Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Edciaczek>> planuje małego zostawić z teściową, nie bardzo mi sie to uśmiecha ale napewno lepsze to niż branie go ze sobą... Na poprawiny chyba go weźmiemy bo wtedy to juz bedzie krócej i bez jazdy do kościoła 100km w jedną stronę... Nom pogadam z moim czy zechce mnie wydoić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! Ja tylko na chwilę. Od dziś jestem na fenoterolu. Wróciła niedawno od lekarza. Szyjka zamknięta i długa, ale skurcze macicy już są. Nakaz leżenia i oszczędnego trybu życia. Jestem przestraszona i trochę się podłamałam. Trzymajcie się, a ja uciekam leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak tam sobota mija???? ja sie uporalam ( tak mysle, jeszcze musze przymierzyc) ze "spodnica" kolyski wiec dzis moglam z czystym sumieniem jechac do prenatal wymienic to co kupilam miesiac temu......wzielam krotki pajacyk uroczy, z bialym kolnierzykiem, drugi kolorowty-uparl sie M i do tego 5 par body bez rekawkow w przecenie, jedno wychpdzi za 2.80 a za tyle to nawet na targu nie kupi , takze sie wiele nie zastanawialam teraz zasiadlam bede na allegro buszowac i zaznaczac co musze sobie kupic.... bo zrobilam przeliczenie..... np-- zestaw startowy butelek avent mnie kosztuje na allegro chyba 70 zeta.... a tutaj przez internet 100zlotych a w sklepie UWAGA UWAGA: 168!!!!! no to miedzy 70 a 170 prawie jest niezla roznica!! lez MAR_ka lez do gory brzuchem :):) :):) mam 2 pytanka do WAS!: 1.tez wam sie tak pic chce ????? ja jak durna wode w siebie wlewam 2.tez wam brakuje glosu?? nie moge porzadnie krzyknac..glos mi nie wychodzi.. tlko taki stlumiony pisk... no jakbym miala mutacje albo co....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak tam sobota mija???? ja sie uporalam ( tak mysle, jeszcze musze przymierzyc) ze "spodnica" kolyski wiec dzis moglam z czystym sumieniem jechac do prenatal wymienic to co kupilam miesiac temu......wzielam krotki pajacyk uroczy, z bialym kolnierzykiem, drugi kolorowty-uparl sie M i do tego 5 par body bez rekawkow w przecenie, jedno wychpdzi za 2.80 a za tyle to nawet na targu nie kupi , takze sie wiele nie zastanawialam teraz zasiadlam bede na allegro buszowac i zaznaczac co musze sobie kupic.... bo zrobilam przeliczenie..... np-- zestaw startowy butelek avent mnie kosztuje na allegro chyba 70 zeta.... a tutaj przez internet 100zlotych a w sklepie UWAGA UWAGA: 168!!!!! no to miedzy 70 a 170 prawie jest niezla roznica!! lez MAR_ka lez do gory brzuchem :):) :):) mam 2 pytanka do WAS!: 1.tez wam sie tak pic chce ????? ja jak durna wode w siebie wlewam 2.tez wam brakuje glosu?? nie moge porzadnie krzyknac..glos mi nie wychodzi.. tlko taki stlumiony pisk... no jakbym miala mutacje albo co....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja u mamy a maz z tata walcza z lazienka ;) ale u mnie piekna pogoda, zaraz ide na spacerek z mama, zajdziemy do cioci na herbatke ;) Ja postanowilam, ze te drobne rzeczy tez kupie na allegro, wszystko u jednego sprzedawcy, kurierem do domku i z glowy ;) policzypam, ze wyjdzie mi kolo 200zl za te pierdoly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja u mamy a maz z tata walcza z lazienka ;) ale u mnie piekna pogoda, zaraz ide na spacerek z mama, zajdziemy do cioci na herbatke ;) Ja postanowilam, ze te drobne rzeczy tez kupie na allegro, wszystko u jednego sprzedawcy, kurierem do domku i z glowy ;) policzypam, ze wyjdzie mi kolo 200zl za te pierdoly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka no to nie ciekawie :/ ciekawe czy te skurcze sie cofną czy tak już do samego końca masz leżeć Elita ja pije normalnie a z krzykiem to nie wiem jak u mnie bo ostatnio nie miałam okazji krzyczeć na nikogo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 jak karmiłam moja pierwsza córeczkę prawie rok byłam na maksa uwiązana.Wyjście do miasta na dwie godziny graniczyło z cudem,ból piersi i wyciekanie pokarmu,wię biegiem do domku. ja bardzo dużo rzeczy kupiłam na allegro>nie mam wanienki,mydełka oliwki itp zastanawiam się nad wiaderkiem domycia,ale nikt z moich znajomych nie sprawdził jak to naprawde działa. Skoro o obwodach mowa to ja na wysokości pępka osiągnęłam talię 78 cm waże 52 kg.Tylko ja niziutka jestem 1,60 przed ciążą ważyłam 48 kg i w talii miałam 62 cm więc już czuje różnicę. Z moim pierwszym szkrabem doszłam do 54 kg ale wówczas startowałam z 45 kg. Zobaczymy jak będzie tym razem. Byłam dziś w Macku i napisze krótko : lody śmietankowe się zepsuły..sama W O D A Pogoda piękna więc pora na kijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka no to nie ciekawie :/ ciekawe czy te skurcze sie cofną czy tak już do samego końca masz leżeć Elita ja pije normalnie a z krzykiem to nie wiem jak u mnie bo ostatnio nie miałam okazji krzyczeć na nikogo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 jak karmiłam moja pierwsza córeczkę prawie rok byłam na maksa uwiązana.Wyjście do miasta na dwie godziny graniczyło z cudem,ból piersi i wyciekanie pokarmu,wię biegiem do domku. Elita mnie tez chce się non stop pic ja bardzo dużo rzeczy kupiłam na allegro>nie mam wanienki,mydełka oliwki itp zastanawiam się nad wiaderkiem domycia,ale nikt z moich znajomych nie sprawdził jak to naprawde działa. Skoro o obwodach mowa to ja na wysokości pępka osiągnęłam talię 78 cm waże 52 kg.Tylko ja niziutka jestem 1,60 przed ciążą ważyłam 48 kg i w talii miałam 62 cm więc już czuje różnicę. Z moim pierwszym szkrabem doszłam do 54 kg ale wówczas startowałam z 45 kg. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka to lez i odpoczywaj kochaniutka , oby ci to przeszlo jak najszybciej bo sie yu martwic bedziemy o ciebie ... heh a mi przeziebienie nic nie puszcza :( dostalam tylko mocniejszego katarku, bylismy na zakupach ale nawet mi sie nie chcialo zbytnio chodzic , w tesco maja maly wybor u nas np takich rzeczy i kolor jeden, totalna porazka, i w dodatku drogo..... na alegroo zaokolo 20 rzeczy wyszlo mi niecale 150zl , wiec sie oplaca chyba raczej z tamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Kurcze ten chińczyk to mi się będzie po nocach śnił, a za kilka lat tak będzie na okrągło, a nie tylko przez tydzień, hehe Tatiana ma 6 lat, ale też zadaje dziwne pytania, ostatnio jej koleżance babcia zmarła i ona tematu śmierci jeszcze nie ogarnia i co chwilę się mnie pytała czy moja dzidzia w brzuszku żyje i czy nie umarła, na początku nie wiedziałam o co jej chodzi, ale potem mi szwagierka tłumaczyła o tej babci koleżanki, hehe Marka to dużo odpoczywaj, ale czytałam na necie, że ten lek pomaga na skurcze A co do tych wyprawek to ja też chce kupić na allegro, bo tu tylko 1 koszt wysyłki i tyle, a jak się kupuję w markecie to może ceny porównywalne bądź coś jest droższe bądź tańsze, ale jak ja oglądałam w tesco to tam wszystkiego nie ma, a hurtowni żadnych nie mam a jeżdzenie po sklepach specjalnie i szukanie mija się z celem i zostaje przy allegro Któraś tam pisała o piżamkach ja kupiłam taką na allegro http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-xl-i2192537732.html i do tego u tego samego gościa szlafroczek http://allegro.pl/szlafrok-damski-bawelna-rozmiar-xl-i2187550333.html Kupiłam większe bo nie wiem jak będę wyglądać, a ja do chudzielców nie należe;) a pizamka fajnie jak jest lużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka - leż i odpoczywaj. i głowa do góry, bo ten fenoterol jest podobno mega silny i wszystko zatrzyma. a czułaś skurcze? czy w jaki sposób lekarz wpadł na to, że je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam wasze pępki??:D mój to ewidentnie sie spłyca, ciekawe kiedy mi go wywali Oj ja też ostatnio dużo pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella czułam napinanie brzucha. Nie boli, a w sekunde robi się twardy i tak przez ok. minutę. Brałam rano nospe ale nic nie lepiej. Więc lekarka mnie przyjęła dziś. Filip ok, szyjka ok a macica szaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka też mam skurcze ale nie są bolesne,od dwóch dni. Myślałam, że to te Braxtona-Hicka. Teraz już sama nie wiem:P może mamy inne. Dziewczymy, też czasami tracę głos, tzn. dostaje chrypki, szczególnie jak dużo gadam w pracy, czasem się zasapie przy tym i mi głupio jak przez telefon z petentem rozmawiam:) Właśnie nie wiem ile buteleczek trzeba kupić, Elita, sprawdza się ten zestaw o którym pisałaś? znów zaczynam panikować i rozmyślać czy sobie dam radę jako mama:P miłęgo wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka też mam skurcze ale nie są bolesne,od dwóch dni. Myślałam, że to te Braxtona-Hicka. Teraz już sama nie wiem:P może mamy inne. Dziewczymy, też czasami tracę głos, tzn. dostaje chrypki, szczególnie jak dużo gadam w pracy, czasem się zasapie przy tym i mi głupio jak przez telefon z petentem rozmawiam:) Właśnie nie wiem ile buteleczek trzeba kupić, Elita, sprawdza się ten zestaw o którym pisałaś? znów zaczynam panikować i rozmyślać czy sobie dam radę jako mama:P miłęgo wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie jest to samo szwagierka mi powiedziała swoje dobre rady i teraz to już sama nie wiem kogo słuchać. polecała http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-0-18-kg-i2242037508.html Stwierdziła że bardzo się przyda i jest to lepsze niż nosidełko w domu, to napewno kupię ale jak już mała się urodzi. A juz na temat butelek to sama nie wiem, bo ona niby mówiłą żebym nie kupywała laktatora tylko 2 butelki, ale potem jak by był potrzebny to co mąż będzie latał? Wiem że temat laktatora i buteleczek był tyle razy wałkowany ale ja dalej nie wiem, ja chciałam kupić na allegro taki komplet laktator z 4 buteleczkami z avanta on kosztował coś pow. 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po działknowaniu :) Właśnie namaczam Młodego :) hehe inaczej się nie da - okadzony w dymie ogniska, utytłany w piachu, wióry ma wszędzie, bo pomagał dziadkowi i wujkowi ciąć drzewa :) Mam nadzieję, że jest szczęśliwy i zmęczony :) Mamuśka pograła nieco w piłkę nożną :P nooo delikatnie :) trochę ruchu nie zaszkodzi :) Zwłaszcza, że z dietetycznych lodów straciatela nici - mąż zakupił zwyczajne :) nic to... odchudzać się będę potem :) Ma-rka>> :) wypoczywaj :) i zbieraj siły :) na pocieszenie napisze tylko, ze moja przyjaciółka takie skurcze miała przez całą ciążę - wariatka średnio się oszczędzała i jeszcze przenosiła ciążę ;) Więc wierzę, że przy Twoim polegoiwaniu wszystko będzie wporządku :) Elita>> ja nie piję, ja wprost żłopię wszystko co mokre, nietrujące i bez procentów... Krzyczeć chyba mogę ale potwierdzę jak mnie Potomek wyprowadzi z równowagi ;) Amiaga>> moja koleżanka kąpie swoją córkę w wiaderku i bardzo sobie chwali :) Mówiła, że Pola od piewszych chwil je polubiła... Nie widziałam tego na żywo, więc nie mogę sobie nawet wyobrazić jak dzieciątko się trzyma w czymś takim... Izzkka>> chińczyk jest czadowy :) Czasem z Mężonem podbieramu Młodemu i robimy wieczorne turnieje :) a że ma dodatkowe karty z zadaniami, to nigdy nie ma się pewności co się zaraz wydarzy :) A dojechała już do Ciebie ta piżamka?? Jestem ciekawa jak na żywo się prezentuje :) O!! A ten bujaczek jest świetny :) Kupowaliśy je zawsze gdy któyś z pracowników zostawał ojcem (bo pracuję z samymi facetami) po tym jak żoba pierwszego obdarowanego nie mogła się go na chwalić (zgadnijcie kto wpadł na ten pomysł :P No i oczywiście mam nadzieję, że zrewanżują mi się tym samym :P Chyba się młode odmoczyło - idę go wyszorować :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita ja też piję jak szalona mąż kupuję mi wodę średnio gazowaną, normalnej nie cierpię kupuje już teraz pakietami bo po jedną butelkę nie chce mu się chodzić:) Tak w ogóle mój M stwierdził, że kobietą powinni zakazać używania internetu bo ja oczywiście wpisałam w dr google co może oznaczać duże pragnienie + szybki przyrost wagi bo ostatnio lekko przegiełam z wagą no i wyszła mi cukrzyca juz panikuję bo na glukozę chce iść w przyszłym tyg tak, że chyba z tym internetem to mój chłop ma rację:) A której robi się ciemna pręga na brzuchu? Bo mi się wydaje, że mam taka jasną na razie niestety od pępka w dół i górę też ciekawe to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu piję wodę cytrynową i też wydaje mi się że piję dużo, w nocy mam wodę koło łóżka żeby daleko nie chodzić, a wysypiam się tak srednio są noce że budzę się z 5 razy a są że tylko 2, ale nie było nocy żeby wcale się nie obudzić. A co do piżamki to doszła i fajna luźna jest i szlafroczek też fajny. Ogólnie polecam ja tam mam normalny pępęk i żadnej lini nie mam, z cycków mi też nic nie leci, ale mi znowu strasznie palce u rąk puchną, najbardziej rano i wieczorem, wszytskie pierścionki ściągłam tylko obrączkę zostawiłam, ale jak tak dalej będą puchły to też muszę ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać!!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego mam biegunkę :( Mam taką samą piżamkę (L)i szlafrok, kupiłam ostatnio XL,na rosnący brzuszek i jest 10 cm mniejsza od L :D, muszę wymienić Marka to koniecznie duuuużo odpoczywaj i leż, nie ma żartów, trochę za wcześnie jak na poród ;), uważam, że jak będziesz odpoczywać to będzie ok Ja kupuje 2 butelki, w razie jak będą potrzebne to do hurtowni mam 10km, a mój M będzie miał 2 tyg opieki, więc podjedzie A ja polecam wodę Ustroniankę z jodem dla tych co mają problem z tarczycą, a dokładnie niedoczynność Linię brązową już mam przez cały brzuch :D, a ręce też puchną wszystkie pierścionki zdjęte, została obrączka ale tej nie mam zasady ściągać, ale jak trzeba będzie :( A ja dziś nic nie leżałam tylko siedziałam cały dzień (gość), o 2 obudziłam się z takim bólem brzucha, że się wystraszyłam, ale to tylko rozwolnienie :P. Na obiad zjadłam sałatę w śmietanie i już kilka razy zauważyłam, że chyba po sałacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam dwie takie same pizamki jak izzka, zobaczymy jak przyda :) Elita ja tez pije jak szalona, cala butle 1,5l + ok 3-4 kubki herbaty... Milka ja mam kreche dosc ciemna od pepka i w dol i w gore ;) Dziewczyny jak w koncu z tymi butelkami? Ja kupilam laktator z 2 butelkami (jeden smoczek ale dokupie jeszcze z 2-starczy?) I niewiem czy jeszcze cos dokupowac, czy to wystarczy... Glupieje juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzisiaj wystraszylam rano bo maly nic nie kopal, ale na szczescie juz kilka razy dal o sobie znac wiec jestem spokojna. :) wczoraj bylismy u znajomych i sie opilam pepsi :p jak nigdy, ale co tam raz se mozna pozwolic i troche chipsow pojadalam, moj ze znajomymi pili wodeczke a ja tylko przy tej pepsi... heh i jak wracalismy to mnie moj wkurzyl bo deszcz troche kropil a on mi sie wtraca w wycieraczki ze maja chodzic na czasowo a dla mnie to nie bylo odpowiednie, dobrze ze do domu mamy 2min autem ,ale tak sie wkurzylam ze az maly ciagle kopal i usnac nie moglam, w nocy znow maraton przekladania z boku na bok, ja nie wiem jak ja dotrwam do konca, a hormony mi tak buzuja ze ciagle bym sie tylko darla, plakala i sie szybko wkurzam, i ciagle przez to sie z moim kloce bo on glupek cos ostatnio sobie nie zdaje sprawy z tego ze baby w ciazy tak maja i ze nie powinien mnie denerwowac , a on tylko pietnuje cala sytuacje i mi dogryza lub mowi cos niemilego.... heh juz mam dosc :( wasi faceci tez sa tacy nierozumni?? czy to ja mam taki wyjatkowy egzemplarz ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suse
Cześć dziewczyny mam prośbę do wszystkich które kupują hurtem akcesoria, kosmetyki itd dla dzidziusia i dla nas przez Allegro.. DODAJCIE LINK LUB NAZWĘ KUPUJĄCEGO lepiej kupować jak ktoś juz sprawdzil a przy okazji moze uda znaleźć się najtańszego tyle tych ofert... Dzięki :) Na marginesie sprawdzcie w swoich Cerfurach prześcieradełka na materacyk do łóżeczka!! U mnie jest promocja i są akurat po 10 zł wcześniej były po 20zł dobra okazja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam zakupy na allegro prawie wszystko mam:) zastanawiam sie tylko jaki aspirator kupić hmm na mojego to wiem, że nie moge w tej kwestii liczyć... Wczoraj kazałam mu wybrać kolor kocyka hmm cięzko było a i tak nie wybrał stwierdził, że każdy mu sie podoba ach te chłopy. Ostatnio sie dwa dni do niego nie odzywałm bo nawet sie nie zapytał jak było u ginekologa Dziewczyny współczuję wam z tym spaniem. Ja tylko oczy zamknę i już śpię, budzę sie 2-3 razy do łazienki i tyle. No moze jakoś tak raz na tydziń budzę sie w nocy i nie spię ze dwe trzy godzinki ale to jakos da sie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×