Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość buhhahahahaaaaaaaaaaaaaa
daria po takim czasie test jest nie wazny bozsheeeeeeeee dziewczyno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zalezy toi od testu. Ja mialam pare razy tak ze niby byla widoczna pod swiatlo 2 kreska a to byl blad. Dlatego najlepiej powtorzyc test nastepnego rana lub ewentualnie za dwa dni. Jest wazny-wielu znajomym wynik pozytywny wyszedl po dluzszym czasie. Przyjaciolka zrobila test, wyrzucila go i dopiero nastepnego dnia byly 2 kreski-dzis ma 1.5 roczna coreczke. Lepiej jednak jak test dziala bez zarzutu jak trzeba. Zycze wam 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze testy sa te dokładne które wykrywają już 10 jednostek dodam że te zwykłe wykrywają 25. kiedy temn na dziesięć pokazał 2 piękne kreski ten na 25 ledwo pod światło.zalecam w dniu @ ja kupowałam Acon czułe testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
moja druga kreska w przypadku pierwszej ciąży tez była bardzo słabiutka, na 2 testach ledwie widoczna, test z krwi beta hcg za to potwierdził 4 tydz ciąży. Jak nie jesteś pewna to leć do przychodni na krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalolka
i powodzenia życzę - obu dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
Daria modle sie zeby nam sie udało,dzis zaczeły mnie bolec troszke jajniki i tak jakos słabo mi było cały dzień.ja jutro kupie test tylko z wieksza czułoscia zeby miec pewnosc a w piatek rano zrobie.tak bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Karolcia też bardzo bym chciała...Zamierzam kupić test ACON który poleca ewwwa. I też bede testować jutro.|Pozdrawiam 3maj się!! Daj znać jak zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
bardzo sie boje zrobic ten test,czuje ze sie bardzo rozczaruje i nie znise tego;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
witam kobietki:) i jak po testowaniu? czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja testowalam wczoraj rano i wyszla wyrazna choc blada 2 kreska... mam taki metlik w glowie;) jutro musze test powtorzyc...chyba cos wyjdzie.. chociaz sie boje ze jestem przed @ zeby sie nie cieszyc za szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a wiec zrobialm rano test i wyszła jedna kreska i odstawilam na półke a teraz wróciłam z pracy i patrze jest druga kreska tylko koloru tak jabky kremowego.a dzis bylam u gina i mialam robione usg i mi mowil ze dopiero bede miec owulacje bo moje pecherzyki dojrzewaja tylko ze ja mam dzis 45 dzien cyklu i nigdy nie slyszalam zeby tak pozno byla owulacja,Daria a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
cześć dzisiaj do mnie przyjechała @!!!!miała przyjechać dopiero w poniedziałek.Zołza jedna. Echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
widze ze nam obu nie poszlo;(ty przynajmniej masz @ a ja wg lekarza dopiero owulacje,dziwne to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Andziuleczka gratulacje:):) a jak wyszedł test dzisiaj? podobno druga blada kreska to juz ciąża:):) super!!!! Daria nie wiem co powiedzieć.... ale głowa do góry, myśl pozytywnie:) następnym razem się uda:) Karolcia faktycznie długi cykl, ale teraz masz szanse działać:) życzę owocnych starań:) 3nadzieja3 a jak u ciebie? jak samopoczucie? Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3nadzieja3
czesc Dziewczyny! Daria przkro mi kolejnego rozczarowania :( przyjdzie czas i na Ciebie, wierzę w to! Karolcia- hmm dziwna sprawa co? ale skoro lekarz powiedział ze dni dopiero nadchodzą to moze faktycznie tak jest.a powiedz mi czy robisz testy owulacyjne? Koko no u mnie juz 26 dc ale pobolewa mnie brzuch na @ wiec pewnie znowu sie nie udało.w tym miesiacu nie mysle o tym wszystkim cały czas, bedzie co bedzie, moze dlatego ze mam wiecej spraw na głowie-m.in. syncio zaczął przedszkole,wiec jest stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Witajcie dzisiaj u mnie lepiej, ale wczoraj to było mi mega przykro.Dzisiaj rano moje kochanie mnie mocno ukochało i powiedziało będzie dobrze uda nam się:-) Jestem spokojna. Staramy się dalej. Karolcia a o zmianie gina myślałas?Bo ja chyba swojego bede zmieniać. 3nadzieja3 może się udało Tobie?daj znać co i jak. Koko co tam u Ciebie?jak zdrówko i dzidzia?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata Beata00
cześć chciałam się Was poradzić, czytałam wiele o tym wszystkim ale jeszcze tu chciałabym zasięgnąć rady :) czy 3testy ciążowe mogą się mylić? okres spóźnia mi się tydzień.. w poniedziałek robiłam test po południu wyszły dwie kreski z tym że druga troszkę jaśniejsza ale widoczna, w czwartek też robiłam test znowu dwie kreski druga już ciemniejsza i wczoraj rano 3 test też dwie kreski mocne z tym że ta druga nie tak mocna jak pierwsza, ale różnica jest minimalna.... czy te testy mogą się mylić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co my wrózki????
daria 3 cykl staran a paniki wiecej niz malo kto bosheeeeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
bosheeee??? co za śmiech hahahaha!ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Hej kobietki:) nie wiem co się dzieje ale od wczoraj próbowałam odpisać i nie mogłam:( tak naprawde teraz mi się udało:) Daria głowa do góry:) super że masz takiego mężczyzne u bogu który cię wspiera:) A ja już troche mam normalny apetyt i czekam teraz na wizytę u lekarza która dopiero za parę dni.... Troche mnie podbrzusze pobolewa i jestem senna ciągle a tak pozatym ok:) Mam nadzieje że z dzidzią dobrze:) to już 8 tydzień i strasznie się boję że coś się stanie niedobrego....:( Pozdrawiam A na tą bosheeee nie zwracaj uwagi, ona nie na pierwszym forum się wtrąca i tak pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
no mam nadzieje ze pecherzyk ładnie pęknie bo jak nie to nic z tego;(.nie bede narazie zmieniac gina bo ja do niego chodze dopiero od czerwca i narazie nie mam do niego zadnych zastrzezen a jakbym zmieniala to bym chciala trafic do jakiegos specjalisty bo widze ze co jeden gin to coraz gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie waz ne czy kreska blada czy taka sama jak testowa,druga kreseczka to ciąża:)tylko jest male stęzenie hormonu. ja mam dziś wizyte u lekarza i bardzo sie boj eo moją kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaIAndrzej
Hejka! Dołączam(y) do Was! Dopiero 3 cykl starań. Dziś turlanko (wczorajszy Owu test pozytywny, ale Mój nie miał sił...;/ - ach ci Mężczyźni:)... ). Spodziewana @- 17.09 Cykle 27-28 dni. Anty-chormony NIGDY. Wiek- 30l. Powodzenia wszystkim! Ja spokojnie daję sobie rok a potem się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
Witam:) olaiandrzej a to twoje pierwsze maleństwo?:) życze udanych starań:)3nadzieja3 a co słychac u ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a ja dostałam dzisiaj @-nie wiem czy mam sie z tego cieszyc czy plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×