Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lea99

Do samotnych - czy pogodzilyscie sie z tym, ze byc moze od konca zycia bedziecie

Polecane posty

Gość gość
To jest dwóch facetów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.01 Mam jeszcze gorzej, 43 lata i nie mam zwiazku ani zony, tak mam zmarnowane lata, ze zostalem starym kawalerem. Miekkie serce twarda d...pa. xxx Nigdy nie należy tracić nadziei. Jeśli Pan tu będzie- chętnie Pana poznam Proszę zostawić jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chodzi o mnie ? 43 latek, widze ze ktoras z pan jest zainteresowana kontaktem ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja facet do 49 l byłem sam na starość poznałem super przyjaciółke fantastyczna osobowość Niestety zmarła po 6 latach jestem i będe sam nikt jej nie zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca nigdy się z tym nie pogodze. Mam już 38 lat i z każdym rokiem szanse coraz mniejsze a bardzo chciałbym kogoś mieć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie musicie miec nadzieje i wierzyc, ze kogos poznacie i bedziecie szczesliwi!!! Wszytko jest w glowie! Zadbajcie o siebie, usmiechajcie sie!! Powodzenie Wam wszystkim zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna sie zbliza! Pozytywne nastawienie to polowa suksesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o 7:23 Po jej śmierci mój świat się zawalił już nic nie jest i nie będzie takie same Oby tylko gdzieś tam bylo jej dodrze to jest teraz tylko ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja facet do 49 l byłem sam na starość poznałem super przyjaciółke fantastyczna osobowość Niestety zmarła po 6 latach jestem i będe sam nikt jej nie zastąpi. xxx Niewątpliwie ta Pani była fantastyczną i jedyną w swoim rodzaju osobą ale nie trać nadziei :). Jej pewnie nikt nie zastąpi ale znajdzie się taka, co przynajmniej wypełni po niej pustkę w Twoim życiu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do końca nigdy się z tym nie pogodze. Mam już 38 lat i z każdym rokiem szanse coraz mniejsze a bardzo chciałbym kogoś mieć smutas.gif xx Trzeba zostawić tu jakiś kontakt- na pewno jakaś samotna Pani napisze :). Z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie- zostawiajcie kontakt do siebie, podawajcie wiek, mężczyzna (kobieta) i z jakiej części Polski. Poznawajmy się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli chodzi o mnie ? 43 latek, widze ze ktoras z pan jest zainteresowana kontaktem ze mna. xx Tak- to ja. Chętnie z Panem popiszę. Proszę o mail lub gg. Będę tu zaglądała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dobrze zostawie gg, ale juz sie obawiam zostawiac jaki kolwiek kontakt z tego wzgledu iz mi sie podszywali, wypisywali glupoty pod moim numerem. Ale ok sprobóję. 8635756.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dobrze zostawie gg, ale juz sie obawiam zostawiac jaki kolwiek kontakt z tego wzgledu iz mi sie podszywali, wypisywali glupoty pod moim numerem. Ale ok sprobóję. 8635756.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Przepraszam za podwojny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś - jak mam wpisać Twój numer, żeby nawiązać kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Po prostu w okienku gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś już wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Przepraszam ale zrezygnuję z rozmowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ok to zobacze czy jestes na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 dziś - jeszcze raz przepraszam ale nie porozmawiamy. Dziękuję za kontakt i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A moglbym chociaz znac powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieChceMiSieZyc1
Ktoś napisał że samotność to taka długotrwała choroba i ja też tak to właśnie odczuwam. Gdybym nie brała środków nasennych to nie wiem co bym ze sobą zrobiła... Kilka lat temu byłam w związku z facetem którego bardzo kochałam i który mnie porzucił dla innej. Ludzie którzy wiedzieli jak ciężko mi się podnieść zapewniali że czas leczy rany. Ja po dziś dzień nie potrafię pogodzić się z tym bólem odrzucenia. Moje największe Marzenie to było stworzyć z nim rodzinę i mieć dzieci. Nic mnie tak nie dobija że on bierze ślub z inna, że to jej mówi że ja Kocha, że będą mieli dzieci. Dodam tylko, że próbowałam umawiać się z kimś innym, wychodziłam na imprezy ale to mnie dołowalo jeszcze bardziej. Denerwowali mnie inni faceci i nadal denerwują, nie pasują mi. Więc ani ja ani ktoś nie byłby szczęśliwy z osobą która beznadziejnie kocha faceta z przeszłości. Nikt by nie zniósł na dłuższą metę porównywania. Teraz po tych kilku latach po prostu nie wstaje już z łóżka (jedynie kiedy muszę iść do pracy)... Czasami jak mam urlop to śpię po kilka dni z rzędu z nadzieją że się nie obudzę. Jestem martwa w srodku. z żalem jeszcze spoglądam na moje szczęśliwe koleżanki w związkach. Uwierzcie mi że płakać się chce jak się jedzie samej np na sylwestra z 3 zakochanymi parami, chociaż oni nigdy nie dali mi odczuć że jestem jakaś gorsza to już nie jestem w stanie z nimi się już spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj A moglbym chociaz znac powod? xxx Tak. Zdałam sobie w pewnej chwili sprawę, ze nie jestem jeszcze gotowa na nową znajomość. Bardzo cierpię po rozstaniu z facetem. Chyba jeszcze nie czas na mnie. Przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogodziłem się z tym. Życie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jest tyle ludzi samotnych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Dlaczego ze ten swiat jest zryty, dla jednych wszystko, dla drugich nic i nikogo, jestem tego swietnym przykladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Niektórzy chyba w życiu nie poczują szczęścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×