Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hej Malinowa:)no mam nadzieję że mi sie uda:)ale nie robie sobię jak narazie złudnych nadziei...co ma być to będzie:)a powiedz jak tam u Ciebie starania??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
jesli tu mowa ze po clo niektore zaszly to w trakcie leczenia byly skotki mizerne i nie bylo wogule owulacji a jak skonczylo sie to zaszlo sie o tym mi lekarz nie wspomnial tylko o przerwie pol rocznej bo ja juz sie pogubilam w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
dziewczyny, a kiedy najlepiej zrobić sobie nagranie Dzidka w technologii 4 d, wraz z ruchami i biciem serduszka? trwa to ok 25 min, mój ginekolog takie robi były i jestem w stanie te 80, ba , kazda cene zaplacic za taka pamiatke :) pozdrawiam! 🌼 Robiąc sobie śniadanko i kawkę dla mnie i mojego Bibi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku - 4 d nie robisz tylko dla nagrania. To przede wszystkim badanie, które ma za zadanie wykluczyć wady płodu ... Płytka jest przy okazji ... od 12 tc do 14 tc takie badanie można przeprowadzić - można bo nie trzeba - na zwykłym usg również widać te wady i to badanie może zostać przeprowadzone. Kolejną okazją może być ok. 20 tc do 24 tc - kiedy robi się badanie połówkowe. I jak w poprzednim przykładzie - również ono może być wykonane na zwykłym usg . Co do obrazu dzidzi - to w 12 tc możesz jeszcze widzieć ją całą na monitorze (o ile dobrze pamiętam). W 20 tc możesz dzidzie oglądać już partiami - tyle, ze moim zdaniem możesz lepiej już zauważyć paluszki - twarzyczkę, nosek - szczegółowe bardziej, No i dzidzia bardziej do człowieczka podobna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
Lovekrove dzieki za odpowiedz ❤️ ja jestem juz w polowie czwartego, tzn piaty wkrotce (za dwa tyg) wiec nast razem zrobie. ostatnie usg bylo ok :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
aha, małe było widać już na całej wielkości zdjecia, teraz własnie ma byc dzielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec ładnej pogody na dziś, zaciągnęło się i zaraz będzie padać, dobrze, że nigdzie nie muszę już wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nudzi dziś :-) Zabrałam się za czytanie książki "PROJEKT SZCZĘŚCIE", całkiem mądre rzeczy piszą, co trzeba robić, aby być szczęśliwym :-) Wanda :-) teraz Ty coś napisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytuł ciekawy:) Wczoraj jak byłam u lekarza to mówił żeby jeszcze 4 tygodnie wytrzymać a potem już można rodzić, nawet zdradzi metody na przyspieszenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko sieczuję po tych lekach, otępiała jestem Mam nadzieję, że tydzień i już nie bede musiała brać Tym bardziej że przeczytałam że mogą źle wpływac na dziecko! Rozmawiałam ż lekarzem a on mówi że to nowy lek stosowany na podtrzymanie i nikt by mo go w szpitalu nie podał gdyby miał mi zaszkodzić Chciałam wczoraj zapytać Asie o fenoterol bo ja po nim zupełnie odpłynęłam mimo podania czegoś na i... Gosieńka to mnie wystraszyłaś bo mi powiedzieli że przed 37 mam nie rodzić, czyżby z moim maleństwem było coś nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi, też mam oliwkę, ale smaruję się tylko po kompieli, co prawie przy każdej kończy sie darciem mojej teściowej, ze woda droga :( mimo iż za wszystkie rachunki płacimy połowe a za niektóre całośc, sama bierze rano i wieczorem długie prysznice. Dlatego szukam kremu :) Poza tym mam bardzo suchą skóre i musze sie zmuszac by czymś sie posmarowac, bo zapominam, albo mi się nie chce. Dziewczyny czy wam też pękaja naczynka, mi na nogach cały czas mimo że biore cyclo 3 fort, ale nie brałam po 2 a po 1 przez jakis czas bo nie było w aptece i moze przez to znów zaczeły mi pękac ?:( Wanda plus 17 a ty masz jeden rozsęp ? niezle :) To masz dobre geny jak to mówią :) mala_gosienka- 1,7 kg ma już duże te twoje maleństwo :) super niech zdrowo rośnie :) Nie pamiętam która z Was wrzuciała te linki na youtuba z piosenkami :) fajnie przypomniec sobie :) teraz u mnie leci kocur bury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie denerwuj się, bo wiadomo im dłużej siedzi tym lepiej. A 34 tydzień to taka granica, bo wtedy już są dobrze płuca wykształcone, tak to wczoraj tłumaczył. A pewnie jest tak że co ginekolog to inna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie taką granicą postawioną jest 37 tydz i 2,500 ale pewnie masz racje Stresuje mnie wszystko:) A właśnie możecie sprawidzic ile ważyły Wasze Dzieciaczki w 35 tyg, bo mój 2650 czyli typowy średniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:) Ja tylko na chwilkę nadrabiam wszystko ale tylko od poniedziałku:( Mała śpi już półtora godziny normalnie święto:D Chyba czuję,że tatuś przyjedzie:) (Ale o 12 spała tylko 25 minut):) Co do przebierania w nocy przebieram ją o 3 i się nie budzi troszkę "marudzi"ale się nie rozbudza na szczęście:) Dzisiaj byłyśmy na spacerku prawie godzinkę i nawet oka nie przymknęła mała skubana:D Jejku jakie piękne te ciuszki na tej stronce bym chciała taką sukienkę dla Marysi:) Buziaki Dla Was Wszystkich i Witam Nowe Kobietki:) 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
zora, ja też miała w ciąży wiecznie zapchany nos. Skończyło się od razu po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pierwszy raz krzyknęłam na synka :( Bo mnie tak bolesnie kopnął w żebra że aż podskoczyłam, no i pewnie nogę niefortunnie przy tym napiełam bo az mnie skurcz złapał w stopę. Także miałam podwójny ból. Mam nadzieję że nie odstawie takiej hecy przy porodzie bo mnie wezmą za wyrodną matkę. Kazdy mnie pyta gdzie ja mam ten brzuch. A co oni myslą że pod swetrem i kurtką to zaraz zobaczą?! Już mnie zaczyna to draznić. Niech już ta wiosna przyjdzie, no! Ten braku słońca mnie dobija już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
podobno nie mozna malinowego soku bo wywoluje skurcze.. nie wiem ile w tym prawdy.. mi sie snil wczoraj taki dzien sloneczny, Boze ja tez chce spacery i wgl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, wątpie czy u mnie ten zatkany nos się skonczy bo urodzę gdy wszystko bedzie pyliło - a ja mam największa alergie własnie od kwietnia do polowy wrzesnia :D Polny kwiatku, to chodzi o liscie malin a nie o sok z ich owoców. Ale ja i tak nie ryzykowałam - wolalam dmuchac na zimne ;) i wybralam sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) właśnie niedawno odebrałam wyniki krzywej cukrowej i nie mam cukrzycy :D :D :D :D :D cieszę się niesamowicie :D a to moje wyniki: na czczo: 78 mg/dl po 1h: 102 mg/dl po 2h: 77 mg/dl dzięki za kciuki, przydały się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia, a juz miałaś krzywą? Cukrzyca ta ciązowa bynajmniej występuje po 22-24 tyg ciązy- wtedy pzrynajmniej robi się to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadużywam niektórych słow A ja ostatnio mam wrażenie że własnie zdecydowanie lepiej mi się oddycha Bo wcześniej zdecydwoanie sapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, miałam teraz to badanie, bo mi w jednym z badań wyszła glukoza w moczu i lekarz kazał sprawdzić, czy przypadkiem nie mam za wysokiego poziomu cukru. Bardzo możliwe, że we właściwym czasie będę miała jeszcze powtórkę tego badania... Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz:) Niezazdroszcze Czytałam gdzies tam o jednorazowym prypadku z glukozą- powtarzałas badanie Ale jakby to powiedziec nie wychodąc na egoistke jestem całkowicie skupiona na sobie A tak własnie patrzyłam na Twój suwaczek i pamietam jak czekałam do tej granicy 13 tyg, A czas leci pamiętam jak 11 robiłaś test:)i wydawaje mi się to tak niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×