Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

MartaMar- ja odkąd mały skończył 2 miesiące nie zmieniam pieluszki w nocy , chyba że ma niespodziankę lub jak wstaje koło 4-5rano i ma pełną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka- na wychowawczym Cię nie zwolnią ale mogą to zrobić jak wrócisz do pracy pierwszego dnia. Moja znajoma pracowała prawie do porodu a jak wróciła po macierzyńskim na 2 dzień dostała wypowiedzenie . A u Martusi- mogli nie przedłużyć umowy. Niestety tak jest i tak mogą Karolinka- zrób tak jak pisały dziewczyny wcześniej- kup ubranko u siebie i w razie czego jak będzie za małe możesz wymienić na większe, a do sukienek są takie ocieplane bolerka do kompletu, zorientuj sie w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artaMar
A już myślałam,że tylko ja nie zmieniam pieluszki w nocy:/ A powiedzcie mi jak usypiacie maluszki w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widzę że mała jest marudna, kładę na leżaczek i po chwili sama usypia, przenoszę ja do łóżeczka i śpi tak 30-40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, przykro mi z powodu pracy. Wyslalam fotke matiego. Zawalilam Poczte bo z telefonu I nie wiem jak wyslac kilka zdjec na tax :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Czesc dziwczyny dzisiaj bylam w pracy i powiedzili mi ze po macierzynskim dostane wypowiedzenie jak wroce i zeby isc na wychowacz masakra jak pracodawcy matki traktuja a za co dzieci wychowac panstwo tez ma nas gdzies:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
A moj synus wazy juz 10.5 kg i ma prawie 80 cm i nosi pampersy 5:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati jest śliczny... Jeju... co Wy robicie, że macie takie dorodne dzieci. Moja ledwie 6,1 kg ma a staję na rzęsach by jadła. Oj zazdroszczę :) Karola----> warto kupić to coś do nauki siedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Moj synus urodzil sie 20 kwietnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka na to mialam na liscie I Dostalam na baby shower. Czy warto? Jak masz za duzo pieniedzy to wszystko warto. Moj maly dlugo Tego nie pouzywa no zaczal moze 2 tygodniu temu a za pare juz sie w to nie zmiesci. Jak masz drobne dziecko to moze dluzej pouzywasz. Fajne to jest no ma taka tacke I Mozna tam polozyc zabawki albo karmic dziecko. Ale mysle ze nie jest koniecznoscia to miec, lepiej zainwestiwac w taki jakby chodzik bez kolek ( stationary entrtainer sie to tutaj nazywa) no dziecko dluzej pouzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kape
Wiktorek duzy sie urodzil bo 4330 i 60 dlugi a pozatym apetyt mu dopisuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak moga mnie zwolnic a wtedy.... ide do sadu- i ich zaskarze i wygram napewno bo narazie na moim miejscu jest corka pani dyrektor ... ale nie zwolnioa mnie bo prezes ciagle sie pyta kiedy wracam wiecie dzisiaj wyczytalam ze 5 miesieczne dziecko moze sie budzic czesto w ciagu nocu bo nadrabia wtedy zaleglosci z jedzenia dziennego, bo w dzien nie ma czasau na jedzenie. i troche mnie to pocieszylo, bo nocnych pobudek to juz nawet nie zlicze moja mala w dzien spi zazwyczaj w wozeczku na dworku a jak jest zimno to juz zmeczona zasypia przy cycu albo jak sie kolo niej poloze i sie przytulimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupryna> mam nadzieje że wam pomoże, my z kaszlem męczymy się już ponad miesiąc i nic nie pomaga :(. Masakra jakaś, nie ma zmian osłuchowych ani temperatury tylko mokry kaszel, już nie mogę patrzę jak się mała męczy :( Pampersy używamy 4 bo Lena waży już 7.5kg i 3 były za ciasne a ubieramy już 74 :). Co do wychowawczego to zależy od pracodawcy, tzn decyduje czy dać i na jaki okres, ale chyba nikt nie robi z tym problemu. Martamar> ja w dzien jak widzę że marudzi to daję smoka i kocyk wkładam do wózka, na ogół sama zasypia, jak zły dzień to trzeba troszkę pobujać ;) Pieluszek w nocy tez nie zmieniam bo musiałabym ją budzić, jak wstaje na jedzenie to wtedy zmieniamy, czyli 6 -7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kape moj synus tez duzy :) wszyscy sie dziwia jak mowie ile ma :) ciuszki nosimy 6-12 miesiecy I sa na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie na temat chodzików? Będziecie używać czy ktoś ma złe doświadczenia? Bo różnie mówią, że dzieci potem na palcach chodzą itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniam pieluche dopiero nad ranem 6-7 dziewczyny doradzcie! skoro mala nie chce mleka mm-tzn smakuje jej ale po nim ulewa to moze podac jej cos innego? czym mozna zagescic mleko? wtedy bym sciagnela i czyms zagescila i jej podala na noc Zonia moja ma 4,5 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie chcemy chodzika. Znam jednak masę dzieci wychowanych z chodzikiem i nie mają problemów z chodzeniem na paluszkach ani żadnych innych. Ja wracam od października do pracy :( Będziemy się z mężem wymieniać zmianami a na 3h przyjdzie niania. Boję się jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka a co ma piernik do wiatraka, ze na twoim miejscu jest corka Pani dyrektor? Nie rozumiem. Beda chcieli to zwolnia. Takie niestety jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola w sadzie mysle ze duze mialoby znaczenie ze na moje miejsce przyszla corka p.dyrektor i dlatego mnie zwalniaja- o to mi chodzi ale mam nadzieje ze bedzie ok i nie bedzie potrzeby, ale jak mnie zwolnia to tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6 ja też wracam na początku grudnia, zachomikowałam sobie urlop wypoczynkowy i teraz chce cały wykorzystać, też już mam stresa, na razie sobie jakoś nie umiem wyobrazić, szczególnie że mam nienormowany czas pracy, nigdy za bardzo nie wiem po ilu h skończę :). Takie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola w ogole juz ta coreczka przylazla na moje miejsce jak ja jeszcze nawet na zwolnienie nie poszlam tylko jak bylam na urlopie a w pracy juz wiedzieli ze w ciazy jestem wiec jak wrocilam z urlopu i sie dowiedzialam ze ona na moim miejscu byla, a p,dyr ciagla mnie pytala jakie mam plany czy ide na zwolnienie czy nie to poszlam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwo---> ja muszę wrócić teraz bo mam umowę tylko do 30.11.12. Jak wrócę w październiku to jest szansa na przedłużenie. Jakbym chciała wykorzystać te zaległe urlopy to zastałby mnie grudzień i nie miałabym gdzie wracać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×