Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Cześć dziewczyny byłam dziś na tej becie. Pielęgniarki śmiały się, że jestem ostatnio stałym bywalcem. Byłam tam na pobraniu w poniedziałek. Wynik dopiero jutro po południu. Wątpię jednak, że coś wyjdzie :( Brzuch nadal boli (na szczęście mniej niż wczoraj), do tego całe czas jest krew na papierze :( Pomału mam tego serdecznie dość. Te plamienia, a teraz raczej krwawienia dobiją mnie. Nie mam już siły do nich i pomysłu co na nie brać, żeby wreszcie się wyniosły. Jedyny plus w tym cyklu, że pojawiły się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beti - a no piękne :)). Mi mama kupiła takie ale różowe - kurde co ona nie wie, że mały jest chłopcem - no nic nie powiedziałam. Będę to ubierać pod spód pod kombinezon :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kasiu, o której masz tą wizytę, będę trzymać kciuki!!! Beti, Ty też dziś wizyta i potwierdzenie płci??? Zaczynam od nowa, wykres masz fajny. Roma a u Ciebie, jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Haniu, dziś usg, sprawdzanie serduszka i innych narządów, pomiary itp. a płeć przy okazji, bo tej pory nie udało się na 100% ustalić. Monia doczekasz i Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Lovekrove, pamiętasz jaki miałaś progesteron w udanym cyklu?? ......miałam się nie nakręcać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu - miesiąc przed poczciem 17 ng, a w cyklu udanym 24 ng - ale zaznaczam, że to było 24dc czyli 11dpo - więc wtedy już progestron mogła podbić ciąża - ach beta była 14 - czyli początek. A jakie masz wyniki - pochwal się :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania mam nadzieję, że Twój cykl okaże się jednak szczęśliwy. U mnie prawie na pewno nie będzie taki. Nie dość, że jajniki chciały mnie wykończyć, to teraz jest czerwono jak na @. Jednym słowem zgłupiałam, a mój organizm mógłby wystąpić w programie "ewenement roku" lub "dziwactwo sezony" :( Sama już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Mam dość!!!! Niech mnie ktoś przytuli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zrobiłam tylko progesteron i prolaktynę w 8 DC. Co prawda miałam wtedy spadek temp. Prolaktyna, godzinę po stosunku :D:D:DD: (wiem, wiem zapomniałam się) 699 ulU/ml progesteron 16,16 ng/ml Aż normalnie jestem ciekawa co będzie na kolejnej wizycie, miałam wielką torbiel na lewym jajniku a teraz jej nawet nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Netta, biedactwo, nie smutkaj się!!!! Czyli co, jest to krwawienie jak na @??? Czy tylko plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - ładny ten Twój wykres :))). Kiedy masz w planach sikańca? A progesteron masz super - nic tylko zachodzić :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania może jednak organizm zrobi Ci psikusa ;) Na papierze jest żywo czerwona krew, tylko trochę mniej jak na @. Teraz nawet wyleciało coś co wyglądało jak taka spora grudka kleistego śluzu porządnie wymierzanego z krwią (sorry za opis). Jest gorzej niż w zeszłym cyklu. Sama nie mam bladego pojęcia co mam o tym myśleć i z tym zrobić. Jak się nie uspokoi do jutra to chyba będę próbować się wbić do jakiegokolwiek gina, bo mój przyjmuje tylko rano :( Jak mi coś wyjdzie na tej becie to będą mnie chyba zbierać tam przy tej recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Netta, musimy się jakoś wyciszyć przez te kilka dni, uspokoić. I tak nic nie zmienimy, damy radę :):) Może Zaczynam od nowa nam też pomoże:):) U Ciebie, to może być plamienie implantacyjne, ale nie mam pojęcia jak to wygląda, bo nigdy nie miałam :(:(:( Te kilka dni jeszcze wytrzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.01 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia zapomniałam zmienić datę @ w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, żeby tak to wyglądało? Wystraszona jestem i tyle. Pozostaje mi na razie chyba czekać na wynik tej bety i w miarę nie panikować. Na cud nie liczę, ale boję się, że organizm zwariował do reszty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettka i Haniu - jak mowia Swieta to magiczny czas, wiec zycze nam wszystkim abysmy sie doczekaly malenkich cudow w tym roku :) Haniu, Kochana, u mie temp w dol, takze pewnie @ sie zbliza :( do tego brzuch mnei boli jak na @ wiec zludzen raczej nie mam :( ale nic to, moze przez Swieta cos wymodle i w nastepnym cyklu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa to chyba będziemy modlić się we dwie, chyba że jutro zdarzy się u mnie jakiś cud. Bardzo w to jednak wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zaczynam od nowa, takie w dół to nie w dół. Patrzę na tabelkę i Aniraczki dawno nie "widziałam":):) Sophia 123 też nie pisze czy @ przyszła 12 grudnia:) Dziewczyny, zdecydowałam że jutro robię test, nie chcę się dłużej zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania to daj znać co Ci wyjdzie. Trzymam kciuki, żeby chociaż Tobie się udało :) Jak powiem M, że znowu u mnie coś się chrzani to chyba mnie wyśle do psychiatryka :( Jestem podłamana, bo zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Co ja komu takiego zrobiłam, że mam takie numery ze sobą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA81 Przepraszam możesz jeszcze raz do mnie napisać? Nie daje rady wszystkiego przeczytać:(Teraz jeszcze porządki na świeta robie także zajęć mi nie brakuje:( Mówiłam,że teście,rodzice rodzeństwo M przyjezdza do nas na swieta:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korolina ja mam nadzieję, że każdy cos przywiezie, bo biedna Ty z tym wszystkim Najazd świeżo upieczonej mamie robią Jakby co daj znać daleko do ciebie nie mam przyjade i Ci posprzątam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda87 ale Ty jesteś kochana możesz przyjechać,ale na ciasto i herbatkę a nie mi sprzątać z brzuszkiem:) No umówiliśmy się,że każdy coś zrobi sama bym nie dała rady na pewno..:(:(:( No,ale z drugiej strony dobrze,że będziemy z Małą "u siebie"w domku i nigdzie nie musimy jechać:) Dzisiaj Maryśka była na spacerku z tatusiem:D i śpi już od 15:30:) A ja w tym czasie zdążyłam okna wyczyścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Hanka gratuluje wynikow! :) Netta nie jestes sama! Mnie Wczoraj w pracy Zaczelo bolec podbrzusze a po powrocie Do domu jajnik prawy tak mnie napiep... Ze myślałam ze umrę! Nie mogłam sie ruszyć! Do tego gina mam dopiero na wtorek niestety do tego koleżanka mi dzisiaj powiedziała Ze jest w ciazy i ma termin na sierpień!! Cieszę sie ale chce mi sie wyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×