Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hania to współczuje takiej śmierdzącej przygody z rana. Ja mam pod oknem w bloku trawnik, ale więcej psik kup niż trawy :( Jak przyjdzie śnieg to zastanawiam się jak mam dojść do przystanku , bo tak mam oznaczona drogę przez pieskie, że chodzę slalomem. M jak ostatnio wlazł w psie kupsko rozważał nawet głośno zakup wiatrówki. Uwielbia stawiać samochód przy takim trawniczku upstrzonym wiadomo czym i po ciemku wlazł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - fajny ten wózek. To się szybko uwinęłaś z wyprawką :). W sumie to nie ma na co czekać .....Ja też muszę się powoli ogarniać....czas leci szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zraz chyba się wścieknę :( mój ukochany jajnik robi właśnie powtórkę z rozrywki z zeszłego tygodnia :( Znowu boli jak diabli, nie wiem jak mam siedzieć na krześle, bo aż mnie w krzyżu łupie :( Dzwoniła do gina kazał się pokazać. Jeszcze na 16,45 mam wizytę u edno, może on mi coś pomoże. Mój organizm mnie wykończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem, że po drodze nie zejdę. Nie jestem nawet w stanie siąść normalnie na krześle tak dokucza, a wczoraj był spokój. I jeszcze ta jasno różowa krew :( Mam dość a muszę wysiedzieć w pracy do 16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest najgorszy ten wózek:) Do mutsy się nie umywa niestety, ale kosztuje połowe taniej Spacerówka troche mi przypomina upodobanego x-landera, a mogę ją obracać:) i jest trochę mniej sztywny Mała Gosieńka, aż tak dobrze nie było na wózek zdecydował się M, u mnie podejmowanie decyzji ostatnio stanowi spory problem Dostał trzy modele i miał wybrać, w końcu pojechał do hurtowni, jedenj drugiej, zadzwoniła do producenta no i właśnie dzwonił, ze zamówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
netta a zażyłaś coś przeciwbólowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - to dobrze, że znalazłaś swój ideał :). Pewnie i tak wszystko wyjdzie w praniu - jak to ze sprzętami.....Zjadłam brokuła z piersią kurczęcą - mały szaleje z radości - brzuch skacze w każdą stronę :) Netta - właśnie może coś rozkurczowego - nospa forte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się gina wczoraj o te bóle z zeszłego tygodnia, ale stwierdził, że nie może mi powiedzieć skąd one były, bo powinnam się wtedy pokazać. Mówił, że mogły być po owu i wtedy powinnam się cieszyć. Miałam je tak to piątku, a potem przycichły, a teraz wróciły i to ze zdwojoną siłą. W życiu nie wpadłabym na to, że jajniki mogą tak boleć! Nie wiem, czy mam stać, siedzieć czy się położyć na podłodze w pracy :( Mam takie uczucie jakby ktoś mi wbijał gwoździa, a każdy gwałtowny ruch czuje, aż w krzyżu :( Boli bardziej niż w zeszłym tygodniu :( Nic nie brałam, wolę zaczekać na wizytę do gina lub endo. Mam nadzieję, że endo przyjmie mnie trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nospa jest bezpieczna nawet w ciąży się ją bierze........ Miałaś na ostatniej wizycie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam USG i powiedział, że wszytko ok, a dziś taki numer. Zmywam się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Napaliłam się strasznie na jedną wyprawkę na allegro. Trochę jeszcze wcześnie na zakupy, poza tym dopiero jutro się dowiem czy to na 100% chłopiec, a licytacja kończy się za 6 godzin :-( Co mam robić ? :-) Netta cały czas trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...ja mialam fenotrol od 31 tyg do 36 (czyli tak jak Ty teraz jestes)...bajer polega na tym,ze fenka bierze sie od 1 tab do 6 na dobe...czyli mogłabys brac po 0,5 rano i wieczirem...i 15 min pprzed wzieciem izoptin,zeby nie miec pikawy serca.... Lovekrove...tez bym zjadla brokula :( Laski nie liczcie kasy na wydatki....my od zeszłej srody puscilismy 400zl na mleko,witaminy,kosmetyki..i Bóg wie na co...ma-sa-kra buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wanda, fajny ten Twój wózek :) netta, trzymam kciuki, żeby były dobre wieści na wizycie. Napisz później co Ci endo i gin powiedzieli :) Lovekrove, mniam, mniem brokuły :D i ta pierś z kurczaka :D Jutro chyba zrobię :) Asia, a czemu kupowaliście mleko? Nie karmisz małej piersią? Co do wydatków, znam ten ból. U nas jeszcze dochodzą wydatki na moje (wcale nie tanie) leki - czytaj - wielki powrót grzybka :( U Bartka ząbkowanie się rozkręciło-idzie zwariować :o Polecam na bolesne ząbkowanie Viburcol i żel na dziąsła Dentinox N. Bez tego bym chyba zwariowała. Wszystko pakuje do buzi i gryzie, a wścieka się przy tym niemiłosiernie. Dziś za daleko poszły paluszki i mi zwymiotował (po jedzeniu zaraz był). Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam napisać, ze kleik ryżowy się przyjął i Bartek chętnie pałaszuje :) Pewnie chętnie by zjadł jakiegoś kotlta ale na to musi poczekać ;) Teraz zaczniemy dawać mu kaszkę mleczno-ryżową a potem marchewka i jabłko :) No i trzeba będzie zacząć wprowadzać gluten. Bartek od jakiegoś czasu ma suchą skórę na rączkach i nóżkach. Wróciliśmy do emolientów, ale to nic nie daje. Chyba czeka mnie dieta bezmleczna, ale to mam nadzieję po świętach :o zobaczę, czy go wysypie bardziej po kaszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Vilia, a czy znasz przyczynę tego grzybka? MI teraz coś wykryli w pochwie i biorę clotrimazolum i się zastanawiam, czy bez tego nie miałabym tak jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!:) A o mnie nikt tu nie pamięta buuuuuu...:) Wanda super wózek!!!:)ale ja już mam uprzedzenie do allegro i takich rzeczy....:( Asia to karmisz mlekiem modyfikowanym????dlaczego???Jak tam mała??? O jej ile pytań na raz:):P Villa dobrze,że Bartusiowi smakuje:)Niech je jak najwięcej:) Pokaż mi jaki On jest już duży:):):):) Ach te ząbki tego boję się najbardziej po kolkach:( Jak tam u Was biało już za oknem???Bo u Nas niestety nie...tylko deszcz pada:( A To Maryśka:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36eeaaba18466a6d.html Buziaki dla Wszystkich Lasek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - super, ze się odezwałaś - pewnie masz ciężko. Mam nadzieję, że sobie radzisz :)). Villia - ten grzyb to jakaś masakra - by tylko na Bartusia nie przeszło......Dobrze, że mały rozsmakowuje się w kleikach :))). Karolina - pyały dziewczyny o Ciebie jak i o pozostałe - skąd wniosek, ze zapomniałyśmy??? Marysieńka superlasencja - szybko rośnie - małe przedszkole nam tu rośnie :))). Netta - napisz co z Tobą - martwię się !!!! Tak sobie myślę,że na tym wątku było już wszystko - można dobrą powieść o życiu napisać z tego co przeżyłyśmy :). To jak ciężko było na początku - jak wielu z nas się udało - jak wiele jeszcze walczy dzielnie. W końcu jak pojawiają się dzidziusie. Kurcze chyba bez Was ciężko było by to przejść i tyle wytrzymać - myślę, ze wiele z nas to potwierdzi. Dzis przeszłam te 3 km na niemiecki - ale jeszcze za tydzień pójdę - bo teraz zasypiam na siedząco - już ciężko słonicy się toczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już po wizytach. Endo stwierdził, że wyniki hormonalne mam wzorowe. PCO nie mam i nie ma potrzeby dalszej diagnostyki. Pochwalił też poczynania gina i kazał dalej brać bromka. Jak stwierdził "do momentu zajścia w ciążę". Gin mnie przyjął i zbadał. Zrobił USG i stwierdził, że wygląda ok. Endometrium "czeka na lokatora i ma 10 mm". Wysłał mnie na Bete, którą idę zrobić jutro. Właściwie nie wiedział dlaczego mnie boli. Stwierdził, że może być coś podrażnione, zrost lub "ktoś". Kazał wziąć nospę i ewentualnie paracetamol. Plamienie też nie wiadomo dlaczego. Jestem skołowana i obolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm czyli nic nie wiadomo - kochana jak to ciąża to na usg rzeczywiście nic jeszcze chyba nie widać. Weź tę nospę jak dokrotek kazał i połóż się spać - odpocznij a jutro daj znać jak beta. Dobranoc laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety wylejcie na mnie kubeł zimnej wody, bo normalnie szaleju się najadłam :-) Takie zaj.....te wyprawki dla dzieciaczków, że normalnie nie mogę patrzeć, bo żal, że nie mogę kupić ( trochę za wcześnie jeszcze )... Netta...hmm..czekamy na dalszy rozwój wydarzeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety będę miała dopiero w piątek. Pożyjemy zobaczymy, na nic się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - aj tam za wcześnie - kto o tym decyduje. Ja tam też wózek kupiłam niby za wcześnie - będzie co ma być - tak myślę. Dawaj linki na te wyprawki bo ja jestem na etapie zakupów :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wyprawkowy szał:) Znam to skądś:) Na szczęście mikołaj na 6 zrobił mi mega paczkę z ciuszków dziewczęcych i teraz muszę to poukładać rozmiarowo wyprać poprasować i gotowe:) Pogoda dzisiaj rewelacyjna nie pada, będę szorować na spacer. Wczoraj robiłam budyń sama od podstaw do tego wrzuciłąm krówki i wyszłą rewelacja:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia powiedział że na fenoterol przyjdzie jeszcze czas, mówiła że mogłabym spróbować bez niego, bo mam wysokie ciśnienie co grozi odklejeniem łozyska, a ten lek podobno jeszcze go podnosi. Gdy jednak okaże się, że będę go brała to najprawdopodobniej pod stała k0ontrolą w szpitalu... Nie chce tam być przed świętami, mam nadzieję że wytrzymam do stycznia chociaż A gin oprócz mówienia o spakowaniu torby powiedział(co nie ukrywam mnie przeraziło) że jeszcze może być ytak ze go bede prosić o coś żebym mogła wreszcie urodzić:) natura płata czasem takie figle Ale fajnie, że mi przypomniałaś, że też miałaś problemy i urodziłaś zdrową Córę o czasie, więc i u mnie musi być dobrze Zresztą co ja bym zrobiła jakby nie forum i wsparcie Njelepszy był mój M... Podnoszę gumkę do włosów z podłogi, a że robię to dość niezgrabnie (delikatnie powiedziawszy) a on wchodzi na ten moment do łazienki i patrzy na mnie schyloną na rozsawionych nagach nad kałużą z moich włosów i myślał biedak, że mi wody odeszły On chyba bedzie wtedy potrzebował reanimacji... Karolina wózek zamawiamy u producenta, bo w sklepie i tak musieliby mi zrobić na zamówienie i po pierwsze było by drożej, po drugie baba w sklepie jak usłyszała, że chce ten model, ale na tym stelażu a z tymi kółkami i tą wkładką do spacerówki i tym fotelikiem to patrzyła na mnie jak na idiotkę... a w furtowni powiedzieli tylko że dopłacę 15zł za kolor i 15 za kólka bez gadania WA ogóle to cieszę się że już wreszcie wybrałam ten wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lovekrove moja licytacja się zakończyła :-) cena minimalna nie została osiągnięta :-) Nie licytowałam w końcu... Wpisz wyprawka na allegro, są super paki, po 40, 60 ubranek, bardzo fajne,jak już będę kupowała to sobie coś wynajdę ( o ile uda się wylicytować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny!!!! Odebrałam wczoraj wyniki progesteron: 16,16 ng/ml prolaktyna godzinę po stosunku :D:D:D 690 Dziś temperatura 37 i starm się przeganiać moje nadzieje na cud. Wandziu mi też się wózek podoba!!!! Fajnie,że Ci go stuningują :):) Netta, na to się podziało!!!! Mam nadzieję, że ktoś się w Ciebie wgryza i stąd to wszystko!!!!!! Trzymam kciuki za betę i zastanawiam sie czy też nie iść....???? Dziś mam 11 DC. Byłam pewna, że bez luteiny i z takimi wynikami już dawno okres dostanę. Beti, zazdroszczę Ci tych wyprawek:) Chętnie bym Ci przy wyborze pomogła ale mogłabym to przypłacić depresją przedświateczną:D:D: Asiu, widzę że wpadasz tylko na moment czyli Julka pochłania całą Twoją uwagę:) Ucałuj Ją ode mnie. Vilia, nie żartuj, że grzybica wróćiła?????? Nie znam sie na tym za bardzo ale może spróbuj jakiejś diety odpowiedniej, kiedyś czytałam że jest to b. pomocne przy grzybicy organizmu, byłam w szoku bo np biały chleb jest świetną dla niej pożywką..... Mam nadzieję, że szybko to zwalczysz i Bartuś nie zdąży załapać. Karolcia, wybaczam Ci nieuważne czytanie:D:D:D: W końcu masz dużo zajęć i możesz olać moje posty :D:D:D Marysia piękna!!!!! Mała Gosieńko u mnie prawdziwa wiosna, na azaliach wielkie pączki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×