Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Katia nie martw się brakiem objawów, ja dokładnie w tym samym czasie co Ty panikowałam bo tak z dnia na dzień objawy znikły, a okazało się że jak to okreslił lekarz że teraz czas na wzrost dziecka a nie na objawy i było oki. Głowa do góry, myśl pozytywnie!! My idziemy dopiero na śniadankooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki vilia juz wiem he :-) tylko idiotke z siebie idiotke no nic. Asia jesteś>?? Zmierzam do Twojej poczty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vilia :)). Ciężko się uspokoić - schozolka teraz ze mnie jest straszna - już schudłam z tego mielenia w bani :(((. Trudno będzie co ma być. Na usg połówkowym mały miał większą główkę o tydzień (było to 2 miesiące temu), miesiąc temu 2 tygodnie większą - teraz 4 tygodnie - mam nadzieję, ze w końcu przystopuje ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala staram sie az tak nie myslec pesymistycznie raczej wmawiam sobie ze musi byc wszystko dobrze ale strach pozostaje. O 6 zjadlam kanapke potem o 8 a teraz 2 male paczki :) Bym cos jeszcze przekasila ale nie mam na nic ochoty, znaczy mam ale na zupe chinska a nie bede tego jesc bo jednak chemia :P. Dzis na obiad pomidorowa z ryzem. Co do karoliny to wydaje mi sie ze pojechala do szpitala albo odsypia nocke :) Karolinka trzymamy kciuki :) Ja pije goraca herbatke wlasnie i mysle co by tu zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę, że topik zmienił się ostatnio na porodowy. Mam nadzieję, że będzie wszystko bez żadnych komplikacji. Ja na razie walczę z moja bakterią, dostałam na nią od gina tabletki i na szczęście jest już trochę lepiej. Ale wcześniej wizyta w toalecie nie należała do przyjemnych :( Zastanawiam się obecnie nad jednym. Biorę już 3 cykl bromka, wcześniej dzięki niemu nie bolały mnie piersi i zniknęły moje nudności przed @. W tym cyklu jest inaczej znowu mam dwa kamienie i nudności rano i wieczorem. Zastanawiam się czy organizm przyzwyczaił się do leku czy co. Sama nie wiem co mam o tym myśleć. Mówiłam o tym ginowi, ale nic mi nie powiedział na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wkoło mówią o magii 3ech miesięcy, że z diabełków dzieci w aniołki się przeistaczają :) u nas chyba nie działa :) Chociaż teraz mały leży i się śmieje do zabawek - piszczy i ma niezłą radochę. Ale przedwczoraj i wczoraj wieczorem - masakra...Histeria, łzy jak grochy... Nie wiem co mu dolegało. Zastanawiam się czy to nie ząbki, bo ma w jednym miejscu rozpulchnione dziąsełko. A ponoć dziąsła mogą pobolewać nawet kilka dobrych tyg. przed wyrzynaniem się zębów. Pokłony dla tego co wymyślił Viburcol :) Pół czopka do pupy i poszedł spać :D Ale ile mnie wymęczył wcześniej to moje ;) Albo osiwieję niedługo albo wyłysieję, bo powyrywam sobie wszystkie włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, straszą mnie, że jak będę brała bromergon to przytyję... Przytyłaś po nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwigam zakupów cięzkich. Mięcho jest w zamrażarce ale takie rzeczy jak glupi plyn do naczyn, wc czy mleczko do czyszczenia też waży i czasami ciut za duzo włoże do wózka z zakupami. Nie wiem co z tym tesciem bo jakos sie ostatnio nie przewraca ale sie chwieje, teraz siusiu nie trzyma i chyba nic poza tym. Ale wlasnie on tak ma że w jednym tygodniu np. przewraca się, w drugim miewa biegunke a w nastepnym ten mocz.. Wzięłam się ostro za siebie!! Dzis np.wstałam o 9:30, pomyłam talerze z wczorajszej kolacji i obgarnełam kuchnie (malutka jest więc ok). Wypiję herbatke i zjem kanapke z dżemikiem a potem na zakupy ale lekkie!! Tylko chlebuś i cos do niego :) Nic nie będę robiła w biegu. Myslę tylko o synku. Apropo, czasami mysle że czuję ruchy bo już 3 dzień z rzędu mam takie smieszne pukanie w brzuchu i laskotanie :) Ciekawe czy to mój malec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa biorę i bromka i doopka i na razie wagę mam taką jak przed ich braniem. Na razie nie przytyłam, ale wszytko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego tygodnia mam świąd skóry. CZasami jest zaczerieniona, a czasami mam suche plamy na niej. Gdy zakładam koszulke to czuje że skóra jest tak wrazliwa i podrażniona że każde otarcie materiału o nia zwiększa dyskomfort. Zaraz w myślach przelecialam swój jadłospis i nie przypominam sobie żebym jadła cos na co jestem uczulona. I olsniło mnie że może to żelazo które biorę.. Przejrzałam ulotke i faktycznie napisane jest że kwas foliowy ktory tam jest może uczulać i powodować świąd skóry. Ten kwas musi tam byc bo się żelazo lepiej wchłania ale ja mam go tez w wit dla ciężarnych więc może za dużo?! Skórę w sumie tez mam suchą od zimna więc juz nie wiem czy to rodzaj alergii czy przez temperaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dopadł mnie mały głód :) potem sprzątanie zamrażalnika, czgo skutkiem bedzie zupa fasolowa z fasolką szparagowa:) Katiaa-ciesz sie,ze piersi juz nie bolą! ja nie tęskniłam za tym bólem! :) Kochana teraz tylko,zebys tak dobrze czuła sie,aż do końca ciąży:) "książkowo" ciąża to stan błogostanu-sex bez obaw, jedenie bez obaw o kg, zero okresu...życzę Ci,zebys byla jak ciężarne z obrazka-uśmiechnięta i szczęśliwa:) oczywiście życzę tego WSZYSTKIM ciężarnym i starającym sie ...zupka chińska:) podjadam :) Vilia-samopoczucie?...:D :D zaczynam popadac w skrajnosci :D :D Beti...wkrótce poczujesz...wkrótce nie bedziesz moggla spac takie beda wyrazne:) a u Ciebie Zora to myślę,że już Maleństwo chce się z Tobą bawic:) Netta mi pomaga na dluzszy czas macmiror, a teraz dostałam po raz pierwszy pimafucin i jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 właśnie macmiror przepisał mi gin. Nigdy go wcześniej nie brałam, jestem po nim cala żółta, ale grunt, że są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolta jak kurczaczek...masakrycznie sie wylewa i brudzi , troszke kosztuje...ale dobre pol roku spokoju! jak nie poskutkuje (w co watpie) to pomros o ten drugi...tez cieknie niesamowicie-wielki 3cm czopek glicerynowy, ale skutek czułam momentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście żółta jak kurczaczek szkoda tylko, że teraz będą nie te święta ;) miałam jednak kiedyś gorzej brudzące nazywały się polseptol i brudziły nieziemsko na bordowo, a potem plamy nie chciały się doprać(były z jodyną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
dziewczyny, dzięki za rady, czyli dalej nic nie wiem, :-) no nic, najwyżej będziemy jeździć tam i spowrotem. Chyba zresztą później wizyty są częściej, więc jakoś może ten moment porodu nie zostanie przeoczony i nie będę przegryzać pępowiny gdzieś po drodze. Co do bromka, to ja przytyłam ze 3 kg, nie wiem czy konkretnie po nim, bo brałam też luteinę, ale nigdy tak nie przytyłam wcześniej. Asia, to u Ciebie już już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów robie szum wokól siebie Zasłabłam rano w łazience, a jak już wstałam to mi tak krew z nosa chlusneła że zachlapałam cała łazienkę Zamiast coś zrobić to się popłkałam jak idiotka(nie wiem co się ze mną dzieje) bo ta krew za nic nie przestawała lecieć Więć odchyliłam głowe do tyłu-skutkiem czego zachłysnęłam się i miałam ją w ustach M mało zawału nie dostał jak mnie zobaczył w tej łazience dopiero po położeniu ryby(zamrożonej) na karku i na czole przeszło Cały dzień czuję sie do dupy, a wystarszyłam się tak że boje sie samrkać Mierzyłam cisśnienie w normie Nie mam siły nawet doczytać Karolinka trzymam kciuki-cokolwiek się z Tobą dzieje Zorka to jak najbardziej może być Synuś Powtarzam jak bardzo byś nie kochała teścia najważniejsze jest Twoje Dziecko i dbaj o siebie, nawet jeśli miałby leżeć na podłodze do wieczora TYle ogarnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Wanda masz tak ja mialam wczesniej kiedy to jeszcze cieplo było. A teraz mnie przeraza to czy jak teraz zimno nie bede miala np. wchodzac z zimnego powietrza na cieple. Poza tym wogole jakos mam ze z dziasel mi leci i w nosie mam sucho caly czas praktycznie ehhh nie nawidze tego uczucia. Co rusz musze smergać w chustke choc tam nic nie ma tylko suchosc. Kupilam sobie w aptece nawilżacz, ale od tego jakis babel mi w dziurce wyszedl, wiec na razie przestalam brac. Zorka nie martw sie nie jestes sama ja tez nie mam objawow oprocz tego, ze brzusio mi rosnie. Nie wiem dziwie sie dziewczynom co maja objawy na cos hmm ja nawet nie wiem jakie to uczucie. Jem wszystko tak jak dotychczas tylko, ze owocow wiecej doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia:)...ale Wy jestescie tylko 12 dni za nami :) niemal w drzwiach sie mijamy:) Wanda...moze wapno na wzmocnienie żył...współczuję Ci ja przytylam po lutce podjezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja mam dziś wizyte,boje sie eh.. Wanda nie można przechylać głowy do tyłu gdy leci krew właśnie przez to,że można sie zachłysnąć. Głowa w dół,zimny okład na kark. I możecie sie śmiać ale ja zawsze używam wtedy tamponów ;) Mi też przed ciążą często leciała krew z nosa,zresztą na początku ciąży też i to niekiedy tak że siedziałam po pół godziny głową w dół, teraz mam spokój z tym jak na razie. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki za wizytę, będzie dobrze :-) A nasza Karolinka albo rodzi, albo już w szpitalu, bo by się napewno odezwała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteśmy po!!!!!!!!!!!!:D HURRRAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)):)):)):)) M dopiero przywiózł mi laptopa TAK BARDZO CHCIAŁAM WAM NAPISAĆ:Durodziłam o 2.55 męczyłam się dwie godziny!!!!:)Nie licząc tych wcześniejszych skurczy!!!!:(:(:(:( MARYSIA JEST Z NAMI !!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Jezu, Karolina!!!!!! Gratulacje serdeczne!!!!!!!!!!!!!!!! Dwie godziny , to chyba expresowe tempo???????????? Jak wygląda Marysieńka?????.....to chyba głupie pytanie, pewnie jest piękna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×