Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hanna_f

Laserowa korekcja wady wzroku

Polecane posty

Gość gość
A którego lekarza polecacie z CMO Laser? Na stroni widzę, że są 4 lekarki od korekcji. Zależy mi na EBK? Czy każdy z nich wykonuje ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie do której lekarki się zapiszesz, będziesz zadowolona. CMO Laser słynie z wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. A EBK jest jedną z najczęściej stosowanych metod korekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda cały zabieg? Ile trwa? Jest znieczulenie miejscowe? Ja jestem panikara, wolałabym zasnąć i obudzić się już po. Są jakieś filmy z takich zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam oglądania filmików z zabiegu. Z perspektywy pacjenta jest o wiele lepiej, niż z perspektywy widza. Oglądnie może tylko Cię zestresować. Przynajmniej tak było w moim przypadku. A sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i to chyba niezależnie od metody korekcji. Ja akurat miałam EBK, ale z tego co wiem, to przy innych rodzajach zabiegu też nic nie boli. Do tego korekcja laserowa trwa dosyć krótko, bo ok. 10-15 minut, więc o wiele krócej od np. wizyty u dentysty. Naprawdę nie ma się czym stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale czy każdy może zakwalifikować się do EBK? Czy jest to skuteczna metoda przy wadzie, takiej jak moja, czyli -5? Czy u Ciebie udało się usunąć wadę całkowicie. Mieszkam obecnie przez rok w Warszawie i chciałam korzystać z tej okazji, i zrobić zabieg korekcji. Ile trwa cała procedura, łącznie z konsultacjami i wizytami kontrolnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procedura trwa dosyć szybko o ile chcesz jednego dnia badania drugiego już korekcja o ile oczywiście chcesz :) Do EBK kwalifikuje się teraz większość osób, ale nie wiadomo czy akurat twoja wada wzroku. Nie ma określonego poziomu, wszystko wychodzi na badaniach. Sadze ze przy - 5 powinno się udać. Radze zapisać się na badania i dowiesz się co da się zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to od wielkości wady wzroku zależy, jaką metodą będzie robiona korekcja? Czy jeszcze są jakieś inne czynniki brane pod uwagę przy doborze rodzaju zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są różne czynniki, np astygmatyzm, jak są oczy osadzone itd. Tutaj badania zdecydują jaką będziesz miała metodę itd. bez tego ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od razu po badaniach będę wiedziała do jakiej metody zostanę zakwalifikowana? Czy też trzeba czekać na wyniki jakiś czas? Bardzo chciałabym zrobić korekcję jeszcze w kwietniu? Czy jak teraz zapiszę się na wizytę, to mam szansę na załatwienie wszystkiego w przeciągu miesiąca? Jeżeli nie, to będę musiała z tym poczekać do jesieni, dlatego tak zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że masz szansę załatwić wszystko w przeciągu miesiąca. Nawet wystarczy kilka dni. Natomiast musisz spełnić jeden warunek - Twoja wada musi być stała od co najmniej roku. Jeśli tak jest, to raczej nie powinno być problemu z kwalifikacją do zbiegu. Wszystkie formalności można bardzo szybko załatwić. Jest też opcja zrobienia zabiegu na drugi dzień po korekcji. Tak jest np. w CMO Laser. Jest to bardzo dobra klinika. Jeżeli nie masz jeszcze upatrzonego lekarza, to polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wada jest stałam więc tutaj mam szczęście, aczkolwiek jak to jest po korekcji, czy może się wzrok znowu popsuć na starość?O Cmo laser ciągle słyszę i czytam dobre rzeczy więc nie mam wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten zabieg robiłam w http://lagunamedical.pl/laserowa-korekcja-wad-wzroku/ I wreszcie żyję jak człowiek, pozbyłam się krótkowzroczności. Aż do dziś nie wierzę, że poszło tak szybko po tylu latach męki jako okularnica :) Miejsce bardzo profesjonalne, lekarze i obsługa bardzo kontaktowi i mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Lentuivu robiłam - dla mnie najlepsza metoda :) generalnie zaletą jest to, ze zabieg pozwala bardzo szybko wrócić do aktywności (z racji pracy to było dla mnie wazne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula432
gośc a gdzie robiłaś?:) też miałam Lentivu i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! ważne dla mnie było właśnie to zeby szybko wrócić do normalnego trybu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że wada już postępowałą tak mocno ze najrozsądniejsza byłą operacja. Ale to nic starsznego. Sam zabieg robi się takim laserem: http://www.polandoptical.pl/katalog,Lasery_okulistyczne.html Potem jest okres na rekonwalescencję i l4. A potem -pa pa okulary na ZAWSZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SundaysMornigsBreathe
Metod jest bardzo wiele. Do tego co klinika to inna nazwa tych metod. Wiele z nich ma po prostu dorobione marketingowe story... A wszystko sprowadza się do tego by lekarz właściwie przeprowadził wywiad, dobrał odpowiedni zabieg i prawidłowo go przeprowadził. Potem pacjent jeszcze zobowiązany jest do przestrzegania zasad podczas rekonwalescencji. Nie ma sensu nastawiać się na tą lub inna metodę. Naprawdę, my jako laicy, pacjenci jedyne co możemy zrobić to wybrać prawidłowego specjalistę-lekarza i stosować się do jego sugestii. Jeśli ktoś się waha, to polecam bardzo ogólny ale przydatny wywiad z dr. Ćwirko nt. laserowej korekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka123
ja właśnie szukałam zabiegu, po którym nie będę musiała siedzieć nie wiadomo ile na l4 i padło na Lentivu. Powiem Wam, że nie spodziewałam się, że to faktycznie tak szast prast i po wszystkim, kilka dni i oczy jak nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueska
a widziałaś te promo na gruponie? mają niezłą cenę. sama sie zastanawiam nad kupnem tego rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka145
jak jest rabat na grouponie to bierz! ;) ja robiłam jakiś czas temu Lentivu bez rabatu i byłam zachwycona jak szybko doszłam do siebie i mogłam wrócić do ćwiczeń i codziennego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka856
Też własnie widziałam na grouponie zabieg lentivu i juz się na niego zdecydowałam ;) w końcu pozbęde sie okularów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8866
Bałam sie bardzo zabiegu, czy wszystko będzie wporzadku. Znajoma jest po takim samym zabiegu i z polecenia udałam sie do Spectrum we Wrocławiu. Klinika na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszkas
ja się zakwalifikowałam w Optegrze do Lentivu i za dwa tygodnie będę normalnie widzieć! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
Ja robiłam sobie też laserowa korekcje wzroku w klinice Spektrum we Wrocławiu, pełen profesjonalizm na zabieg nie oczekiwałam długo, ale trafiłam na wspaniałego lekarza, który pozytywnie mnie nastawiał do zabiegu a sam zabieg trwał zaledwie kilkanaście minut i znów mogłam normalnie funkcjonować i wrócić do uprawiania sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstegna
Ja kupiłam laserową korekcje wzroku na grouponie optegry własnie . Dobrze się pospieszyłam bo do konca juz zostały tylko 3 dni . Natomiast co do samego zabiegu to nie jestem pewna ale trzeba mieć taką unormowana wadę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debisz
na gruponie? bardzo mi się ten pomysł podoba - w ogóle słyszałam że Lentivu to propozycja na prawdę dobra i szybka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika_mika
poziomkowa97 do tej decyzji trzeba dojrzeć. Ja się tak zbieram od roku i się zdecydowałam po tym, jak pojechałam na narty i było to samo. Ledwo widziałam bez okularów, od soczewek miałam czerwone oczy, jak wchodziłam na grzańca to parowały mi okulary... I się zmobilizowalam. Jestem po wizycie kwalifikacyjnej w Optegrze. Lekarz mega konkretny i widać profesjonalizm. Zdecydowałam się na zabieg metodą Lentivu. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumika
no wlasnie każdy mówi ze ta Optegra ma ten fajny zabieg Lentivu - więc może ja się skuszę. w szczególności że widziałam na gruponie ich ofertę i się to opyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×