Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

W tym pasztecie brakuje mi jajek, myślę, że mama zapomniała ich dopisać do przepisu. Jutro zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany na niedzielny obiadek? ja zrobiłam dzisiaj juz rolady . jutro zrobie kapustke kiszona gotowana ze słonina wedzona i po kilka małych kluseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro mam jeszcze karpia. W poniedziałek pizza i może ten pasztet uda mi się upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię też do obiadku kapustę zasmażaną. Ale nam się fajne forum kulinarno-optymalne robi. Hoga, Buka, a Wy gdzie jesteście? Zawsze w gromadzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję też forum Gacy. Ale nie wierzę w żadne suplementy, uważam, że cała ta dieta to wyciąganie kasy. Ostatnio więcej zaczęłam czytać wypowiedzi na forach różnych ludzi. I te moje zbędne kilka kilogramów jakoś mniej mi ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za przepis 👄 Niestety chyba dziś nie dam rady zrobić naleśników, ale zrobię przy najbliższej okazji. Dopiero zwlokłam się z łóżka. Miłego dnia 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czan
ja nie bardzo lubie gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego wczorajszego przepisu na pasztet moja mama dodaje 4 jajka. Można wykorzystać też mięso np z rosołu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, pasztet piecza się ok. godziny. Jak robisz ciasto na pizzę? Znalazłam kilka przepisów z Kulinarii, ale wolę od Ciebie, bo wiem, że sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciasto 100g maki ,50g masła,2dag drożdzy,3 zółtka,troszke wody. razie potrzeby dodac odrobine maki. na góre to co lubisz:) ciasto b ok 20 t ok60 w ok 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jaką blaszkę tego ciasta starcz i ile czasu musi podrosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i troszke soli. ciasto przykrywam sciereczka i daje w ciepłe miejsce-czekam ok 25-30min. ja piekłam w okragłej tortownicy sr ok 30cm. mozna na prostokatnej. dobrze posypac blaszke maka i rozwałkowac cieniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie napisalam i poszlo w kosmos,wiec od nowa.Czesc dziewczyny!Pasztet robie od niepamietnych czasow-potrawa nr 2 po galarecie,ale nie do konca jestem zadowolona z efektu.Jest twardy i tak sobie mysle,ze jednak bulki nie daje-inna sprawa,ze tylko raz przemielony.Ale uwielbiam(najlepszy drobiowy.o kroliku nie wspomnie,a zajac to ho ho) i do tego sloiczek podgrzybkow,maslaczkow badz opienek:P Kupilam wczoraj blender kielichowy i eksperymenty majonezowe przeprowadzilam:(W efekcie moja psica pojadla,a majonez i tak trzeba zrobic mikserem. M zo,zdrowiej !Napisz,czy corka cos zrzucila na optymalnej.U mnie 3 kg mniej z wagi poswiatecznej,ale obcielam kalorie do 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hoga pasztet może byc twardy jak dasz zbyt dużo białek. to samo dzieje sie z kotletami mielonymi. Basia,Buuka,Diana,Konwalia,Mars ,Patyk hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
szybkie pytanie, liczę na szybką, konkretną odpowiedź. Kobieta, waga 89kg, waga należna: 63. Wiele diet za sobą, kilka podejść do optymalnej (znam zasady). Jakie proporcje żeby skutecznie chudnąć? Mam kilka wariantów i nie mogę się zdecydować: 1:1,5:0,5 0,8:1,5:0,5 0,8:2:0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy było otatnie podejscie? na poczatek na czas przbudowy białka trzeba wiecej .po okresie przebudow zmniejszamy do ok 0,8 na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy było otatnie podejscie? na poczatek na czas przbudowy białka trzeba wiecej .po okresie przebudow zmniejszamy do ok 0,8 na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Ostatnie podejście przed świętami. Wytrzymałam tydzień, wigilia mnie zgubiła. Stosowałam proporcję 1:2:0,5, liczyłam dokładnie, ale nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
ok 60g Za pierwszym podejściem( wrzesień-październik) przez pierwsze dwa tygodnie 60g, a potem 40g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj białko ok 60 g t ok100-120 w ok50. daj organizmowi troche czasu na przestawienie. zjadaj 3 posiłki .na kolacje najlepiej same wegle. pisz wszystko co zjadasz-dokładnie. z produktów roslinnych nie wliczamy białka do bilansu dobowego a wegle liczymy te przyswajalne.(tabele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×