Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Stella, w instrukcji tego adaptera piszą, żeby jak najwczesniej, mnie zmobilizowały własnie ruchy, jak sobie uświadomiłam, jak nisko dzidzi sobie mieszka... Bo mamę ciązę nisko osadzoną od początku. I jak do mnie popukał w sobotę na wysokości ściągniętej pod brzuch gumki od dresów, aż się spodnie ruszały, to M. usiadł do netu i ten adapter znalazł a na drugi dzień kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz a te 25 cm to od główki do pupki czy z nóżkami, ale to i tak dużo już. Ja też mam mały brzuszek i mi narazie nic nie przeszkadza jadąc autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ale przy adapterze nie chodzi o to, czy brzuch przeszkadza, czy nie. Tylko,żeby w razie wypadku, gwałtownego hamowania itd. dolna część pasa nie zgniotła maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella jestem tu dopiero od niedawna więc nie wiem co i jak To musisz lezec? A to coś poważnego sie działo? W którym jesteś tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenka - dziś mam 17t5d i od 3 tygodni leżę miałam bóle brzucha - w pracy po 3 godzinach siedzenia przy kompie już mnie skręcało, przy siedzeniu w samochodzie tak samo do tego na usg wyszło mi, że trofoblast (czyli pierwowzór łożyska) jest bocznie nisko schodzący i zachodzi na wewnętrzne ujście szyjki macicy wszystko powyższe przy wysiłku, czy nawet zwykłym chodzeniu groziło skracaniem się szyjki (od bólu brzucha, czyli skurczy macicy) i krwawieniem (od niskiego trofoblastu) ewentualnie złym umiejscowieniem się łożyska na resztę ciąży (przy szyjce zamiast nad dzieckiem) dlatego gin kazał mi 3 tygodnie leżeć i łykać różne medykamenty rozkurczowe (duphaston, luteinę, nospę, magnez) - co miało spowodować, że macica się uspokoi i przestanie boleć, a trofoblast się podniesie wraz ze wzrostem macicy dziś mijają 3 tygodnie i idę dowiedzieć się, czy kuracja przyniosła oczekiwane rezultaty i mogę już wstać z łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie bylko mnie tu od weekendu a tu widze bardzo duzo tematow roznych :) ja obecnie mam 20tydzien i jakos ruchow nie czuje intensynie, byly przez kilka dni a od dwoch jakos ucichlo :( za to bardzo mocno mnie boli brzuch z prawej strony z boku. pol nocki nie przespalam przez to :( piszecie ze to tez zalezy od ulozenia lozyska, a moje jest wlasnie z tylu a tu nic.... ja sie urodzilam z waga 3400 a moj 4200 :) ciekawe ile nasz dzidziol bedzie mial :) na razie wazy 270g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze z ciążą wiążą się większe wydatki, ale żeby zbankrutować na papierze toaletowym, tego to bym sie nie spodziewała:D:D Dziecko co chwila kopie mnie w pęcherz i musze bardzo ale to bardzo często chodzić do kibelka. Mam nadzieje, że zmieni pozycjeUdało mi sie dzieś wylicytować wózek w super cenie wiec jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy mozna brać cerutin ? Bo czytałam w necie podzielone opinie ale większosć pisze, że jak najbardziej bo wzmacnia naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci MIlka w aptece powiedzieli? I co piszę w ulotce? Bo ja nie wiem bo nie brałam nigdy tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ja juz powizycie :) i wiecie co będzie????? CHŁOPAK!!!!!!! wiec musze odnalezc nasza tabelke :) maluszek ma 450g - duzo co? w internecie pisza ze powinien miec najwyżej 300g, a termin porodu z 9.07 na 4.07 czyli dzidzia 5 dni jest do przodu. dzis mam 21+1, a wg USG 21+6. Serduszko w porządku, wody też, łożysko na tylnej ścianie dlatego tak szybko poczulam ruchy dzidzi. w sumie to jestem troszke zawiedziona bo bylam pewna ze bedzie dziewczynka, ale za to mąż z bananem na pewno chodzi od uch do ucha, bo pracuje za granica :( ehh dziwne uczucie, ale bedzie chlopiec na 90% bo jajka widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *** ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.......termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria lipcówka.kasia....26........03.10.2011..........3...... .....04.07.2012..... Adaś tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............23..........30.09.2011..........2....... ....07.07.2012.......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........ ... .07.07.2012.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... *Berry_AB*........24.........03.10.2011..........?.......... ..09.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?........ ...10.07.2012..... Diamondxstar......21........05.10.2011..........2........... 12.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Qanchita...........?..........08.10.2011..........?...... ......15.07.2012..... elita83.............28........10.10.2011..........1......... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012..... P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... małżenka..........25........11.10.2011..........4...... .......18.07.2012..... SzczęśliwaMama...21........13.10.2011..........1...... ......18.07.2012.....synuś justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........13...... ... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ..23.07.2012.....Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012..... Moka0110..........?..........17.10.2011..........?....... .....24.07.2012..... Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... Scarlett4..........32.........19.10.2011..........?...... ......26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012......syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012..... Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... madlen28.........28..........24.10.2011...........?...... ....31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012....Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka kasia no to gratulacje :) też na początku nastawiałam się na córkę, ale będzie chłopczyk. Więc rozumiem Twoje rozczarowanie, ale jak już dojdzie do Ciebie, że będziesz miała synka to będziesz się cieszyć :) mówi się, że córeczki są tatusia, a synkowie mamusi :) ważne, że jest zdrowe i rośnie jak na drożdżach. Cerutin możesz śmiało brać. To prawie to samo co wit. C więc nie zaszkodzi. Wit. C dobra jest też na infekcje układu moczowego, a ktoś tu mówił, że ma zapalenie pęcherza. Więc polecam sok z cytryny z wodą i wszystko co ma wit C. Pomaga zwalczyć bakterię bytujące w układzie moczowym i przy okazji zakwasza mocz :) Stella czekam na nowe wieści od lekarza :) a teraz lecę robisz szyszunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaa84
lipcówka_kasia, gratulacje. To mamy większość chłopców w naszym gronie. Ile twójmaluszek miał wzrostu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dala rady zmierzyć bo maluszek jest bardzo ruchliwy, ale sadzac po wadze to raczej w normie :) 18,5 cm obwód główki, średnica główki 5,5 cm 16 cm obwód brzuszka 4 cm kość udowa wiecej nie dala rady zmierzyc niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaa84
he he, to bobasek już łobuziakuje w brzuszku. Ja ide jutro na usg, wprawdzie już wiem, że to chłopczyk ale zobaczymy jak się zmieni. Już od zeszłego miesiąca odliczałam dni do jutrzejszego spotkania i pewnie dzisiaj nie będę mogła usnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, moje gratulację. To dobrze, że wszystko jest ok 🌻 Stella, trzymam kciuki z całej siły ;) Luna, oj z tym papierem to szczera prawda. Mój się śmieje, że ja to najwięcej czasu w wc przebywam ;) lipcówka Kasia, GRATULUJĘ 🌻 Kolejny przystojniak na forum :D A ja wciąż czekam, żeby poznać płeć. I tak coś czuję, że u mnie dziewczynka będzie, choć moja mama się ze mną kłóci, że chłopak. Dla nas to w sumie najważniejsze, że będzie dziecko :P Kikaa, nie dziwię się. Ja też przed USG nigdy spać nie mogę. Ale to jest nam przy USG wynagradzane ;) Oby lipcóweczka, ja mieszkam w woj. lubuskim. Mała mieścinka pod Gorzowem Wlkp. Byłam oglądać mieszkanie i jest śliczne. Weszłam, rozejrzałam się i poczułam, że to jest właśnie to ;) Jutro już będziemy sprawdzać wszystkie formalności, i od kwietnia było by nasze. Jejku, mam nadzieję, że nie skończy się znowu źle i że znaleźliśmy w końcu swoje miejsce. Małe bo małe, ale własne. Aż z tego wszystkiego głodna się zrobiłam, bo jakoś apetytu dzisiaj nie miałam, tak ten chory Maluszek mi w głowie siedział.. Ale teraz cała micha pomidorów ze śmietaną jest moja, plus parówki oczywiście- chyba trochę nerwy puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na kolacje hot dogi zrobilam... mmmmm ale sie objedlismy jeszcze by dobra byla cola do tego no ale moj M mi nie oizwala oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, to niedaleko. Kostrzyn ;) Madzia, też bym się coli napiła, ale nie mam nawet. Mój też zaraz by coś brzdąkał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina to wpadaj do mnie ja w piwnicy mam cala zgrzewke coli w puszkach hehe ale to dlatego ze wczesniej to pilismy a teraz to tylko moj M nieraz sobie do drina przyniesie ale to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie dzisiaj rozmawialam ze znajoma juz jej chyba z rok nie widzialam ale ma corke ktora skonczyla w tym tyg 10 miesiecy i za miesiac rodzi druga corke ehhhh wyobrazacie sobie co ona bedzie miala z dwoma takimi malymi szkrabami??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz niektórzy tak wolą mieć dzieci rok po roku, albo w tym samym roku i potem mają spokój. Przynajmniej tak szybko nie zapomną jak to było, hehe ale zrobiłaś mi smaka z tymi hot-dogami, dlatego ja sobie zrobiłam tosty z parówką,a co do coli to ja tam od czasu do czasu się napiję szklaneczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka Kasia gratuluję synka :). Chyba większość dziewczyn chciałaby mieć córeczkę ale jak dotarło do mnie, że jednak chłopak to po usg spać nie mogłam tylko rozmyślałam o nim i sie bardzo cieszyłam :D. Przy pierwszym dziecku chyba płeć nie gra roli. Duży ten Twój synek- kawał chłopa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ale fajnie :D A gdzie będziesz rodzić? Madzia, jak zapraszasz to ja zaraz będę :P I pewnie zanim dojdę, to już tej zgrzewki nie będzie :D Ja nie wyobrażam sobie mieć dzieci rok po roku.. to chyba od człowieka zależy. Bała bym się, że nie dam sobie rady. A ja bym sobie tosta zjadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie chciała mieć dwójki dzieci pod rząd. To podchowam i trzeba bedzie pracy szukać bo w tym kraju to tylko siąść i płakać, wydatki kilka razy większe od zarobków :/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja to samo. Poza tym z tą pracą to dzisiaj różnie jest, mój ją ma no i jest ok. Ale nie daj Boże, jak ją straci (tfu tfu)? A szukanie nowej trochę trwa, a z czegoś trzeba żyć. Jedno zawsze mama czy teściowa przypilnuje, z dwójką już ciężko by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×