Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Wanda syndrom wicia gniazda Ci się włączył :-) ? To już niebawem zaczniesz rodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to sobie wymysliłam, ze jak urodzę to sobie w nagrodę zafunduje mały tatuaż. Zawsze o takim marzyłam, ale najpierw rodzice nie byli zachwyceni, później "trochę" się bałam A jak już urodzę to żaden tam tatuaż nie będzie mi straszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... :-) ja tatuażu bym chyba nie zrobiła, tak na trochę tak, ale na stałe to bym się nie zdecydowała :-) Love melduj się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wakacje zrobiłam sobie taki z henny- bardzo mi sie podaobał, ale zmył sie po tygodniu :( a miał byc co najmniej na dwa, chyba przy założeniu, że sie nie myjesz... Fakt ze na starość..., ale ja jeszcze nie zamierzam się starzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,że ja jeszcze nie odkręcam kaloryferów :-) strasznie ciepłe to mieszkanie kupiliśmy, myślałam, że jak pomrozi parę dni, to wreszcie włączę, ale wcale mi nie zimno, tyle tylko,że ubrałam się normalnie, tzn. długie spodnie i bluza...do tej pory chodziłam w cienkiej bluzeczce z rękawkiem trzy czwarte i rybaczkach, bez skarpet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti super,, ze sie przelamalas :-). A ja roztrzepana zośka :-/. Po remoncie schowalismy 2 kartony ciuchow do szafy i przez te wszystkie swieta i czas zlecial ja zapomnialam o nich i dzis wzielam sie za pranie, a mialo byc juz koniec grrr wiec pozniej znow prasowanie. Zamowilam na razie jedna butelke tak na wszelki wypadek. A laktator reczny w razie potrzeby siostra ma to juz wydatek jeden odchodzi. A Wy jakie macie kolory wózka?? Bo dla mego M sie podoba zielony, i to byłby zielony z niewielkimi wstawkami czarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój prawdopodobnie będzie beżowy, z dodatkiem delikatnym brązu i pomarańczu...jak się uda kupić tego X-landera w tym kolorze, bo na połowie aukcji jest już tylko spacerówka, a gondolę dokładają inną...no chyba, że zechcę dać dwa tysiące ( zamiast ok.1300-1500 ) za sam kolor i z fotelikiem którego nie potrzebuję bo mam...chyba nie zechcę...mam nadzieję, że jak przyjdzie pora na zakup to będą bardziej dostępne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti no to masz spory zapasik ciuszków - fajnie bo zaoszczędzisz na ciuszkach i na częstym praniu :). Ja też nie odkręciłam kaloryferów ... Ciepłe mieszkanie w środku - sąsiedzi pewnie na maxa grzeją - przeszłam jak Ty na dlugie dresy i swetry z długimi rękawami :) ... W domu temperatura to chyba dla dzidzi ok?? Wandzia - z tym sprzątaniem spokojnie bo ja nadal chce być przed Tobą ... Aguśka - ja mam taki rudo pomarańczowy - nie powala ale za inny była dopłata 300 zł ... Wczoraj wieczorem mały tak się wwiercał w dół - ledwo chodzę już - taki ból - leżałam i syczałam - bolało krocze, kość ogonowa, pęcherz ściśnięty , i szyjka kuła.... póki nie zasnął miałam małe preludium przedporodowe ... Z nowowśći chyba zaczął odchodzić czop..... nie wiem czy nie za rzadki na czopa ale biały i dość dużo tego wyleciało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny potrzebuje pomocy bo zaraz zwariuje. A wiec 7 12 2011 miałam ostatnia @ robiłam test 8 01 2012 nic negatywny poszłam do gina i on powiedział mi ze ciazy nie widzi mowi ze endometrum jest lekko przerosniete ale to pewnie na okres dał mi luteine na wywołanie. 28 01 2012 zrobiłam 2 test i odrazu wyszedł pozytywnie 2 czerowne krechy. jutro ide do gina znowu boje sie usłyszec ze jednak nie jestem w ciazy. Dodam ze powiekszyły mi sie piersi i strasznie bola, nie mam okresu pobolewa mnie podbrzusze chodze siku co 5 minut. Nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia - przede wszystkim nie odstawiaj Luteiny .... Jak masz możliwość zrób BHCG i będziez na 100 % pewna .... Gin może już zobaczy zarodek .... Chciałaś mieć dzidzie czy to nieplanowana niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chce z mezem staramy sie juz rok. Gin kazał mi odstawic luteine po 5 dniach i tak zrobilam a to było jakis tydzień temu a okresu nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedział nic jakby okres nie przyszedł? Że masz nie odstawiać ? No to idz do gina ... Możesz powtórzyć test sikany jeszcze raz dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial mi tylko bierz przez 5 dni i odstaw i okres powienien przyjsc po 2 dniach a jak nie to mam przyjsc to poszukamy innej przyczyny dlaczego go nie ma. Tylko czemu teraz wyszedł mi test pozytywanie i ten bol piersi i podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia testy sa skuteczne prawie w 100% jeśli chcesz mieć pewność kup jeszcze jeden najlepiej inny zrób i śmiało do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia test pozytywny nie wychodzi ot tak sobie :-) więc są baaaaaaardzo duże szanse na ciążę, ból podbrzusza i piersi to też oznaka ciąży...najlepiej zrób sobie jeszcze jeden test...albo bhcg...trzymam kciuki...daj znać co i jak, jak już będziesz pewna...a tą luteinę dobrze by było brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta luteina jest dopochwowa czy ona nie zaszkodzi . Nie macie pojecia jakbym chciała jutro usłyszec ze jestem w ciazy i wszystko jest ok. teraz jestem w pracy i nie mam mozliwości wyjśc do apteki pozostaje mi czekac do jutra. Dzieki za miłe słowa napewno dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to ciąża to wręcz pomoże, z reguły bierze się ją przez pierwszy trymestr ciąży w celu jej podtrzymania, to jest progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myślec pozytywnie ale wiecie jak to jest czekacie myślicie ze jestescie a tu nagle booom okazuje sie ze nie. Dziwi mnie ze lekarz nic nie zobaczyl i pierwszy test był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove Mój czop też był biały, wychodzi chyba do dzisiaj po kawałku Gin mi powiedział (co zresztą wcześnie Asia zrobiła) że może wypaść nawet 2-3 tyg przed jesli nie jest zabarwiony krwią- bo to znaczy że szyjka się nie rozszerza) I dostałam antybiotyk, żeby do zakażenia nie doszło Sprzątam z rozsądkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darunia1985 spokojnie, pozytywny test to pozytywny test Ale rozumiem Cię, mnie tak trzęsły sie dłonie, że nawet podwójnie widzałam Tez od razu pobiegłam do gina, bo nie wierzyłam, a teraz za chwile bede rodzić:) Myśle, że wszystko bedzie dobrze, i Ty tez tak myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie tak:) Znam ten ból krocza, a tak mało się o nim mówi i pisze np. w poradnikach wszędzie skupiaja sie na skurczach Dla mnie to chyba najwieksza dolegliwość, a jak mówisz, ze moze byc jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przeszłam się do sklepu może to od tego on się obniżył .... No ale krocze to boli całe - całe podwozie ... tak od 3,4 dni dość mocno ... Monia 123 - ja nie wiem jak Ty mogłaś chodzić na spacery 3 godzinne :). masz chyba krocze ze stali ... W każdym razie oporządziłam się wedle zasady: "golcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ni godziny" . Rzeczy, które mam zabrać a na codzień korzystam są w jednej kupce .... M trochę spanikował - no ale już mu wyjaśniłam, ze to nie poród ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ja od pobytu w szpitalu golę się na łyso:) bo połozna mówiła, ze do naturalnego krocze od cesarki spojenie, a że dla mnie to praktycznie jedne okolice:) i zeby się nie rozdrabniać, bo nie wiem, gdzie dokładnie bedą chceili ciąc a jakby jeszcze na sucho chcieli poprawiać...to wole sama (po prawdzie wzorków nie zostawiam bo już się tam nie widze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na Kodźaka się golę :) ... mam już obcykane pozycje by dotrzeć w czeluści samej siebie mimo bebzona i co 2,3 dni robię żniwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golenie, jeszcze daję radę:) Gorzej za to jest z myciem włosów, sama nie jestem w stanie ich wyszorować bo po schylaniu brzuch mnie boli, jest jakaś metoda? Doda że jeszcze nie mam prysznica i to utrudnia zadanie... Lovekrove jak czop już poszedł to czekam jak się "rozpakujesz":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×