Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Rattara - a masz opowiadanie o tym jak dałaś z siebie wszystko po to żeby facet był zadowolony? czy same zemsty w Twoim życiu erotycznym panują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 intrygujesz mnie coraz bardziej wrocmy wrocmy. do milej rozmowy i pracy :P generalnie kreca mnie mysli o zblizeniu z mezczyzna,ktory ma jak ja duzy bardzo poped seksualny,ale ktory zaspakaja sie jedynie sam.mysle,ze taki napaleniec bylby niesamowitym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhhh... to jak się wystroisz dziś na kolacje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john - nie - ja sie nie wypowiadam po dzisiejszej akcji z panem informatykiem... fantazje fantazjami... a jak doszlo co do czego to ucieklam... choc mialam taka ochote by sie moja mala zaopiekowal... widac bylo w jego oczach ze tez byl super nagrzany coz... zabraklo mi chyba tej nutki szalenstwa - mowie gdyby to byl informatyk z zewnatrz mysle ze nie mialabym takich oporow rattara - boze - nie chcialabym spotkac nigdy takiej foldy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram no wlasnie nie mam pojecia... to ze beda szpilki i ponczochy to standard... nie wiem jaka sukienke zalozyc... musze pomyslec co mam w szafie i co sie nadaje na takie wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa .... zdziwiłabyś się jak długo musiałem to ćwiczyć ...z jednej strony nie chcąc zdradzić, z drugiej nie mogąc sobie radzić z abstynencją ... na tyle nauczyłem się czerpać z tego przyjemność że trudno mi było wrócić do normalnych praktyk :) ...ina sprawa kiedy jest to stymulator wspólnej zabawy inna kiedy to wentyl bezpieczeństwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ekscytujacy wieczor przed toba. nie planuj,nie wyobrazaj sobie niczego.masz cudowna mozliwosc poddac sie nastrojowi chwili,jesli w nim rowniez tak sie gotuje-wiesz przeciez,ze slow wowczas nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma co żałować, przynajmniej mnie ... u mnie ten okres minął i jest ok ... jest pogodnie wesoło urozmaicenie i często ... ale trudno się uwolnić od tej szczypty tajemniczości i ciekawości czegoś nowego co było naszym udziałem dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sprawa gustu:) i juz mamy klasykę mrówki i Sprawa czyli Telimena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
a masz w tym stylu sukienkę?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john,chodzi mi o pobudzajace uczucie mrowienia,ktore gdy czytam wasze posty rozchodzi sie rozkosznie po moim ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john zespol sie nazywa HERA, jest to muzyka jazzowa improwizowana na klarnet, saksofon, kontrabas i perkusje :)) igram... mam na mysli tylko 2 ze swojej szafy i nie wiem na ktora sie zdecydowac... fotek przy sobie nie mam ale sa ludzaco podobne do tych: http://brigitte.nrg-team.pl/vanessa/aukcje/1992/foto/foto1.jpg (to chyba nawet to samo wlasnie w tym kolorze) lub taka czarna (tylko u mnie ladniejsza jest gora a nie taki "staniczek") http://rena-outlet.com.pl//aukcja/czarnakoronka1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Johnie, młoda ładna kobieta, gdy ma to coś w oku, może owijać wielu facetów dookoła palca. Dzieje się to tak długo aż........zakocha się, rzuci wszystkie miłostki i będzie wieczorami wyć do księżyca bo luby gdzieś daleko. Ot taka dola i juz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sukienka fioletowa to wtedy czane szpilki i kopertowka a jesli czarna to dodatki w kolorze kobaltowym - i buty i koperta wlosy chyba w eleganckiego koka i jakies zabojcze klipsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
ech w sumie obie niezłe:)) ale oczywiście bez bielizny i szpile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...owszem bardzo pikantna :) ... i teraz trza na głodzie wracać do domu, warunków tu nie ma ... miłego dnia wszystkim i oby spełnienia podobnych tym tutaj fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
udango wieczoru:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×