Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej Kochane. U nas weekend minął sympatycznie, byliśmy u rodziców, taka piękna pogoda że aż mnie nosiło by coś robić, nie chodzić bezczynnie i obijać się o kąty, ale jeszcze trochę i pogrzebię coś w ogródku u mamy:) A samopoczuce ogólnie dobre, latam i mierze tętno, mała dziś aktywna, zaczynam się robić teraz trochę nerwowa, bo niewiem co czeka mnei jutro, mam nadzieję że może jednak usg pomyliło się o te 200-300g, zauważyłam wczoraj obniżenie brzuszka i na dodatek swędział mnie, jakby jeszcze rósł...oby... Boże jeszcze musze spakować moją torbę...oby wszystko było dobrze. Buziaki dla Was:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sorry, że sie nie odzywałam. Gosik - kolki mijają - chyba - są tylko o rano :). Czasami jak cos zjem to czesciej ... Agisii -na razie sporadycznie używam Aventu - są ok .... polecam z nowosci to Mikuś ma skaze białkową. Wiec kolejna dieta drastyczna przede mną. Na razie ma malutkie krostki na ciałku. jutro idziemy na szczepienia - i ważenie - mam nadzieje, że przybrł wiecej niż ostatnio. KAla - kochana będzie dobrze!!!!!!! Nie ma innej opcji. Jeszcze będziesz sie smiała z tych zmartwiń. Sory za błędy - mały spi na kolanach :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,ja plamilam do 8 tyg,potem byl okres,usg i wyszlo w 9tyg,ze mam jeszcze jakas tkanke,ale przy 2.okresie bylo juz ok...czyli dobre 3miesiace sie oczyszczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, no niby mój luby powiedzial że jednak kupimy wózek na allegro ale taki do 800zł max. Nika, też pomyslalam żeby dresy miec na powrót :D Ja dość często mam wizyty co 2 tyg bo tak gin kazał. Najpierw I trymestr - obawa przed kolejnym poronieniem, potem sprawdzanie szyjki a teraz to juz koncówka ciazy. Nie wiem czy to naciąganie czy troska o pacjentke. Najwazniejsze że został już tylko miesiąc bo 100zł za wizyte zdecydowanie nadwyreża mój budzet. Wiem że takie czesate wizyty powinny być pod koniec ciąży dopiero. Ile Ty dałas za spodnie????? Chcesz mnie zabic?! ;) Ja kupowałam przez ciąże najtansze spodnie za 40-50zl bo wiem że i tak już ich nie zaloże (chyba) a poza tym wychodzila mi para na miesiąc. Wanda, jeszcze nie kupilam i nie wybrałam nawet wozka. Ale jakby co to sie pochwalę ;) Połóg trwa MINIMUM 6 tygodni więc może masz pecha i u Ciebie ten stan sie nieco przedłużył. Byłam w sklepie i mało mi łba nie urwało - taka wichura! Przyszły ciuszki. Przeslodkie :) Mamusie - ile dziecko bedąc jeszcze w szpitalu zużywa pampersow?? \Bo toczymy o to z M wojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety 160 za pare :/ ale jak z nich wyrosne to kupie jakieś dresowe bo na jeansy to mnie chyba nie stać 100 zł za wizyte to sporo ja płace 80 i tak wydaje mi sie dużo no ale cóż zeby tylko maleństwo było zdrowe, tak mnie zastanawia czy też bd chodzic dwa razy w miesiącu później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 mam lekki problem z netem:) ale czasami jestem :) trzymajcie za mnie kciuki za mnie i za Kubę i za dziecko bo troszkę się zmieniło :) cos Wam opowiem. nie wiem czy wiecie ale moj tata zna sie lata z panem Zbyszkiem, ojcem Kuby. I powiedzial ze pojedzie z nim pogada (ze Zbysiem ) choc w sumie z nim siedziec nie bede. Ja nie chcialam tego za bardzo ale jednak sie tam wybral, mowiac tylko zeby Kuba nie wiedzial o tej rozmowie. Pan Zbyszek mowil zebym sie nie martwila ze wszystko jest na dobrej drodze i ze oni sa za mna i beda nas wspierac i nam pomagac i juz to synowi powiedzieli. No a o Kubie co mowil nie bardzo chcial gadac ale ale!:D ciotka jego sie wygadala ze widziala Kube u jubilera ona kupowala medalik dla corki Oli na pierwsza komunie:) ale z drugiej str mogl kupowac co badz, nie wiem cos naprawiac moze heh:) i ze sie nie odzywa tata jego mowil glupi, ale zebym go zrozumiala bo nie spodziewal sie.. ahaaa i jeszcze chlopaki co pracuja u niego na hurtowni mowili mi ze wiedza od dawna ze to Kuby dzidzius bo im sie kiedys chwalił :D myślicie, że się ułoży? buzki :* aha, a mały kopie od tygodnia! :D nareszcie :) i to nie jakies laskotanie hihi tylko autentyczne kopniaczki leciutkie:) plec poznam moze w czwartek pa :* pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku super bardzo sie ciesze :) jestem pewna ze wszystko sie ułozy :) koniecznie nas informuj jak tylko bedziesz mogła :) trzymamy tu za Ciebie kciuki super ze dzidzia kopie :) ja już znam płeć :) bedzie chłopczyk ale nie czuje kopniaków jeszcze tylko takie bulgotanie czasem ale nie wiem czy to maleństwo czy coś innego. Beti strasznie dużo pewnie mieszkasz w dużym mieście :/ który miesiac u Ciebie? bo nie wiem na której stronie tabelka żeby pokukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co u mnie dopiero 16 tydzień ale płeć już znam oj to długo jeszcze bd czekać na kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Moje!!!!! Gratulacje wszystkim nowym mamusią:):) Wczoraj moja Niunia skończyła 4 miesiące:) Je marchewkę dynie i jabuszko.Niby do 6 miesiąca lekarz mi mówił,że najlepszym pokarmem jest moje mleko i to jej wystarczy,ale ja chce wrócić do pracy tzn MUSZĘ niestety...:( U Nas nic się nie zmieniło cały czas tak samo..Mieszkamy z małą same wynajmuję mieszkanie dwa pokoje jeden wiekszy drugi mniejszy kuchnia i lazienka. Oj jest ciężko,ale nie poddaje się.Dostałam ze sądu list w którym "MÓJ BYŁY MĄŻ podał powody dlaczego nie wyobraza sobie dalszego zycia ze mna.... Dziewczyny jak to przeczytałam to płakałam jak głupia nie wiem czym tak sobie na to zasłużyłam.... że małej nie dawałam mu,ze ani na 15minut nie zostawiałam go samego z mala ..:(a to są KOMPLETNE BZDURY!!!! Przeciez on sam powiedzial ze nie chce mnie ani malej znac....:( Pozdrawiam Was wszystkie i buziaczki dla Waszych Skarbów\! A to Marysieńka wczoraj:):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/017138d1f4594297.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia słodkie oczka ma:) trzymam kciuki za Was silne Kobitki! Karolina i Kwiatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Asia postanowiliśmy z mężem że będzie Adaś :) myśleliśmy o Mikołaju ale stwierdziliśmy ze moga mu w szkole dzieci dokuczać jak mikołajki przyjdą, myślałam jeszcze ze Hubert ale jednak Adam- Adaś :)) Karolina śliczna ta Twoja Marysia taki kochany Aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ostatnio cisza :) Ciekawe jak Kala.... Poznański Kwiatku, trzymamy kciuki, zeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :) Love, ja bym była sceptyczna co do opinii na temat skazy. Byłam z małym kiedyś u innej pediatry jak Bartusiowi wyskoczyły krostki i czerwone place i powiedziała "SKAZA BIAŁKOWA". Później poszłam do mojej...Stwierdziła, ze nie chce podważać zdania innego lekarza, ale wg niej inni zbyt pochopnie wydają takie "wyroki". U nas okazało się, ze uczulenie na madarynki, które ja jadłam. Wiem też z doświadczenia mojej bratowej - mój bratanek też miał "pseudo-skazę". Ona była na diecie bezmlecznej (sama wiesz czym to pachnie - nawet parówek czy keczupu [prócz keczupu McDonald's] nie można jeść, bo jest jakaś serwatka itp.) - jadła pieczywo, margarynę roślinną, dżemy, sama piekłą schab żeby mieć wędlinę na kanapki... Ogólnie horror. Schudła kilka kg, wyglądała mizernie i okazało się, ze to uczulenie na..banany :) Wiem też z forum sierpniówek, że co druga miała podejrzenie skazy białkowej u swojego brzdąca. Potwierdzoną skazę ma tylko jeden maluch. Nie chcę Ci mieszać, ale wydaje mi się, ze lekarze zbyt szybko stawiają diagnozę skaza białkowa. Ja teraz też dociekam na co mały jest uczulony i nic z tego nie wychodzi. Tylko mam już trochę trudniej, bo on je różności plus ja jem różności... Zora, każde karmienie to z reguły kupa w pieluszce (na początku). Karmienie co ok. 3 godz. (niektóre maluchy częściej, niektóre rzadziej) - licz jakieś kilkanaście na dobę. KArolina, super, ze się odezwałaś :) Ale MArysieńka szybko rośnie :) A jakie ma śliczne oczyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa co u niej? ale mam nadzieje ze wszystko dobrze :) przeciesz usg i lekarz zawsze może sie pomylić i mała moze waży wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika aktualnie 34 tydzień leci, w stopce możesz sobie podglądać :-) Love też mam nadzieję, że to jednak nie skaza, oby... Jak po dzisiejszym szczepieniu ? Ile mały waży ? Karolina odzywaj się częściej...malutka śliczna :-) Co tu dziś tak cicho ? Gosia co u Ciebie ? Zora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina śliczną masz córeczkę. Trzymam kciuki za ciebie i za malutką Na pewno dasz sobie radę, jesteś silną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta a jak u Ciebie wrednoty odeszły?? Oj Beti to u Ciebie już nie długo :) kurcze zazdroszczę wam dziewczyny takie ciepło się robi a mamusie mogą sobie już chodzić na spacerki a ja dopiero we wrześniu :/ a jak bedzie zimny październik to nie wiele się na spacerujemy, trochę przeraża mnie noszenie brzucha w upały... Love jak będziesz mieć chwilke dodaj jakąś foteczke maleństwa ja kocham oglądać zdjęcia maluszków- mam nadzieje ze to nie bedzie skaza białkowa obyś w koncu miała z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po szczepieniu-ubożsi o 520zł:) zdecydowałam się jednak na te pneumokoki i na szczepionkę skojarzoną Ale mam ogromnego stracha, czy mu z kolei nic po szczepionce nie będzie... Waży już 4700 :) więc rośnie I mama dumna, że mleczko służy Love mam jednak nadzieję, ze to nie skaza, Adrian też ma co chwila jakąś wysypke, drobne krosteczki i tak powoli lokalizujemy co to może być, raz seler, inny razem sok A generalnie wydaje mi się że jem tylko pierś gotowaną i chleb z chudą szynką, albo dżemem, czasem jogurt, ale naturalny, albo ryż na mleku Czasem zdarza się że nie wszystkie rodzaje białak uczulaja, może uczulać jajko, a samo mleko nie Czasem uczula mleko, ale ser czy jogurt nie Tylko doskonale rozumiem, bo kto chce ćwiczyć na własnym dziecku Tak jak pisze Vilia 100% uczulenie na białko zdarza się rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIka0503 na razie odpukać wyniosły się i oby pod koniec cyklu znowu nie wróciły. Na razie bawię się termometrem. Znowu z wykresu wychodzi połamaniec, a na początku wyglądał jeszcze w miarę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala pisała że jest w szpitalu. Miała 2 razy mierzone tętno, kroplówke skurczową aby sprawdzic reakcje małej i przepływy w łożysku. Maleństwo ma zaledwie 2,1kg :( Prawdopodobnie jutro ją wypisza do domu ,,na podtuczenie'' małej żeby jej waga jeszcze wzrosła. A ja dam znac pozniej lub jutro jak tam po mojej wizycie bo z lekka czasu nie mam. KALA - trzymamy kciuki! Nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora myślisz ze ta waga to tak na 100% kurcze jakby tak 300gram więcej miała oby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja się nie znam ale Kala jest zalamana więc i mi jest smutno. Ja z wczorajszej wizyty wróciłam zła bo gin mnie wysyła do szkoly rodzenia tylko dlatego bo zaczełam mu zadawać pytania odnośnie porodu i jego procedór. Chyba mam takie prawo skoro jestem pierworódką?! W kazdym razie najpierw gin powiedzieł że maly wazy 2800, ja mu na to że nie mozliwe bo ostatnio wazyl 2700 więc on mi na to że przewazyliśmy ostatnio i w karte wpisal 3050g. To już nie wiem ile wazy ten dzieciak.. Gin pobrał wymaz na tego paciorkowca ale na czystosc nie chcial bo stwierdzil że kiedys mi sprawdzal ph, czego sobie kompletnie nie przypominam!!! Z tego wszystkiego nawet zapomnielismy zrobic malemu zdj o które sie dopominam już od 3 wizyt. Wrrr.. Mam do zrobienie ostatnie badania z krwi a wizyte mam za 2 tygodnie. Wyprosiłam tez skierowanie do szpitala na poród żeby Ci cholerni sanitariusze nie zawiezli mnie tam gdzie chcą, Teraz to już raczej nie będa robili problemow skoro mam napisane skierowanie do konkretnego szpitala. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gin powiedział ze moge już śmiało rodzić jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Nie jestem w stanie was doczytać ale gratuluję nowym mamusiom :) a przyszłym zero stresów, wszystko będzie dobrze :) Mi zostało 1 opakowanie tabletek anty i nie mam zamiaru już jesć tego paskudztwa :/ dermatolog powiem kategoryczne nie! Byłam w styczniu u specjalisty (podobno) który jest dobry w leczeniu bezpłodności itp to juz więcej do niego nie pojadę, w gabinecie byłam 6 minut! ręce opadają, miałam xero kartoteki, obejrzał i kazał mi przyjsć na jesien.... Znajoma poleciła mi innego, podobno warto i jej znajome mają o nim dobre zdanie jak i sama ona. Muszę się do niego zapisac. Chodzę od jagi do magi i poprostu mam wrażenie jakby nikt nie chciał się podjąć mojego leczenia. Teraz jak zrobiło się ciepło i jak widzę na placu zabaw przed blokiem mamy z dziećmi to serce mi sie kraje. Miłego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to zależy jak daleko masz do tego szpitala i w jakim stanie bedziesz jak sie zacznie zakładając że rozwarcie bedzie duże i karetka Cie zabierze to pojedzie tam gdzie najbliżej a jak wszystko bedzie oki i sama sie zgłosisz do szpitala bądź sama pojedziesz to do tego który sobie wybrałaś :) ale myśle ze wszystko będzie oki to po prostu sie zgłosisz do tego wybranego i będzie super, dziwny ten Twój lekarz kurde pieniądze za to bierze to powinien odpowiadać na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, a M jak sie wkurwił na niego. Zarobił na mnie 2 razy więcej niż na innych bo wizyty zawsze miałam co 2 tyg i to często zaledwie 5 minutowe. Teraz pomyslałam że skorzystam z okazji i rozwiej swoje watpliwości a gin nie byl zadowolony i powiedział ze zadaje dziwne pytania! Co jest dziwne? To że pytałam o nacinanie krocza, czu godzic sie czy nie. I o masowanie szyjki, czy to przy kazdym porodzie tak trzeba. I to byly według niego dziwne pytania!!! Na koncu stwierdził ze ja chyba na jakims forum wciaz siedze. Nic nie odp. Jestem zła na niego i tyle. Bo żebym wciąż pytała o byle gówno ale pierwszy raz zdecydowałam się na zadawanie pytań. Odpowiedział na nie ale z pretensjami. Wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×