Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Karolina o Tobie co jakis czas któras z nas w spomni, a o mnie to nic :P moze teraz ja pomarudze :P Byłam wieczorem we wtorek na tym usg co bada się przeziernosc czy jak to zwał. Wczoraj się nie odzywałam bo czułam, ze jeszcze stres ze mnie wychodzi- nie sądziłam, że jestem tak zdenerwowana ! Podczas badania tak mi przyciskał brzuch że wtedy a otem i nawet do teraz mnie boli, dzis już mniej, Wy też tak miałyście ? M był ze ,mną i pierwszy raz widział nasze maleństwo na usg, lekarz powiedział, że wszystko ok, ale oczywiscie znalałam sobie nowe powody do zmartwień. Dostaliśmy wypis z badania i 1/4 nie rozumiem i płytke :) Haniu trzymam kciuki by się udało !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super agussssiiii28 - fajnie, ze wszystko ok z dzidziakiem - a płci nie poznałaś - pewnie za wcześnie :). Mnie też wymasował tym usg - czasami bolało - przyzwyczaisz się później do tego :)). Ja też za bardzo nie wiem co na tym 4d jest napisane. Asia jest w tym dobra :). PS. pamiętam o Tobie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po usg, wszystko w porządku, synek zdrów :-) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczyny:) Ja dziś cały dzień poza domem dlatego nic się nie odzywam:) HANIU u mnie jakoś dziwnie bo wczoraj był mój 14 zrobiłam test na owul i jedna kreska czyli albo był albo go nie było wcale... od kilku dni boli mnie podbrzusze i kuje mnie tam w środku...no i wczoraj tak się nastawiałam na małe bara bara ale tak jak przed wczoraj zrobiło mi się tak nie dobrze że nie mogłam głową ruszyć mój M zrobił mi gorzką herbatę ale nawet jej nie wypiłam bo nie mogłam głowy podnieść bo na 100% bym zwymiotowała i tak przez 45 min a potem nic...przeszło i zasnęłam...mam nadzieję że dziś tak nie będzie... Mam OGROMNIASTĄ NADZIEJĘ ŻE TOBIE NETTCE STARACZCE MONISI MIIII i innym dziewczynom uda się na święta i dostaniemy cudowne prezenty pod choinkę:):):):):):):) HANIA daj znać koniecznie jak twoja beta... A mamuśki już buszują po allegro i wydają pieniążki...kupujcie kupujcie skoro wam to taką radość sprawia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniusiu i Nettusiu mam nadzieję że Wy wiecie, że ja też Baaaaaardzo MMMMMocno trzymam za Was kciuki:):) Wandziu bardzo śliczny ten wózek, ostatnio jedna kobietka z osiedla się takim samym wozi,mówiłam M o takim bo tak mi siępodoba że szok, a tu nagle Ty będziesz taki mieć:)no ale cóż my już wszystko mamy.. Beti super że synek rośnie:) A ciocia Kala była dziś na glukozie.............znowu się pozmieniało, wcześniej piłam tylko 50g i po godzinie pobranie, a tu nagle mówią mi że 70g i dwie godziny zdychania w poczekalni z tymi wszystkimi dziadkami i wywodami na te i inne tematy, a odbija mi się do teraz.....mam nadzieję że wyniki wyjdą w normie.Ffujjjj nigdy więcej..... buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala współczuje tej glukozy. Jak byłam na niej to myślałam, że pawia puszczę to wypiciu tego paskudztwa. Klęłam endokrynologa na czym świat stoi. Na szczęście wyszło mi ok. Jutro popołudniu idę po tą betę. Mam przeczucie, że będzie jak zwykle :( Jajnik jednak cały czas nie daje za wygraną i pobolewa. Teraz jeszcze dołączył środek jak na @ więc pewnie lada dzień będzie :( Zresztą ten numer dzisiaj na czerwono myślałam, że mnie wykończy. Teraz ciapie się mniej,ale jak jutro będzie to samo to wbijam się do jakiegokolwiek gina. Najwyżej usłysz, że przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem w 21 tc. agusiiiii28 --> ja właśnie dziś miałam wizytę i już 2 badania prenatalne. poznałam płeć :) oczekujemy dziewczynki. odnośnie samego badania, lekarz robił to delikatnie , mnie nic nie bolało. otrzymaliśmy również kartkę, ale z dość jasno opisanymi już narządami po oględzinach, po pierwszym badaniu również otrzymałam niezbyt jasną kartkę z wynikami markerów na choroby. na szczęście zarówno z dzidzia jak i ze mną wszystko w porządku. termin mam na 27.04 :) odnośnie glukozy też się obawiam jej wypicia i skutków :D no ale cóż trzeba to trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka wam wlasnie wrocilam dzis od gina i jestem zla jak niewiem co zadnego jajeczka pechezyka nic w zeszlym cyklu bylo tak ladnie a teraz zadnego nie ma dziwny jest ten swiat fajnie mi sie konczy rok zamiast sie cieszyc chociazby owulacja nawet nie udano a tu nic bede teraz czekala do 5 stycznia jak zaczne kolejna serie juz podwojna dawke clo zalamana jestem strasznie ryczec mi sie chce czemu mi sie wiecznie nic nie udaje czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Riolek nie martw sie! Nie jestes sama ;) Na pewno z podwójna dawka clo będziesz Miała piękna owulke! Moze nawet podwójna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek nie jesteś sama. Ja od przyszłego cyklu zaczynam clo. Pod warunkiem, że dojdę kiedy on się zacznie. Bo dalej mam plamienia w kolorze "ciotki rewolucji". Jestem załamana. zamiast być lepiej jest tylko gorzej. Rano znowu myślałam, że przyszła @. Teraz jest trochę mniej. Szyjka poszła wyżej dziś, ale jest zamknięta. Mam dość, najchętniej poszłabym w jakiś kąt wyć. Zresztą i tak popłakałam się matce rano do słuchawki po tym jak strzeliła tekstem "przecież może to być normalne" :( D..... od dwóch lat tak mam i nie jest to normalne :( Dobrze, że tusz mi się nie rozmazał, bo wyglądałabym w pracy jak "miś panda". Zaczynam żałować, że w sierpniu nie poszłam na tą histeroskopie (byłam przeziębiona, a nowego terminu mi nie wyznaczyli) Zostaje mi dziś popołudniu odebrać tą nieszczęsną bete, na której pewnie nic nie wyjdzie :( i próbować wbić się do jakiegoś gina. Mam nadzieję, żen nie powie mi, że jestem przewrażliwioną wariatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Witam również nową forumowiczkę Gwens:) Netta ja tam mocno kciuki zaciskam za Twoją betę:) Hania u Ciebie też czekam na dobre wieści w końcu święta blisko i to by było idealnym prezentem:) Ja już któryś dzień z kolei śpię czujnie, a jak w nocy wstaję do wc to jest koniec spania i kkulanie się tylko z boku na bok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czekam na newsy od testujących :))). Witam nowe dziewczyny :))) Dziewczyny opadł mi brzuch - takie mam wrażenie - czy to oznacza, ze zaraz urodzę ?? Kurde wystraszyłam się nieco. Jak wiecie coś na ten temat to dajcie znać :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jak opadł to chyba naturalna konsekwencja, aczkolwiek zadzwoń do doktora. Asia chyba pisała, że jej opadł trochę na początku trzydziestegoktóregoś tygodnia już dokładnie nie pamiętam. Ja to tylko się zastanawiam co mi okulista powie w poniedziałek czy jest szansa na poró naturalny. Bo nie chciałabym aby wada się pogłębiła. Wanda a Ty byłaś u okulisty na badaniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Lovekrove na Ciebie zawsze można liczyc, dobrze, ze o mnie pamiętasz :) pocieszyłaś mnie, też tym, że nie tylko mnie tak wymęczył tym badaniem, płci nie poznalismy, ba nawet nie pytaliśmy- podobno mozna juz w 13 tyg poznac- ale oboje zapomnieliśmy, ja i M patrzyliśmy na monitor jak zaczarowani :) Beti- cieszę sie, że i u Ciebie wszytsko ok :) gwens= witaj ! gratuluje córeczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2Gosieńka - u mnie jest niżej nieco - teraz skojarzyłam - jak mały w 32 tygodniu obrócił się główką do dołu - może to jest tym spowodowane ...... Zobaczymy. Od kiedy można rodzić mając pewność, ze dzidziol jest już wykształcony - 36 tc czy 38tc - bo mi się już miesza. Agisiii - on mnie tak wygniótł jak mały dupką się do nas obrócił i nie chciał żołądka pokazać. On go szturchał popychał a tej jak kłoda - po mamusi ma twardy sen :))). Poza tym to jest bardzo dokładne badanie wiec pewnie chciał dobrze uchwycić wymiary. Później będzie już lepiej .... Ja chce już wizyty !!!!! Chce wiedzieć ile on waży - ciekawe kiedy dowiem się jak bede rodzić - przyznam się, że chce cc :). Zaczęłam się bać sn :). No ale zmierzę się ze wszystkim co los da dla małego brzdąca mama da się rozpruć ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mam takie przeczucie, że beta nie wyjdzie. Tym bardziej, że jest to ciapajstwo :( Jestem dziś podłamana tym wszystkim. Ciakawe jak tam Hania i jej test. Mam nadzieje, że chociaż ona podzieli sie z nami radosną wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Netta a który to Twój dZien cyklu? Głowa Do góry! Wszystko będzie dobrze! Jak mnie łapie Dół to zaglądam na stronę nasz bocian na Forum i czytam o naturalnych cudach! Nr uwierzylabys jakie cuda sie przytrafiaja I jakie ludzie maja choroby i problemy... A jednak! :) Lovekrove mojej znajomej opadł brzuch na jakieś 2-3 tygodnie przed porodem :) nie znam sie Ale jeśli Cie to martwi to moze zadzwoń Do gina i zapytaj. Ps: chciałabym mieć już takie zmartwienia Jak zaciazone koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie będę dzownić :)). Jak zaczne rodzić to wtedy zadzownię :))). Netta kochana - będzie co ma być- ważne, że masz plan na następny cykl, który daje sporo większe szanse niż ten -na prawdę nie smutkaj - tylko głowa do góry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka wiem ze nie jestem sama ale juz bym chciala miec to z glowy a propo do clo to mnie dziwi jak chole... czemu ten organizm jest taki skomplikowany tzn w 1 cyklu mialam nie udany bo mial 13 mm w 2 cyklu juz 22 mm a w 3 nie ma zadnego nawet jajeczka to jest normalne myslalam ze jak w zeszlym cyklu mialam owulke to bede miala iw tym i nie bede faszerowac sie tymi lekami a tu nic w stepnym cyklu 2 raqzy dziennie zobaczymy jak sie nie uda mam jeszcze 3 cykle pozniej robimy przerwe i szukamy przyczyny czemu nie zachodze w ciaze bede robila wszyskie od nowa badania tylko niewiem ile tej przerwy bedzie 2 miesiace pol roku nie chce tracic czasu na ta przerwe pytalam sie czy mam endomedrium mowila ze nie mam ja doskonala nie ma sie czy martwic a na te pco to tez nie wyglada nie miala calej tam kartoteki bo szlam gdzie indziej do niej a tam nic nie ma tylko mnie pamieta jak wygladam i dane powinnam sie cieszyc ze nie mam tych chorobstw ale jakos jescze sie nie ostrzasnelam sie od wczorajszej wizyty a tam o co ci chodzilo wtym podwojna owulke nie mow ze moge miec blizniaki jak sie ma 2 pechezyki nie chce miec blizniat nie za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dzień Dobry Dziewczyny:) U mnie niestety test negatywny. Dziś temp spadła do 36,8 i przy szyjce miałam zabarwiony na różowo śluz. Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca popołudniu. Wieczorem patrzę pod światło i widzę taki dosłownie cień cienia, tylko pod pewnym kątem. Daję M do sprawdzenia i potwierdził. Starałam się nie nakręcać i zrobić test z porannego moczu no ale nic, jedna samotna krecha!!! Ja nie wiem na co ja się nastawiłam.....przecież lekarz mi powiedział, na czym stoję. Moja głupota nie zna granic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Riolek tak tylko chcialam Cie pocieszyc! Ja tez tak mowilam ale teraz skakala bym Z radosci nawet gdyby byly trojaczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania biedactwo, może jednak będzie cod i test jednak za wcześnie zrobiłaś. Pamiętaj nadzieja umiera ostatnio i mówi Ci ta ta, która ma dziś MEGA DOŁA i czeka na bete jak na ścięcie. Riolek ja skakałabym z radości nawet jakby były sześcioraczki po tym clo. Mnie jest wszystko jedno ile by maluszków było, grunt,żeby były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu dawaj nam tu zdjęcie tego pierwszego testu! Jakiej one były czułości ? Netta powiedz jeszcze raz o której wynik ? Będę Ci kibicować :-) Agusii moje pierwsze badanie prenatalne też bolało, nawet powiedziałam o tym Pani doktor, bo myślałam, że nie powinno, a ona, że niestety musi żeby coś zobaczyć ( mały nie chciał za bardzo współpracować ), ale dziecko to absolutnie nie szkodzi. Na tym wczorajszym usg już nie bolało, ładnie się ustawiał, nawet nóżki rozkraczył i na monitorze taki siusiak widać, a Pani pyta, czy płeć znana, a my z M że nie i wszyscy troje w śmiech, bo nie dało się nie poznać :-) Tylko buźkę zasłaniał, dlatego nie mogła nagrać ładnych ujęć :-) Love je niestety nie pomogę z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów miałam fatalną noc Przed ciążą nie wiedziałam że brzuch tak potrafi boleć... I co też jestem zła, bo to niby nic złego się nie dzieje, ale po pierwsze jie mogę wytrzymać, po drugie boje się jak nigdy w życiu o nic... błędne koło Lovekrove- jedym brzuch się obniża przed porodem, inne od samego początku mają jakoś nisko Subiektywne objawy dla przesądnych babć, które nie wiedziały kiedy zaszły a tym samym kiedy urodzą Wkurzają mnie tacy ludzie ciotka stwierdziła że zgłupiałam że wszystko juz kupuję..., ale skoro wszystko mam to pewnie niedługo urodzę zabić babę (nerwice mam sorry) Kala to mam rozumieć że też chcesz taki wózeczek:) HANKA?? Netta, Roma, starczka Monisia, zaczynam od nowa, RIOLEK kogoś musi Justysia pociągnąć za sobą...jak to było Parami we trzy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
ja bym tez sie cieszyla jakby bylo ich wiecej za 1 zamachem chociaz fajnie by bylo moj M chce odrazu 8 raczki by chodzil dumny z siebie jak paw ostatnio tylko o tym mowi czy sa 8 pechezykow jak nie to nie robimy wcale jak chce 8 i koniec juz nie musze ich miec wiecej za 1 razem ale chociaz jedno a jest mozliwe jak bede miala podwojna dawke bede wiecej pechezykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Karolciu, pytałam po prostu co u Ciebie i chwaliłam Twoją śliczną córeczkę. Doskonale wiem, że nie masz czasu wszystkiego czytać, mi to z trudnością wychodzi. Zwyczajnie wpadaj jak masz chwilę i pisz co u Was, żebyśmy się nie martwiły, że zamilkłaś:) Kaśśka Ty miałaś robić wczoraj test???? Agusii28, przepraszam że Cię pominęłam -wiedziałam że o kimś zapomnę... Fajnie, że już oboje z M widzieliście Dzieciątko i wcale Ci się nie dziwię że nie zapytaliście o płeć. Ja z wrażenia pewnie zapomniałabym jak się nazywam. Roma, wszelakie oznaki działających jajników bardzo wskazane:): Dziwne to Twoje samopoczucie i mdłości, ale to chyba nie na tle nerwowym??? Kalunia, dzięki za kciukasy:):) Jeszcze będą mi potrzebne:) Współczuję Ci picia tych glutów mam nadzieję, że wyniki będą dobre!!! Całusek w brzusio! Witaj Gwens. Gratuluję zajścia w ciążę!!!! Riolek z tą owulacją niestety różnie bywa. Niestety nie jesteśmy maszynami, które zawsze tak samo reagują na każdy lek....a szkoda!! Mała Gosieńko, dziękuję za wsparcie:) Tak sobie wczoraj w wannie myślałam co jeszcze M dokupić i jaki prezent byłby taki zajebisty i niespodzianka na dodatek.....przyszła mi tylko ciąża do głowy!!!!!:D:D:D Mam nadzieję, że z oczami będzie wszystko OK. Lovekrove, z opadającym brzusiem to OK, tylko nie wiem w którym TC. Pewnie dzidzia się do startu szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik ma być po 12, ale odbiorę go dopiero kolo 16 jak wyjdę z pracy. Pytałam się, czy nie podadzą mi go przez telefon na infolinii. Niestety nie ma takiej możliwości. Kaśśka84 dziś mam 25dc, plamienia mam od 22dc, a krwawienie od 24dc. Jedyny co to skróciły się o kilka dni w porównaniu do poprzedniego cyklu. Ale wtedy też było to krwawienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
mala_gosienka ja jeszcze nie jestem w ciazy ale wiem ze nie moge miec naturalnego porodu bron boze lekarz mi powiedzial z jednej strony sie ciesze bardzo bo nie chcialam naturalnego porodu tego bolu i wszytskiego a teraz nawet nie mam wyboru musze miec cesarke jak nie bede miala mam ryzoko stracic sluch calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrove, mi też jakoś wcześnie się obniżył, choć nie zauważyłam tego wizualnie, a raczej zaczęłam łatwiej oddychać. Tak w 34tc. Twój dzidziek jest już bezpieczny. Ostatnio się lekarz wypowiadał w TV, że jak uratowali ostatnio 400 g bobasa, to takie kilowe teraz to już pikuś. Moja mama twierdzi, że nie opadł jeszcze. Wczoraj byłam u gina i powiedział, że termin raczej przechodzę i do 31.12. już powinno coś się zadziać (miało być 24tc) Zaczęłam pić liście malin na szybki poród, to już całkiem wszelkie twardnienia brzucha ustały. Asia odzywaj się, co tam słychać. Tak Ci bobas daje popalić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Monia123, to już tuż tuż!!!! **Aguśka** jesteś jeszcze w szpitalu??? Napisz jak wrócisz co u Was??? Kuźwa laski, te testy chyba jakieś walnięte!!! Patrzę teraz na ten dzisiejszy i jak wysechł to znów ta kreska taka leciusieńka, może jak mocz zaschnie to w tym miejscu się zbiera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×