Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

zora 85 --> ale wlasciwie po co mam ja brac ? eby ulatwic zagniezdzanei ? myslisz ze testy pokazaly owu czy dopeiro pokaza ? bo tra kreska wlasciwie nie jest taka jak ta kontrolna tylko lekko jasniejsza.. moze dzis wieczorem pokaze ladne te takie same nie wiem. poki co czuje ze mi mokro ;-D ale sluz nie jest ciagnacy i to mnie martwi.. moze ten oeparol tak wplywa nie wiem ? a co do luteiny to nie wiem juz sama bo gin mi mowila ze 24 h po wykazaniu owulki dopiero moge wziac bo mi zatrzyma ja jak wezme wczesniej, a potem dodala ze ona to by ta luteine odstawila calkowicie zeby zobaczyc kiedy @ przyjdzie i kiedy wystepuje owu.. co o tym myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sraraczka, ja bym posłuchała gina, tym bardziej, że nie jesteś pewna czy owu już była.Ja brałam luteinę, ale tylko w czasie monitoringu, ściśle wg zaleceń gina, a testów owu nigdy nie używałam, więc się nie wypowiem. A który u Ciebie dziś dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tej pory ilu dniowe miałaś cykle ? Niby wg tych zdjęć coś zaczyna się dziać, ale trochę chyba późno...Miałaś owu monitorowaną, potwierdzoną przez gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka, w takim razie kto kazał Ci brać luteine? Jesli mialaś w miare regularne cykle to mozna zrobic tak jak lekarka doradziła. Odstawić i obserwowac dlugosc cyklu. Luteina to progesteron - jego niewystarczajaca ilosc skutkuje: zaburzeniami cyklu, słaba faza lutaalną co utrudnia zagniezdzenie sie zarodka, podtrzymaniem ciązy gdy własnego progesteronu masz z mało... Twoja kreska jest słaba ale chyba najmocniejsza ze wszystkich poprzednich a poza tym to juz 23dc. Bierz luteine albo odstaw całkowicie. Ale starania juz były/są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle przy braniu luteiny byly 26-27 dniowe. zora starania trwaja :)zrezygnuje z luteiny calkowicie co ma byc to bedzie. tylko nei wiem cyz brac ten oeparol w dalszym ciagu czy nie bo jedni mowia ze do owu inni ze on na nic nie wplywa juz sama nie wiem.. zaraz wysle wam foto testu ktory przed chwila zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz oeparolu!! On powoduje skurcze macicy i może utrudnić zagniezdżenie. Oeparol bierz np.od miesiaczki do ,,przed owu''. Ja brałam go tak chyba do 11, 12dc tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka wiesiołka bierze się tylko do owu, ja tylko taką wersję słyszałam... Ponawiam pytanie :-) czy miałaś kiedykolwiek potwierdzoną przez monitoring owu, czy gin tak Ci kazała brać od 16 do 25dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie biore ok w takim razie. nie mialam monitoringu cyklu bo luteine bralam zeby wyregulowac cykl. teraz zmienilam ginekologa bo tamta wlasnie jakos za bardzo nei poswiecala mi uwagi teraz poszlam do innej i mowila ze lepiej odstawic luteine i zobaczyc co dalej zrobic monitoring clo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka a może to ciąża ? Podobno w ciąży testy owu wychodzą dodatnie :-) Wg twoich cykli, na owu za późno, ale na ciążę chyba w sam raz :-) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti niestaty nie bo robilam juz po drodze 2 testy :( zanim zaczelam brac lutein e bralam duphaston i po jego odstawieniu dostalam @ dopiero po 64 dniach wiec.. u mnie wszyskto jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile cykli brałaś luteinę ? Może udało się wyregulować cykle :-) W którym dc robiłaś te ciążowe ? Ile czasu się staracie ? sorki, bo pewnie o tym pisałaś...ale nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam bodajze 3 dni temu ostatnio bo ten pierwszy juz z jakis tydzien temu. watpie ze to ciaza bo mam wodnisty sluz ale nierozciagliwy nic mnei nie boli tylko cuzje prawy jajnik wiec moze owu nadchodzi juz sama niewiem.. mialam tez infekcje ktora udalo mi sie wyleczyc w czwartek ide na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziesz na kontrolę, to zobaczy gin co i jak. A monitoring i clo polecam :-) dzięki temu w wózeczku obok mnie śpi Bartuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezaczek-bujaczek 4baby ,,jungle''. Tylko taki był w sklepie (pomaranczowo-niebiesko-zielony) i był jeszcze różowo fioletowy ale dla chłopaca nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka a kiedy byly przytulanka z mezem? Wedlug mnie jesli dobrze pamietam to jesli test wykazuje pozytywny wynik czyli kreska testowa jest mocniejsza niz zwykle to owu przypada w ciagu 24-36godz od pozytywnego testu. Czyli jesli wczoraj test pokazal mocniejsza kreske niz dzisiaj to owu powinnas miec albo dzis albo jutro. Najlepiej sie zaczac kochac juz wtedy kiedy test wypada pozytywny i cos pisalas o odczuciu mokra to tez swiadczy o zblizajacej sie owulacji ( nie musi byc sluz ciagnacy wazne by bylo to uczucie mokra) Ja tak mialam. Dziewczyny my juz po chrzcinach :) Wczoraj byly i nasza gwiazda w kosciele nie spala ale lezala sobie we wozku lub grzecznie na rekach u mnie dwa razy sie odezwala bo zaczepiala tlum co siedzieli za nami w lawkach :) Potem jak poszlismy do restauracji to popstrykalismy troche fotek zjedlismy obiad i Ania zasnela. Przespala praktycznie cala impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze za 14 dni zrobie test i zobaczymy czy sie udalo :) nie wiem czy owu byla czy nie ale dzis kreska wieczorem byla jasniejsza od tej wczorajszej wieczornej i dzisiejszej z rana czyli by wypadalo ze owu wypadla miedzy wczoraj a dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna jest Marysia :) i tez lubi lale jak Julka :) Wanda i Agusii -święta racja co piszecie... Zora ...to nie wiem czemu Ci sie zważa ta śmietana :)....co do katarku to weź kilka ząbków czosnku,rozgniec i połóż kolo głowki małego-zapach oczysci mu nosek. młody ma 4 miesiace,wiec z Ciebie schodzą ciazowe hormony i....wlosy leca,zeby leca,przychodza pryszcze i wogole wyglada sie jak....wyglada Wanda...hm..Twój ma 7 mies i wazy 8,2 - moja na poczatku 9 wazyla 9,2 w pampersie i body :) gruba nie jest ,ale nóżi to ma jak ludek Michelle (czy jak to sie pisze..ten od opon samochodowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby smietana sie nie wazyla jak zageszczamy cos to dodajemy troche maki i najpierw goracego plynu mieszamy i zaciagamy np zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to będę słynęła na forum jako ta, która nie potrafi zageszczac śmietana. Nikt nie jest idealny :P Opowiadałam siostrze o waszej reakcji i wyraach współczucia na forum i myslę ze ją to podniosło na duchu. Ogolnie to powiedzialam jej że ma wyrazy współczucia od dziewczyn z całej Polski. Jutro tzw.nakropek, pogrzeb a potem msza w intencji rodzicow.. staraczka, bierz go skubanego ;) i nie puszczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×