Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

anitko ja sie sama zastanawiam gdzie to zmiescilam :D:D ale wszystko bylo pyszne. moze temu tak jadlam bo wczesniej bylam strasznie glodna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...olusia...
hej kochane! Mam takie pytanie... czy u was też w 3 miesiacu ciaży po jedzeniu brzuch się robił taki napięty? i zda zdażaly Wam sie czeste uczucia goraca że az piekły Was policzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia ja niestety nie pomoge bo nie pamietam jak bylo z tym brzuszkiem... ale napadow goraca akurat ja nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie obrżarstwo jakoś teraz omija co mnie dziwi bo do tej pory jadłam wszystko po kolei .. mój M to czasami patrzył się na mnie jakbym wogle człowiekiem nie była tylko jakimś zwierzęciem ha ha porzerałam najpierw gorzkie za chwile słodkie potem kwaśne znowu słodkie no mieszałam masakrycznie ..:D sama siebie nie poznawałam sie bałam że dostane jakiegoś zatrucia albo kto wie czego jeszcze... ;) ale na szczescie teraz mi przeszło i wręcz przeciwnie od ładnych paru dni już z dnia na dzien mam coraz mniejszy apetyt.. juz dzisiaj to na samym sniadaniu mogła bym jechać ale zjadłam troche obiadku żeby mała nie głodowała przez te moje zachcianki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...olusia...-> Ja miałam silne napady gorąca(śmiałam się, że popadam w klimakterium:P ) ale czy po jedzeniu coś mi się z brzuchem działo, to już nie pamiętam. Uleczka-> Czyli zjadłaś małego smoka! Obyś tylko nie odcierpiała niepotrzebnymi bólami, a najlepiej jakby szybko wszystko poszło;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najważniejsze;P nie zdiwiłabym się, jakby sobie jakieś disko zrobił po uczcie;P jak przetrawi hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos posprzatac, potem pomysle pakowaniu torby do spzitala, tylko brakuje mi jakis klapek pod prysznic i szlafroczka, bo mimo ze dostalam sliczny, to niestety zajmie on cala walizeczke wiec musze rozejrzec sie za takim cienkim :) a potem wskocze do wanny i spowrotem na kafe :D buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka > dostałam od ciebie smska :) Ja dzisiaj bardziej na płynach jestem, troche pojadłam ale nie duzo. Syn dzisiaj to juz przechodził sam siebie , juz wysyłam wam fotke co wyprawiał ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka > główką do dołu :) i takie akrobacje robi , że szok Poza tym lekarz jak mnie bada na samolocie to mówi,ze jemu sie wydaje syn lezy w poprzek, a tu na usg główką w dół :)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiem Ci, ze mi tez zdarza sie, że się tak wypycha, tylko ze mój główka do góry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam kompletować torbę do szpitala dla mnie i dokupuje rzeczy dla maluszka , Dziś kupiłam stanik do karmienia i majtki w których będę chodziła później przez jakiś czas- takie wysokie bardachy jak chodzi moja mama - moje niskie nie nadają się do chodzenia po cc- uciska gumka na szew po cięciu i boli . Także te co będą miały cc i noszą niskie majteczki tez niech pomyślą o 2 parach takich wysokich kończących się na pępku. Pamiętam jak po pierwszym porodzie mama mi kupiła 2 pary takich majtek bo nie miałam w czym chodzić i jak mąż je zobaczył aż z wrażenia usiadł :) a jak mnie w nich zobaczył to tylko się spytał jak długo będę w tym chodziła bo wyglądam anty sexi :):):) a minę miała taką skwaszoną że szok :) A u mnie mały jest ułożony nadal w poprzek i jak leżę na boku to czuje jego główkę. a jak spytałam się lekarza to jak mam leżeć?, on tak -lubisz i nie patrz na ułożenie maluszka bo to mu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powystawiałam do sprzedaży na ALLEGRO ubranka po Hani takie lepsze i buciki i wzięłam za to, co sama jestem w szoku 300zł a jeszcze zostały mi 2 paki na aukcjach. Także na garderobę dla Hani na wiosnę i lato mam już odłożone pieniążki i coś kupie jej fajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mała też tak się wypina bardzo często . ;) ale wtedy to juz skóre czuje jakby mi rozrywało na brzuchu.. Jej jak ja wam zazdroszcze wy nie macie wogle rozstępów a ja mam cały brzuch w fioletowe paski o szerokosci 0,5cm ;( Od początku smarowałam kremami na rozstepy i tak nic nie dało.. W jak leżałam w szpitalu w 27tygodniu to mi powiedzieli, że nie które kobiety choćby smarowały na grubo co pół godziny to jak mają to w naturze to tak czy siak rozstępy sie pojawią.. tak mi wstyd w szpitalu było wszystkie panie przed 30 , po 30 nie miały rozstępów ładne brzuszki a ja dziewczyna 19 lat i taka skóra na brzuchu ehh .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka nie masz się czego wstydzić, w końcu to siła wyższa. A ja uważam pomimo wszystko, że to nie prawda, że jak ktoś ma tendencję do rozstępów to chociaż nie wiem co by robił to i tak się pojawią. Ja mam rozstępy na pupie i trochę na biodrach które zrobiły mi się jeszcze w podstawówce jak szybko urosłam a podczas ciąży (odpukać) smaruje brzuch, piersi, pupę i pas lędzwiowy cały czas jednym kremem (tym samym co w pierwszej ciąży) i po pierwszej ciąży nie miałam ani jednego rozstępu i teraz też. Ale się dzisiaj nasprzątałam. Robiłam dzisiaj wszystko co mi zabronione, no ale cóż ktoś to musi zrobić. Nawet nie chce myśleć jaką dostanę opierdzielkę od męża jak wróci z pracy. Zostało mi prasowanie ubranek ale nie wiem czy w ogóle dzisiaj się za to zabiorę bo brzuch mam jak kamień a kręgosłup mnie tak boli jakbym była po jakimś ciężkim wypadku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wybrałam się do sklepu po buty-i kupiłam:) MArtusia-->niesamowite zdjęcie:)ale szalał maluszek:))))) Brinka-->nie prejmuj się rozstępami, myślę że po ciąży zbledną i nie będzie ich widać. Olusia-->ja sobie nie przypominam takiego napięcia brzucha. Albo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta:) Ja dziś rano pojechałam połazić po sklepach za koszulkami i spodniami dla syna... kupiłam Mu 4 koszulki, 2 pary spodni, ale do tego kupiłam jeszcze 4 koszulki mojemu R i dla dzidzi sweterek, body, spodenki i taką ala sukienkę:) Nie mogłam sie powstrzymać:) Nie wiem jak u Was, ale ja dzis jakaś śpiąca jestem..ale nie chcę się kłaść:) Wczoraj pojechałam do Mamy, bo imieniny miała, w sumie nie chciałam jechac, ale pomyślałam, że jak pochodze to może szybciej urodzę;) Florentyna nie daj się tak! Przecież Ty jesteś Mamą i to Ty powinnaś mieć ostateczne zdanie. Tak jak pisza dziewczyny, skoro Jej aż tak bardzo doskwiera brak kasy to niech weźmie sie za robotę! Ja do pracy poszłam w lipcu (bo siostra brała ślub w sierpniu i chciałam jakąś super kieckę) a we wrześniu kończyłam 17 lat. Pracowałam w sklepie cały miesiąc, a później pracowałam tam też na weekendy. Były też jakieś promocje i obsługa wesel i bankietów. łapałam każdą okazję i nie musiałam rodzicom tłumaczyć na co wydaję kasę:) Mojej Babci sąsiadka urodziła przed 60, zaliczyła wpadkę przy menopauzie, urodziła zdrowe dzieciątko, więc głowa do góry:) Nie Ty pierwsza i nie ostatnia;) A od Córek należy się szacunek:) Równie dobrze, gdyby nie córki to też mogłabyś mieć życie super i niech one zdadzą sobie z tego sprawę;) Upatrzyłam dzis sobie ładne buciki na obcasie, ale chyba jednak wstrzymam się do porodu, bo przy synku noga urosła mi o jeden rozmiar, nie chciałabym stwierdzić, że kupione nowe buciki sa za małe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak Wam tak w dół ciągnie dzidzi to uważajcie, wyczytałam gdzieś, że to jest oznaka porodu, w sensie, ze dzidzi zniża się do kanału rodnego, stąd napieranie w dole:) To tak jak z tymi skurczami przewidującymi i napinaniem brzuszka;) Kolejny etap;) Więc spokojnie, ale mówcie o tym swoim lekarzom na wszelki wypadek:) Muszę udostępnic synowi komp, bo grać Mu się zachciało;) Ale później (jeśli mi net znów nie siądzie) z chęcią tu zajrzę;)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę, że tu już od rana dyskutujecie a na wieczór zawsze cisza ja natomiast cały dzień mam jakieś zajęcie a wieczorkiem siadam do kompa. Może to też dlatego, że mój w tym miesiącu na drugą zmianę chodzi to wieczorami go dopiero nie ma. Florentyna ja rozumiem, że córka w takim wieku, że się buntuje i wielu rzeczy nie rozumie ale szacunek dla matki musi mieć. Tak jak dziewczyny piszą jest już na tyle duża, że jak tylko by chciała to może spokojnie trochę grosza dorobić przynajmniej na własne wydatki. Dziewczyny czy Wy przygotowujecie już łóżeczka tzn pościel ochraniacze itd? Bo ja tydzień temu przygotowałam a dziś wszystko pozdejmowałam i schowałam żeby się nie kurzyło. Pomyślałam, że przecież mogę to zrobić jak już wrócę z dzidzią ze szpitala. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Ale się rozpisałyście, pół godziny nadrabiałam zaległości :) Dziś mam pechowy dzień... Miałam jechać dziś wyjątkowo sama do lekarza bo mąż nie miał się z kim zamienić na zmiany. No i oczywiście moje autko nie raczyło odpalić, coś mu się z elektryką zepsuło. Wrrrr... Musiałam szybko łapać taxi by zdążyć na wizytę :( Potem moja lekarka zapomniała zabrać druków L4 więc w pon muszę znowu pojechać po zwolnienie ale przy okazji odbiorę wynik GBS. Na wizycie wszystko ok, szyjka już praktycznie zgładzona ale rozwarcia brak. Miałam zamiar "przenosić ciążę" ale gin śmieje się, że raczej mi to nie grozi. Waga stanęła w miejscu i wciąż jest +11kg mimo ogromnego apetytu. Rozstępy mam dwa na boku (dosłownie po 0,5 cm długości) mimo smarowania grubo i wytrwale całego ciała. Mąż przyniósł mi z pracy krem poporodowy - ujędrniający. Można go stosować też w ciąży od 4 miesiąca. Chyba się na niego przerzucę bo tren przeciw rozstępom mi się już znudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragoniki ja też mam w planie trochę więcej wysiłku i jakiś dłuuugi spacer na przyśpieszenie porodu ale to w następnym tygodniu bo to będzie 38. Na razie staram się trochę oszczędzać a jeszcze M na mnie krzyczy,że za dużo chodzę, że powinnam więcej leżeć. Przedwczoraj poszłam po sklepach to musiałam dzwonić domofonem żeby mi pomógł wejść po schodach bo jakiś ciągnący ból mnie złapał brzuch stwardniał i nie dawałam rady. Też się wystraszyłam i stwierdziłam, że już nigdzie dalej sama nie chodzę tylko przy domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała bym też urodzić trochę przed terminem z tego względu, że jak nie to w 40 tc będą mi wywoływali poród czego strasznie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przebrnęłam przez spotkanie i nawet nie było tak strasznie. Pogoda robi swoje i u mnie wszyscy śpią, a ja walczę bo jak teraz sie wyśpię to nockę mam z głowy. dziękuje za zdjęcia jak dziecko kłaść:) Ja do tej pory nie miałam ani jednego rozstępu a w tym tygodniu skóra na piersiach mi popękała mimo że cały czas się smaruje oliwką na szczęście na brzuchu nic nie mam ale do końca jeszcze mam czas coś wyhodować. Brzydko to wygląda ale co zrobić, piersi w ciągu tygodnia urosły mi o rozmiar, wcześniej miałam miseczkę B a teraz mam D. Wczoraj na zakupach widziałam śliczne buty na obcasie ale zrezygnowałam bo chyba bardziej przydadzą mi sie cichobiegi jakieś ... jakoś nie widzę nosić dziecka na rękach mając na sobie buty na obcasie Florentyna - obydwie jesteście w trudnej sytuacji, jedyne co może pomóc to spokojna rozmowa, o którą na pewno trudno z córką w takim wieku. Warto żebyś popracowała nad postawieniem jej pewnych granic- jej jest ciężko, ma do ciebie żal- ale to nie daje jej prawa wyżywania się na tobie. Nie załamuj się ona jest młoda i nie rozumie do końca waszych problemów, warto żeby wiedziała, że ty rozumiesz jej problemy i one cię interesują. W takiej trudnej sytuacji trudno o dobrą komunikację, jednak warto o nią zadbać. Może warto zastanowić się nad pomocą psychologa? Często wystarczy kilka spotkań aby popracować nad sposobem rozmawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;) ostatnio kompletnie na nic nie mam ochoty. Mam jakiegoś doła że wszystko dla maluszka muszę robić sama bo niestety tatuś ma to gdzieś. W dodatku ostatnimi czasy się kiepsko czuje boli mnie krocze i nie mogę chodzić. Tragedia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już kilka dni temu prosiłam o dostęp do maila, ale przeszło bez echa;) Czy któraś z Was mogłaby mi przesłać namiary na maila: dzem111@poczta.fm ? Będę wdzięczna, bo opisujecie zdjęcia, a ja ich nie mogę zobaczyć...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, moje humorki placzu rannego juz przeszly. Hurrraaa. Ciekawe na jak dlugo ;) Zawsze potrafilam kontrolowac stres, szczegolnie w pracy,a teraz....brrrrrr Jeszcze tylko miesiac i mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy :) Mnie wlasnie ciagnie u dolu i mam nadal lekkie, nieregularne bole miesiaczkowe, ale nie wydaje mi sie, ze to jeszcze przepowiada porod, bo nie mam problemow z twardnieniem brzucha czy bolem krzyza. Malutki niech sobie jeszcze posiedzi, a od kwietnie niech sie dzieje co chce :) Ja na rozstepy uzywam oliwke w zelu zaraz po kompieli. Swietnie zmiekcza skore i pozostawia ja mila w dotyku na caly dzien. Jak na razie widze pozytywne rezultaty. Kiedy uzywalam kremu dla kobiet w ciazy, skora ciagle mnie ciagla i swedziala. Jednak, Brinka, wydaje mi sie, ze duzo zalezy tez od innych czynnikow niezaleznych od nas, wiec nie powinnas sie niczego wstydzic! Kazda kreseczka na brzuszku jest znakiem milosci macierzynstwa i wymaganego poswiecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×