Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba sama

DLA KOBIET, KTÓRE PODEJMUJĄ WYZWANIE OSTATECZNEGO POZBYCIA SIĘ OTYŁOŚCI :)

Polecane posty

zgadzam sie co do owoców kochana wszędzie napisane że dużo cukrow ale myślę że w normalnych ilościach te mało cukrowe można np grejfrut czy awokado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no greifruty slono z nimi musze ostroznie choc bardzo lubie nie mozna ich jesc przy niektorych lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki trzymajcie sie cieplutko znikam pracowac.:-( a tak mi sie nie chce. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamonika
GRUBE LOCHY A FEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwionamonika moze i my dzis lochy twoim zdaniem ale kiedys wlasnie przez cos takiego sama mozesz doswidczyc jak to jest byc locha zal mi ciebie nie zycze ci zle ale slowo lubi sie odwracac i do wlasciciela wracac hehehehhehe wiec pomysl zanim napiszesz i jakos nas twoja durnota nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja owoce jem solo tylko rano. Np 2 jabłka, za 2 godziny 2 gruszki lub brzoskwinie. Owoców ze soba też nie mieszam, 1 posiłek owoce 1 rodzaju. Jem tylko jabłka, gruszki, brzoskwinie i śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka miłej pracy. Ja również kończe pisanie, bo obowiazki wzywają. Miłego dnia 🖐️ dorotko nie karmimy trolla, bo nam się roztyje modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja baja
grube świnie, paszczaki żal mi was pl. co za wiocha na pierdolonym forum tłusta tłustą podrzymuje na duchu tz za sadło a feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki wpadlam w miedzy czasie zapytac choc to wstyd bo nie wiem o co z ta stopka chodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że tu co nie którym brak kultury hehe przepraszam moze ja będę teraz odrobinę.;-) nie grzeczna ale pisze do zmartwionamonika i a ja baja żeby puszczały więcej bąków:-) bo te nie puszczane wędrują do góry im do mózgu i stąd mają posrane pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie piękne pączusie :-) wpadnę później sprawdzić co to ta stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie piękne pączusie :-) wpadnę później sprawdzić co to ta stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef też chce dołączyć przeczytał sobie co nie co jak wyszłam.:-) a tak ogólnie to go opier za czytanie cudzej korespondencji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mam dzis strasznego lenia. Nic mi się nie chce robić. W tym miesiącu mam wydatków sporo, więc musze zrezygnować z siłowni. Dobrze,że mam w domu rower treningowy. werka fajnego masz szefa:) Przystojny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale cos mi z netem dzieje sie. sama ja nie posiadam niestety takiego sprzetu ale za to rower mam haha no i nie przejmuj sie ja taz nie bede korzystac z silowni ale za to z zapalem bede cwiczy sobie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie 17.09.2011 waga start.113kg,,,,,,,:-(25.09.2011 waga109kg...............:-( ale co ja lamie sie przeciez w marcu bedzie juz moje ukochane upragnione 75 mniej naprawde nie chce czyli jeszcze 34kg juz blizej jak dalej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milej nocy wszystkim zycze pieknym paniom i przepraszam za bledy ale inaczej nie da sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka na gorze masz moje konto tam wpisz swoja wage dzien od kiedy sie odchudzasz to walsnie ta stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dorotka dzieki ,widzisz jaka ja inteligentna;-). milego dzionka Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×