulatniejszy i bardziej uważny :) Brinka --> ja też mam dość często, bo raz na miesiąc badania moczu mimo iż zawsze wszystko dobrze wychodzi.. kiedyś podawałyście stronki z suwaczkami, mogłybyście podać jeszcze raz? :D miałam zapisaną gdzieś ale mi się zapodziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki pare stron wstecz jest ta tabelka bo ja sie dopisywalam i zeby to zrobic to kopiujesz ja do swojej wypowiedzi i w odpowiednim miejscu sie dopisujesz co do Twoich pytan nie pomoge bo sama nie wiem :P ale jak piszecie ze ktos wam cos kupi to az zazdroszcze bo my wszystko zawsze sami a jednak pomoc sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, ja bylam u mojego dentysty na samej poczatku ciazy i on powiedzial mi, zeby wpasc znowu pod koniec ciazy, bo potem jak bedzie maluszek to bedzie ciezko sie wybrac. Stwierdzil, ze w 9 miesicu moze byc ciezko mi wysiedziec, wiec najlepiej odwiedziec go znow w 7 lub 8 miesiacu. Jak cos bedzie to tez mozna borowac. Wynika z tego, ze mozna chodzic przez cala ciaze tylko doktoe wtedy stara sie unikac znieczulenia lub podaje innego rodzaju albo inne miarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki dokładnie tak jak napisałaś musisz ją skopiować i się po prostu dopisać w odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAMAMA
hej dziewuszki,z ciekawością śledzę ten temacik bo ja sama mam termin na kwiecień...mimo tego że to moja 2 ciąża jestem prawie jak pierworódka bo starszy syn ma11lat:)kurczę Wy już wszystko macie,kupujecie wózki,a ja nawet o porodzie nie myślę...żeby nie przeszkadzający brzusio to tej ciąży w ogóle bym nie odczuła-mimo mojego wieku:)pozdrawiam mamusie w ten zimny poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Zaraz tak zrobię:) Nastusiaelo nie przejmuj się. Różni są ludzie. Moja mama jest taka, ze już ma upatrzone mnustwo rzeczy i mówi, że tylko czeka czy wnusio czy wnusia, bo kolor nie wie jaki (a ma już 3 wnuków i wnusię). Za to rodzice mojego męża to jakiś odlot...nawet nie zapytali ani razu jak się czuję. A jak byliśmy ostatnio i przeglądałam u nich reklamę z tesco, gdzie były pieluchy, zaczęliśmy kalkulować z mężem które tańsze, które lepsze itd. to mama męża wyleciała, że co my już za pieluchami patrzymy jak jeszcze dużo rzeczy trzeba kupić. Jak powiedzieliśmy że całą resztę już mamy to wyszła do kuchni... Szkoda słów! Z pierwszą Teściową też tak miałam, nic nie kupiła, a jak Synek się urodził to dała 100 zł, a później kupiła jedną parę RÓŻOWYCH śpioszków. Może i dobrze, bo wolę sama wybrać:) Po kosmetyki dla Dzidzi też idę z mamą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jakaś Mama, która ma też starszaka:)) Jak SYn przyjął wieści o młodszym rodzeństwie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?........Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?. .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....?...... .?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto może coś o sobie skrobnę-mam 30 lat,jestem z okolic Białowieży..synio ma 11 lat,dzidzi ponoc się urodzi w kwietniu(14)albo w marcu jak będzie chciało:)szanowny małżonek chciał córkę-wg.usg-synio:)cóż może kiedyś(hi,hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragoniki-koszmar jakiś poprostu(nie podejrzewałam swojego dziecka o takie napady wściekłości)teraz jest jużdobrze-wypytuje o brata,a męża po porodzie zaprasza do swojego pokoju na noclegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........01.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30.........02.04......K.....Len a.. ................Rzeszów Dragoniki...................28,..........03.04.......K?.. ......Natalka?......2.........Wrocław Czuprynaa.................22.........04.04.....M....Leon. ...........1......Radom Hannelka..................26.........05.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice Iwonaa19..................19.........12.04....K.....Julia ..........1............ok.Radomia Nastusiaelo...............25.........13.04....k.....Milen a..........2...... śląsk kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........30.04....M...Kornel.. .1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ...........2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....Dawid .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......M..... Wojtuś.....1......Warszawa Ulla22..........................29.........27.04...... M........Adas......1.........Krakow li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ...............25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11...................31..........29.04.....?...... .?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż od początku chodził i mówił, że wie co robi i że będzie córka, więc jak na USG lekarz w końcu powiedział, że córeczka to oczywiście była radość, ale najważniejsze by było zdrowe:) Mi by wcale nie przeszkadzało gdyby był drugi syn:) Z pierwszym mam świetny kontakt, przynajmniej na razie:) Ale przyznam, ze kupiłam parę różowych ciuszków;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczyn z Wawy i okolic, warto odwiedzic ten sklep maja duzy wybór wózków i drogich i w cenach przystepnych, my tez 2 lata temu doznalismy szoku , gdy zobaczylismy ceny w Swiecie Dziecka na Towarowej, na szczescie tez z forum dowiedziałam sie o tym sklepie. http://www.wozki-foteliki.pl/ Sklep miesci sie na Al.Solidarności 78, taki sklep po schodkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była tylko chwila załamania ( to znaczy właściwie u Synka) gdy właśnie poszedł z nami na USG i lekarz mówi, że dziewczynka, a Misiek w płacz i że się wyprowadza z domu:( Płakał całą drogę w aucie do domu. Ale teraz tuli brzuszek, całuje i mówi : Siostra pamiętaj, ze pierwsze co masz powiedzieć to MI-CHAŁ! i tak w kółko, ogólnie cieszył się od samego początku, ze będzie miał w końcu rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 1 ciąży też miałam miec córcię-omało na zawał po porodzie nie padłam na radosne zawołanie położnej-"ma Pani syna"O matko z córką,a umnie pokój w różowe lale itp.po wyjściu ze szpitala trza było drzec tapety,wymienac ubranka,masakra...dlatego mam parę ciuszków w BIAŁYM kolorze a resztę w międzyczasie stary dokupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię badanie moczu co każdą wizytę, cały czas miałam co miesiąc, jutro idę znów i zobaczymy co ile będzie mnie teraz chciał widzieć, ale rezygnuję z wizyt prywatnych, bo kasy tyle leci, że szok, niedość , że wizyty, z których szału nie ma, to jeszcze za badania muszę sama płacić, a za podstawowe muszę się prosić lekarza rodzinnego, żeby zaoszczędzić... a dowiedziałam się, że mój ginekolog również działa na NFZ,ale mi tego nie powiedział ;) wiadomo KASA ;] . Dzisiaj z rana, bo musiałam wcześniej wstać na badania przed wizytą mój syn tak okropnie mnie skopał jak nigdy dotąd, że aż sie wystraszyłam !! Taką awanurę mi zrobił, że cały brzuch mi latał, jednej i drugiej strony ! ;) Ahh te dzieciaczki :) już nie moge sie doczekać kiedy te nasze dzidzie się urodzą i będziemy pisać, że lecimy na spacerki ;) żeby wypróbować wózeczki hihi , kupiłam wczoraj w Pepco super kombinezonik na rozmiar 62 akurat na wiosnę za 19.99!! Ale jedyny minus to jest zdecydowanie za mało ciuszków dla chłopców, jeżeli chodzi o rozmiary malutkie, sklep przepełnia RÓŻ ;P w walentynki wchodzę w 8 msc, ten czas tak szybko leci, że aż się boję, pod koniec lutego będę już szykować torbę. Już mam laktator, te wkładki do cycków ;PP , majtki siatkowe, jedynie zostało mi kupić podpaski poporodowe,ile myślicie ich wziąść?? No i stanik.. jak miałam rozmiar 75B ,to kupiłam msc temu 80C a tu kicha ;/ ciśnie mnie;/ i musze kupic 85C, dajcie spokój, wolalam mieć swoje małe cytrynki i było dobrze hihihi :P DZIEWCZYNY W KOŃCU JAKIE KUPUJECIE TE PAMPERSY? Mój ma mi kupić w Niemczech, bo już wraca w niedziele na stałe, Pampersa , bo kosztują taniej zagranicą. Ale za to moja kuzynka mówiła, że lepsze są Dada i tańsze o wiele. A chusteczki nawilżające jakie?? Ja używam sama czasami, raz nivea, bo teraz są non stop promocje w rossmanie , teraz kupiłam bambino. Nie wiem ;/ , a dziewczyny, WYBRAŁYŚCIE JUŻ KOSMETYKI ? JAKIE MYDEŁKO, ITP ??? bo ja tak patrze na to wszystko , sprawdzam skład , np. mydełko Bambino zawiera Alkohol... ;/ a ja juz zaczęłam się uczulać na ten alkohol, parabeny,Aluminium zaznaczam , że parabeny nie zniknęły ze składu Johnson'a ;/ . Może lepiej dziecko myć szarym mydłem ;/ nie mam pojęcia.......................pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie jestem pewna i mam dystans do tego czy faktycznie będzie córcia, więc dużo rzeczy kupiłam w kolorze kremowym, żółtym i białym. Po synku wróciły rzeczy na chłopca, więc tych mam sporo, ale z różowego też mam na wszelki wypadek. Czy synek czy córcia to i tak ubiorę, bo mam w co:) Kolezanka własnie tak miała, kupiła wszystko różowe i pod dziewczynkę a okazało się, ze chłopak:) Zdziwienie wielkie:) Na szczęście ja też mogę liczyć na swojego męża, gdybym potrzebowała coś ponadplanowo:) A wczoraj okazało sie jeszcze, ze ma przerwę w pracy między 1 a 11 kwietnia, więc jesli Dzidzi przyjdzie planowo to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się rożni są dziadkowie. Moim rodzice i teściowie chętnie sie małą zajmą jak trzeba a niektórzy dziadkowie wcale nie chcą sporadycznie pomóc w opiece. Moi rodzice jak i teściowie nic nie kupują przed porodem i wcześniej też nie ale jak się urodziła Hania to dostała od dziadków w prezencie 2000tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×