Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Same tapety ale trudno nie zobaczę tego przystojniaka :D My kobiety zawsze musimy znaleźć sobie jakiś punkt,rzecz która nas od problemu odciągnie.Przynajmniej ja tak mam że nawet w problemie szukam dobrych stron.Chyba właśnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed jego gabinetem zawsze kolejki - co wskazuje na to ze dobry- chociaz często 20stki w sZpilkach pewnie chodzące tylko by miło było. Ale nasz Pan Doktor to szczęśliwy maz :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie jakby się ginekolog wizualnie podobał to nie poszłabym do niego choćby był dobrym specjalistą.Wolę chodzić do takich którzy są dla mnie neutralni.Czuję się wtedy jakoś bardziej komfortowo. Sylwia szukam tego z karabinem ale chyba u mnie coś inaczej się wyświetla ale przeszukam zdjęcia bo i tak nic innego nie mam do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Dr P to taka fajna babka jak dr M facet- bardzo ja sobie chwale mimo ze zostalam narazie u dr M- tylko dlayego ze robil mi punkcje transfer i jakos tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutasek, który dr fajny S czy Sz ? :) ale mamy temat.Zawsze to jakaś odskocznia od różnych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czytalam że niektóre z was sugerują się wpisami na znanylekarz.pl-nic bardziej mylnego....-większość wpisów pozytywnych wpisują sobie sami lekarze i kliniki w których sa zatrudnieni -są obecnie firmy które się tym trudnią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska wiem że te pozytywne wpisy czasem są nie pisane przez pacjentów ale negatywne zapewne tak więc mniej więcej można się zorientować choćby po negatywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr S nie ma chyba zony. Mówcie co chcecie ale przy nim miękną nogi... Poza tym jest naprawdę świetnym ginekologiem i w dodatku gin plastykiem (koleżanka miała zabieg robiony przez niego jest zachwycona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie Dr serfer ma zone:-) moj M robil u jego zony (ktora tez jest lekarzem) usg jader. Podobno bardzo sympatyczna osoba:-) oj faktycznie mamy temat:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr S wcale mi się nie podoba, nie rozumiem tego zachwytu. Co do dr P to prowadzę u niej ciążę i jestem zadowolona, tylko niestety nie pracuje w żadnym szpitalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat na rozluźnienie.Nawet nie wiem czy jego żona też w Gyncentrum nie pracuje bo coś mi się takie nazwisko przewinęło.A słuchajcie dr Sz ma żonę ? Tak pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ta jego żona. Dzieciaczki chodzą razem z moimi do przedszkola :))))fajna rodzinka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak miałam rację że ma żonę która też pracuje w Gyncentrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee nie ona nie pracuje w Gyncentrum. Moze kiedyś pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasugerowałam się jej zdjęciem na tle napisu Gyn ale to moze jakieś stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie żaden doktor, ale może to i dobrze, bo pewnie dostać się do niego graniczyłoby z cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami i Iza powodzenia na jutrzejszych wizytach :-) po powrocie prosze zdac relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...Sylwia zaraz muszę obczaic tego z karabinem;) ja na znany lekarz rowniez bardziej zwracam uwage na negatywy niz pozytywy i np skoro dr S ma ich tylko 3 a dr Cz az 30 to cos świadczy o takiej roznicy samych negatywnych opini. Ktos pytał o dr Piekarz...prowadzilam u niej ciaze do konca drugiego trymestru i gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja już się stresuję przed wizytą....mimo ,że to dopiero za 3 godziny hihi:) ale dam znać co i jak.... xxx Catarina współczuję Ci z tą bratową:( chociaż ja się wczoraj też nasłuchałam na urodzinach dziadka:((( kiedy ?czy już nie jestem zaciążona bo by wypadało:( brak słów...znów wieczór przepkałam:(( xxx Iza powodzenia dzisiaj-daj znać jak wrażenie:D może już coś tam ujrzysz czy chłopczyk czy dziewczynka:) xxx agnieszka daj znać co Ci dr M powiedział:) Ty jesteś przede mną:)) xxx Linka Kochana a Ty na l4 do kiedy masz?:) mam nadzieję,że już teraz o wiele lepiej się czujesz:) i już nic nie pobolewa:)) xxx Sylwia kiedy robisz betę?:)) i jak tam się czujesz?zajadaj ananaska:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja wracam do pracy 23.11 mam siedzącą prace wiec juz nie chce przedluzac chrobowego bo czym dluzej leze tym mam większego lenia, a czuje sie coraz lepiej:-) Tak to jest z tą rodziną.... moja wścibska ciotka tez na kazdej imprezie rodzinnej ma jakies glupie teksty, dopiero sie odwalila jak poronilam (o in vitro nie wie i dobrze), ja za kazdym razem mowie, ze jestesmy za leniwi na dziecko i to nasza sprawa, a potem tez sie konczy placzem w samotnosci..... Nie zrozumie tego nikt kto nie jest w podobnej sytuacji... Malami to pisz od razu jak po wizycie :-* Iza a Ty juz po?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja oglądałam cały przebieg umieszczania zarodków w odpowiednim miejscu w macicy, było je oba idealnie widać, bo płyn się świecił. No i na koniec dr jeszcze potwierdził, że to są zarodki i że umieścił je w najlepszym miejscu :) Teraz to już tylko spokój i relaks. Nie myśl o tym. Baśka ale mam już stresa przed tym badaniem. A sądziłam, że zachowam spokój do końca. Mam nadzieję, że też dostanę taki wydruk ze zdjęciami jak Ty. Catarina nie znam się. Ale histeroskopię chyba warto zrobić, jeżeli to coś innego :( Smutasek dr Piekarz na pewno dużo czasu Ci poświęci, dokładnie sprawdzi i wszystko wytłumaczy. Aczkolwiek ja miałam z nią nie miłą sytuację ale myślę, że miała zły dzień po prostu :) Kaśka a ja się z tym nie zgadzam. Nie raz sama zaglądam z ciekawości po i Ci kiepscy mają mega dużo negatywów a dobrzy mają dobre ale nie tylko. Mało kto ma dobre. Jak jest 200 wpisów to raczej sam dr sobie tego nie wpisuje. linka, Sylwia dzięki :* Ja już cała w stresie, za godzinkę wychodzę. małamii będzie dobrze :* Trzymam kciuki. Musisz już dostać antyki. Przykro mi z powodu Twojego wczorajszego wysłuchiwania :( Dam znać. Ja jeszcze przed wizytą, na 15:45 mam USG i całą noc mi się to śniło i od rana stres mnie nie puszcza czy aby na pewno jest ok z maleństwem. Do wczoraj wieczora byłam twarda i jakoś umiałam sobie to wytłumaczyć, że na pewno wszystko musi być dobrze. Teraz po prostu się martwię CZY będzie dobrze :( Trzymajcie kciuki. Po wizycie napiszę jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie....dostałam anty od kolejnej @ pod koniec brania mam przyjechać na wizytę i tyle.... od grudnia tzn od 21 bo tak mam dostać @ długi protokół....noi tyle nic więcej się nie dowiedziałam....dr M spojrzał na mnie współczującym wzrokiem...przejrzał nasze wyniki-wszystko ok i tyle .....:( Myślałam chociaż,że wizyta u psychologa w programie jest darmowa ale niestety wszystko płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to trzeba wierzyc ze ten długi protokol będzie u Ciebie lepszy niz te krótkie:-* to bedzie Twoje 3 podejscie? Moze tez ta kroplowka okaze sie hitem i faktycznie pomoze... bedzie dobrze :-) Wazne ze cos sie zaczelo dziac, zaczniesz antyki to czas zleci i oby do celu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to moje trzecie i ostatnie podejście.... Zobaczymy co nam los przyniesie...widocznie może mi jest pisane nie bycie mamą i tyle.... Dziwne ,że dr M nie zrobił mi dzisiaj żadnego USG...no ale on jest lekarzem....więc chyba wie co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×