Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Gość Lk.
dzisiejsze śniadanie, 2 jajka, jedno żółtko, 15g masła, 100g pieczarek, 50g brokuła, czyli 20-28-7 może być? Mogę zjadać tylko dwa posiłki dziennie, śniadanie koło 11 i obiadokolację koło 18. Próbowałam jeść węgle koło 20, ale źle się potem czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinny byc 3 . przy 2 organizm ma tendencje do tycia-wg naszej Pani expert.dobrze zebys zjadła cos w pracy. spróbuj zjadac bardziej syte sniadanie . np do jajecznicy dolej smietany kremówki lub do jajek na dodaj majonez. nie jest dobrze zjadac duzy posiłek przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza wyszła mi mniej więcej w 100g B-7,3; T-10,7; W-7,6 ckal - 89 (1:1,5:1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
piłam też ok. 100g śmietanki 12, albo 18. Chodzę spać koło północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Nie wiem czy pytanie dotyczy 11 rano czy wieczorem. Rano zjadałam posiłek o 11, potem piłam 2 kawy i nie byłam głodna do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
brokuł, kalafior, czasem ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
uht, wiem że źle, więc do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj wieczorkiem jesc suchego ziemniaka. zapisuj wszystko dokładnie,waż na poczatku produkty i cierpliwie zaczekaj na efekty(schowaj wage). w razie problemu ze spadkiem przeslemy jadłospis do doradcy. pisz .w grupie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Podsumowując: białko: 50-60 tłuszcz-100-120 węgle-40-50 Czyli 1:2:0,8 Czyli ten schemat co wcześniej stosowałam, no ale cóż, spróbuję jeszcze raz i napiszę za tydzień czy są jakieś efekty. Dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza już zjedzona, była bardzo dobra, ale spód dosyć wilgotnymi się wydawał, pewnie od pieczarek. Piekłam ok godziny. A do pasztetu,żeby nie był za suchy należy dodać nieodciśniętą z wody bułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie i to był błąd. Ale najważniejsze, że smakowała wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale szkoda gadać , jestem jakaś załamana , białko przewalone, (rybami), uwielbiam je i jak sie dopadłam to 3 dni jadłam ale poczytałam was i jakoś sie zmotywowałam , dziś już tylko woda:) a jutro jakaś asceza , może biczowanie pokrzywą ... potem rozciąganie na kole, a jak nie pomoże to zadrutuję jamę gębową . muszę zrobić sobie przebudowę mózgu, a organizm sobie poradzi a i z innej beczki, jak staram się być na żo to o wiele mniej palę , nawet czasami 10 nie wypalę , a normalnie potrafiłam i 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na błedach sie uczymy. pieczarki maja dużo wody dlatego wyszło ''mokre'' Basia nie drutuj jamy gebowej tylko pakuj do niej to co dozwolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jedną rękę sobie złamie to będzie jedna mniej do pakowania:) dobra jakoś się dźwignę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zaparzę sobie jakiejś herbaty i będę pościć dzisiaj , bo podejrzewam że zjadłam swoje normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z paleniem to wiem .mój maz też palił sporo a teraz tylko kilka papierosów na dzien.z alkoholem podobnie jest-nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×