Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Moniaaaa no szkoda forum, brdzo szkoda Tutaj można przynajmniej mówić o ciąży bez starchu A właśnie musze zerknąc co tam się dzieje(pewnie nie ja jedyna tam zaglądam) Niezapominajko u mnie w 23 tyg babka od 4d zaczęła wróżyć że jeśli dziecko nie ułozy się inaczej urodzą za mnie jak to ujęła Mały jest upchnięty główką do dołu ale nie prosto tylko w mój prawy bok- nie umiem tego opisać ale główka jest mocno wciśniętam między ścinki, tak że kiepsko ją widać ONa twierdzi, że może się nie przesunąć bo mimo wiercenia całym ciałkiem nie zmienia pozycji A moje zminy pozycji wcale go nie ruszają Mnie się wydaję, że to wcześnie na tekie wyroki, ale nie mówiła o tym jak o czymś oczywistym tylko jkao o możliwości. A daj maila- bo leniowi się nie chce szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaaaaa123 - marchewka gotowana dla cukrzycówny to wróg nr 1 :(((((. Ja już się wyleczyłam z wrzód i innych przypadłości - przez dwa lata brałam leki, które są z grupy C - dlatego dopiero teraz starałam się o dzidzi. Ale dzięki - przecież słodka do końca życia nie będę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i datę zmieniłam :) na rok, bo wpadłam na genialny pomysł, że bedzie wciąz aktualny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
hej Kobietki, moge sie przeniesc z Wami tutaj? czesto sie nie udzielam ale czytam Was w miare na biezaco i strasznie Was polubilam :) jestescie wszystkie kopalnia wiedzy i na dodatek nie dajecie sie poddac, nawet w gorszy dzien. wiec jesli nie macie nic przeciwko to przeniose sie z Wami z Castangusowego forum tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,czytam,tylko jakoś pisać mi sie nie chce. Zbieram sie do miasta i zebrać sie nie moge :/ dziś odbieramy płyte z wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ....szybko, po 3 tygodniach...my odebralismy niemal po 3 miesiacach :) a mozna prosic o zdjecie ślubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można można :) to wyśle jak wróce z miasta :) ze studia zdjęć jeszcze nie mamy,ok 10 listopada mamy sie pytać czy są. Mamy takie co szwagier robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nowy dzień, nowa kawa i do przodu, troche cycki mi opadły od tych lekarzy ale nic, wczoraj powiedziałam ginowi, że będę walczyć do menopauzy. Zaczynam od nowa -fajno ino dopisz się do tabelki, rozumiem, że jesteś staraczka więc będziemy walczyć razem :)). Moja Zorka wróciła :), wczoraj przez przygnębienie to ja przeoczyłam :)). Moja duszka od PCO. Zaciszkam pośladki, cycki w górę i do przodu!!!!. Nie piszę za często ale nie znaczy, że nie podczytuje :))). Jadę dziś na laser IPL żeby mieć ładną buźkę, na gruponie znalazłam duży rabat na usługę to zaszalałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo :) Gosieńka, ja jeszcze Ciebie nie widziałam :) więc proszę o nadrobienie zaległości i przesłanie mi swojej fotki :) nie wiem, czy podawałaś gdzieś swojego maila, a nie chce mi się szukać na tamtym forum ;) justysienka88@gmail.com Monia, ja też chcę zobaczyć Twoje ślubne zdjątka :) odeślę później swoje :) Aguśka też mogłaby się pochwalić swoimi :) a co do zdjęć i filmu z wesela, to ja miałam zdjęcia po 2 tygodniach, a film po 3 :) i zawsze się dziwiłam, że niektórzy muszą tak długo czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Anirak pewnie ze bedziemy walczyc razem :) nadzieja wciaz jeszcze jest :) odebralam wyniki ostatnio i niby wszystkie mam w normach. teraz czekam na @ i znowu na monitoring mam isc. w miedzyczasie dostalam skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci ale trzeba czekac jakies pol roku na miejsce wiec do tego czasu jakos sie trzymac trzeba :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK............WIEK........SKĄD........... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak...........32.........pomorskie..............38.... ........ justysia88.......23..........lubelskie...............13.. ..........10.11??? netta2.........27............mazowieckie..........29..... .......27.10 zaczynam od nowa31zach-pom..1320.10. CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...... 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH... .......28.01.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH............2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH..... .....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... ....... 30.03.2012 Zora85...............26........kuj-pom........... .........19.04.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... . ..... 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... ...........06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja patrze w tabelce to najstarsza jestem, o holipka dziewczyny mój wiek proszę liczyć wspak ihihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
ej tam najstarsza... ja zaraz za Toba Anirak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa...pewnie pytałam ...okolice Szczecina? Lovekrove...proszę dorób sreduszka, bo mi sie nie chcą wklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa- no kochana to musimy dać czadu, umawiamy się na święta jedne albo drugie robimy sobie prezent w postaci testu beta hcg, dziewczyny ciężarówki trzymaja kciuki, a my molestujemy naszych M do oporu :))), też chłopom sie cos od życia należy, a co. U mnie w tym cyklu chyba du** ale i tak M zmolestuje :0. Całusy i do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Asia, dokladnie okolice szczecina :) Anirak, dla mnie plan super :) niech M tez sie cos od zycia nalezy a potem dla Nas prezent swiateczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, sama wiesz, ze z takich cykli spisanych na straty lubią wyjść dwie kreseczki - także nie poddawaj się i molestuj do oporu :D Ja właśnie zjadłam śniadanko i delektuję się capuccino :D Karmelowe :) Mniam :) Mały "kwęka" - pewnie zaraz się obudzi - za dobrze bym miała jakby sobie pospał. Nie wiem jak u Was, ale u mnie ładna pogoda się robi :) tzn. słonecznie, bo o temperaturze szkoda wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś próbowałam się wbić w dżinsową spódnicę sprzed ciąży i w kieszeni znalazłam listę zakupów "...test ciążowy, testy owulacyjne..." :D hehe Niestety w spódnicę się nie wbiłam :( Zamiast kilogramów lecą włosy z głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę (zobaczymy, czy mi wyjdą serduszka, bo nigdy ich nie robiłam) :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak................32.........pomorskie.........38............. zaczynam od nowa...31........zach-pom.........13.............20.10 netta2.................27.......mazowieckie......29..... .......27.10 justysia88.............23........lubelskie..........13.............10.11 ??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH..........28.01.2012 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH.........2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH..........17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom..........😍........ 30.03.2012 Zora85...............26........kuj-pom...........😍........19.04.2012 Beti2905..............31......mazowieckie......😍........ 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie.......😍............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , to moja sprawka z 2011...ciązowe zakrecenie sie ;P spadam do lodówki cos zjesc...ale chyba pójdę na dół na gołąbki do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyłki zdarzają się każdemu ;) mniam :) gołąbeczki :) smaka mi na nie narobiłaś, że chyba napiszę do mamy, żeby na niedzielę zrobiła, bo jedziemy do domku :) i oczywiście smacznego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie duzo tych wątków ale wkleje i wam może choć 1 osobie pomogę Witam powiem wam co mi pomogło przede wszystkim Baby-Comp to komputer cyklu który wyznacza precyzyjnie owulację i dni płodne. Jest bardzo drogi bo ponad 2 tys ale potem może służyć jako antykoncepcja. Ja pierw kupiłam go właśnie w tym celu i przez pierwsze 2 lata słuzył jako anty ( skuteczność jak przy tabsach 99,3%) a potem posłużył do starań o dziecko 2 sprawa to miałam nieregularne cykle i lekarz przepisał mi duphaston i myślę że to tez miało jakies znaczenie. Ale niestety plamiłam na początku i musiałam go brac aż do 13 tyg i szczerze czułam się w tym czasie strasznie źle tyle odemnie teraz jestem już mamą 9 miesięcznego dziecka życze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ile czasu po odstawieniu antykoncepcji czekałyście na miesiączkę ??? moja znajoma stara sie o dziecko :) przez ok. 13 lat stosowala antykon. nie robila zadnej przerwy. dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×