Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora nie jesteś gorsza ode mnie NAwet nie wypisuje jakie scenariusze potrafie sobie wyobrazić UTknięcie, kleszcze itp.... Ale uspokoje Cię, albo i nie Połamanie obojczyków, kończyn zależy raczej od umijętnego odbierania dziecka... Znajomej połamali obojczyk u niespełana 3kg chłopca i jeszcze jej o tym nie poinformowali, ale też nie ma żadnych konsekwencj- zdrowy przedszkolak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
qurde, nie odprowadziłam Lovekrowe do szpitala, mam nadzięję, że już urodziłaś, wyspałaś się i dzidzia i Ty wracacie zaraz. Anirak, niesamowite, 3mam kciuki za pozytywny rozwój wypadków, pociągnij za sobą Aloooo, bo kobita już w kolejce za długo. Alooooo, ja bym w tym cyklu z HSG się nie starała. Kontrast uszkadza endometrium i nawet ptzy zapłodnieniu zarodek nie bardzo ma się czego czepić i może dojść do poronienia. Mi tak gin mówił, i tak piszą na różnych forach. Do tego zawsze to zabieg, więc istnieje jakieś ryzyko infekcji po sexie. Ja właśnie po pediatrze jestem. Bobkowi spadło TSH z 11.9 do 3,50, więc już jest spoko. Zmniejszyli dawkę Euthyroxu do 1/2 tabl. 25mg. Asia, widzę, ze masz już trochę więcej czasu. Pisałaś, że mama dała koperek i kolki minęły? Macie jeszcze kłopoty? Moja troszkę się pręży, ale nie za długo i lulanie ją uspokaja, więc nic nie daję. Piję ja koperek i jem kminek. Moja ma tylko katar (frida to super wynalazek). Dziś w nocy gilucha wyciągnęłam ze 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, wspólczuję przemarznięcia. ja to z zakupami czekam do południa żeby maksimum cieplej było ale mąż po 4:00 wychodzi do pracy i zdaje mi potem relacje z Syberii jaka była na dworze. Podobno tak ma byc do 10 lutego. Zatoka mnie nachrzania i nie wiem czy to nie czasem monia_aa mi pisala o sinuprecie (ziołowy lek na zaroki) - bo nie wiem czy moge go jeszcze wziąć czy juz nie (chodzi o wiek ciąży). Pamięta ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, z ciekawości wpisalam w google co to takiego ta frida i stwierdzam że widziałm ów cudenko w sklepie. Ale tam na zdj jest kobieta która końcówke trzyma w ustach. PO co?! Trzeba ,,wciągac'' te gile?? Jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Beti wiesz co tak jak Wanda pisze rozmiar rozmiarowi nie równy,zależy od firmy. A ubranka byłu ciut za duże. Teraz np nosi już niektóre ubranka na 62. Np mam dwa komplety na 62,jeden co ja kupiłam drugi co siostra moja kupiła. I ten co ja kupiłam jest jakieś 4 cm mniejszy od tego co moja siora kupiła. I tym sposobem jest na styk dla Tymka :o Piszesz że synuś bedzie miał długaśne nózki :) mi z usg wychodziło,że zawsze główka wyprzedzała reszte :) no i obwód głowki miał 36cm,a klaty 34 :) Anirak gratuluje i życze nudnej ciąży:) Zora kochana ja nic takiego nie pisałam,pomyliło ci sie :) też mam dość tych mrozów,jak tak dalej będzie to na pierwszy spacer wyjdziemy w marcu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,trzeba wciągać :) ale spokojnie,zakłada sie taki filtr,nic sie nie połknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kiedys połknęlam:) Ale rzeczywiście filterek był zurzyty:) sobie dokupiłam 10 na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :-) Kurka nie chce mi się iść do sklepu...a muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam pewnie za lada dzien dostane @ brzuch mnie boli piersi jak nigdy mnie nie bola to teraz z przerwami ich nie mozna dotykac 4 cykl clo nie udany od kiedy bylam u lekarza przestalam myslec o tym ze kiedykolwiek mi sie uda i nie myslalam o tym myslami bylam gdzie indziej teraz tez tak jest ale jak mnie brzuch boli to tylko jestem wsciekla ze znowu to przyjdzie zastanawialam sie na inseminacje jak mi clo nie pomoze tylko niewiem czy to jest to samo co in vitro ze daje sie nasienie i oni to wstrzykuja czy cos takiego juz mam dosyc tego leczenia naprawdde dosyc nie mysle o tym ciagle ale jakos nie potrafie teraz opanowac jak za lada chwile przyjdzie to juz jestem zalamana nie chce tej przerwy jak clo nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam pewnie za lada dzien dostane @ brzuch mnie boli piersi jak nigdy mnie nie bola to teraz z przerwami ich nie mozna dotykac 4 cykl clo nie udany od kiedy bylam u lekarza przestalam myslec o tym ze kiedykolwiek mi sie uda i nie myslalam o tym myslami bylam gdzie indziej teraz tez tak jest ale jak mnie brzuch boli to tylko jestem wsciekla ze znowu to przyjdzie zastanawialam sie na inseminacje jak mi clo nie pomoze tylko niewiem czy to jest to samo co in vitro ze daje sie nasienie i oni to wstrzykuja czy cos takiego juz mam dosyc tego leczenia naprawdde dosyc nie mysle o tym ciagle ale jakos nie potrafie teraz opanowac jak za lada chwile przyjdzie to juz jestem zalamana nie chce tej przerwy jak clo nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam pewnie za lada dzien dostane @ brzuch mnie boli piersi jak nigdy mnie nie bola to teraz z przerwami ich nie mozna dotykac 4 cykl clo nie udany od kiedy bylam u lekarza przestalam myslec o tym ze kiedykolwiek mi sie uda i nie myslalam o tym myslami bylam gdzie indziej teraz tez tak jest ale jak mnie brzuch boli to tylko jestem wsciekla ze znowu to przyjdzie zastanawialam sie na inseminacje jak mi clo nie pomoze tylko niewiem czy to jest to samo co in vitro ze daje sie nasienie i oni to wstrzykuja czy cos takiego juz mam dosyc tego leczenia naprawdde dosyc nie mysle o tym ciagle ale jakos nie potrafie teraz opanowac jak za lada chwile przyjdzie to juz jestem zalamana nie chce tej przerwy jak clo nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam pewnie za lada dzien dostane @ brzuch mnie boli piersi jak nigdy mnie nie bola to teraz z przerwami ich nie mozna dotykac 4 cykl clo nie udany od kiedy bylam u lekarza przestalam myslec o tym ze kiedykolwiek mi sie uda i nie myslalam o tym myslami bylam gdzie indziej teraz tez tak jest ale jak mnie brzuch boli to tylko jestem wsciekla ze znowu to przyjdzie zastanawialam sie na inseminacje jak mi clo nie pomoze tylko niewiem czy to jest to samo co in vitro ze daje sie nasienie i oni to wstrzykuja czy cos takiego juz mam dosyc tego leczenia naprawdde dosyc nie mysle o tym ciagle ale jakos nie potrafie teraz opanowac jak za lada chwile przyjdzie to juz jestem zalamana nie chce tej przerwy jak clo nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :-) Kurka nie chce mi się iść do sklepu...a muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :-) Kurka nie chce mi się iść do sklepu...a muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, in vitro kosztuje grube pieniadze. Inseminacja mniej ale tez nie tanio (jak dla mnie). Ale do iui koniecznie musi być potwierdzona owu! Wtedy wstrzykuja nasienie do macicy, lezysz parę minut i smigasz do domku :) Czasami podaja nasienie 2 razy w ciągu jednego dnia. monia_aa, to juz nie wiem kto to pisal o tym Sinuprecie :) Wiem że był temat że w 3 trymku wszystkie leki są zakazane.. Moze sie komuś przypomni to mi napisze :) Wanda, :D Własnie mi obrzydziłaś natkę pietruszki ;) Tak, Tak - wcinam natke na surowo. Niezbyt mi smakuje (cos jak trawa czy coś) no ale muszę to żelazo uzupelniac. Latalam po sklapach za pestkami slonecznika i nie moglam dostać. A migdaly to takie drogie.. Kupiłam więc natke :D A jutro dokupuje Femiobion Vita Ferr (witaminy) bo narazie mnie nic po nich nie swędzi itp więc chyba są ok. Albo się okaże za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, rusz dupke póki temp w miarę. Ja wrócilam ze sklepu. Nie bylo tak zle tylko ryjek mi zmrozilo w pierwszej chwili. Teraz zrobie sobie papu (obowiązkowo mięsko) i albo pójde i kime albo coś porobię. Mam lenia! Zwlaszcza gdy widze że podłogi mam do zamiecenia.. i wc do mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
przed chwila czytalam ze jest cos takiego jak stymulacja jajnikow ale niewiem czy to jest to samo co stymulacja na owulacje tzn clo i to samo pobudza powoli musze szukac nowego lekarza dlatego czytam wszystkie opinie i chyba trafilam ale poki co to musze skonczyc brac clo i badania porobic to pewnie pojde do niego maju lub czerwcu czy kazda kobieta musi miec zeby pobudzic owulacje 3 miesieczna kuracje anty zeby byly efekty i byla ta owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów miałam wene na sprzatanie I jaki efekt- spuchły mi nogi i musze znów leżeć Cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, zanim trafilam na obecnego gina to poprzedni faszerował mnie prawie rok luteiną a potem kazal brać anty 3 miechy bo po ich odstawieniu jest mega owulka itd. Ale mnie nie pomogly! Stymulacja to to samo ale niezawsze z uzyciem tego samego leku. My mialysmy clo ale sa tez droższe, lepsze leki (chyba w zastrzykach) gantropiny - nimi tez stymuluje sie owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, to albo biegłaś piorunem albo masz sklep za drzwiami ;) Szybciutko wróciłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sinupret to lek ziołowy i można go spokojnie brać w ciąży, przynajmniej tam mówiła mi pewna bardzo zaangażowana w te sprawy pani internista (konsultowała się z ginekologiem). Zora tobie mówisz anty nie pomogły?? To ciekawe co u mnie po ich odstawieniu wyjdzie :/ Na razie mimo wszystko ciapajstwo trochę mniejsze (widac tylko delikatnie na papierze). Ciekawe co będzie przy drugim opakowaniu. Jakby co to mam dwa opakowania clo, tylko boję się przeprowadzać eksperymenty na własna rękę, żeby jeszcze gorzej nie namieszać. Na razie wiem tylko, że kuracja bromek+doopek nie dała efektu. Oby ten gin znalazł w końcu panaceum na te moje dolegliwości i pomógł doczekać się maleństwa. Jeśli byłyby po anty bliźniaki lub więcej też biorę ;) najwyżej pokażą mnie w telewizji. Grunt żeby wreszcie sie udało. Zresztą mam dość szukania lekarzy i mam nadzieję, że ten ostatni okaże się strzałem w dziesiątkę. Riolek nie jesteś sama głowa do góry. Co nas nie zabije może tylko wzmocnić. Sama mam tak jak ty pod górkę, ale musi się udać. U mnie nawet jak potwierdzili owu to nic z tego nie wyszło, a M na hasło o :"dzieła" na dokładkę wystraszył się i wypioł dupskiem udając że nie słyszy :( Teraz jak mam 3 miesiące z anty to on chce się rozmnażać. Też go wzięło :/ Ciekawe jaki mi numer wywinie jak je odstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja dzis kupilam pestki slonecznika w rossmanie za 7 zl paczka. Naturalne luskane. Lovekrove trzymam kciuki. A mnie cos brzuch kluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyszłam dzisiaj na spacer i w te pędy wracałam do domu, bo zimno jak diabli. Co do rozmiarów to się zgadzam rozmiar rozmiarowi nierówny, i firmie. Ja jak układałam ostatnio niby 2 szt. 56 a kolosalna różnica. Oczywiście piekę muffinki, super smakują z krówką w środku, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze polecam pestki dyni, są dosyć tanie w Biedronce i słonecznik łuskany też tam jest w dużej paczce po 300 g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora za drzwiami nie, ale strasznie blisko mam Biedronkę :-) Ciekawe co tam u Lovekrove...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, tak zasysasz gilucha. Nie bój się, niełykniesz go :-) , bo zostanie na takiej gąbce, zresztą te gile mocno siedzą, także tylko kawałek wychodzi małej z nosa i resztę wyciągam ręcznie. Ale myslałam, że to zbędny wydatek, a bez tego, to by bobo oddychało ustami cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 szkl mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1/2 szkl cukru szczypta soli 2 jajka duży jogurt 400 g 100 g stopionej margaryny/masła jak wolisz W jednej misce połączyć suche składniki w drugiej mokre (jezeli ciasto wyjdzie za geste dodaj wode jesli nie to jeszcze ciut mąki). Połączyć wszystkie składniki. Napełniać foremki, piec w 180 st ok 30 minut, spr. patyczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×