Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Beti fajny wózeczek:) zgrabny Monia,termin miałam chyba12 dni przed Tobą,a urodziłam 3.12,ale ząbki u mojej siostry dzieci tez szybko szły,więc zwalam to na genetykę:) jak ubieram? różnie. zależy czy wieje i jak przenikliwie. w wózku mam koc akrylowy taki większy (ale nie dla dorosłych),jest on złożony na pół i jest on pod dzieckiem i nakrywam nim ją.jak jest zimno to ubieram rajtuzy,body na długi, sweterek, czapkę cienka i wkładam do śpiworka grubszego. jak jest średnio to do kombinezonu materiałowego,a jak pięknie jak wczoraj to rajty,ogrodniczki polarowe,sweterek i gruby sweter z kapturem.jak pokasłuje lub ma katarek to daje cebion. a co sie stało u Was? matę mam taką http://cokupic.pl/produkt/CANPOL-Mata-edukacyjna-OWCA ale wisi na niej mnóstwo domowych zabawek:) Monia__aa fajną ma http://allegro.pl/canpol-mata-edukacyjna-wesola-farma-kocyk-hit-i2267433234.html oż....muszę spadać,młoda sie przebudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najpierw KOMUŚ nakopię za głupie teksty!!!! Justyna też bvys mogła sie odezwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dawałam Julce kaszkę ryżowo -malinową i był ból brzuszka,więc zrobiłam tydzien przerwy. wróciłam do niej przedwczoraj i wczoraj (robiłam taką cienką,aby pociągnęła przez 2 dziurki w smoczku),no i wczoraj wieczorem był ból brzuszka.znowu odstawiamy kaszkę..... co do pieluch , to my zużyłyśmy 5 paczek pampers new born (zielonych) po 43 szt. sa mniejsze niz 2dady,tych zuzyłam paczkę.potem wskoczyłysmy na 3dady,ktore sa mniejsze niz 3pampers pomaranczowy.teraz jedziemy caly czas na pomaranczowych pampersach i moze przesikała mi je 2-3 razy w nocy jak nie zmienilam pieluchy,a byla opita i spala na boku.mowilyscie mi wczesniej,ze lubia one przeciekac,a ja jestem zadowolona...moze przeciekała u chłopców? nie wiem....grunt,ze nam pasuja,trzymaja i sa tansze niz dady (jak sa w promocji w netto) i tak jak Monia mówi,dady2byly super-mieciutkie i ,wg mnie,lepsze od pampersow,tak 3dady jest inna...szorstka?twarda? 3zuzyłysmy 4x72 (duza paczka) i teaz mamy 2x56(mała paczka),moze dokupie 1-2 "3",bo nie wiem kiedy wskoczymy w "4".młoda juz wolniej tyje,więc moze jeszcze to potrwa.teraz mamy jakies 7,2kg dziewczyny nie jestem zbytnio w temacie,nie wgłębiałam sie w niego,ale wpiszcie w google darmowa szczepionka na ospe i darmowa szczepionka na pneumokoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, dzięki za spostrzeżenia odnosnie pieluch. A komu chcialas nakopać? Bo nie czaje.. monia_aa, wariatko :) Dzis piątek 13 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieluch to mu na początku pampersy,potem dady i podkusiło mnie żeby kupić huggiesy, i to był błąd. Lepsze są dady,teraz na nich jedziemy. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pieluch to mu na początku pampersy,potem dady i podkusiło mnie żeby kupić huggiesy, i to był błąd. Lepsze są dady,teraz na nich jedziemy. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, u mnie bez zmian. Nic się nie dzieje. Planuje poród na 21 kwietnia ;) Zobaczymy czy trafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia123...piszesz,że Kruszynka lubi noszenie frontem do świata:)...moja też:) ale na taką frajdę może liczyć tylko u taty. u mnie tylko normalnie na ramieniu.a tak to jezdzimy wozkiem po 4 dzieciach po mieszkaniu-razem zmywamy gary i gotujemy,nastawiamy pralkę:) bez wozka nic bym nie zrobila.owszem moge zostawic ja na macie lub w lozeczku w pokoju i nie widziec jej,ale jak lezy w wozku to sobie rozmawiamy,a na macie lezy kiedy mama chce miec swiety spokoj i posiedziec przed komputerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Potwierdzone Mamy niby 5 tydzień Tylko 23 kwietnia powrot bo mialam 3 pecherzyki i lekarz narazie nie wie co sie stalo z reszta. A tak sie balam ze beda blizniaki ulga:) miłego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooo to jeszcze raz gratulacje ;D i w koncu i ty sie doczekalas oby teraz ciaza zdrowo i prawidlowo sie rozwijala. Super teraz jeszcze Hanka powinna dac nam znac ze starej paczki ze sie udalo :D Ciekawe co u niej? Asia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na stare forum o castagnusie i szukam moich pierwszych wpisow :P Wtedy poczutam co ja kiedys pisalam naszla mnie ochota na wspominki stare :P Tylko kurna tyle stron juz przelecialam a siebie jeszcze nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorka- dzięki za odpowiedz co do imienia katiaa85- ja tez lubie takie imiona, Adam bardzo mi się podoba, ale nasi znajomi mają synka Adasia, wiec mój nie chce by sie powtarzało. Gosiu jeszcze ja prosiłam o opis :) psyche28@onet.pl Dziewczyny a wy możecie się wypowiedziec na ten temat ? Bo nie wiem co robic. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii skoro Wam się podoba, to ja bym tak nazwała. Imię na całe życie, a pies wiecznie żył nie będzie. Ale rozumiem Twoją rozterkę... Ja chyba dziś pójdę z M do pizzerii...poużywam póki mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 zapomniałaś o takim przypadku jak ja!!!!!! Czuje się deko pominięta :( Bo u mnie cały czas bez zmian :( Nawet bociek z gniazda u teściów (parszywiec jeden) nic mi w dziobie nie przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii nie pogrążaj mnie :-) Wg tego kalkulatora, max powinnam przytyć 16 kilo, przytyłam już 24... Zastanawiam się co ja na siebie włożę, w sensie spodni, po porodzie...w czym wracałyście ze szpitala i chodziłyście na początku ? w ciążowych ? :-) trzeba będzie coś kupić...może dziś pójdę jakiś dres chociaż nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta sorki faktycznie pominelam za ciebie kochana jak najbardziej trzymam kciuki :) A co do tego kalulatora wagi to ja jestem na etapie z waga 24tyg bo waze gdzies 54kg. Wedlug tego przelicznika powinnam wazyc 59kg yyy dobrze ze nie przytylam duzo ale jeszcze wszystko przede mna na razie jestem ok 7kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jeszcze Rysiade? wlasnie jej wpisy znalazlam na starym forum i zastanawiam sie co u niej. Ona jakos odeszla z forum bo tez nie mogla zajsc i dala sobie spokoj dobrze mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a my dopiero wczoraj wskoczylismy w dwójki Tak to cały czas pampers new born, bo mimo ze wgowo już dawno je przekroczył to dupka maleńka i w wiekszych sie toipł O pomarańczowych pampersach pisałam ja :) bo u siostry synka sie nie sprawdziły, ale bratowa używa ich u c óreczki i jest bardzo zadowolona więc może cos w tym jest A ja ponawiam pytanie o wit K No i czy waszym dzieciom tez kuppy wyciskają się z pieluchy? A i Aduś ma biały jezyczek, podobno to npormalne, ale martwię sie że to plesniawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak masz kontakt z Rysiada pozdrow ja ode mnie :D Pewnie ma juz drugiego bobasa bo z tego co czytalam miala juz jedno dziecko jak zaczela wtedy z nami pisac. A troche czasu minelo. Rysiada jesli czytasz nasze forum daj znac co u ciebie :) Ja wrocilam z Kauflandu jutro robie na obiad Ratatui z miesem mielonym :P ciekawe co z tego wyjdzie. O 19 planujemy jechac na kolacje do nalesnikarni :D Wandzia oby to nie byly plesniawki :) Ale tez slyszalam ze malenkie dzieci czesto bialy osad na jezyku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,no chyba jednak chodzi o tę płeć w tych pieluchach:) a biały języczek zniknie gdy zacznie jeść inne rzeczy,które zetrą ten nalot. pielegniarka mi mowila,ze plesniawki jak sie potrze robia sie lsniaco czerwone,albo krwawia,wiec mam nadzieje,ze to u Was tylko nalot Monia123...tak mysle o tej pogodzie i w sumie tylko przedwczoraj bylo ładnie,a tak to nadal szaro-buro i do ..ponizej 10stopni,a dzis to moze 4 Karolina i Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, razem urodzic? Czemu nie :) Nie mam nic przeciwko ;) A ja znowu na łeb dostaje. Nerwus ze mnie i wyje po kątach. Co jest grane?! Raz chce rodzić już, zaraz a za chwilę za tydzień. Sama nie wiem czego chce i o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×