Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

:) Neli>> super wieści :) będziesz miała majowe dzieciątko :D U mnie góra od sukienki byla gorsetowa :) miałam ewentualny zapas na rozrost brzuchola :) cały czas mam ją w pudle :) jakby co, to mogę podesłac ;) My się doszczepiamy trzecią dawką 6w1 za pol roku :/ (przez to okropne polio). Boję się normalnie tyle. Wiecie , ze sa dwa schematy szczepien tymi skojarzonymi szczepionkami?? na 3 i 4 wkłucia?? Szkoda, ze lekarze, nie informuja o tym fakcie. I to prawda, nie ma obowiązku szczepień. Ospę wietrzną i różyczkę planujemy przechorować a nie się zaszczepić :) Wszyscy szczują nas powikłaniami a nie mówią o skutkach ubocznych szczepionek które nie sią wcale takie rzadkie. Janek nie szczepiony na ospe wietrzną przetrwał dwa przedszkolne rozdania tej choroby :) Stella>> no Ty miałaś chyba szybko skompletowaną odzież dla Matiego ;) tak na wyrost :) Niunce musze dokupic ocieplane spodnie, jakies bluzy, bluzki, bodziaki, czapkę na sezon jesienny albo i dwie, kurtke niby mamy ale wlasnie upatzrylam sobie taka cudna :) jakies sukieneczki, rajtki :) nooo wszystko :) Hanka rosnie mi jak na drozdzach. Ania>> Hanka tez ma dużą stopę :) teraz kupuje butki na 21 lub 22 :) zależy od producenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na cukinię wrzucilam na bloga :) jakis czas temu :) ale linka Wam nie podrzucę bo pewnie mnie zaspamuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciaczek - ja mam zawsze ciuchy na 1 rozmiar do przodu, bo jak rodzina chce kupowac, to zawsze zamawiam wieksze ;-) No i sama tez kupuje czasem tak dla atrakcji - ostatnio byly promocje w endo.pl to zamowilam kilka koszulek na 92 i 98, a Mati ma teraz 86 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia w ciąży
efciaczek, na Twim blogu Hania wygląda jak Twoja siostrzyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak- moja suknia tez jest z tylu wiązana tylko rozchodzi sie o to że materiał który jest pod sznurkami jest za wąski i jest opcja aby go tam trochę dodać. Od wczorajszego wieczoru jestem na diecie,na słodkie nawet nie patrzę a dziś puki co żyje na samej cukini.Muszę popatrzeć na necie za jakimiś ćwiczeniami które mogłabym robić.Położyłam sie na chwilę bo mały śpi a mnie kurde plecy bolą tak między łopatkami,nie mam pojęcia dlaczego. Tak gadamy z moim że fajnie byłoby żeby to była dziewczynka a jak nie wyjdzie to do trzech razy sztuka :p ale jak coś to w dalszej przyszłości. Stella-jeśli dobrze pamiętam to byłaś w górach w ciąży tak? Bo chcielibyśmy do zakopca we wrześniu ale nie wiem czy będę mogła zdobywać szczyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia w ciąży- uśmiałam się na waszym topiku:) młoda w nocy znów miała problem ze spaniem, obstawiam zęby ale pierwszy raz daje tak popalić, że budzi sie nagle z strasznym płaczem i godzina czasem dwie są wyjęte z życiorysu:( Uspokoić jej nie idzie kręci się oczka trze zmęczona strasznie ale co tylko sie oddalę bo myślę, że już dobrze to ta znów ryk:( Ja z jesiennej wyprawki kupiłam na razie kilka bluzeczek na długi rękaw, kurtkę podszytą polarkiem ale właśnie nie wiem jaka jest gruba czy to będzie taka jesienna czy zimowa bo opis aukcji był bardzo nie rzeczowy (ale straszna wyprzedaż była:) ). Buciki kupiłam małej takie na dwór i do domu (kapciochy) . Bylam też w pepco jak któraś ma blisko to polecam fajne rzeczy są kupiłam tam kilka bluzek, bodziaków fajny sweterek taki dłuższy wiązany w pasie i dres:) A w Kubusiu bezrękawnik, skarpetki i czapkę:) Tak, że jesienno-zimową wyprawkę mam prawie z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę potem doczytam resztę:) Neli serdeczne gratulację, jak mówią ciąża zawsze " przychodzi" niespodziewanie, a pracą się nie przejmuj ja też nie pracuję. Damy radę Pigułeczko czyżby Wy też rozpoczeliście starania?? A ja się pochwalę że u mnie dziś sie kończy 20 tydz, czyli jestem na półmetku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - już półmetek?! Ale zleciało! Myślisz już o porodzie? ;-) Masz już zdjęcia z sesji rodzinnej? Ja wrzuciłam właśnie parę naszych na pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella a ja wlasnie weszlam na poczte i obejrzalam Wasza sesyje:) Super! Fajna pamiatka zostanie. Iza czujesz juz ruchy malenstwa? Juz nawet nie pamietam czy w tym czasie cos sie czuje czy jeszcze nie... My powoli zegnamy wirusa. Odpuszczamy sobie tez wczasy w tym roku. Pojedziemy wczesna wiosna gdzies,dziecko bedzie starsze,bardziej kumate. Antek nauczyl sie dzis mowic kolko:p (pisze bez polskich znakow bo pisze z tel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli wydaje mi się i z tego co pamiętam to w 7 tygodniu już słychać. Czyli jak zaczniesz 7 tydzień to powinno być słychać serduszko. Chociaż ręki sobie uciąć nie dam. Jednak z tym serduszkiem to też nie reguła. Ja dokładnie pamiętam, że w 6 tygodniu już słyszałam te słodkie pukanie :) trzymam kciuki za dziewczynkę, ale i za trzecie dziecko, bo zawsze mi się marzyła trójka, a i dom jaki wesoły. Więc powodzenia :) Stella ale super zdjęcia! Mati z całej Waszej trójki najpiękniejszy oczywiście, ale to dziecko ładnych rodziców więc nie ma się co dziwić. A od Ciebie jak zwykle bije ciepło. Pewnie gdybym mijała się z Tobą na ulicy to miałabym ochotę Cię przytulić. Tak po prostu. Ze zwykłej życzliwości i ufności :) Milka jak angina? Ozdrowiałaś? Walnij se winco, rozgrzeje Cię i raz dwa staniesz na nogi :P Ty przecie Nasza forumowa alkoholiczka jak to jakaś pomarańczka powiedziała, więc Tobie wolno :P Ania a co go wzięło tak na te kółko? Czyżby interesował się budową auta? :D Fiśko ostatnio załapał jak się mówi Aga (moja siostra ma tak na imię) . Tzn. mówi GAGA, ale jest przy tym słodki :P Dzieci rosną, robią się takie kumate, coraz więcej mówią. Niedługo zaczną dyskusję z rodzicami :P Izzkka ja poproszę zdjęcie brzuszka na @. Taka jestem ciekawa jak rośnie :) no i gratulację! Teraz zacznie się ten fajny okres ciąży, kiedy nie ma dolegliwości, brzuszek jeszcze nie ciąży i kobieta pięknieje z dnia na dzień :) Efciaczek ja szczerze mówiąc nie orientuje się w tych szczepieniach. Na obowiązkowe chodzę i tyle. Pina reakcja pomarańczki rozbawiła mnie do łeb :P i wyobraziłam sobie Ciebie z łysym plackiem zamiast włosów :P padałam! Swoją drogą to tutaj wszystko na cenzurowanym, bo jesteśmy obserwowane :D z Milki zrobili pijaczkę, z Ciebie potwora tuczącego dziecko ile wlezie i kiedy tylko się da. Czekam teraz na jakiegoś newsa o sobie :D i uprzedzam pomarańczki JESTEM MATKĄ SADYSTKĄ, DZIECKO W NOCY NA ŁÓŻECZKU WISI I BECZY, A JA ZATYKAM USZY, BO CHCE MI SIĘ SPAĆ :D ot, kolejna psycholka :D co do pracy powiem jedno REALIA ŻYCIA W POLSCE. Jeśli tylko macie okazję- wyjeżdżajcie teraz, kiedy wyszły cyrki z pracą i jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, no, po takim monicie musiałam się odezwać :-) czadowa sesja. Zawsze myślałam, że studyjne zdjęcia są nudne, a tu prosze :-) a Mati skad nagle jest takim blondynkiem? Na fotkach miał zawsze ciemne włoski. Pigueczko, staracie się? Neli gratulacje. Ja też się chyba wezmę za produkcję. Byliśmy na dlugi weekend u teściów i przyjechała siostra mojego męża z dziećmi. Ma syna i córkę (zosię) 3 miesiące młodszą od naszej. Jak wróciliśmy do domu to sobie tak pomyślalam, ze smutek tak w pojedynkę i że trzeba się postarać o towarzystwo coby sie nie nudziła ta nasza córa. Swoją drogą, wiecie jaka to zazdrośnica jest? Idę sobie z tą mała zosia- trzymam ją za obie ręce bo ona dopiero pierwsze kroczki stawia, a moja jak zobaczyła, jak do małej dopadła i odpycha ją z taką zawziętością ze musialam po pomoc wołać bo by ją przewróciła normalnie. 1 września jadę na upragniony urlop. 2 tyg na krecie :-) nie posiadam się ze szczęścia. Mam dość roboty. Milka, a skoro Zuza nie chce w wózku, to może za rączkę? Chodzi na tyle stabilnie? Widzę, ze kończy mi sie bateria więc spadam, napiszę jeszcze jutro :-) Wszystkim niewyspanym mamom życzę cierpliwości. Pina, współczuję sprawy z mężem. A nie może iść do innego lekarza medycyny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___ Kropelko - no! Dobrze, że zadziałało :-P My też jedziemy na wakacje we wrześniu, też na 2 tygodnie i też nie mogę się doczekać :-D Gdzie jedziecie na Kretę? A Mati rzeczywiście miał ciemne włosy, a potem poszliśmy do fryzjera, fryzjer obciął całe ciemne i dziecko stało się blond. Pocieszam się, że mąż też tak miał - urodził się ciemny, potem zjaśniał, a teraz znów jest ciemny. Pocieszam się, bo ja lubię ciemnych ;-) ___ Marka - dziękuję Ci bardzo! :-) Mój mąż mówi, że ja słodko wyglądam, ale jestem cholera. Ale kto by go tam słuchał ;-) Wasze zdjęcia z Fiśkiem w fontannie też super. I jakie Ty masz nogi dziewczyno! Ja miałam ambitne plany wylaszczyć się na wakacje i na planach poprzestałam ;-) A wiecie, co jest najlepsze? Że miałam na wakacjach pić wino, a tymczasem Mati jest ciągle na cycku, więc już go nie odstawię do wyjazdu. I tyle będzie tego mojego wina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jak zwykle w środku nocy ale tylko o tej porze mam chwilę dla siebie i mogę przy komputerze posiedzieć. Podczytuje Was w telefonie ale nie lubie na nim pisać. --Stella ja właśnie miałam pytać jak Ci idzie odstawianie Matiego a Mati okazał się twardzielem i się nie dal tak latwo. Ja jestem przerażona moim biustem po rocznym karmieniu tego ssaka a dokładnie jego brakiem :P licze na to ze się jeszcze zregeneruje i wroci do dawnej wielkości (wiem wiem nie mam na co liczyc) --Co do szczepienia to my jeszcze nie szczepiliśmy, przed zabiegiem nie można było i lekarze doradzili odczekać kilka tyg i dopiero szczepić. Od początku szczepiliśmy 6w1 bez dodatkowych szczepien i przy tym zostaniemy. --Neli gratuluje :)A sukienke przerob i będzie problem z glowy a jako kobieta w ciąży nie możesz sobie odmawiać przyjemności jedzenia ;) --Izzka gratuluje polmetku koniecznie dodaj zdjecie brzucha :) --Nasze plany na urlop i wakacje szlag trafil w tym roku, najpierw zabieg, po zabiegu obserwcja i tony lekow, a teraz remont naszej rudery i odlozone pieniądze poszly na pensje dla hydraulikow i elektryka, ale jest sznsa ze w przyszłym roku skończymy i będziemy w 100% na swoim. A w dodatku szykujemy chrzciny na przyszly miesiac, bo tak odkładamy, odkładamy a czas leci a babcie zestresowane ze dziecko nie ochrzczone. A i tu mam pytanie bo szukam pomału kiecki dla siebie, jak myślicie czy mogę założyć "małą czarną" i do tego kolorowy żakiet? Bo już tak sobie upatrzyłam, kiecka pewnie pójdzie w kąt ale żakiet mi się spodobał, przydałby mi się taki w szafie ;) --Co do wyprawki ja jestem w trakcie kompletowania mam już kurtkę jesienno-zimową , grubaśna misiowa bluze, polarowy dresik, kilka par spodni ocieplanych i sweterkow i wiadomo ciuchy "pod spod" i po domu czyli bluzeczki legginsy itd. nawet czapke grubą na polarze już mam :P ja uwielbiam robić zakupy dla małej a połowy ciuchów nawet nie nosi, zresztą same wiecie jak to jest ;) Lubie robić zakupy w internetowym c&a chociaż dla siebie nic tam znaleźć nie mogę to malej zawsze cos upatrze fajnego. Jedyny jaki problem mamy to z butami, ciężko trafić albo za duże albo za małe, też kupiłam miesiąc temu dwie pary w ccc i miały być "na zaś' bo były większe w niedziele próbowałam założyć i już są za małe a ani razu nie noszone. Więc z butami wolę być na bieżąco. -- Pisałyście o biciu naszej Natalce też się zdarza że trzepnie po buzi albo walnie czymś co ma pod ręką np. pilotem zdarza się też że przywali mi z główki, nie robi tego w złości raczej podczas zabawy jak walnie to oczywiście tłumacze że nie wolno ale nie mam jej tego za złe i myśle że to z wiekiem samo przejdzie, zdarza jej się też lizać :P i też straszną całuśnicą jest wszystkim by buziaki dawała i przy tym robi "muaaaaa" a gdy siedzimy na podłodze i się bawimy i jak tylko odwroce się do niej plecami to szybko mi wskakuje na nie i oplata mi raczkami szyje więc całymi dniami robie za konia :P a mała ma przy tym radoche. Rozbiegała się na dobre a ja jak kiedyś się balam co to będzie jak zacznie chodzic tak teraz mam więcej luzu bo zawsze znajdzie sobie jakieś zajecie i zajmie się brojeniem ;) a ja mogę w tym czasie cos zrobić. Uwielbia tez zabawe w piaskownicy potrafi siedzieć około godziny kopac lopatka w piasku i gadac ze sobą a ja w tym czasie kimam na krześle obok albo mogę cos poczytać. --U nas z zebow to mamy dwie dolne jedynki i dwie gorne jedynki które wyszly kilka miesięcy temu i dalej jest cisza, wydaje mi się ze pod dziąsłami trojki gorne widać ale nie jestem pewna... Uciekam się kapac, mala się przebudzila bo durna mama stuka w klawiaturę i teraz się kreci a chlop chrapie w najlepsze. A jeszcze fotki musze obejrzeć bo mam duże oj duże zaleglosci,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc angina odpuściła znaczy antybiotyk mam jeszcze do poniedziałku ale funkcjonuję normalnie, niestety odwyk źle na mnie działa i myślę jak by tu szybko odstawić antybiotyk i sie napić:) Pinaa swoja drogą to wole być alkoholiczką niż stręczycielka dzieci na ciebie naśla opieke mnie mogą co najwyżej do odwyku zmusić ha ha:) Któraś tu pytała o prowadzenie Zuzi za rączkę oj odpada przejdzie pare metrów i pada zaraz na kolana. Wczoraj poszłam z nią do takiego małego akwarystycznego niedaleko mnie, gdzie w maju sprzedawałam swoje rybki chciałam się dowiedzieć ile z nich przeżyło no ale z Zuzia to masakra. 10min poświęciła rybka później na czworakach uciekła mi przed sklep (takie małe podwórko z bramą tam było) bo kotka widziała ale na czworakach z tyłkiem wysoko na wyprostowanych nogach co by sobie kolanek nie pozdzierać cwaniara jedna. Jak zobaczyła, że mama ja goni to uciekła mi drugi raz ale tak popierniczała z tyłkiem wysoko, że wypierniczyła sie i zdarła brodę na betonie, nawet krwi nie było ale ryk jak cholera:) Nawet sprzedawca się uśmiał bo chwile wcześniej namawiał mnie na założenie akwarium od nowa:) sam stwierdził, że 2 wiewiórki w domu i strasznie żywe dziecko to za dużo:) A teraz lecę sie troszke poprzytulać do małej bo dziś dala mi pospać prawie do 8.00 jak nie moje dziecko normalnie:) Od tej cholernej trzydniówki mała budzi się o 6.00 i o 9.00 już jest śpiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mała była we wtorek szczepiona przeciwko odrze, śwince, różyczce i jak na razie nie ma żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedna sprawa, chodzę z Zuzia na spacery ale mala jeździ w rowerku:) Spodobało jej się i na spacer wyciągam rowerek, mogła bym spróbować znów z wózkiem ale boję sie histerii kolejnej i tego zaglądania mi do wózka obcych bab. Co prawda rowerek jest dla mnie mniej wygodny ale grunt, że małej sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamiaga
Hej Normalnie zapomniałam hasła! Stella wszystko w jak najlepszym porządku!! Ludzi nie strasz!! Na potwierdzenie słów wysyłam fotki na pocztę:-) Mam mega mega zakręcony czas i potrzebuje wydłużenia doby. Dziewczyny czy któraś nie chciałaby się pozbyć chłopięcej wyprawki bodziaki,kaftaniki,pół śpiochy itp ?roz 50-68? Ogromne gratulacje dla przyszłych mamusiek! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamiaga
my szczepiłyśmy sie w środę pediatra powiedziała nam,ze objawy mogą pojawić się w 5 dobie. Waga 10kg300g wzrost 76cm ByŁa tak zajęta zabawka,ze nie zauważyła wkłucia :D Milka moja Niunia też antywózkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i elegancko - Kropelka i Amiaga - dwie zmonitowane wczoraj, obie sie wytlumaczyly i juz wszystko wiemy :-D Odzywajcie sie dziewczyny - jestescie czescia zelaznego skladu forumowego, wiec nie ma lekko - sa i obowiazki :-P Amiaga - ja trzymam ciuszki dla drugiego dziecka. A dla kogo szukasz? Dla siebie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u gina bo jakaś infekcja mi sie przyplątała- od kilku dni mnie piecze i swędzi ale zalecił lepiej nic tam "nie pchac" bo wczesna ciąża. Zrobił mi usg i powiedział że pęcheżyk ciążowy jest za mały jak na ten tydzień ciąży. I są dwie możliwości: albo zapłodnienie nastąpiło dużo później albo ciąża przestała sie rozwijać :/ za 2tyg mam kolejne usg i sie wyjaśni. Izka- ratuluje półmetka, teraz to juz bedzie z górki. Ciekawe jak to u mnie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli mam nadzieje, że ciąża rozwija się ok. Zrób sobie test z krwi. Kosztuje co prawda ok. 25 zł, ale jak zrobisz test, a za 2-3 dni kolejny to będziesz widziała czy beta hcg rośnie i czy ciąża się rozwija czy nie. Chyba warto dla własnego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamiaga
Stella na dzień dzisiejszy zostaje przy dwójce :-) Mam w rodzinie dwie ledwo toczące się ciężarówki i obie mają mieć chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli nic się nie martw, ja powtórzę że w 7 tyg ciąży dostałam skierowanie na usunięcie ciąży bo babka stwierdziła że ciąża się nie rozwija a u 2 tego samego dnia się okazało że jest wszytsko ok, tylko że do zapłodnienia napewno doszło póżniej i 2 dni póżniej byłam i serduszko biło więc być dobrej myśli. A ja już czuje ruchy, faktycznie w 2 ciąży szybciej, ale są to nieregularne, pojedyncze lekkie ruchy, czekam na te mocne kopniaki, hehe Kropelko Kreta mmmm, a to lecicie w 3 czy małą zostawiacie ?? Stella śliczne sesja, a my dalej czekamy:/ Efiaczek ja na zapalenie pieluszkowe skóry dostałam taką maść za 2 zł z apteki taką antygrzybiczą 2 smarowania i przeszło miałam na przemian z sudocremem smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko Zosia dostala się do złobka? Ja mam zamiar pozbyć się ciuszków po malej ale to dla dziewczynki ;) chce wystawić na licytacje na allegro bo mam już kilka workow a przez najbliższe 2-3 lata drugiego nie planuje a to tez nie wiadomo czy akurat dziewczynka będzie, zresztą i tak nic zaplanować nie można. Chłop mój całymi dniami w robocie a po robocie na budowie i tak wraca o 22 jak młodą kłade. Miałam dziś wyjść gdzieś z przyjaciółką jak położe mała i chłop wróci ale coś mi żołądek nawala i jak ja pić będę :P i chyba przełoże na następny weekend. Jedzą Wasze dzieci jajka? Natalka je ogolnie wszystko i duże ilości ale jajek za cholerę nie chce... Wypluwa i mówi beeee. Milka Natalka też lubi na rowerku, chociaż my ostatnio więcej na podwórku siedzimy bo zawsze jakieś zajęcie sobie znajdzie. Neli trzymam kciuki żeby jednak wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa obejrzałam fotki wszystkie cudne a maluchy prześliczne. Mała mi pisać na kompie nie daje stoi i wyje bo chce piosenki ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Neli, Marka dobrze mówi. Wydasz te 25zł ale będziesz spokojniejsza. U mnie też na początku tak było, że lekarka mówiła, że ciąża coś mała i nie mogła ustalić który tydzień. A po becie okazało się, że wsio ok ;) Trzymam kciuki!! -Marka, śniłaś mi się dzisiaj. Zadzwoniłaś do mnie z płaczem bo byłaś w ciąży, a Twój mąż wyjechał i bałaś się jak sobie dasz rade. I ja z Matim jechaliśmy do Ciebie pociągiem. Ach, żeby tak było na serio.. Może niekoniecznie z tą ciążą, no chyba że chcesz :P Ale żebyśmy się tak kiedyś spotkały.. ;) -Milka, ale żeś mi dzisiaj humor swoim wpisem poprawiła :P Ale ja Ci powiem, że dzisiaj mam ochotę zostać również alkoholiczką :P Kończ antybiotyk i wirtualnie sobie wypijemy :D -Stella, piękna sesja!! To prawda, że tyle ciepła od Ciebie bije, a męża się nie słuchamy :P A Mati też ma takie ciepłe spojrzenie, po mamusi :) A tak w ogóle to powinnyśmy mianować Cię Strażniczką Lipcowego Forum :P -Mati dzisiaj spędził 3h z moją ciocią, z którą będzie spał, gdy rodzice będą się bawić na ślubie. I na szczęście jest nią zachwycony. Ale ona ma wspaniałe podejście do dzieci. -Byliśmy w Poradni Rodzinnej. Fajne i ciekawe spotkanie. Ale ja strzeliłam gafę. Babka dała mi wykres cyklu do wypełnienia, temp. plus obserw. śluzu. Wzięłam zadowolona, jeszcze wymądrzałam się, że wiem co i jak.. A w domu olśnienie! przecież ja biorę tabletki anty. I teraz nie wiem czy posłużyć się moimi starymi wykresami czy powiedzieć prawdę. -A co pracy mojego M. to mamy pewien pomysł ale najpierw trzeba to dobrze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka a w jakiej formie dajesz jajko? Bo ja Zuzi robię różnie raz jajecznicę na masełku z pomidorkiem, serem żółtym albo beZ niczego. Raz zrobiłam jej omlet z pomidorkami i serem żółtym mała wcinała aż miło z resztą nie spotkałam się jeszcze z czymś co by jej nie smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINA! Tydzień temu śniło się też mojej siostrze, że byłam w ciąży :P ale w tym miesiącu nie będzie Filipkowi dane cieszyć się z siostrzyczki :P dostałam dziś okres ;) co do przyjazdu- zapraszam :) nawet Was we własnym łóżku ugoszczę i podzielę się kołdrą ;) a co do pomysłu związanego z pracą. Może planujecie przenieść się do Suwałk? :D co prawda z praca kiepsko, ale ten wyjazd to byłby dobrym pomysł :P Milka u Nas podobnie jak u werki. Jajko jest ble, raz w tygodniu uda mi się wcisnąć mu trochę. Ale znalazłam wyjście i dodaję do zupki. Blenderuje i Mały nawet nie czuje :P A jak robisz Małej omlety? Takie tradycyjne? Forum odżyło :) w końcu jest co poczytać :P choć na dziś to ja kończę dzień. Mąż w pracy, spadam się wyspać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, na kretę nie wiem gdzie. :-) w sumie ważne że będzie ciepło i z dala od pracy. Lecimy we 3 a nawet z przyjaciółką i jej synem na dokładkę. Werkaa, zośka dostała się do żłobka. Zaczyna 16 września. Nie wiem jak ja to zniosę. Pina, pociągniem niezła jazda jest. Notabene dla dziecka najlepsza bo i pochodzić może i pobawić się. A nie tylko w foteliku. My jechaliśmy 5h. I też na dworcu pani do mnie, że miejsc siedzących nie ma juz od 6 dni. Ale ostatecznie znalazły się w przedziale dla matki z dzieckiem. Dzięki Bogu był to stary typ pociągu gdzie takie wagony są. Zośka waży 10 kg 300 gram i ma 82 cm. Buty rozmiar 20-21 zależy od firmy. Stella, a Ty się gdzie wybierasz? Wróciłam dziś z urodzinowego seansu w kinie z mężem. Wiecie, że skończyłam 30 lat? Szoooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_aa
Milka pod zadna postacia nie lubi ani jajecznicy ani gotowanego jak zrobilam salatke to same warzywa wyjadla a nawet w kanapce wyczuje i wypluwa pozostaje mi wrocic do podawania w zupie jak robi marka. Wszystko inne je a a nawet wciaga a wszyscy sa w szoku ze tyle potrafi zjesc. Marka ja tez dzis dostalam okres przybij piatke ;) . Milka a z antybiotykiem tez uwazaj i sie nie przyznawaj bo powiedza ze cpunka do tego ;) zostalam dzis w domu cos kiepski dzien mam. Kropelka nie bedzie tak zle z tym zlobkiem to jest zlobek publiczny czy niepubliczny? Tak pytam bo w niedalekiejp przyszlosci tez mam zamiar wrocic do pracy i zastanawiam sie co z mala zrobic... wakacji wam zazdroszcze. A co do wagi to mala wazy 9600 wzrost 77 ale mala akurat glowe podniosla jak lezala na miarce w przychodni i wydaje mi sie ze wiecej ma wzrostu bo to taki chudy patyk po ojcu :p w tym tyg po kontroli u urologa wybieramy sie na szczepienie to jeszcze raz beda mierzyc i moze nie bedzie sie tak wiercic i uda sie zmierzyc dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×