Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Gość łowczyni kaferyjnych troli
108 kilo to bym sie-jeśli nadwaga tak by Cie załamała ,ze chciała bys sie wieszac to ja naprawde współczuję.Nie wiesz chyba co to są problemy. Dziewczyny-jestem z Wami.Łapacz vel łowczyni trolow czuwa nad topikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psuje mi sie net. Jutro wszystko Ci powiem tak tak tak co robię ja :-) ale tu kobiety dobrze radzą więc ich też posłuchaj. :-) . Jutro jadę do pracy więc będzie czas spokojnie wszystko napisać. Gratulacje dziewczyny za kiloski trzymajcie sie.pozdrawiam.:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ćwicze w domku robie rozne podst.ćwiczenia i zaczoł mnie strtasznie brzuch boleć i stał się strasznie twardy.:/ może wiecie o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruneteczka to znaczy że ćwiczenia działają jak boli z czasem nic nie będzie boleć.:-) ale brzuszki niestety prawda stara jak świat nic nie dadzą wyrobisz mięśnie brzucha ale spod tkanki tłuszczowej widać ich nie będzie. Musisz więcej aerobowych ćwiczeń potem zaczniesz na rzeźbę.:-) powodzenia mała nie poddaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak ja żadnej szczególnej diety nie prowadzę, pije dużo wody z jodem nie gazowanej, około trzy litry czasem więcej. Półtora herbaty zielonej, sok pomidorowy i wyciskam też greyfruty. Czasem herbatke slim fisura na spalanie to przed ćwiczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do suplementow to owszem biorę trzy razy dziennie rano południe i wieczór blonnik z ananasem i chromem trzy tabletki i ocet jabłkowy z zielona herbata apleplus forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka84 Wzoruję się w sumie na tych ćwiczeniach http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html A propo wody, ja jak wypiję 1,5 szklanki wody dziennie to jest cud , nie dam rady wiecej:/ Jakoś mi nie wchodzi herbatki tak.. 3-4 szkl.dziennie.Sok pomidorowy-nie piłam ale jak pomyślę o zapachu i konsystencji słabo mi się robi :o może mnie przekonasz do niego:D Aha a ocet jabłkowy? Co on daje? nie będę czytać w necie bo Wy jestescie bardziej doświadczone:D Buzialeczki moje top modeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruneteczka pij na siłę ha ha to będziesz powiedzmy pić sok kup se pikantny a wtedy jak nie będzie pora na jedzenie a będziesz głodna to szklanka soku syci. Jest bardzo zdrowy bardziej niż całe pomidory . Będzie Ci smakował zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) werka84..Ty poranny ptaszku:))) wczoraj nie mialam dojscia do kompa....witam nowe na dietach:) dzisiejsze menu.. sniadanko twrozek chudy z jogurtem cebulka,jajka na miekko2,obiad udko pieczone bez skorki i kiszona kapusta,kolacja grzybek marynowany i szynka drobiowa,miedzy czasie jabluszka i herbatki oczywiscie ... milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-dziecha;)---- owszem, nic a nic nie jem. Piję wodę niegazowaną i czasami robię lewatywy. Dziś już 14 dzień. Zamierzam wytrwać 40 dni, a nawet 42. Nie będę oszukiwać, że jest lekko. Bo po pierwsze oszukałabym siebie, a po drugie Was. Bez sensu. Głodówka na pewno nie jest dla tych osób, które pracują fizycznie. Wczoraj pomagałam przy rzucaniu kapustą (gdzie trzeba się nachylić jak do skłonu, a potem jeszcze rzucić tym paro-kilowym kołem) przez jakieś dwie godziny i myślałam, że mi serce wyskoczy. Chcesz się zabrać za głodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć groszku:-) nie długo nie będziesz okrągłą jak groszek tylko smukłą fasolka.;-) ja muszę sie przyznać bez bicia że zjadłam wczoraj dewolay z piersi kurczaka z serem w środku i nie było by to takie złe żeby nie był w panierce na oleju smażony.:-( musiałam bo robiłam i musiałam zjeść za karę dwa dni jabłka i woda.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka84........oj tam oj tam....jeden grzeszek to nie koniec świata:)a co do fasolki to ho ho jeszcze kuuupę dietetkowych dni,miesięcy musi upłynąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) bratnika, nie mam zamiaru zaczynać głodówki-bo to ona doprowadziła mnie do takiego stanu... byłam kiedyś na głodówce 35 dni-schudłam 20 kg i w ciągu następnych 5 miesięcy przybyło mi 40, więc ja dziekuję, ale trzymam kciuki za ciebie....tylko rób to z głowa, chyba wiesz jak to niszczy organizm...poza tym prawdziwa głodówka zdrowotna powinna trwać nie więcej jak 2 tygodnie...ale to pewnie też wiesz, że potem jest wychodzenie z głodówki co ma podkręcić metabolizm i za jakiś czas znów można ja przeprowadzić i wtedy efekty są trwalsze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kochane sluchajcie,dzis robie PIEPWSZY RAZ miesko na parze a konkretnie fileta wiec chce sie przekonac ten 1 raz do niego..no i w sumie nie wiem jak sie do tego zabrać bo nie mam tego parowaru czy jak to się zwie,może to wrzycić na gotującą wodę ?no nie wiem.Napiszcie jak Wy to robicie.Noo a do tego paczka ryżu + ogórki lub sałatka. CO Wy na to? Aha, i jeszcze jedno najważniejsze,Gdyby nie Wy juz dawno pożarła bym wszystko co się da ,to dzięki Wam mam siłę coś robić dziękuję:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gbruneteczka....... Ja mam garnek do gotowania na parze,ale jezeli nic takiego nie masz ,to proponuję Ci tak....weź garnek wlej wody tak ok 3cm od dna,na to poloz durszlak(metalowy)oczywiscie hehhe ,tam poloz piersiaka obsypanego ziolami przykryj przykrywka i gotuj do miękkości:)smacznego a mamci powiedz ze chcesz zmienic swoje zycie i byzzdrowa wesolą kobietka:)a ile Ty masz lat w ogole ze tak zapytam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gbruneteczka...jeszcce mozesz piec w piekarniku w woreczkach ,a z tym ryzem to jedz polowę woreczka:)bedziesz miala na jutro:)ekonomicznie i zdrowo buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
dziewczyny, gwarantuje, ze jakbyscie przez 3 miesiace jadly tylko bialko z warzywami na 3 posilki dziennie + 2 nieiwelkie owoce jako przekaski to schudniecie ok 30kg (jesli schodziciez duzej wagi, bo jak z mniejszej to oczywoscie spadki mniejsze). Przetestowane na sobie :-) i jest to dieta bez wysilku wlasciewie, bo bialko zapycha i daje sile i energie, tluszczu nie trzeba, bo bierzemy smalec z wlasnego sadla, co jest najlepszym paliwem dla naszego organizmu, a te minimum weglowodanow niezbednych do spalania tluszczy czerpiemy z owocow. W razie pytan sluze pomoca :-) jak mnie sie udalo to Wam tez. http://youtu.be/WVXi6f7X00A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była grubaska ja własnie mam taka dietę-wątrobową i w półtora miesiąca spadło już 20 kg, więc działa...i głodna nie chodzę, tylko chce mi sie słodkiego a nie mogę...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
o, no widzisz! :-) pewnie, ze działa, zwłaszcza działa na grubasy, ktore maja rozregulowana gospodarkę hormonalna przez podjadanie poprzez czeste wyrzuty insuliny i czesto maja tez niestety stluszczona watrobe. Tak jak np. tu podczytalam co poleca Anusiadanusia to sie za glowe zlapalam, przeciez przy gubieniu kg trzeba ograniczyc tluszcz, nie mozna wpuszczac w siebie tony masla, smietany, jajek i podlewac smalcem. Owszem, mozna jesc naturalny tluszcz, ktory jest w miesku, mleku czy rybach, mozna dac ciut oliwy do salatek, ale nie mozna wlewac litrami. 3-dziecha a daj przykladowy dzien swojej diety. Jakbyscie chcialy tez moge wstawic wieczorem swoje kompozycje. Buziaki dziewczynki, na pewno Wam sie uda, wazne, ze cos robicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
jestem chetna, podaj swoje menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubasko polecasz film
na YT, którego kompletnie rozumiesz jak widać owszem, podczas odchudzania trzeba dostarczać tłuszcze, gdyż ich brak powoduje choroby, co więcej trzeba ich dostarczać całkiem sporo i to nie oliwy, ale właśnie w postaci masła, smalcu i śmietany jak ktoś ma dostęp to nawet i łoju wołowego dieta kwaśniewskiego jest dokładnie taka sama, inaczej - autor filmiku stosował dokładnie taką dietę, jaką zaleca kwaśniewski mam na myśli okres po zakończonym chodzeniu przez niego do MDonalda czyli jajecznica na śniadanie na maśle smażone mięsa warzywa zielone polewane masłem owoce z tłustą śmietaną za to węglowodanów spożywał o wiele więcej niż zaleca kwaśniewski, gdyż około 100g na dobę, gdzie norma w żywieniu optymalnym (górna norma) wynosi 50 g osobiście Bogu dziękuję, że spotkałam na forum anusiędanusię, gdyż miałam kompletnie złe wyobrażenie na temat tej diety (kwaśniewskiego) po przeczytaniu książki i obejrzeniu filmu zaproponowanego przez Ciebie -"grubsi nie głupsi" tym bardziej wiem, że przejdę na takie żywienie, gdyż chcę po prostu żyć!! a jestem otyła bardzo, ważę gdzieś około 150 kg niech każdy wybiera sobie taką drogę jaką chce powodzenia kobiety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubasko polecasz film
*kompletnie nie rozumiesz (powinno być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
chyba Twoje ostatnie slowa z przedostatniego postu odnies akurat do siebie :-P jak masz zyczenie wcinac co dzien kostke masla, smazyc jajka na smalcu i podlewac sie zupa ze smietana 30% to prosze, tylko nie miej pretensji jak zejddziesz w nocy na zator albo podczas wchodzenia po schodach dostaniesz zawalu. zwlaszcza z Twoja waga takie eksperymenty to gra z ogniem. Bialko a nie tluszcz ma byc podstawa diety odchudzajacej, nie twierdze, ze z tluszczy nalezy zrezygnowac, i wlasnie oliwa ma byc, bo nasyconych to my mamy w pip na swoim wlasnym grzbiecie, jak chcesz chudnac z tluszczu wlewajac w siebie dodatkowy tluszcz? moze zainteresuj sie biochemia? organizm zuzyje w dzien tluszcz z pozywienia i nie ruszy swojego, bo po co. Tluszczu mozna jesc wiecej PO odchudzaniu, w czasie odchudzania minimum, i tak tuszcz jest w jedzeniu. A chudnie sie dzieki ograniczeniu do niezbednej ilisci weglowodanow a nie wpierdzielaniu tluszczow w nadmiarze. Poza tym te 50g co Ty proponujesz to za malo, mozg, erytrocyty i komowrki oka oraz uklad nerwowy potzrebuja wiecej, ok 100g/dz Film, ktory dalam to akurat nie o tluszcz mi chodzilo tylko o mechanizm, ktory powoduje, ze czlowiek po zjedzeniu bulki czy chleba czy slodkosci pragnie wiecej i wiecej, tam jest to swietnie wyjasnione, ja nie potrafie tak tlumaczyc dlatego dalam film. I kolezanko chyba Ty nie wiesz o czym piszesz, wiesz, ze sa juz pierwsze badania nad dieta optymalna? ta dieta to nieporozumienie i zagrozeni. WIesz ilu optymalnych umarło? wygugluj sobie nazwisko prezesa optymalnych pana Jany, Morgano, ta dieta ich zabila.A ofiar jest wiecej. Kwasniewski juz zdania nie jest w stanie sklecic publicznie w tak zlym jest stanie. Takie sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
zreszta nawet na forum dr-kwaasniewski.pl masz jak byk, ze na czas odchudzania zmniejszyc tluszcze, poczytaj. A diete opty znam, bo sama ja stosowalam, wiec wiem co pisze. Bylo mi niedobrze, odbijalo sie acetonem, smierdzialam, serce mi sie kolatalo, wlosy tluste i pelno pryszczy. Oczywiscie nic nie chudlam. Jestem wielka przeciwniczka tej diety, uwazam, ze owoce, warzywa sa b potzrebne, a jak juz sie schudnie to koniecznie trzeba wprowadzis kasze, ryz, makarony razowe czy ziemniaki, oczywiscie nie w nadmiarze tylko rozsadnie. Szlaban na te produkty tylko na 3 pierwsze miesiace. I moja dieta dala efekty, szybko i zdrowo, czulam sie dobrze, mialam energie do zajmowania sie domem, dzieckiem i jeszcze pocwiczyc, a na opty mnie mulilo, bolala glowa i bylam ociezala. Ale jak mowilam - masz zyczenie sie zabic to prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była grubaska mysle że nie przestrzegałas dokładnie zasad żo,stąd objawy o których piszesz. ograniczenie tłusczu polega na tym że zamiast 3 g w poczatkowym okresie zmniejsazmy na 1 do 1,5g ,a to nie znaczy że go eliminujemy. kżdemu kto chce rozpocząc żo proponuje dokładnie przeczytac ksiazke. co do Morgano-nie wiemy czy dokładnie stosował żo-do talerza mu nikt nie zaglądał. ja wiem jak sie czuje ,jakie mam wyniki,ale trzeba pilonowac zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
anusia, pogadamy za 10lat, ok? wtedy pomowimy o wynikach, watrobie.. mizdzycy. Zreszta jak dla mnie jak patrze na zjazdy optymalnych na youtube to sorry, ale dla mnie to same spaione kulki o zoltej cerze, a nie zdrowi ludzie. Powtorze ostatni raz, bialko jest superistotne a wy je zanizacie i to znacznie, przez nadmiar tluszczu witaminy wam sie nie wchlaniaja, zwlaszcz te rozpuszczlane w wodzie, tluszcz tlumi apetyt i nie przyswajacie subst. odzywczysz, ta dieta prowadzi do niedobialczenia i niedozywienia. I nie sa to zadne newsy, ta dieta juz dawno zostala skompromitowana tylko optymalnym ciezko sie do bledu przyznac, ze Kwach walnal sie w proporcjach. To sa moje argumenty na NIE. Jesli masz ochote to ja stosuj, ale ja stawiam na rozsadna diete zrownowazona, mieszczaca sie w low-carb, czyli zjadam dobre bialko, potrzebne tluszcze w odpowiedniej proporcji, minimalnie weglowodanow niezbednych dla organizmu, dbam o siweze owoce, warzywa, blonnik, wlasnie a propos, poczytaj sobie, ze najczestsza choroba u opty to raczyska - zoladka, jelit, odbytnicy,a czemu? bo opty jedza duzo rzeczy przetowrzonych, smazonych, generalnie obrobionych termicznie, brakuje w ich diecie swiezonek, platkow owsianych, razowcow, sokow warzywnych. Niestety, tluszcz ma sluzyc do energii, tluszcz nie jest budulcem miesni i tkanek, a przy takiej ilosci tluszczu nie sposob dostarczyc nalznej ilosci bialka stad braki i choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudnąć jest banalnie
proste wystarczy jest pokarm który spala tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×